Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Milovice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Milovice

Vybrali jste si svůj vysněný byt či dům v Milovicích, podepsali jste smlouvu a už nezbývá nic jiného, než se přestěhovat? Nechte si pomoci od našich zkušených stěhováků z PROFIGROUP. Pomůžeme vám také s vyklízením, skladováním vašich věcí v našich moderních skladech a skladových kontejnerech na krátkou i delší dobu. Naše firma se zabývá stěhováním bytů, domů, nebytových prostor a podniků od roku 2005 a za tu dobu má na kontě celou řadu spokojených zákazníků. Kromě toho zajišťujeme také pomoc s vyklízením nemovitostí od věcí po původních majitelích, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Naši zaměstnanci používají při práci kvalitní stěhovací pomůcky, mají k dispozici dostatečně velké stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním.  Při práci totiž používáme výhradně profesionální stěhovací pomůcky, vlastní stěhovací vozy a při práci nás jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. Při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Pracujeme i o víkendech a svátcích nonstop, přestěhujeme vás klidně ve večerních nebo nočních hodinách.

Proč právě firma PROFIGROUP?

 • Stěhování Milovice bez rizika
 • Vyřízení poptávky ihned
 • Profesionální a individuální přístup
 • Půjčení krabic, boxů a obalového materiálu ZDARMA
 • Maximální spolehlivost díky dlouholetým zkušenostem
 • Cenová nabídka ZDARMA
 • Bez příplatků za stěhování o víkendech a svátcích
 • Bez příplatků za stěhování z pater bez výtahu

S našimi šikovnými zaměstnanci bude stěhování Milovice rychlé, bez starostí a stresu, a to i v případě, že potřebujete zajistit spěšnou pomoc během následujících týdnů nebo dokonce dnů. Rozumíme situacím, kdy máte možnost přestěhovat se takřka ihned a už nechcete platit další nájem ve svém starém bytě. Zavolejte si k nám na pobočku a domluvte konkrétní datum. Nabízíme vám pomoc se spěšným stěhováním v Milovicích a okolí. Domluvte s nimi konkrétní termín a ostatní vaše požadavky.

 • Stěhování Milovice
 • Stěhování Milovice
 • Stěhování Milovice
 • Stěhování Milovice

Nechte si pomoci se stěhováním do Milovic nebo z Milovic

Jsme firma s dlouholetou tradicí a spokojenost i toho nejnáročnějšího zákazníka je u nás na prvním místě. U nás se můžete spolehnout na kvalitě odvedených služeb, individuálním přístupu a na profesionalitě. Nejdříve s vámi proto připravíme plán, podle kterého se pak budeme při práci držet. Nezáleží na tom, zda potřebujete přestěhovat jen několik málo krabic nebo potřebujete pomoci odstěhovat historicky cenné předměty, my se postaráme o vše. Moc dobře víme, co všechno stěhování Milovice obnáší a co je třeba dopředu zajistit. My, díky mnohaletým zkušenostem dobře víme, co přestěhování do Milovice nebo z Milovic obnáší a co je třeba zajistit.  Poradíme, jak se co nejlépe připravit, kde zajistit parkování před domem, jak zabalit křehký porcelán a sklenice a jak připravit nábytek na stěhování, tak, aby nedošlo během stěhování k nechtěnému rozbití nebo poškrábání. Mnoho našich zákazníků zatím nemá zkušenosti s balením celé domácnosti a tak mají obavu, aby nedošlo k poškození jejich vybavení, nábytku nebo porcelánu po babičce. V rámci našich nabízených služeb vám pomůžeme s vybranými věcmi nebo kompletním balením celé domácnosti.  Nabízíme služby, kdy pomáháme s balením a přesunem věcí. Pak nábytek obalíme do bublinkové a fixační folie a samozřejmě nezapomeneme hrany vyztužit pevným kartonem. Zajistíme také přepravu historicky cenného nábytku, soch, obrazů, hudebních nástrojů, elektrospotřebičů a dalších hodnotných věcí.  Nakonec vše odnosíme do vozu, připravíme na transport a odvezeme na novou adresu. Až si vše zabalíte, nezapomeňte našim stěhovákům napsat, co kam na nové adrese patří. Pak už stačí na každou zabalenou věc napsat, do jaké místnosti ji mají naši stěhováci vynést a o ostatní už se postaráme sami.

Stěhování na klíč a jeho výhody

Tuto službu doporučujeme všem našim zákazníkům, kteří se potřebují co nejdříve přestěhovat do Milovic nebo z Milovic a nemají dostatek času pro balení celé domácnosti. Také tuto službu doporučujeme těm, kteří stěhují například velké rodinné domy, firmy, podniky, výrobní haly nebo sklady. Také si ji často žádají majitelé firem, kanceláří, obchodu a dalších komerčních prostor, když potřebují na pomoc několik opravdu zručných rukou navíc.  Jak pracujeme? Jak pracujeme? Veškerý inventář vaší domácnosti nebo firmy uložíme do krabic, nábytek připravíme na transport a následně vše odvezeme na novou adresu. Během práce se postaráme o nábytek, u kterého demontujeme veškeré police, úchytky, skla, zrcadla. Nábytek, elektrospotřebiče i krabice rozmístíme dle vašich požadavků na nové adrese. Vy si zatím můžete užívat svůj volný čas přesně podle svých představ. Podívejte se do našich referencí, komu jsme se stěhováním v nedávné době v Milovicích pomohli

 • Stěhování Milovice
 • Stěhování Milovice
 • Stěhování Milovice
 • Stěhování Milovice
 • Stěhování Milovice
 • Stěhování Milovice
 • Stěhování Milovice
 • Stěhování Milovice
S našimi stěhováky ušetříte za stěhování Milovice až 30%

Stěhování s sebou přináší celou řadu finančních výdajů, jako je například úhrada faktur za stavební, truhlářské, podlahářské, obkladačské nebo malířské práce, nákup nového vybavení, nábytku a doplňků a dalších věcí. Je logické, že se snažíte co nejvíce ušetřit, proto si na pomoc se stěhováním v Milovicích zavolejte náš tým z PROFIGROUP. S námi budete znát přesnou cenovou kalkulaci předem, takže budete moci dopředu počítat s výdajem za stěhování Milovice a tak si jednodušeji rozpočítáte své finance na další výdaje. U nás totiž nemusíte řešit nákup krabic, stěhovacích pomůcek, pronájem dodávky a peníze za pomoc kamarádům.  Objednejte si náš tým. V dohodnutém čase k vám přijede náš specialista, se kterým domluvíte veškeré podrobnosti. Je na vás, do jaké míry si od nás necháte pomoci a jak moc individuální požadavky na naše stěhováky budete mít. Nakonec si technik přeměří prostory, změří největší kusy nábytku, spočítá krabice a obalový materiál, který vám ZDARMA půjčíme a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. Nakonec připraví plán postupu, časový harmonogram a cenovou kalkulaci. Vyhovují vám naše nabízené služby v Milovicích? Líbí se vám naše nabízené služby a cenová kalkulace? V dohodnutém čase k vám přijede náš zkušený tým a odstěhuje vás za nejnižší cenu na trhu.

Vyklízení v Milovicích a likvidace pozůstalosti

Obrátit se na nás můžete také při vyklízení bytů, domů, vil, sklepů, půd, firem, kanceláří, skladů, hotelů a jiných nebytových prostor, vyklízení v pozůstalosti nebo likvidaci pozůstalosti. Díky našim zkušenostem jsme vám schopni pomoci s odnesením veškerého vybavení ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu a odvozem do sběrného dvora. V místním sběrném dvoře provedou ekologickou likvidaci zdarma. Nám platíte pouze za naši pomoc s vyklízením Milovice. Chcete znát orientační cenu za vyklízení v Milovicích? Jaká je orientační cena za vyklízení Milovice? V takovém případě se vám co nejdříve ozveme nazpátek.S námi budete přesně vědět, kolik vás vyklízení Milovice bude stát.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?