Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Malešice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Malešice

Konečně se udělaly poslední stavební a truhlářské úpravy na vašem bytě, vyřešily se veškeré dokumenty a nezbývá nic jiného, než se přestěhovat? Aby vše probíhalo bez zbytečného stresu a shonu, obraťte se na naše stěhováky z PROFIGROUP. Pomůžeme vám také s vyklízením vaší nemovitosti i se skladováním vašich věcí v našich moderních skladech, které máme k dispozici od 1m2nebo ve skladovacích kontejnerech. PROFIGROUP se specializuje na stěhování bytů, domů, kanceláří, skladů, obchodů, salonů a jiných komerčních prostor. Mezi naše další služby patří například vyklízení bytů, domů a přilehlých prostor. Náš tým zkušených stěhováků je pro svou práci pravidelně školen, používá výhradně profi stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, speciálně uzpůsobené stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti. To pro situace, kdyby došlo během práce k poškození vašeho majetku. S námi budete mít jistotu kvality a v případě vzniklé škody jsme schopni vyplatit náhradu v plné výši. S námi si nemusíte brát pro stěhování do Malešic nebo z Malešic volno, můžeme vás přestěhovat klidně i ve večerních hodinách nejen v Malešicích, ale také v nejbližším okolí.

 • Stěhování Malešice
 • Stěhování Malešice
 • Stěhování Malešice
 • Stěhování Malešice
 • Stěhování Malešice
 • Stěhování Malešice
 • Stěhování Malešice
 • Stěhování Malešice

Jaké výhody při stěhování Malešice získáte od PROFIGROUP?

 • Stěhujeme z vysokých pater bez výtahu
 • Používáme výhradně profi stěhovací pomůcky
 • Máme vlastní stěhovací vozy
 • Při práci nás jistí pojistka s vysokým plněním
 • Stěhujeme město Malešice a široké okolí
 • Pracujeme o víkendech, svátcích i pozdních večerních hodinách
 • ZDARMA půjčujeme krabice, boxy a obalový materiál
 • Připravíme vám ZDARMA cenovou kalkulaci 

Někdy může během balení vzniknout chaos a stres, a to hlavně tehdy, pokud se potřebujete přestěhovat co nejrychleji, to znamená v následujících týdnech nebo dokonce dnech. Může se stát, že vám zavolá makléř a řekne vám, že váš byt je připravený. Zavolejte si k nám o pomoc. Realizujeme spěšné stěhování bez příplatků v Malešicích a okolí. Pokud není dostatek času, pomůžeme vám s balením nebo vás rovnou odstěhujeme na klíč.

Jak stěhujeme po Malešicích a z Malešic?

Záleží nám na spokojenosti každého zákazníka, proto se nebojíme splnit přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Proto ke každé zakázce přistupujeme maximálně profesionálně a ke každému zákazníkovi individuálně. Proto s vámi před realizací zakázky projdeme vaše požadavky, přání a potřeby a na základě těchto informací připravíme plán, podle kterého se naši zaměstnanci budou při práci v Malešicích držet. Je na vás, zda si od nás necháte pomoci jen s převozem vašich věcí na novou adresu, zda si necháte pomoci s balením jednotlivých kusů vybavení nebo si necháte pře odvézt na klíč. Za roky praxe v oboru dobře víme, co všechno stěhování v Malešicích obnáší. O veškeré tyto poznatky se s vámi podělíme, abychom zamezili vzniku nepříjemností v podobě plného parkoviště, blokování provozu ve špičce apod. Máte ve své sbírce například něco cenného, co se během transportu nesmí poškodit a nemáte zkušenosti s balením? Pokud máte ve svém bytě originální kousky skla či porcelánu, starožitný nábytek, hudební nástroje či jiné vybavení, které je nutné stěhovat ve zvlášť opatrném režimu, přenechte balení na naše techniky. Určitě nechcete o takové věci přijít, proto si v rámci našich nabízených služeb nechte pomoci od našich zaměstnanců, kteří tyto cennosti pečlivě zabalí, tak, aby nemohlo dojít k mechanickému poškození a vy tak získali maximální jistotu v tom, že jsou vaše věci v bezpečí. Pečlivě křehké věci zabalíme a uložíme do stěhovacího vozu. Pak vše pečlivě zabalíme do bublinkové folie, fixační folie, rohy obalíme do tvrdých kartonů, a nakonec vše bezpečně odnosíme do stěhovacího vozu, vybaveného popruhy, pro bezpečné připoutání. Naše upravené a dostatečně velké vozy zajistí bezpečnou přepravu nábytku, historicky cenných předmětů, starožitností, křehkého skla či porcelánu. Zabalíte si svépomocí? Pak už nám stačí na jednotlivé zabalené kusy napsat, do jaké místnosti na nové adrese přijdou a o ostatní už se postaráme sami. Pak už nám jen stačí na zabalené věci napsat, kam je máme na nové adrese rozmístit dle místností a o vše už se postaráme sami.

 • Stěhování Malešice
 • Stěhování Malešice
 • Stěhování Malešice

Jak pracujeme pří výběru služby „stěhování na klíč“?

Tato služba je určena pro každého našeho zákazníka, který se potřebuje co nejdříve přestěhovat do Malešic nebo z Malešic, a protože se jedná o následující týdny nebo dokonce dny, není prostor pro bezpečné balení vašich věcí. Také tuto službu doporučujeme těm, kteří stěhují například velké rodinné domy, firmy, podniky, výrobní haly nebo sklady. V takovém případě nám stačí dát klíče od původní a nové nemovitosti a nechat nás pracovat. Předejte nám klíče a o vše ostatní už se postaráme za vás.  Jak naši zaměstnanci pracují v tomto případě? Během práce se postaráme nejen o bezpečné balení vybavení vaší domácnosti, na stěhování připravíme i nábytek a ostatní vybavení domácnosti. Pak se pustíme také do demontáže nábytku, ze kterého sundáme dvířka, police, sklo, zrcadla, zásuvky, úchytky a jiné doplňky. Nakonec veškeré vybavení na nové adrese rozmístíme dle vašich požadavků, které jste řekli našemu technikovi a připravíme na další použití. Elektrospotřebiče zapojíme a krabice dáme do jednotlivých místností tam, kam patří. Vy si zatím můžete užívat ten nádherný a vzrušující pocit z toho, že se konečně stěhujete do nového!

Levné stěhování Malešice od PROFIGROUP

Dobře víme, že celá tato akce je velmi náročná pro váš finanční rozpočet. A chápeme, že každý majitel nemovitosti se snaží co nejvíce ušetřit. S námi ušetříte až 30% nákladů ,a navíc vám pomůžeme přesně podle vašich potřeb. Jak můžete s PROFIGROUP co nejvíce ušetřit? Zavolejte si náš zkušený tým. Pošleme k vám našeho technika, se kterým domluvíte veškeré své představy, domluvíte podrobnosti, a nakonec společně připravíte stěhovací plán. Vybrat si můžete mnoho druhů pomoci, pomůžeme vám například s balením nábytku nebo vás odstěhujeme v Malešicích na klíč. Náš technik s vámi projde vaše požadavky, poznamená si rozsah vašich požadovaných služeb, spočítá množství krabic, které vám zdarma půjčíme a přidá několik navíc, pro jistotu. Využijte všech výhod levného stěhování v Malešicích od PROFIGROUP.  Ta je od této chvíle neměnná a vy budete přesně vědět, kolik vás naše pomoc bude stát. Vyhovují vám naše nabízené služby a cenová kalkulace? Pak už si stačí objednat termín a v dohodnutý čas se pustíme do práce. 

Vyklízení v Malešicích a likvidace pozůstalosti

Další službu, kterou nabízíme, je vyklízení, vyklízení v pozůstalosti a likvidace v pozůstalosti. Zařizujeme vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, garáží, ale také komerčních prostor, kanceláří, archivů skladů aj. tak, že se postaráme o odvoz nábytku a elektrospotřebičů a pečlivě roztřídíme veškeré nepotřebné vybavení. Nepotřebné věci odvezeme do místního sběrného dvora. Zajistíme, aby vaše prostory byly kompletně čisté, připravené k dalšímu použití. Jaká je cena vyklízení v Malešicích? Jaká je orientační cena za vyklízení Malešice? My vás budeme co nejrychleji kontaktovat.  My vás budeme obratem kontaktovat zpět.S námi dopředu víte, kolik za vyklízení zaplatíte! 

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?