Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Líbeznice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Líbeznice

Rozhodli jste se přestěhovat do vašeho vysněného bytu či domu, makléř vám zavolal, že je vše připravené k nastěhování, a tak nezbývá, než se přestěhovat? Dříve, než obvoláte půjčovny dodávek a zavoláte svým přátelům, podívejte se na aktuální cenovou nabídku naší firmy PROFIGROUP.  Pomůžeme vám také s vyklízením, skladováním vašich věcí v našich moderních skladech a skladových kontejnerech na krátkou i delší dobu. Kromě toho se zabýváme i vyklízením bytů, domů a ostatních přilehlých objektů po nákupu nemovitosti od věcí po předchozích majitelích, vyklízení v pozůstalosti i likvidaci v pozůstalosti. Kromě toho zajišťujeme také pomoc s vyklízením nemovitostí od věcí po původních majitelích, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Díky zkušenostem jsme schopni zajistit vynošení veškerého vybavení i z vysokých pater bez výtahu nebo ze špatně přístupných míst. Náš tým pracovitých zaměstnanců je pro svou práci pravidelně školen, pro svou práci používají kvalitní obalový materiál, profesionální stěhovací pomůcky, při práci jsou jištění pojistkou odpovědnosti a používají speciálně upravené stěhovací vozy. Náš tým je vám k dispozici nonstop, a to i o víkendech a svátcích. Pracujeme nonstop, i o svátcích a víkendech. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, přestěhujeme vás do Líbeznic a z Líbeznic i ve večerních hodinách, abyste si v práci nemuseli brát volno.

Proč si pozvat náš tým PROFIGROUP?

 • Stěhujeme bez rizika
 • Jsme jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním
 • Zakázky vyřizujeme obratem
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Půjčujeme zdarma krabice a obalový materiál
 • Neúčtujeme poplatky za práci o víkendech a svátcích
 • Cenovou nabídku vám připravíme zdarma a na míru
 • Neúčtujeme poplatky za práci z vysokých pater bez výtahu

Někdy se vyskytnou situace, že se potřebujete přestěhovat doslova během několika dní a nezbývá nic jiného než co nejrychleji zabalit veškeré vybavení vaší domácnosti, a přitom nepřijít o nervy a nedostat se do stresu. Pokud vám právě nyní zavolal makléř, že jsou všechny papíry vyřízené a veškeré zednické práce na vaší nové adrese hotové, nečekejte, neplaťte zbytečný další měsíční nájem a pusťte se do balení. Zavolejte si k nám do PROFIGROUP. Nabízíme totiž spěšné stěhování do Líbeznic a z Líbeznic. V takovém případě nám předat klíče a zajistíme vám stěhování na klíč. 

Jak přestěhujeme vaši domácnost v Líbeznicích?

Ať už stěhujeme malou garsonku, rodinný dům nebo velkou firmu, vždy vám záleží na spokojenosti každého našeho zákazníka.  Proto nám záleží na kvalitě odvedených služeb i na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Dříve, než vám sestavíme cenovou nabídku, s vámi přímo u vás doma náš technik projde veškeré náležitosti a připraví s vámi plán, kterého se budou stěhováci při realizaci zakázky držet.  Nezáleží na tom, zda si u nás necháte pomoci se stěhováním několika krabic a pár kousků nábytku z vaší malé garsonky, nebo budete potřebovat přestěhovat celou rodinnou vilu i s okolními stavbami. Moc dobře víme, co všechno stěhování do Líbeznice obnáší a co je třeba zajistit. O všechny tyto zkušenosti se s vámi podělíme. Poradíme, jak a kdy začít s balením a jak připravit například nábytek na přesun, tak, aby nedošlo k jeho poškození. Mnoho domácností má ve sbírce cenné sbírky, obrazy, historický nábytek a samozřejmě nikdo nechce, aby se během transportu cokoliv poničilo. V rámci našich služeb si vyberte pomoc s balením vybraných kusů nábytku a vybavení.  Například z nábytku demontujeme police, zásuvky, madla, úchytky. Pak vše pečlivě obalíme do bublinkové a fixační folie, a nakonec odneseme do našich stěhovacích vozů. Jestliže si chcete svou domácnost zabalit sami, neutrácejte zbytečně za nákup obalového materiálu a krabic. Nemáte se čeho bát a chystáte si vše zabalit svépomocí? Pak si nechte spočítat množství krabic, které vám zdarma půjčíme, včetně obalového materiálu. Pak už nám stačí napsat na jednotlivé věci, kam je na nové adrese máme umístit a o ostatní už se postaráme sami.

 • Stěhování Líbeznice
 • Stěhování Líbeznice
 • Stěhování Líbeznice
 • Stěhování Líbeznice
 • Stěhování Líbeznice
 • Stěhování Líbeznice
 • Stěhování Líbeznice
 • Stěhování Líbeznice

Co nabízí služba „stěhování na klíč“ v Líbeznicích

Potřebujete se rychle přestěhovat do Líbeznic nebo z Líbeznice a nemáte čas na balení? Nebo tuto službu hojně využívají ti, kteří rádi nechávají těžkou práci na zkušenějších. Nechte si pomoci od zkušených. Při této službě nám stačí předat klíče od původního a nového bytu a o vše ostatní už se postaráme za vás.  Jak pracujeme? Nejdříve ze všeho s vámi projdeme veškeré vybavení, poznamenáme si, které máme odvézt na ekologickou likvidaci do sběrného dvora a to, co se má převézt na novou adresu pečlivě zabalíme, uložíme do krabic, připravíme na odvoz a následně vše přestěhujeme. Během práce se postaráme o kompletní realizaci zakázky. Nakonec nábytek, elektrospotřebiče a jiné vybavení rozmístíme do jednotlivých místností na nové adrese tak, jak jste si předem domluvili s naším technikem. Krabice odnosíme do jednotlivých místností dle předem připravených štítků, stejně tak jako ostatní vybavení. Vy přijdete do připravené domácnosti, připravené k nastěhování.

 • Stěhování Líbeznice
 • Stěhování Líbeznice
 • Stěhování Líbeznice
 • Stěhování Líbeznice
Levné stěhování Líbeznice s PROFIGROUP

Dobře víme, že celá tato akce je velmi náročná pro váš finanční rozpočet. Zavolejte si nás, zajišťujeme nejlevnější pomoc v Líbeznicích a ještě vám ušetříme mnoho fyzické námahy.  Přestěhujeme vás do Líbeznice a z Líbeznic přesně podle vašich požadavků a představ. Jak pracujeme? Zavolejte si náš zkušený tým. Pošleme k vám domů technika, který s vámi projde vaše požadavky. Vybrat si můžete mnoho druhů pomoci, pomůžeme vám například s balením nábytku nebo vás odstěhujeme v Líbeznicích na klíč. Technik si přeměří veškerý nábytek, prohlédne vybavení bytu a spočítá, kolik krabic a obalového materiálu vám ZDARMA půjčíme. Využijte všech výhod levného stěhování v Líbeznicích od PROFIGROUP.  Ta je neměnná po celou dobu realizace zakázky, neúčtujeme žádné skryté poplatky, ani neúčtujeme za pomoc z vysokých pater bez výtahu nebo špatně přístupných míst. Pokud vám bude naše nabídka vyhovovat, stačí už jen rezervovat termín stěhování a v den D k vám přijede náš tým zkušených stěhováků. S námi se přestěhujete bez stresu a chaosu. 

Levné vyklízení v Líbeznicích a okolí

Naši stěhováci vám pomohou také s vyklízením bytů, domů, sklepů, půd, nebytových a komerčních prostor, zajistí diskrétní vyklízení pozůstalosti a vyřídí likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Pomůžeme vám při vyklízení tak, že roztřídíme veškeré nepotřebné vybavení, odvezeme nábytek i elektrospotřebiče do sběrného dvora. Zde provedou ekologickou likvidaci zdarma. U nás platíte pouze za pomoc s vyklízením Líbeznice. A jaká je orientační cena za vyklízení Líbeznice? Pro předběžnou cenu se podívejte na našich stránkách do platného ceníku a pak už nám stačí napsat vaše požadavky do kontaktního formuláře. Také se na nás můžete obrátit telefonicky a své požadavky vyřídit přímo s technikem, který bude mít na starosti celý průběh vyklízení vaší nemovitosti.S námi budete dopředu vědět, jak a za kolik vám pomůžeme s vyklízením v Líbeznicích.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?