Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Mladá Boleslav

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Mladá Boleslav

Už znáte datum stěhování do Mladou Boleslav a přemýšlíte, jakou stěhovací firmu oslovit? Zavolejte si na pomoc naše zkušené a statné stěhováky z PROFIGROUP, kteří se postarají o bezpečné přestěhování vašeho vybavení, nábytku i elektroniky.  Pomůžeme vám také s vyklízením nemovitosti od věcí po předchozím majiteli a zajistíme skladování vašich věcí v moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Jsme specializovaná firma PROFIGROUP, zabývající se stěhováním bytů, rodinných domů, firem, kanceláří a dalších komerčních prostor. Díky dlouholetým zkušenostem pro nás není problém vynosit krabice, skříně, elektrospotřebiče a jiné velké vybavení z těžko přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. Díky našim zkušenostem jsme vám schopni vynosit elektrospotřebiče a velké skříně ze špatně přístupných míst i z vysokých pater bez výtahu.  To v případě, že by během práce vznikla škoda na vašem majetku, jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši. o pro nechtěné situace, kdybychom způsobili škodu na vašem majetku. Pracujeme i během víkendů a svátků nonstop.

 • Stěhování Mladá Boleslav
 • Stěhování Mladá Boleslav
 • Stěhování Mladá Boleslav
 • Stěhování Mladá Boleslav
 • Stěhování Mladá Boleslav
 • Stěhování Mladá Boleslav
 • Stěhování Mladá Boleslav
 • Stěhování Mladá Boleslav

Jaké výhody při stěhování Mladá Boleslav získáte od PROFIGROUP?

 • Stěhujeme nonstop, i o víkendech a svátcích
 • Pracujeme efektivně, rychle a diskrétně
 • Při práci nás jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním
 • Vyřizujeme poptávky ihned, zajišťujeme spěšné stěhování Mladá Boleslav a okolí
 • Zdarma zapůjčíme krabice, boxy a obalový materiál
 • Neúčtujeme si za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Připravíme cenovou nabídku ZDARMA
 • Nabízíme profesionální a individuální přístup

I když se potřebujete přestěhovat do Mladé Boleslavi nebo z Mladé Boleslavi během následujících týdnů nebo dokonce dnů, s našimi zkušenými a statnými stěhováky vše zvládnete bez starostí! Dozvěděli jste se, že vaše nové bydlení je právě připravené k nastěhování? Zavolejte si k nám na pobočku a domluvte konkrétní datum. Nabízíme totiž spěšné stěhování do Mladé Boleslavi, z Mladé Boleslavi a v Mladé Boleslavi. Objednejte si také pomoc s balením nebo si od nás nechte všechno převézt na klíč, pokud nestíháte balit.

Jak vám pomůžeme se stěhováním z Mladé Boleslavi nebo do Mladou Boleslav

Záleží nám na spokojenosti každého zákazníka. Garantujeme kvalitně odvedenou práci. Dříve, než se pustíme do práce, připravíme plán, ve kterém nám sdělíte své požadavky, přání a představy o průběhu spolupráce. Je na vás, zda si necháte pomoci s odnesením a převezením vašich věcí na novou adresu, nebo si necháte pomoci s balením některých kusů vybavení nebo se rovnou necháte přestěhovat v Mladé Boleslavi tzv. na klíč.  Jako zkušení stěhováci jsme si dobře vědomi, co všechno přeprava do Mladé Boleslavi obnáší. Proto dříve, než se pustíme do práce, s vámi probereme veškerá úskalí v Mladé Boleslavi a poradíme, jak se co nejlépe připravit. Poradíme, jak vaši domácnost připravit na stěhování, jak zabalit křehké nádobí i nábytek tak, aby se během cesty nic nepoškodilo. Někteří zákazníci zatím nemají žádné zkušenosti s balením, ale v jejich domácnosti se objevuje například drahé vybavení bytu, elektronika nebo třeba nářadí, které vyžaduje zvláštní balení i přesun. V rámci nabízených služeb vám pomůžeme s přípravou například historického nábytku, balením soch, hudebních nástrojů, elektrospotřebičů a jiných předmětů na transport. Nábytek například připravíme na transport tím, že z něj sundáme veškeré police, úchytky, zásuvky, vše pečlivě zabalíme do fixační folie, rohy opatříme tvrdým kartonem a pomalu odnosíme do vozu. Každý díl pečlivě obalíme do bublinkové a fixační folie, poskládáme je do vozu a připásáme tak, aby se během transportu nemohlo nic rozbít. Zajistíme bezpečnou přepravu soch, obrazů, porcelánu, skla, nábytku, hudebních nástrojů, knih aj. Chcete si veškeré vybavení domácnosti a nábytek připravit na stěhování sami? Pak s námi ušetřete tím, že si od našeho technika necháte spočítat množství krabic a obalového materiálu, který vám zdarma půjčíme. Pak už stačí na každou krabici a kus nábytku napsat, kam patří a naši stěhováci vše na nové adrese rozmístí do jednotlivých místností.

 • Stěhování Mladá Boleslav
 • Stěhování Mladá Boleslav
 • Stěhování Mladá Boleslav
 • Stěhování Mladá Boleslav
 • Stěhování Mladá Boleslav
 • Stěhování Mladá Boleslav
 • Stěhování Mladá Boleslav
 • Stěhování Mladá Boleslav

Co nabízí služba „Stěhování na klíč“ Mladá Boleslav

Stěhování na klíč“ v Mladé Boleslavi udělá radost a pomůže všem, kteří se potřebují přestěhovat z Mladé Boleslavi nebo do Mladé Boleslavi co nejrychleji, ale není dostatek času na balení. Také tuto službu využívají ti, kteří nechtějí svůj drahocenný čas trávit balením, ale raději se budou věnovat svým blízkým. Tuto službu také využívají ti, kteří si rádi nechávají pomoci od zkušených nebo třeba majitelé firem, kteří nechtějí nechávat stěhování na svých zaměstnancích. Stačí nám předat klíče od původní a nové adresy a o vše ostatní se postaráme za vás. Jak vám pomůžeme? Projdeme s vámi vybavení vaší domácnosti a zapíšeme si, co je potřeba vyřadit a co převezeme na novou adresu. Během práce se postaráme o nábytek, ze kterého demontujeme skla, zrcadla, úchytky, madla, police a jiné doplňky. Na nové adrese vše zase smontujeme a dáme do původního stavu. Nábytek bude připravený na další použití. Vy si zatím můžete užívat ten krásný pocit z toho, že se stěhujete do svého vysněného domu. S touto službou ušetříte mnoho času, fyzické námahy i financí!

Ušetřete s PROFIGROUP během stěhování Mladá Boleslav

Víme, že stěhování v Mladé Boleslavi není pouze o přepravě krabic, nábytku a ostatního vybavení na novou adresu, ale je třeba zajistit různé zednické, podlahářské, obkladačské, truhlářské, malířské a jiné práce, je třeba zajistit nákup vybavení, nábytku a doplňků, a to všechno představuje velkou finanční zátěž do vašeho rodinného rozpočtu. Proto svým zákazníkům nabízíme celou řadu doplňkových služeb zdarma, půjčení obalového materiálu, až po velké stěhovací vozy, které zajistí jednoduchý transport domácnosti z jedné adresy na druhou. Zajistíme vám jednoduché a bezpečné stěhování v Mladé Boleslavi. U nás totiž nemusíte řešit nákup krabic, stěhovacích pomůcek, pronájem dodávky a peníze za pomoc kamarádům.  Objednejte si náš tým. V dohodnutém čase k vám pošleme našeho technika, kterému sdělíte své požadavky, přání a představy. Půjčíme vám ZDARMA krabice, boxy a obalový materiál. Přesnou cenovou nabídku vám řekne náš technik, přímo na místě u vás doma, po sečtení nábytku a vybavení domácnosti.  Nakonec připraví časový harmonogram a cenovou kalkulaci. Cena je u nás totiž neměnná. Pokud vám vyhovují naše nabízené služby pro stěhování v Mladé Boleslavi, stačí si rezervovat termín. S našimi stěhováky, kteří přijedou v přesně dohodnutý čas, ušetříte náklady spojené s pronájmem dodávky, nákupem krabic.

Vyklízení a skladování Mladá Boleslav

Zabýváme se rovněž vyklízením bytů, domů, půd, sklepů, kanceláří, hotelů, skladů, archivů a jiných nebytových prostor. Hledáte pomoc s vyklízením nebo likvidací pozůstalosti? Ekologickou likvidaci zajistí místní sběrný dvůr a je zdarma. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Mladá Boleslav.  Jaká je orientační cena vyklízení Mladá Boleslav? Koukněte se na naše internetové stránky, kde najdete platný ceník, vyplňte kontaktní formulář a odešlete jej. My vás budeme co nejdříve kontaktovat nazpět. S námi přesně víte, jak bude vyklízení probíhat a kolik vás bude stát. 

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?