Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Lysá nad Labem

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Lysá nad Labem

Stěhování patří k nejvýznamnějším životním událostem, a tak všichni určitě chceme, abychom na něj měli ty nejkrásnější vzpomínky od začátku až do konce. Aby vše probíhalo bez zbytečného stresu a shonu, obraťte se na naše stěhováky z PROFIGROUP. Rádi vám pomůžeme se stěhováním v Lysé nad Labem, ale také s vyklízením nebo krátkodobým i dlouhodobým skladováním vašich osobních věcí v moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Jsme firma PROFIGROUP a se stěhováním bytů, domů, vil, firem, nebytových prostor a přilehlých objektů máme bohaté zkušenosti od roku 2005. Mezi naše další služby patří například vyklízení nemovitosti, vyklízení v pozůstalosti, likvidace pozůstalosti dle platné legislativy a skladování v moderních skladech, které jsou k dispozici našim zákazníkům od 1m2 až po prostorné sklady, kam se vejde třeba i výrobní linka. Není pro nás překážkou odnosit krabice, komody, nábytek, elektrospotřebiče a další vybavení vaší domácnosti i z vysokých pater bez výtahu nebo z těžko přístupných míst. Při práci používáme výhradně vlastní stěhovací vozy, kvalitní stěhovací pomůcky a při práci jsme jištěni kvalitní pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích. Pracujeme nonstop, o víkendech a svátcích. 

Proč si pozvat právě naše stěhováky z PROFIGROUP?

 • Stěhujeme v Lysé nad Labem a okolí za nejnižší ceny
 • Při práci používáme profi pomůcky, obalový materiál i vozy
 • Jsme jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním
 • Pracujeme rychle, efektivně a diskrétně
 • Zabýváme se i krátkodobým či dlouhodobým skladováním
 • Nabízíme pomoc s vyklízením a likvidací pozůstalosti
 • Sestavíme vám ZDARMA cenovou nabídku
 • Neúčtujeme si za práci z vysokých pater nebo ve večerních hodinách

Každé stěhování, ať už se připravíte sebelíp, přinese stres, chaos a zmatek, zvláště v případech, kdy potřebujete přestěhovat během několika týdnů nebo dokonce dnů. Dostali jste klíče od svého nového bytu a už nechcete platit další měsíční nájem? Obraťte se na nás. Obraťte se na nás, pomůžeme vám se stěhováním i během několika dnů. Nabízíme totiž spěšné stěhování v Lysé nad Labem a okolí. Pokud nezvládáte časově, určitě si s námi domluvte službu „Stěhování na klíč“, kdy nám stačí předat klíče od původního a nového bytu a o vše ostatní už se postaráme za vás.

 • Stěhování Lysá nad Labem
 • Stěhování Lysá nad Labem
 • Stěhování Lysá nad Labem
 • Stěhování Lysá nad Labem
 • Stěhování Lysá nad Labem
 • Stěhování Lysá nad Labem
 • Stěhování Lysá nad Labem
 • Stěhování Lysá nad Labem

Jak přistupujeme ke stěhování v Lysé nad Labem?

Záleží nám na spokojenosti i těch nejnáročnějších zákazníků. K práci přistupujeme zodpovědně, pracujeme rychle, efektivně a spolehlivě. Dříve, než se pustíme do práce, si s naším technikem projdete veškeré náležitosti stěhování Lysá nad Labem, řeknete mu své požadavky, představy a přání a na základě toho pak společně sestavíte plán, podle kterého se budou naši zaměstnanci při práci striktně držet.  Je na vašem rozhodnutí, zda si svou domácnost zabalíte sami nebo vás přestěhujeme na klíč. Moc dobře víme, co všechno je potřeba při stěhování Lysá nad Labem zajistit. Jako profesionálové dobře víme, co všechno je během práce při stěhování do Lysé nad Labem nebo z Lysé nad Labem zajistit, tak, aby vše probíhalo bez problémů a veškeré náležitosti procházíme s našimi zákazníky. Také poradíme, jak a kdy začít s balením, jak veškeré věci zabalit, aby během transportu nedošlo k nechtěným ztrátám. Pokud doma máte například hudební nástroje, křehké věci, starožitný nábytek nebo jiné vybavení, o které nechcete přijít, nechte si pomoci od našich zaměstnanců, kteří toto vybavení pečlivě zabalí a připraví na přesun. Pokud nemáte zatím zkušenosti s balením, nechte si od nás pomoci s balením křehkých věcí, nábytku nebo elektroniky. Z nábytku demontujeme zásuvky, poličky, úchytky, madla, skleněné části nebo zrcadla. Během práce vše pečlivě demontujeme, zabalíme do bublinkové a fixační folie, hrany opatříme tvrdými kartony, následně vše odnosíme do stěhovacího vozu. Zajistíme bezpečný transport veškerých cenných a křehkých věcí. Pokud si na balení troufáte svépomocí, půjčíme vám dostatečné množství krabic a obalového materiálu. Půjčíme vám také na vyžádání stěhovací pomůcky pro lepší manipulaci s nábytkem. Podle štítků na nové adrese krabice, nábytek i elektrospotřebiče odnosíme do jednotlivých místností, nábytek smontujeme a připravíme na další použití. 

Co představuje služba  „stěhování na klíč“?

Tuto službu doporučujeme všem, pokud se potřebujete přestěhovat do Lysé nad Labem v co nejkratším čase a není prostor pro důkladné balení vašich věcí. Také ji nabízíme těm, kteří neradi ztrácí čas a raději nechají některé záležitosti na profesionálech. Nebo je skvělým pomocníkem pro majitele firem, živnostníky, podnikatele, kteří chtějí rozvinout své podnikání a přestěhováním na lukrativnější adresu si zvýší prestiž, ale potřebují zodpovědné, šikovné a spolehlivé stěhováky, kteří jim pomohou podnik přestěhovat. Předejte nám klíče od původní a nové adresy a o nic víc se nestarejte! Jak to probíhá? Předejte nám klíče od původní a nové nemovitosti.  Během práce se samozřejmě postaráme nejen o veškeré vaše vybavení, ale také o nábytek a elektroniku. Během práce se postaráme o bezpečný transport nejen vašeho skla a porcelánu, ale také nábytku, elektrospotřebičů a drahé elektroniky. Krabice dáme do místností, které jsou popsané na štítcích. Vy si zatím můžete užívat ten nádherný a vzrušující pocit z toho, že se konečně stěhujete do nového!

 • Stěhování Lysá nad Labem
 • Stěhování Lysá nad Labem
 • Stěhování Lysá nad Labem
 • Stěhování Lysá nad Labem
 • Stěhování Lysá nad Labem
 • Stěhování Lysá nad Labem
 • Stěhování Lysá nad Labem
 • Stěhování Lysá nad Labem
Cena stěhování Lysá nad Labem

Během roků praxe dobře víme, že stěhování Lysá nad Labem není pouze o přepravě věcí z jedné strany na druhou, ale musí se také zařídit mnoho zednických, podlahářských, obkladačských, truhlářských a malířských prací, je nutné dokoupit nějaké vybavení, nábytek a doplňky, a to vše je velkou finanční zátěží pro každý rodinný rozpočet. Mnoho zákazníků v rámci úspor spoléhá na vlastní síly, ale díky našim nabízeným službám, jako je půjčení krabic a obalového materiálu zdarma nebo půjčení prostorných vozů, ušetříte až 30% nákladů. Zajistíme přestěhování vaší domácnosti do Lysé nad Labem nebo z Lysé nad Labem dle vašich představ. Jak pracujeme? Jak pracujeme? Pro pomoc si zavolejte náš profesionálně vyškolený tým. V domluveném termínu k vám pošleme technika, se kterými domluvíte veškeré podrobnosti. Náš technik u vás doma přeměří veškerý nábytek, spočítá množství krabic, které bude potřeba na půjčení ZDARMA a přidá nějaké navíc, pro případ potřeby. Ta je neměnná. Vyhovují vám naše služby? U nás víte dopředu, kolik vás bude naše pomoc v Lysé nad Labem stát. S námi je práce v Lysé nad Labem jednoduchá a levná!

Likvidace pozůstalosti, vyklízení pozůstalosti a vyklízení nemovitostí Lysá nad Labem

Zajišťujeme rovněž vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, nebytových prostor, komerčních prostor, zajišťujeme vyklízení v pozůstalosti nebo likvidaci pozůstalosti. Ekologickou likvidaci zajistíme v místním sběrném dvoře, která je ZDARMA. Zajistíme ekologickou likvidaci. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením v Lysé nad Labem a okolí.  Jaká je orientační cena za vyklízení v Lysé nad Labem? V co nejkratším čase vás budeme kontaktovat. Vyplněním kontaktního formuláře zadáte poptávku, na kterou budeme co nejrychleji reagovat.S námi budete předem vědět, kolik vás vyklízení bude stát.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?