Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Libušín

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 10 minut

Stěhování Libušín

Stěhujete se do Libušína nebo z Libušína? Nechte si pomoci od našeho zkušeného týmu z PROFIGROUP.  Rádi vám pomůžeme nejen se stěhováním, ale také vám můžeme nabídnout krátkodobý či dlouhodobý pronájem osobních skladů od 1m2 nebo skladové kontejnery, do kterých můžete bezpečně uložit své věci do doby, než pro ně najdete své místo. Jsme specializovaná stěhovací firma PROFIGROUP, s působením v Libušíně a okolí, s tradicí od roku 2005. Díky mnohaletým zkušenostem dokážeme pracovat ve špatně přístupných místech a není pro nás překážkou vynosit věci z vysokých pater bez výtahu, za co si neúčtujeme ani další poplatky navíc. Díky mnohaletým zkušenostem si umíme poradit ve stísněných podmínkách i ve vysokých patrech bez výtahu. Náš tým se skládá výhradně ze zkušených a statných stěhováků, kteří jsou pro svou práci pravidelně školeni, používají profesionální stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, používají speciálně upravené stěhovací vozy a při práci je jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. To pro případ, kdyby se cokoliv během stěhování nedopatřením poškodilo, abychom vám mohli vyplatit náhradu škody v plné výši. S námi máte jistotu, že jste při stěhování stoprocentně jištěni, navíc náš individuální přístup garantuje nejvyšší úroveň stěhovacích služeb.

Proč si na pomoc přizvat PROFIGROUP?

 • Vyřídíme vaši poptávku ihned
 • Zajišťujeme spěšné stěhování Libušín a okolí
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním
 • Používáme vlastní stěhovací vozy i profi pomůcky
 • Připravíme vám ZDARMA cenovou kalkulaci
 • Stěhujeme bez příplatků z vysokých pater i těžko přístupných míst
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup 

Náš tým garantuje pomoc Libušín bez stresu a rizika, a to i v takovém případě, pokud potřebujete přestěhovat během několika týdnů nebo snad dokonce několika dní. Rozumíme situacím, kdy máte možnost přestěhovat se takřka ihned a už nechcete platit další nájem ve svém starém bytě. Obraťte se na nás. Svým klientům nabízíme spěšné stěhování do Libušína z Libušína a blízkém okolí. Pokud nevycházíte časově, nechte celou situaci na našich stěhovácích, kteří se o kompletní přestěhování vaší domácnosti postarají sami.

 • Stěhování Libušín
 • Stěhování Libušín
 • Stěhování Libušín
 • Stěhování Libušín

Jak probíhá stěhování do Libušína a z Libušína s firmou PROFIGROUP?

Vždy nám záleží na tom, aby byli naši zákazníci maximálně spokojeni. Proto ke každé zakázce, bez ohledu na její velikost, přistupujeme maximálně profesionálně. Dříve, než vám sestavíme cenovou nabídku, s vámi přímo u vás doma náš technik projde veškeré náležitosti a připraví s vámi plán, kterého se budou stěhováci při realizaci zakázky držet.  Záleží na vás, do jaké míry si od nás necháte pomoci, vždy budeme pracovat rychle, efektivně, spolehlivě, levně a s garancí. Náš zkušený tým má za roky praxe bohaté zkušenosti a stěhováci jsou si vědomi, co všechno stěhování Libušín obnáší. Veškeré důležité informace s vámi projdeme. Poradíme, jak se co nejlépe připravit, kde zajistit parkování před domem, jak zabalit křehký porcelán a sklenice a jak připravit nábytek na stěhování, tak, aby nedošlo během stěhování k nechtěnému rozbití nebo poškrábání. Co je dobré oznámit na příslušné radnici, (například zajištění parkovacího místa v den stěhování), obeznámit sousedy v domě (pokud se jedná o činžovní dům či panelák, že v daný den bude na chodbě trochu rušno) nebo jak a kdy nejlépe začít s balením vašich osobních věcí. V rámci našich nabízených služeb vám pomůžeme veškeré cenné vybavení bezpečně zabalit a připravíme je na odvoz. Například z nábytku demontujeme police, skleněné části, zrcadla, madla, úchytky, dvířka, a nakonec vše pečlivě zabalíme do bublinkové a fixační folie, aby nedošlo k nechtěnému poškození nebo promáčknutí. Ze skříní a komod demontujeme skla, zrcadla, police a úchytky. Zajistíme také přepravu historicky cenného nábytku, soch, obrazů, hudebních nástrojů, elektrospotřebičů a dalších hodnotných věcí.  Zabalíte si sami? Ušetřete s námi na nákupu krabic, obalového materiálu a stěhovacích pomůcek až 30% nákladů, protože všechny tyto věci vám ZDARMA půjčíme. S námi je stěhování snadné!

 • Stěhování Libušín
 • Stěhování Libušín
 • Stěhování Libušín
 • Stěhování Libušín

Co všechno zajišťuje služba „stěhování na klíč“?

Tuto službu doporučujeme zákazníkům, kteří se potřebují co nejrychleji přestěhovat do Libušína nebo z Libušína v nejbližších týdnech nebo dokonce dnech a není prostor pro zabalení veškerého vašeho majetku. Také tuto službu využívají majitelé firem a kanceláří, kteří neradi nechávají práci nad rámec úkolů na svých zaměstnancích. V takovém případě nám stačí dát klíče od původní a nové nemovitosti a nechat nás pracovat. Předejte nám klíče a řekněte termín, kdy se máme pustit do práce. Jak to probíhá? Veškeré vaše vybavení pečlivě zabalíme a uložíme do krabic, nábytek připravíme na bezpečný převoz a elektroniku a elektrospotřebiče přestěhujeme ve speciálním režimu. Během práce se postaráme o bezpečný transport veškerého vybavení, elektroniky a nábytku. Nakonec nábytek zabalíme do fixační folie, převezeme společně s ostatním vybavením na novou adresu. S námi ušetříte spoustu času, fyzické námahy a psychického vyčerpání. Zažijte klidné stěhování Libušín s námi! Užívejte si čas podle svého, zatímco my budeme pracovat.  

Díky nabízeným službám nabízíme nejlevnější stěhování Libušín

Moc dobře víme, že stěhování není pouze o převozu věcí ze starého do nového, ale je třeba zajistit i jiné věci, jako je dovybavení nové domácnosti o elektrospotřebiče, nábytek, podlahy, dveře, také se leckdy musí zařídit koupelna a udělat mnoho zednických prací. Mnozí majitelé se snaží alespoň ušetřit náklady za samotné stěhování, ale pokud se do stěhování Libušín pustíte svépomocí, berte v úvahu to, že musíte koupit krabice, obalový materiál, stěhovací pomůcky, pronajmout si dodávku, a ještě pozvat pomocníky, kteří budou chtít také nějakou odměnu. Přestěhujeme vás nejlevněji do Libušín a z Libušín, dle vašich představ. Zavolejte si nejdříve ze všeho do naší firmy PROFIGROUP. Objednejte si náš tým. Pošleme k vám technika, se kterým domluvíte veškeré vaše požadavky na stěhování. Je na vás, v jakém rozsahu vám během stěhování pomůžeme, zda vám přestěhujeme věci na novou adresu, nebo vám pomůžeme s balením některých věcí, nebo necháte celou práci na nás. Také s vámi sestaví plán stěhování, časový harmonogram a na základě těchto úkonů sestaví přesnou cenovou kalkulaci. Pak připraví časový harmonogram, a nakonec cenovou nabídku. S námi budete dopředu vědět, kolik vás stěhování s PROFIGROUP bude stát, a navíc ušetříte mnoho výdajů, které byste museli řešit při stěhování svépomocí. Po dohodě k vám pošleme v dohodnutý čas tým našich pracovníků. Rezervujte si u nás termín vašeho stěhování a těžkou práci nechte na nás. 

Levné vyklízení Libušín

Další službu, kterou nabízíme, je vyklízení, vyklízení v pozůstalosti a likvidace v pozůstalosti. Zařizujeme vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, garáží, ale také komerčních prostor, kanceláří, archivů skladů aj. tak, že se postaráme o odvoz nábytku a elektrospotřebičů a pečlivě roztřídíme veškeré nepotřebné vybavení. Pomůžeme s odvozem veškerého nepotřebného vybavení do sběrného dvora. Tak provedená likvidace je ZDARMA. S námi ušetříte velké finanční výdaje, spojené s ekologickou likvidací. Pro získání orientační ceny za vyklízení v Libušíně? se můžete podívat do platného ceníku na našich internetových stránkách. Podívejte se do našeho platného ceníku na našich internetových stránkách nebo zde vyplňte kontaktní formulář, zadejte poptávku na vyklízení a odešlete. Pro předběžnou cenu se podívejte na našich stránkách do platného ceníku a pak už nám stačí napsat vaše požadavky do kontaktního formuláře. Pro konkrétní cenovou nabídku se obraťte vyplněním kontaktního formuláře nebo telefonicky na naše techniky, kteří s vámi projdou veškeré náležitosti vyklízení Libušín a určí přesnou cenovou nabídku.Nebo nám zavolejte a domluvte s naším technikem veškeré vaše potřeby s vyklízením a skladováním v Libušíně.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?