Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Libuš

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Libuš

Stěhujete se do Libuše a hledáte spolehlivou stěhovací firmu, která by vám se vším pomohla? Nechte si pomoci od zkušených stěhováků z PROFIGROUP. Rádi vám pomůžeme nejen se stěhováním, ale také vyklízením i skladováním. Jsme profesionální stěhovací firma PROFIGROUP, která má se stěhováním bytů, domů, firem, komerčních prostor, výrobních hal, skladů, kanceláří, salonů a jiných prostor bohaté zkušenosti. Kromě toho nabízíme také pomoc s vyklízením nemovitostí a jejich přilehlých částí, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti. Není pro nás překážkou vynosit vybavení vaší domácnosti, elektrospotřebiče, hudební nástroje, velké skříně, gauč i ostatní vybavení z vysokých pater bez výtahu nebo z těžko přístupných míst. Naši zaměstnanci používají při práci výhradně profesionální stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, speciálně upravené vozy a při práci je jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. S námi budete mít jistotu profesionálních služeb a kdyby se během práce vyskytla chyba, jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši. Pracujeme nonstop, o víkendech a svátcích. 

 • Stěhování Libuš
 • Stěhování Libuš
 • Stěhování Libuš
 • Stěhování Libuš

Proč si pozvat stěhováky z PROFIGROUP? 

 • Skladujeme, vyklízíme, stěhujeme
 • Pracujeme bez rizika
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup
 • Neúčtujeme poplatky za práci o víkendech
 • Neúčtujeme příplatky za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Cenovou nabídku vám sestavíme zdarma

Děsí vás představa, jak se co nejrychleji a nejjednodušeji přestěhujete v Libuši i když se má stěhování konat v následujících týdnech, nebo dokonce dnech? Dostali jste právě nyní klíče od svého nového bydlení a už nechcete platit zbytečně další měsíční nájem? Obraťte se na nás pro spěšné stěhování Libuš a okolí.  Nabízíme totiž jako jedna z mála firem v Libuši a okolí spěšné stěhování. Pokud nezvládáte časově, určitě si s námi domluvte službu „Stěhování na klíč“, kdy nám stačí předat klíče od původního a nového bytu a o vše ostatní už se postaráme za vás.

Jak vám pomůžeme při stěhování po Libuši a z Libuše?

Vždy nám záleží na kvalitně odvedené práci, která uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Proto odvádíme kvalitní služby, za kterými si stojíme a které předem domluvíme s našimi klienty. Dříve, než s vámi uzavřeme dohodu, s vámi připravíme plán podle vašich představ, kterého se budeme striktně držet. Je na vás, zda si od nás necháte pomoci s balením, vyklízením, sladováním nebo jen s odvozem věcí na novou adresu.  Naši zaměstnanci jsou si dobře vědomi toho, s čím se při stěhování do Libuše nebo z Libuše budou muset potýkat a co je třeba zajistit.  Veškeré důležité informace s vámi projdeme. Také vám poradíme, kdy je nejlepší začít s balením, jak správně zabalit jednotlivé kusy vybavení, aby nic nepřišlo nazmar.  Možná doma máte nějaké hudební nástroje, drahý porcelán, sklo po babičce nebo starožitný nábytek a nechcete, aby se něco během transportu poničilo. V rámci našich služeb vám pomůžeme s balením.  Například sklo uložíme do kartonových krabic, které pečlivě vyložíme papírem, z nábytku demontujeme skla, zrcadla, úchytky a obalíme do fixační folie. Pak vše pečlivě obalíme do fixační folie, poskládáme jej do vozu a nakonec převezeme. Postaráme se o bezpečný transport veškerého vašeho vybavení, včetně křehkých soch, hudebních nástrojů i třeba obrazů. Rozhodli jste se pro balení svépomocí? Pak si od nás nechte spočítat množství krabic, které vám zdarma půjčíme.  Pak už nám stačí na každou zabalenou věc napsat, do jaké místnosti ji máme na nové adrese uložit a o ostatní už se postaráme sami.

Nechcete ztrácet čas s balením? Objednejte si službu „Stěhování na klíč“

Čeká vás balení domácnosti do Libuš nebo z Libuše, ale nemáte čas s balením nebo se nechcete dostat do stresu? Také tuto službu využívají ti, kteří s balením nemají zatím žádné zkušenosti a raději tuto činnost nechají na našich zkušených zaměstnancích. Nebo je také skvělou volbou pro majitele firem, živnostníky a podnikatele. Ať už jsou vaše důvody jakékoliv, u služby „Stěhování na klíč“ nám stačí předat klíče od původní a nové adresy a o vše ostatní už se postaráme za vás. Jak vám při „stěhování na klíč“ v Libuši pomůžeme? Veškeré vaše vybavení, které má přijít na novou adresu, pečlivě zabalíme a uložíme do krabic. Nábytek připravíme na odvoz a spolu s krabicemi naskládáme do stěhovacího vozu tak, aby při přepravě nedošlo k poškození vašich věcí. Nábytek smontujeme, elektrospotřebiče zapojíme. Nábytek smontujeme, upevníme úchytky a další demontované části. Užívejte si čas s vašimi blízkými, zatímco my vás bezpečně přestěhujeme. 

 • Stěhování Libuš
 • Stěhování Libuš
 • Stěhování Libuš
 • Stěhování Libuš
 • Stěhování Libuš
 • Stěhování Libuš
 • Stěhování Libuš
 • Stěhování Libuš
S námi ušetříte za stěhování Libuš až 30%

Stěhování Libuš není pouze o přesunu věcí ze staré na novou adresu, je také spojeno s rekonstrukcí bytu, nákupem nového vybavení, nábytku a doplňků. Proto se většina zákazníků uchyluje ke stěhování svépomocí, což je největší chyba. Naši zkušení zaměstnanci vás přestěhují v Libuši podle vašich potřeb a za tu nejvýhodnější cenu v okolí. Jak naše práce probíhá? Zavolejte si náš zkušený tým. S technikem pak domluvíte veškeré podrobnosti. Je jen na vás, zda vám pomůžeme s přepravou nebo si rovnou objednáte „stěhování na klíč“.  Nakonec si náš technik přeměří prostory a největší kusy nábytku, aby vše probíhalo jako na drátkách, spočítá množství krabic a obalového materiálu, který zdarma zapůjčíme a přidá ještě několik kusů navíc, pro jistotu. Pak připraví časový harmonogram, plán a konečnou cenovou kalkulaci. Cena je u nás totiž neměnná. Vyhovují vám naše nabízené služby včetně ceny? Rezervujte si u nás termín a v den D se pustíme do realizace.

Vyklízení v Libuši

Vyklízíme byty, domy, garáže, sklepy, půdy, ale také sklady, archivy, firemní areály, kanceláře. Nepotřebné věci odvezeme do místního sběrného dvora. Ekologickou likvidaci zde provedou ZDARMA. U nás platíte pouze za pomoc s vyklízením Libuš. Jaká je orientační cena za vyklízení Libuš? Nebo vyplňte nezávaznou poptávku a my vás budeme co nejrychleji kontaktovat. V takovém případě se vám co nejdříve ozveme nazpátek.Nebo se na nás obraťte telefonicky a veškeré náležitosti ohledně vyklízení a likvidace pozůstalosti dohodnete s naším technikem.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?