Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Liboc

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Liboc

Konečně se vám podařilo najít váš vysněný byt, podepsali jste smlouvu a makléř vám zavolal, že jsou veškeré zednické práce hotové a nezbývá nic jiného, než se přestěhovat? Zavolejte si na pomoc naše stěhováky. Rádi vám pomůžeme mimo to také s vyklízením a skladováním. Naše specializovaná firma PROFIGROUP se zabývá stěhováním bytů, rodinných domů, garáží, dílen, sklepů, půd, ale také kanceláří, obchodů, salonů, skladů a jiných nebytových prostor. Mimo to se také zabýváme vyklízením bytů, domů a ostatních objektů v pozůstalosti. Díky praxi v oboru vám dokážeme pomoci s vynošením krabic, skříní i elektrospotřebičů z vysokých pater bez výtahu i ze špatně přístupných míst. Naše firma si zakládá na profesionalitě, proto každý náš statný stěhovák je pro svou práci pravidelně školen, je vybaven kvalitními stěhovacími pomůckami, prostorným a speciálně upraveným vozem a také je při práci jištěn pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. To pro případ, že by se během práce vyskytla chyba a došlo k poničení věcí, jsme schopni uhradit výši škody v plné výši.  Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích, za co si neúčtujeme poplatky.

 • Stěhování Liboc
 • Stěhování Liboc
 • Stěhování Liboc

Proč si pozvat právě naše stěhováky z PROFIGROUP?

 • Vyřídíme vaši poptávku ihned
 • Zajišťujeme spěšné stěhování Liboc a okolí
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním
 • Používáme vlastní stěhovací vozy i profi pomůcky
 • Připravíme vám ZDARMA cenovou kalkulaci
 • Stěhujeme bez příplatků z vysokých pater i těžko přístupných míst
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup 

I když se někdy může stát, že se potřebujete na novou adresu v Liboci přestěhovat co nejdříve, nemusíte se bát, že byste se s PROFIGROUP dostali do stresu. Dostali jste zprávu od makléře, že váš byt je připravený k nastěhování a vy už nechcete zbytečně platit další nájem navíc?  Pak se obraťte na nás. Nabízíme spěšné stěhování v Liboci, do Liboc a z Liboce a širokého okolí.  Pokud nestíháte balit, pomůžeme vám, nebo vše rovnou převezeme na klíč.

Jak přestěhujeme celou vaši domácnost v Liboci?

Nezáleží na tom, zda potřebujete pomoci s přestěhováním malého bytu nebo rovnou velké rodinné vily s přilehlými garážemi a jinými nemovitostmi. Proto ke každé naší zakázce přistupujeme profesionálně, s maximálním odhodláním a zodpovědností. Dříve, než se pustíme do realizace zakázky, s vámi náš technik sestaví plán, který bude sestaven na míru vašim požadavkům a podle tohoto plánu se pak budou naši zaměstnanci při práci držet. Záleží pouze na vás, zda si necháte pomoci s odvozem krabic a nábytku na novou adresu, jestli vám pomůžeme s balením křehkých věcí nebo si rovnou necháte přestěhovat byt v Liboci na klíč.  Za roky praxe v oboru dobře víme, co všechno stěhování v Liboci obnáší. Proto s vámi pečlivě projdeme veškeré náležitosti stěhování, řekneme vám veškerá úskalí i výhody. Máte ve své sbírce například něco cenného, co se během transportu nesmí poškodit a nemáte zkušenosti s balením? Mnozí majitelé bytů nemají dostatečné zkušenosti se stěhováním a pokud mají ve svém vlastnictví například historicky cenný nábytek, hudební nástroje, archiv knih či jiné věci, které podléhají zvláštnímu režimu stěhování, doporučujeme si nechat pomoci od našich zkušených stěhováků. V rámci našich služeb vám pomůžeme s balením vámi vybraných věcí. Pečlivě například z nábytku demontujeme police, zásuvky, madla a úchytky. ten zabalíme do fixační folie a hrany obalíme do kartonu, aby nedošlo k poškození. Naše speciálně upravené stěhovací vozy nabízí bezpečnou přepravu pro historicky cenné věci, starožitný nábytek, křehké sklo a porcelán, hudební nástroje a jiné. Pokud si chcete veškerý inventář své domácnosti zabalit svépomocí, náš technik při osobní konzultaci spočítá množství krabic, které vám zdarma spolu s obalovým materiálem půjčíme. Ušetřete s námi na nákupu krabic, obalového materiálu a stěhovacích pomůcek až 30% nákladů, protože všechny tyto věci vám ZDARMA půjčíme. Pak už nám stačí na jednotlivé zabalené věci napsat, kam je mají naši stěhováci na nové adrese umístit a o vše ostatní už se postarají sami.

Stěhování na klíč v Liboci a jeho výhody

Tuto službu doporučujeme všem našim zákazníkům, kteří se potřebují co nejrychleji zabalit a přestěhovat na novou adresu a není tolik časového prostoru. Také je určena pro všechny, kteří zatím nemají zkušenosti a rádi nechají takovou složitou práci na zkušenějších. Nebo ji využívají například majitelé firem, živnostníci, podnikatelé a obchodníci, kteří vlastní firmu, kancelář, obchod, sklad a jiné prostory, kdy je třeba více zkušených osob pro bezpečné balení jednotlivých věcí. Předejte nám klíče od nového a starého a o vše ostatní se postaráme my. Jak to probíhá? Až nám řeknete, co chcete vytřídit a co ponechat, veškeré vybavení uložíme do krabic a připravíme na odvoz. Během práce se postaráme o přestěhování také elektroniky a nábytku, který připravíme na transport. Nakonec připravíme vše na váš příchod tak, že nábytek smontujeme, seřídíme, elektrospotřebiče dáme na svá místa a krabice do jednotlivých místností. Nábytek smontujeme, elektrospotřebiče zapojíme a předáme vám připravený byt k nastěhování. A to bez starostí, nervů a chaosu!

 • Stěhování Liboc
 • Stěhování Liboc
 • Stěhování Liboc
Pro nejlevnější stěhování Liboc volejte PROFIGROUP

Víme, že stěhování s sebou přináší celou řadu finančních výdajů. Mnoho zákazníků se tak snaží ušetřit a volí stěhování svépomocí, což rozhodně nedoporučujeme. Proto svým zákazníkům nabízíme ZDARMA půjčení obalového materiálu, dostatečně velké vozy a cenovou nabídku, kterou znáte předem. Jak pracujeme?  Jak pracujeme? V dohodnutém čase k vám přijede náš specialista a s tím domluvíte veškerý průběh spolupráci. Nezáleží na tom, v jakém rozsahu chcete stěhováky využít. Připraví časový harmonogram, a nakonec sestaví cenovou nabídku. Ta je neměnná. Vyhovují vám naše nabízené služby v Liboci? Líbí se vám naše služby? V dohodnutý čas k vám přijede náš tým a pustí se do práce.

Vyklízení Liboc a likvidace v pozůstalosti diskrétně

Mezi naše další služby, které určitě také rádi vyžijete, je krátkodobé i dlouhodobé skladování veškerého vašeho vybavení v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech, vyklízení bytů, domů, sklepů a ostatních přilehlých prostor po předchozích majitelích nebo vyklízení pozůstalosti a likvidace pozůstalosti. Vybavení pečlivě roztřídíme a odvezeme do příslušného sběrného dvora. Ekologická likvidace v místě bytu je ZDARMA. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Liboc. Jaká je orientační cena za vyklízení Liboc? Pro předběžnou cenu se můžete podívat na našem webu do našeho ceníku nebo nás kontaktovat prostřednictvím formuláře. Také se na nás můžete obrátit telefonicky a své požadavky vyřídit přímo s technikem, který bude mít na starosti celý průběh vyklízení vaší nemovitosti.Nebo nám zavolejte a domluvte si vaše požadavky na vyklízení Liboc přímo s naším technikem.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?