Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Malá strana

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Malá strana

Vaše nové bydlení je připravené k nastěhování, a tak nezbývá nic jiného než se poohlédnout po šikovných stěhovácích, kteří by vám se stěhováním v Malé straně pomohli. Vyberte si profesionální stěhovací firmu PROFIGROUP! Naše firma PROFIGROUP působí na trhu již od roku 2005 a na svém kontě má velké množství realizovaných zakázek. Jsme specializovaná stěhovací firma PROFIGROPUP, působící na trhu od roku 2005. Díky dlouholetým zkušenostem pro nás není problém vynosit krabice, skříně, elektrospotřebiče a jiné velké vybavení z těžko přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. Není pro nás překážkou vynosit krabice, skříně, pohovky a jiné vybavení domácnosti ze špatně přístupných míst i z vysokých pater bez výtahu. Naši stěhováci jsou při práci při práci používají výhradně kvalitní stěhovací pomůcky a jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích. Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích.

Proč si vybrat pro stěhování Malá strana PROFIGROUP?

 • Stěhujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup
 • Půjčíme ZDARMA krabice i obalový materiál
 • Neúčtujeme poplatky za stěhování z vysokých pater bez výtahu
 • Máme zkušenosti od roku 2005
 • Připravíme vám cenovou nabídku ZDARMA
 • Vyřizujeme poptávky ihned

Náš tým garantuje pomoc Malá strana bez stresu a rizika, a to i v takovém případě, pokud potřebujete přestěhovat během několika týdnů nebo snad dokonce několika dní. Rozumíme situacím, kdy máte možnost přestěhovat se takřka ihned a už nechcete platit další nájem ve svém starém bytě. Zavolali vám z realitní kanceláře, že veškeré papíry jsou vyřízené a vy se můžete co nejdříve nastěhovat?  Pomůžeme vám i se spěšným stěhováním v Malé straně a okolí.  Pokud nezvládáte časově, určitě si s námi domluvte službu „Stěhování na klíč“, kdy nám stačí předat klíče od původního a nového bytu a o vše ostatní už se postaráme za vás.

 • Stěhování Malá strana
 • Stěhování Malá strana
 • Stěhování Malá strana

Jak vás přestěhujeme v Malé straně?

Pro nás je spokojenost zákazníka až na prvním místě. Odvádíme jedině dobře odvedenou práci, pod kterou se podepíšeme. Dříve, než se pustíme do práce, s vámi probereme vaše požadavky, a nakonec sestavíme plán, podle kterého se budeme během práce striktně držet. Je na vás, jakou z našich nabízených služeb si vyberete, zda budete mít individuální požadavky nebo budete chtít pomoci s balením vašich věcí. Během transportu domácnosti z Malé strany a do Malé strany je nutné zajistit hned několik záležitostí. O všechny tyto poznatky se s vámi ještě před samotnou realizací zakázky podělíme. Také poradíme, jak a kdy začít s balením, jak veškeré věci zabalit, aby během transportu nedošlo k nechtěným ztrátám. Mnoho našich zákazníků zatím nemá zkušenosti s balením celé domácnosti a tak mají obavu, aby nedošlo k poškození jejich vybavení, nábytku nebo porcelánu po babičce. V rámci našich služeb vám pomůžeme s balením a přípravou na přesun křehkých či drahých věcí. Pečlivě například nábytek na transport připravíme tak, že z něj vyndáme police, zásuvky, madla, úchytky, skleněné a zrcadlové části. Pak vše pečlivě obalíme do fixační folie, poskládáme jej do vozu a nakonec převezeme. Naše moderní a speciálně upravené vozy bezpečně přepraví starožitný nábytek, historicky cenné předměty, elektroniku, nábytek i křehké sklo a porcelán.  Nemáte doma nic cenného, a tak jste se rozhodli pro balení svépomocí? Pak si nechte od našeho technika spočítat krabice, boxy a obalový materiál, který vám ZDARMA půjčíme. Na jednotlivé kusy už potom stačí napsat, kam je mají naši stěhováci na nové adrese vynosit.

 • Stěhování Malá strana
 • Stěhování Malá strana
 • Stěhování Malá strana

Co představuje služba  „stěhování na klíč“?

Tuto službu doporučují naši zkušení zaměstnanci všem našim klientům, kteří se potřebují co nejrychleji přestěhovat do Malou stranu nebo z Malé strany a není dostatek prostoru pro bezpečné zabalení veškerého vybavení domácnosti. Nebo je určena pro ty zákazníky, kteří doposud nemají zkušenosti s balením a raději tuto činnost přenechají našim zaměstnancům. Nebo je určena pro majitele firem, kanceláří, firem, skladů, salonů a jiných nebytových prostor a je třeba více rukou na pomoc. Předejte nám klíče od nové a staré adresy a o vše ostatní se postaráme za vás. Jak pracujeme? Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě uložíme do krabic, nábytek připravíme na odvoz, a nakonec celou domácnost přestěhujeme na vaši novou adresu. Během práce se postaráme o přestěhování také elektroniky a nábytku, který připravíme na transport. Nábytek na nové adrese rozmístíme přesně podle předem domluveného plánu a připravíme jej na další použití.  Vše smontujeme, sestavíme a připravíme na další použití. Vy přijdete do připravené domácnosti, připravené k nastěhování.

Hledáte nejlevnější stěhování Malá strana? Objednejte si PROFIGROUP

Víme, že stěhování s sebou přináší velkou finanční zátěž, protože se nejedná pouze o samotný přesun věcí ze staré na novou adresu, ale musí se také vyřešit spousta zednických, podlahářských, obkladačských prací, nákup nového vybavení, elektroniky, spotřebičů i nábytku. Mnozí majitelé se snaží alespoň ušetřit náklady za samotné stěhování, ale pokud se do stěhování Malá strana pustíte svépomocí, berte v úvahu to, že musíte koupit krabice, obalový materiál, stěhovací pomůcky, pronajmout si dodávku, a ještě pozvat pomocníky, kteří budou chtít také nějakou odměnu. Zajistíme bezpečné stěhování do Malou stranu nebo z Malé strany a to přesně podle vašich představ. Jak pracujeme? Během práce se postaráme o bezpečnou přepravu kteréhokoliv nábytku, který připravíme na transport tím, že jej rozložíme, popřípadě sundáme dvířka, zásuvky, poličky, madla a jiné části, které jsou náchylné na poškození. S ním si pak domluvíte veškeré náležitosti naší pomoci. Je na vás, v jakém rozsahu vám během stěhování pomůžeme, zda vám přestěhujeme věci na novou adresu, nebo vám pomůžeme s balením některých věcí, nebo necháte celou práci na nás. Technik nakonec přeměří prostory, kudy se bude stěhovat, největší kusy nábytku, spočítá množství obalového materiálu, krabic a boxů a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. S námi víte, kolik vás naše pomoc bude stát. Ta je neměnná. My vám pomůžeme za každé situace, a to tak, aby vše probíhalo rychle a bez potíží. Líbí se vám naše nabízené služby? 

Nejlevnější vyklízení Malá strana a okolí

Mezi naše další nabízené služby patří také vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, kanceláří, skladů, obchodů a jiných komerčních prostor, vyklízíme nemovitosti v pozůstalosti a zajišťujeme diskrétní likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Odvezeme veškeré vybrané vybavení a nábytek do sběrného dvora. Ekologickou likvidaci zde provádí ZDARMA. Nám platíte pouze za naši pomoc s vyklízením Malá strana. Jaká je orientační cena za vyklízení Malá strana?  Pro zjištění orientační ceny za vyklízení Malá strana si otevřete na našem webu ceník a podle velikosti své nemovitosti jednoduše určíte cenu, kterou pak stačí nechat potvrdit vyplněním kontaktního formuláře. My se vám co nejdříve ozveme nazpátek. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky, kde s technikem rovnou domluvíte veškeré vaše požadavky na vyklízení Malá strana a okolí.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?