Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Mnichovo Hradiště

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Mnichovo Hradiště

Konečně jste od realitního makléře dostali klíče od svého vysněného bytu, který je připravený k nastěhování a nyní přemýšlíte, kde najít levné stěhováky v Mnichově Hradišti a okolí?  Nechte si pomoci od našich stěhováků z PROFIGROUP! Pomůžeme vám také s vyklízením, skladováním nebo likvidací pozůstalosti. Jsme specializovaná firma PROFIGROUP, působící na trhu od roku 2005, zabývající se především stěhováním bytů, rodinných domů, garáží a dalších přilehlých nemovitostí, včetně komerčních prostor. Mimo to se také zabýváme vyklízením bytů, domů a ostatních objektů v pozůstalosti. Při práci využíváme své zkušenosti a znalosti, nebojíme se stěhovat velké skříně nebo stěhovat byty z vysokých pater bez výtahu.  To v případě, že by během práce vznikla škoda na vašem majetku, jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši. To pro případ, kdyby během práce vznikla škoda na vašem majetku. Jsme vám k dispozici nonstop, a to i o víkendech a svátcích. Pracujeme i o víkendech a svátcích nonstop. 

Proč se pro stěhování Mnichovo Hradiště obrátit na nás?

 • Stěhujeme v Mnichově Hradišti a okolí za nejnižší ceny
 • Poptávky vyřizujeme ihned
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích bez příplatku
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup
 • Půjčujeme krabice a obalový materiál ZDARMA
 • Sestavujeme cenovou nabídku ZDARMA
 • Neúčtujeme poplatky za práci z těžko přístupných míst
 • Neúčtujeme poplatky za práci ve vysokých patrech bez výtahu

Svým klientům nabízíme bezstarostné stěhování Mnichovo Hradiště i v případě, pokud jste se rozhodli přestěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech. Jestliže vám právě nyní zavolal makléř, že je váš nový byt připravený k nastěhování, jsou zde dodělané poslední stavební úpravy a je namontovaná kuchyň, určitě neplaťte další měsíční nájem navíc. S námi není problém stěhování do Mnichova Hradiště nebo z Mnichova Hradiště i během jediného týdne. Nabízíme spěšné stěhování Mnichovo Hradiště a pokud nestíháte balit, pomůžeme vám! A pokud nestíháte balit, nezoufejte, přestěhujeme vás na klíč!

 • Stěhování Mnichovo Hradiště
 • Stěhování Mnichovo Hradiště
 • Stěhování Mnichovo Hradiště
 • Stěhování Mnichovo Hradiště

Jak pomáháme při stěhování do Mnichova Hradiště a z Mnichova Hradiště?

Pro nás je spokojenost zákazníka až na prvním místě. U každé realizované zakázky nám záleží na kvalitě odvedených služeb. Dříve, než se pustíme do realizace zakázky, náš technik s vámi projde vaše požadavky, přání a představy, na jejichž základě sestaví plán, podle kterého se budou naši stěhováci při práci striktně držet. Vyberte si tu nejlepší z námi nabízených služeb, řekněte si individuální požadavky a ostatní už nechte na nás! Náš zkušený tým stěhováků si je velmi dobře vědom, co všechno je třeba zajistit během stěhování v Mnichově Hradišti a na co se připravit. O všechny naše poznatky se s vámi s předstihem podělíme, upozorníme, co je třeba zajistit, na co si dát pozor a jak ideálně pracovat v Mnichově Hradišti.  Také vám poradíme, kdy je nejlepší pustit se do balení a jak správně zabalit i ty nejkřehčí kousky, třeba sklo nebo porcelán. Jestliže zatím nemáte s balením zkušenosti a nechcete, aby se během práce cokoliv rozbilo, nechce si pomoci s balením od našich zaměstnanců. V rámci našich služeb vám pomůžeme s balením vámi vybraných věcí. Pečlivě vše připravíme na transport, například z nábytku demontujeme úchytky, skleněné části nebo zrcadla.  Naše speciálně upravené stěhovací vozy umožňují bezpečnou přepravu jak křehkého porcelánu a skla, tak historicky cenných předmětů, elektroniky, hudebních nástrojů a jiných předmětů. Díky našim moderním vozům jsme schopni zajistit bezpečnou přepravu soch, obrazů, historických předmětů, starožitného nábytku a jiného drahého či křehkého vybavení. Pokud si na balení troufáte svépomocí, půjčíme vám dostatečné množství krabic a obalového materiálu. Nechte si od nás spočítat množství krabic, které vám zdarma půjčíme. Pak už nám jen stačí na zabalené věci napsat, kam je máme na nové adrese rozmístit dle místností a o vše už se postaráme sami.

Co nabízíme při objednání služby „stěhování na klíč“?

Tato služba je určena pro každého našeho zákazníka, který se potřebuje co nejdříve přestěhovat do Mnichova Hradiště nebo z Mnichova Hradiště, a protože se jedná o následující týdny nebo dokonce dny, není prostor pro bezpečné balení vašich věcí. Nebo ji rádi využívají ti zákazníci, kteří jsou časově velmi zaměstnaní a nemají prostor pro jiné aktivity, a tak raději tuto činnost nechají na našich zaměstnancích, kteří mají bohaté zkušenosti. Nebo ji hojně využívají ti zákazníci, kteří neradi dělají věci, se kterými nemají zkušenost a těžkou práci svěří raději do rukou profesionálů. Se službou „stěhování na klíč“ se nemusíte o nic starat, stačí nám předat klíče a o kompletní přestěhování se postaráme za vás. Jak probíhá služba „stěhování na klíč“ Mnichovo Hradiště od PROFIGROUP? Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalíme a uložíme do stěhovacích krabic a boxů. Během práce také připravíme na transport váš nábytek. Na nové adrese vše zase smontujeme a dáme do původního stavu. Nábytek bude připravený na další použití. Krabice uložíme do místností, kam patří. S námi je stěhování tak snadné! 

 • Stěhování Mnichovo Hradiště
 • Stěhování Mnichovo Hradiště
 • Stěhování Mnichovo Hradiště
Ušetřete s námi za stěhování Mnichovo Hradiště i 30%!

Jsme si dobře vědomi, že stěhování není pouze o přesun vašich věcí z jedné na druhou adresu, ale souvisí s ním také nákup nového vybavení, elektrospotřebičů, nábytku, ale také například zednické a podlahářské práce, truhlařina a jiné. S našimi stěhováky z PROFIGROUP ušetříte nejen za nákup obalového materiálu, stěhovacích pomůcek, půjčení dodávky, ale také fyzické síly.  Přestěhujeme vás v Mnichově Hradišti dle vašich požadavků a v čase, který si sami určíte. Jak pracujeme? V dohodnutý čas k vám pošleme specialistu, který propočítá objem stěhovaných věcí a domluvíte s ním veškeré vaše požadavky. V předem domluveném čase k vám přijede náš specialista, který s vámi projde vaše požadavky, představy a přání. Můžeme vám pomoci pouze se samotným transportem věcí na novou adresu, nebo vás přestěhujeme na klíč. Technik si nakonec přeměří prostor a největší kusy nábytku, spočítá krabice a obalový materiál, který vám zdarma půjčíme. Připraví stěhovací plán včetně cenové kalkulace. U nás máte naprostou jistotu, že vám nenaúčtujeme ani korunu navíc, oproti dohodnuté cenové nabídce. Vyhovuje vám naše cenová nabídka? Rezervujte si v našem diáři termín a o ostatní se postaráme za vás.

Vyklízení v Mnichově Hradišti

Naši stěhováci vám pomohou také s vyklízením bytů, domů, sklepů, půd, nebytových a komerčních prostor, zajistí diskrétní vyklízení pozůstalosti a vyřídí likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Pomůžeme vám se tříděním věcí, odvezením nepotřebného do sběrného dvora nebo na skládku. Ekologickou likvidaci provede místní sběrný dvůr ZDARMA. Orientační cenu za vyklízení v Mnichově Hradišti najdete na našich internetových stránkách, nebo stačí vyplnit kontaktní formulář. A jaká je orientační cena za vyklízení Mnichovo Hradiště? Po vyplnění kontaktního formuláře na našem webu vás budeme kontaktovat zpět v nejkratším čase. My se vám co nejdříve ozveme zpět.Nebo se na nás můžete obrátit telefonicky a přímo s naším technikem domluvit průběh vyklízení Mnichovo Hradiště.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?