Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Mělník

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Mělník

Rozhodli jste se přestěhovat a přemýšlíte, jak zajistíte bezpečný transport vašich věcí z původní na novou adresu? Zavolejte si na pomoc naše zkušené a statné stěhováky z PROFIGROUP, kteří se postarají o bezpečné přestěhování vašeho vybavení, nábytku i elektroniky.  Obraťte se na naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP.  Kromě toho se zabýváme i vyklízením bytů, domů a ostatních přilehlých objektů po nákupu nemovitosti od věcí po předchozích majitelích, vyklízení v pozůstalosti i likvidaci v pozůstalosti. Naše stěhovací firma PROFIGROUP působí na trhu již od roku 2005 a za dobu praxe má na svém kontě stovky realizovaných zakázek, od stěhování bytů, domů, přes kanceláře, firmy, sklady, výrobny, kosmetické a jiné salony. Kromě toho se zaměřujeme i na vyklízení, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci v pozůstalosti a stěhování z vysokých pater bez výtahu. Pracujeme i ve večerních a nočních hodinách, o víkendech a svátcích, bez účtování práce v pozdních hodinách. Zavolejte si k nám pro stěhování v Mělníku, pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích. Pracujeme dle předem domluvené spolupráce tak, abyste byli s našimi službami maximálně spokojeni.

Jak pracují zaměstnanci z PROFIGROUP?

 • Stěhujeme byty, domy i nebytové prostory
 • Pracujeme nonstop, včetně víkendů a svátků
 • Při práci používáme kvalitní stěhovací pomůcky
 • Zdarma půjčíme krabice, boxy a obalový materiál
 • Ušetříme vám až 30% nákladů
 • Ke každému přistupujeme individuálně
 • Díky zkušenostem jsme schopni realizovat různé typy zakázek
 • Sestavíme vám cenovou nabídku zdarma

I když se potřebujete přestěhovat do Mělníka nebo z Mělníka během následujících týdnů nebo dokonce dnů, s našimi zkušenými a statnými stěhováky vše zvládnete bez starostí! A to i v případě, pokud se ve vašem novém bytě dodělaly poslední pracovní úkoly a vy máte možnost se nastěhovat ihned. Obraťte se na naše profesionální stěhováky.  Nabízíme totiž spěšné stěhování do Mělníka a z Mělníka. A pokud nestíháte, přestěhujeme vás jednoduše na klíč. 

 • Stěhování Mělník
 • Stěhování Mělník
 • Stěhování Mělník
 • Stěhování Mělník

Jak stěhujeme po Mělníku a z Mělníka?

Vždy nám záleží na spokojenosti každého zákazníka. Záleží nám na spokojenosti každého zákazníka. Dříve, než se pustíme do realizace zakázky v Mělníku, s vámi projdeme vaše přání, požadavky a představy, podle kterých náš technik vypracuje plán, kterého se budou naši stěhováci při práci striktně držet. Je na vašem rozhodnutí, zda si svou domácnost zabalíte sami nebo vás přestěhujeme na klíč. Jako zkušení stěhováci působící v Mělníku dobře víme, co všechno je před samotnou akcí zařídit, čeho je třeba se vyvarovat a co je potřeba zajistit. Proto s vámi projdeme veškeré úskalí v Mělníku a poradíme, jak na to.  Poradíme vám, jak co nejefektivněji zabalit i ty nejmenší kousky, kdy začít s balením a jak balit, aby nedošlo během transportu k nechtěným ztrátám. Někteří zákazníci doma mají drahé vybavení bytu, starožitný nábytek, cenné obrazy nebo křehký porcelán, který je třeba zabalit opravdu pečlivě. Nechte si pomoci od našeho zkušeného týmu s balením. Pečlivě připravíme například nábytek na přesun tak, že z něj demontujeme poličky, zásuvky, úchytky, madla, zrcadla a skla. Pak nábytek pečlivě zabalí do bublinkové a fixační folie, hrany zabalí do tvrdého kartonu, a nakonec poskládají vše pečlivě do našich speciálně upravených vozů, kde je možné každý kus bezpečně připásat. Naše speciálně upravené stěhovací vozy garantují bezpečnou přepravu křehkých věcí, starožitností, vybavení domácnosti, nábytku, hudebních nástrojů a jiných předmětů. Nemáte ve svém bytě nic cenného a chcete si vše zabalit sami? Pak si nechte od našeho technika spočítat množství krabic, obalového materiálu a boxů, které vám půjčíme ZDARMA. Pak už stačí na každý zabalený kus napsat, kam jej máme na nové adrese uložit a o ostatní už se postaráme za vás.

 • Stěhování Mělník
 • Stěhování Mělník
 • Stěhování Mělník

Jakou pomoc nabízíme při službě „stěhování na klíč“?

Tuto službu doporučujeme všem našim zákazníkům, kteří se potřebují co nejdříve přestěhovat do Mělníka nebo z Mělníka a nemají dostatek času pro balení celé domácnosti. Také tuto službu hojně využívají naši zákazníci, kteří nechtějí ztrácet svůj čas a raději balení nechají na našich zaměstnancích. Nebo je určena například pro živnostníky, podnikatele a firmy, které se chtějí přestěhovat na lukrativnější adresu a potřebují několik zkušených rukou navíc. Se službou „stěhování na klíč“ se nemusíte o nic starat, stačí nám předat klíče a o kompletní přestěhování se postaráme za vás. Zavolejte si nás na pomoc, předejte nám klíče od původní a nové nemovitosti a my se postaráme o všechno za vás tak, že veškeré vybavení domácnosti uložíme do krabic, nábytek připravíme na transport a vše přestěhujeme na novou adresu.  Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalíme a uložíme do krabic, nábytek připravíme na odvoz a následně vše vynosíme dle domluvy do jednotlivých místností a na své místo. Během práce také připravíme na transport váš nábytek. Nakonec vše odvezeme na novou adresu, nábytek rozmístíme dle předem dohodnutého plánu na místo určení, do jednotlivých místností roznosíme krabice. Celou domácnost připravíme na pohodlné zabydlení, zatímco původní nemovitost uklidíme. Vy si zatím můžete užívat ničím nerušený čas a užívat si ten vzrušující pocit, že se konečně stěhujete do nového.

Ušetřete za stěhování v Mělníku s naší firmou PROFIGROUP!

Stěhování s sebou přináší velkou finanční zátěž, i když se mnohdy nejedná o samotné stěhování, ale například o nákup vybavení do nového bytu, nábytku, zaplacení zednických a malířských prací a dalších výdajů. Proto se mnoho lidí, kteří se stěhují, uchylují ke stěhování svépomocí. Přestěhujeme vás v Mělníku přesně podle vašich potřeb, a to klidně i v nočních hodinách, abyste si nemuseli brát v práci volno. Jak pracujeme? Zavolejte si nás a my k vám pošleme našeho technika, přímo na adresu. V domluveném čase k vám přijede náš technik, který s vámi domluví veškeré podrobnosti. Nezáleží na tom, v jakém rozsahu chcete stěhováky využít. Nakonec si náš technik přeměří prostory a největší kusy nábytku, aby vše probíhalo jako na drátkách, spočítá množství krabic a obalového materiálu, který zdarma zapůjčíme a přidá ještě několik kusů navíc, pro jistotu. S námi víte, kolik vás naše pomoc bude stát. Ta je od této chvíle neměnná. U nás budete vědět, jak pracujeme a kolik za naši pomoc v Mělníku zaplatíte. Rezervujte si termín v našem diáři a v den D se pustíme do práce.

Nechte si pomoci s vyklízením v Mělníku?

Zabýváme se také vyklízením bytů, domů, sklepů, půd, zajišťujeme vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Pomůžeme vám se tříděním vybavení, odvozem do sběrného dvora, kde provedou ekologickou likvidaci ZDARMA. Zde provedou ekologickou likvidaci zdarma. Vy platíte pouze za naši pomoc s vyklízením Mělník a okolí.  Chcete znát orientační cenu za vyklízení Mělník? Pro orientační cenu se můžete podívat do našeho aktuálního ceníku na našich internetových stránkách. My vás budeme co nejdříve kontaktovat.Díky vlastním stěhovacím vozům, krabicím, obalového materiálu a stěhovacích pomůcek, vám ušetříme až 30% nákladů spojených s vyklízením!

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?