Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Mnichovice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Mnichovice

Stěhování patří k nejvýznamnějším životním událostem, a tak všichni určitě chceme, abychom na něj měli ty nejkrásnější vzpomínky od začátku až do konce. Nechte si pomoci od zkušených stěhováků, kteří mají se stěhováním bohaté zkušenosti.  Pomůžeme vám také s vyklízením, likvidací pozůstalosti ale také se skladováním vašich osobních věcí v našich moderních skladech nebo skladovacích kontejnerech.  Jsme specializovaná firma PROFIGROUP orientovaná na Mnichovicích a okolí, která působí na trhu od roku 2005 a na kontě má mnoho realizovaných zakázek. Nabízíme rovněž pomoc s vyklízením v pozůstalosti i likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Díky praxi umíme vyklízet i ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. S námi máte jistotu, že je vaše vybavení v bezpečí a kdyby se přece jen vyskytla během naší práce chyba, jsme schopni plnit úhradu škody v plné výši. S námi máte jistotu, že jsou vaše věci v bezpečí a kdyby se během práce vyskytla chyba, jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši. S námi máte jistotu, že jste při stěhování stoprocentně jištěni, navíc náš individuální přístup garantuje nejvyšší úroveň stěhovacích služeb.

Proč si na pomoc přizvat PROFIGROUP z Mnichovic

 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Nabízíme spolehlivost díky dlouholetým zkušenostem
 • Neúčtujeme poplatky o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme poplatky za práci z vysokých pater bez výtahu
 • Neúčtujeme poplatky za práci v těžko přístupných místech
 • Sestavíme vám cenovou nabídku ZDARMA

Užívejte si ten příjemný pocit ze stěhování Mnichovice a nedělejte si starosti, pokud potřebujete přestěhovat v následujících dnech. Zavolal vám makléř, že váš nový byt je připravený k bydlení a už nechcete platit další měsíční nájem v původním bytě? Pokud vám právě nyní zavolal makléř, že jsou veškeré zednické práce na vaší nové adrese hotové a nezbývá nic jiného než se nastěhovat, neplaťte zbytečně další měsíční nájem na své původní adrese. Zajišťujeme spěšné stěhování Mnichovice. A pokud nestíháte balit, pomůžeme vám s balením vámi vybraných věcí nebo se postaráme o převoz vašich věcí na klíč. 

 • Stěhování Mnichovice
 • Stěhování Mnichovice
 • Stěhování Mnichovice
 • Stěhování Mnichovice
 • Stěhování Mnichovice
 • Stěhování Mnichovice
 • Stěhování Mnichovice
 • Stěhování Mnichovice

Jak pracujeme během stěhování Jak stěhujeme po Mnichovicích a z Mnichovic?

Vždy je pro nás na prvním místě spokojenost i toho nejnáročnějšího zákazníka. K práci přistupujeme profesionálně, nebojíme se plnit i ty nejsložitější úkoly a pracujeme tak, abychom uspokojili každého zákazníka. Proto s vámi nejdříve pečlivě projdeme veškerá vaše přání a požadavky a na základě nich pak náš technik sestaví plán, kterého se budou naši stěhováci při práci striktně držet. Nezáleží na tom, v jakém rozsahu si objednáte naše služby, zda si necháte pomoci pouze s odvozem věcí na novou adresu, nebo si vše necháte zabalit, odstěhovat a rozmístit na nové adrese od nás.  Jako zkušení stěhováci za sebou máme mnoho realizovaných zakázek, a tak jsme si dobře vědomi, co všechno stěhování do Mnichovice obnáší. Proto s vámi pečlivě projdeme veškeré náležitosti stěhování, řekneme vám veškerá úskalí i výhody. Poradíme, jak a kdy je nejlepší začít s balením, co všechno zabalit, aby nedošlo k mechanickému poškození, jak připravit nábytek na přesun a jak zařídit bezpečné stěhování skla, porcelánu, zrcadel, hudebních nástrojů a jiných drahých a křehkých předmětů. Možná zatím nemáte s balením zkušenosti, ale máte ve své domácnosti nějaké vybavení, o které nechcete přijít, drahou elektroniku nebo starožitný nábytek, vyžadující speciální balení.  V rámci našich nabízených služeb vám pomůžeme s přípravou vybavení vaší domácnosti na transport.  Například z nábytku demontujeme police, skleněné části, zrcadla, madla, úchytky, dvířka, a nakonec vše pečlivě zabalíme do bublinkové a fixační folie, aby nedošlo k nechtěnému poškození nebo promáčknutí. Pak vše pečlivě zabalíme do bublinkové folie, fixační folie, případně použijeme kartony na vystlání rohů. Naše upravené a dostatečně velké vozy zajistí bezpečnou přepravu nábytku, historicky cenných předmětů, starožitností, křehkého skla či porcelánu. Zvládnete si zabalit sami? Nechte si od nás spočítat množství krabic, které vám zdarma půjčíme. Našim stěhovákům pak nezapomeňte na veškeré vybavení napsat, kam jej mají na nové adrese uložit. O vše ostatní už se postaráme sami.

Jak vám pomůžeme při „stěhování na klíč“?

Tuto službu doporučujeme všem, kteří se potřebují co nejdříve přestěhovat do Mnichovic nebo z Mnichovic a nechtějí se dostat do stresu nebo časového presu. Nebo je určena pro ty zákazníky, kteří s balením nemají žádné zkušenosti a raději takové činnosti nechají na zkušenějších. Nebo je doporučována všem živnostníkům, podnikatelům a majitelům firem, kteří se stěhují na lukrativnější adresu, ale potřebují šikovné ruce na balení drahého vybavení. Předejte nám klíče od nového a starého a my se postaráme o kompletní přestěhování. Jak pracujeme? Během práce se postaráme nejen o bezpečné balení vybavení vaší domácnosti, na stěhování připravíme i nábytek a ostatní vybavení domácnosti. Pak se zaměříme na bezpečný transport nábytku, který demontujeme a na nové adrese zase složíme. Na nové adrese vše zase smontujeme a dáme do původního stavu. Nábytek bude připravený na další použití. Nábytek potom smontujeme, připravíme na další použití, pokud je potřeba, umístíme do něj elektrospotřebiče a zapojíme je. Vy si zatím užívejte čas podle svého uvážení a nakonec stačí, abyste přišli do vašeho nového bytu.

 • Stěhování Mnichovice
 • Stěhování Mnichovice
 • Stěhování Mnichovice
Hledáte nejlevnější stěhování Mnichovice? S námi znáte cenu předem

Moc dobře víme, že stěhování není pouze o převozu věcí ze starého do nového, ale je třeba zajistit i jiné věci, jako je dovybavení nové domácnosti o elektrospotřebiče, nábytek, podlahy, dveře, také se leckdy musí zařídit koupelna a udělat mnoho zednických prací. Rozumíme, že chcete ušetřit co nejvíce, svěřte proto tento fyzicky náročný úkol do rukou našich zdatných zaměstnanců z PROFIGROUP. Přestěhujeme vás levněji než konkurence, v rámci nabízených služeb v ceně a to v Mnichovicích a okolí.  Jak pracujeme? Díky nám ušetříte opravdu velké množství peněz i fyzické námahy! V domluveném čase k vám přijede náš technik, který s vámi domluví veškeré podrobnosti. V dohodnutém termínu k vám pošleme našeho technika, se kterým domluvíte veškeré vaše požadavky, představy a další náležitosti stěhování v Mnichovicích. Také s vámi sestaví plán stěhování, časový harmonogram a na základě těchto úkonů sestaví přesnou cenovou kalkulaci. Náš technik si pro bezproblémové stěhování Mnichovice nakonec přeměří prostory, rozměry větších kusů nábytku, spočítá množství obalového materiálu, který vám ZDARMA půjčíme, a nakonec spočítá cenovou kalkulaci. Ta je od této chvíle neměnná a vy budete dopředu vědět, s jakou částkou za stěhování v Mnichovicích máte počítat. Pokud vám vyhovuje naše nabízená pomoc v Mnichovicích, stačí si rezervovat termín. Rezervujte si u nás termín a v den D se pustíme do realizace.

Levné vyklízení v Mnichovicích a okolí

Zajišťujeme také vyklízení bytů, rodinných domů, sklepů, půd a přilehlých prostor k nemovitosti, provádíme profesionální vyklízení v pozůstalosti a zabýváme se diskrétní likvidací pozůstalosti, kterou provádíme dle platné legislativy. Pomůžeme vám se tříděním věcí, odvezením nepotřebného do sběrného dvora nebo na skládku. Ekologická likvidace ve sběrném dvoře je prováděna zdarma. Našim stěhovákům zaplatíte pouze za pomoc s vyklízením Mnichovice. Podívejte se na naše internetové stránky v aktuálním ceníku vyberte velikost nemovitosti. Na našich internetových stránkách najdete platný ceník, podle kterého snadno určíte cenu dle velikosti nemovitosti. Obraťte se na nás, telefonicky nebo kontaktním formulářem a my se vám co nejdříve ozveme zpět.Nebo se na nás můžete obrátit také telefonicky a domluvit přímo s naším technikem veškeré náležitosti týkající se vyklízení Mnichovice.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?