Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Michle

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Michle

Čekáte, až vám zavolá makléř a vy se budete moci v klidu přestěhovat v Michli do svého nového bytu či domu? Nedělejte těžkou práci sami, na pomoc se stěhováním v Michli si zavolejte náš tým stěhováků. Pomůžeme vám také s vyklízením vaší nemovitosti i se skladováním vašich věcí v našich moderních skladech, které máme k dispozici od 1m2nebo ve skladovacích kontejnerech. Náš profesionální tým stěhováků se zabývá stěhováním bytů, domů, firem, kanceláří, archivů, skladů, dílen, salonů a jiných prostor už od roku 2005 a za uplynulou dobu mám na svém kontě nespočet realizovaných zakázek.  Mimo to se zabýváme také vyklízením nemovitostí po stěhování, vyklízením nových nemovitostí, ve kterých zůstalo plno věcí po původních majitelích, vyklízením v pozůstalosti i likvidací pozůstalosti dle platné legislativy. Nedělá nám problémy vynosit vybavení, skříně, komody, regály, elektrospotřebiče, postele, gauče, hudební nástroje, sochy a další vybavení ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. Naši stěhováci jsou pro svou práci pravidelně školeni, při práci používají výhradně profesionální pomůcky, používají kvalitní obalový materiál, speciálně upravené vozy. Pracujeme nonstop, včetně víkendů a svátků. 

Proč si na pomoc přizvat stěhováky z PROFIGROUP?

 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Nabízíme spolehlivost díky dlouholetým zkušenostem
 • Neúčtujeme poplatky o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme poplatky za práci z vysokých pater bez výtahu
 • Neúčtujeme poplatky za práci v těžko přístupných místech
 • Sestavíme vám cenovou nabídku ZDARMA

Každé stěhování do Michli nebo z Michli může probíhat plynule, bez starostí, nenadálých situací, stresu a chaosu, a to i v případě, pokud se potřebujete přestěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech.  Zavolal vám právě teď makléř, že všechny zednické, podlahářské a obkladačské práce jsou ve vašem bytě hotové a je možné se nastěhovat? Zavolejte si na pomoc náš tým z PROFIGROUP. Nabízíme pomoc i se spěšným stěhováním v Michli a okolí. Pokud není dostatek času, pomůžeme vám s balením nebo vás rovnou odstěhujeme na klíč.

 • Stěhování Michle
 • Stěhování Michle
 • Stěhování Michle
 • Stěhování Michle
 • Stěhování Michle
 • Stěhování Michle
 • Stěhování Michle
 • Stěhování Michle

Jak vás přestěhujeme do Michli nebo z Michli?

Záleží nám na našich zákaznících a nebojíme se plnit přání i těch nejnáročnějších klientů. K práci přistupujeme profesionálně, tak, abychom uspokojili přání a požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Dříve, než se pustíme do realizace zakázky, k vám pošleme technika, který s vámi probere vaše požadavky, přání a představy a na základě nich pak připraví plán, podle kterého se budeme při realizaci zakázky v Michli držet. Nezáleží na tom, zda si necháte pomoci s odnesením několika komod z garsonky, nebo si u nás necháte přestěhovat rodinný dům nebo celou firmu, s námi vše proběhne jako na drátkách. Moc dobře víme, co všechno stěhování do Michle obnáší a co je třeba zajistit. O všechny tyto poznatky se s vámi podělíme. Také vám poradíme, kdy je nejlepší začít s balením, jak zabalit například křehké vybavení, nábytek a jiné vybavení, aby nedošlo během práce k mechanickému poškození vašich věcí. Jestliže zatím nemáte zkušenosti s balením, můžete si nechat pomoci od našich zaměstnanců. V rámci našich služeb vám pomůžeme s balením.  Pečlivě připravíme nábytek tak, že demontujeme police, šuplíky, sklo, zrcadla a úchytky. Pak jej pečlivě zabalíme do bublinkové folie, rohy zabalíme do tvrdého kartonu, a nakonec vše zabalíme ještě do fixační folie. Naše moderní a speciálně upravené vozy bezpečně přepraví starožitný nábytek, historicky cenné předměty, elektroniku, nábytek i křehké sklo a porcelán.  Chcete si vše zabalit a připravit sami? Ušetřete s námi až 30% nákladů, protože my vám zajistíme půjčení krabic, obalového materiálu a boxů zcela zdarma. Pak už stačí, napsat na krabice místnosti, do kterých pak naši stěhováci krabice na nové adrese vynosí.

 • Stěhování Michle
 • Stěhování Michle
 • Stěhování Michle
 • Stěhování Michle

Co nabízí služba „stěhování na klíč“?

Tuto službu využívají všichni majitelé nemovitostí, kteří se potřebují co nejrychleji přestěhovat do Michle nebo z Michli a nemají dostatek času na balení. Také tuto službu rádi využívají ti, kteří neradi ztrácí čas a raději si zaplatí profesionály pro bezpečné zabalení veškerého vybavení bytu. Nebo ji například doporučujeme majitelům firem, kanceláří, skladů, obchodů a jiných prostor, kde je potřeba nejen zkušenost, ale také více síly. Jak to probíhá? Jak vám pomůžeme? Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě uložíme do krabic, nábytek připravíme na odvoz, a nakonec celou domácnost přestěhujeme na vaši novou adresu. Během práce také připravíme na transport váš nábytek. Nakonec vše převezeme na novou adresu, krabice rozmístíme do místností, kam patří a nábytek smontujeme a připravíme na další použití. S námi ušetříte spoustu času, fyzické námahy a psychického vyčerpání. Zažijte klidné stěhování Michle s námi! Vy si zatím můžete bez starosti užívat svůj volný čas. Bez spěchu, stresu a fyzické námahy!

Ušetřete s námi za stěhování Michle: S námi budete znát cenu předem

Jako profesionálové v oboru víme, že stěhování Michle není pouze o přesunu domácnosti z jedné adresy na druhou, ale je nutné také zajistit mnoho stavebních úprav a pořízení nového vybavení, včetně nábytku a doplňků. To proto, že už samotné stěhování vyžaduje spoustu finančních výdajů. Přestěhujeme vás do Michli a z Michli přesně podle vašich představ.  Jak pracujeme? Zavolejte si náš zkušený tým. V dohodnutém čase se sejdete s naším technikem přímo u vás doma a projdete s ním veškeré požadavky stěhování, zda si necháte pomoci s odnosem věcí do auta nebo budete potřebovat pomoci s balením nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč. Pro předběžnou cenu se podívejte do našeho platného ceníku, který najdete přímo na našich internetových stránkách.  Vyberte si naše nabízené služby přesně podle svých potřeb a nebojte se říct o individuální pomoc. U nás nezáleží na tom, jak máte velký byt nebo s čím vším budete chtít pomoci. Vyhovují vám námi nabízené služby? Vyhovují vám naše služby v Michli? S námi budete přesně vědět, kolik vás přestěhování do Michli nebo z Michli bude s PROFIGROUP stát.

Vyklízení Michle a likvidace pozůstalosti Michle

Pomůžeme vám také s vyklízením vaší nemovitosti při stěhování, vyklízení nemovitosti při její koupi, kde zůstalo po předchozích majitelích spoustu vybavení, ale také vám můžeme při diskrétním vyklízení nemovitosti v pozůstalosti nebo s odbornou likvidací pozůstalosti.  Koupili jste si nový dům nebo nebytový prostor a zbyly zde nepotřebné věci, které je třeba odvést do sběrného dvora nebo na skládku? Zde provedou ekologickou likvidaci zdarma. Ekologická likvidace je v místě příslušném sběrném dvoře provedena zdarma. Jaká je orientační cena za vyklízení Michle? Jaká je orientační cena za vyklízení Michle? Také vám můžeme pomoci telefonicky, technik s vámi projedná veškeré náležitosti vyklízení v Michli a okolí.Nebo se na nás obraťte telefonicky, kde s technikem domluvíte vaše požadavky na vyklízení i termín, kdy se na nemovitost bude moci přijít podívat.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?