Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Modřany

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Modřany

Našli jste si svůj vysněný byt či dům, makléř vám zavolal, že jsou veškeré dokumenty vyřízené a nezbývá nic jiného, než se přestěhovat? Zavolejte si na pomoc náš tým stěhováků z PROFIGROUP! Kromě stěhování také vyklízíme a skladujeme v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Naše profesionální firma PROFIGROUP má se svou činností zkušenosti už od roku 2005. Také zajišťujeme vyklízení nemovitostí v případě, kdy jste investovali do nového, kde zůstalo mnoho věcí po původních majitelích, zajišťujeme diskrétní vyklízení pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Díky mnohaletým zkušenostem nám nedělá potíže vynosit těžké skříně a elektrospotřebiče ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. Naši zaměstnanci používají při práci výhradně profesionální stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, speciálně upravené vozy a při práci je jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. S námi máte jistotu, že jsou vaše věci v bezpečí a kdyby se během práce vyskytla chyba, jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši. Pracujeme nonstop, i o víkendech a svátcích, bez navýšení ceny.

Proč si pro stěhování Modřany objednat PROFIGROUP?

 • Stěhujeme dle předem připraveného harmonogramu
 • Při práci nás jistí pojistka odpovědnosti
 • Pracujeme o víkendech a svátcích nonstop
 • Neúčtujeme za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Půjčujeme krabice, boxy a obalový materiál ZDARMA
 • Neúčtujeme poplatky za práci o víkendech a svátcích
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup
 • Poptávky vyřizujeme ihned

S našimi šikovnými zaměstnanci bude stěhování Modřany rychlé, bez starostí a stresu, a to i v případě, že potřebujete zajistit spěšnou pomoc během následujících týdnů nebo dokonce dnů. Jestliže jsou veškeré zednické, podlahářské, obkladačské a truhlářské práce na vaší nové adrese hotové, je nejvyšší čas, domluvit s námi stěhování, abyste nemuseli platit zbytečně další měsíční nájem. Pokud vám právě nyní zavolal makléř, že jsou veškeré zednické práce na vaší nové adrese hotové a nezbývá nic jiného než se nastěhovat, neplaťte zbytečně další měsíční nájem na své původní adrese. Vybereme pro vás ideální termín a domluvíme s vámi veškerý postup a vaše požadavky.  Pokud nezvládáte časově, určitě si s námi domluvte službu „Stěhování na klíč“, kdy nám stačí předat klíče od původního a nového bytu a o vše ostatní už se postaráme za vás.

 • Stěhování Modřany
 • Stěhování Modřany
 • Stěhování Modřany
 • Stěhování Modřany
 • Stěhování Modřany
 • Stěhování Modřany
 • Stěhování Modřany
 • Stěhování Modřany

Jak se přestěhovat v Modřanech snadno a rychle?

Pro nás je vždy důležité, uspokojit přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Odvádíme jedině dobře odvedenou práci, pod kterou se podepíšeme. Proto s vámi nejdříve projdeme vaše požadavky a představy, podle kterých připravíme plán a toho se budou naši stěhováci držet. Je na vás, zda si od nás necháte pouze odvézt věci na novou adresu, zda vám pomůžeme s balením nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.  Za roky praxe v oboru dobře víme, co všechno stěhování v Modřanech obnáší. O všechny tyto poznatky se s vámi podělíme. Poradíme, jak připravit vybavení domácnosti, nábytek, elektrospotřebiče i třeba sochy na stěhování, tak, aby nedošlo během manipulace nebo převozu k mechanickému poškození. Nemáte s balením zkušenosti a nechcete, aby se něco během transportu rozbilo? V rámci našich stěhovacích služeb vám zajistíme veškeré balení takovýchto věcí. Pečlivě například z nábytku demontujeme police, zásuvky, madla a úchytky. Pak vše pečlivě obalíme do bublinkové a fixační folie, a nakonec odneseme do našich stěhovacích vozů. Jestliže si chcete svou domácnost zabalit sami, neutrácejte zbytečně za nákup obalového materiálu a krabic. Pokud si na balení troufáte sami, půjčíme vám ZDARMA dostatečné množství krabic a nějaké krabice navíc, pro jistotu. Ušetřete s námi za nákup obalového materiálu, který vám ZDARMA půjčíme. Pak už nám stačí napsat, kam co máme na nové adrese vynosit a ostatní nechte na nás.

 • Stěhování Modřany
 • Stěhování Modřany
 • Stěhování Modřany

Co nabízíme při výběru služby „stěhování na klíč“?

Tato služba je skvělá v tom, že pomůže každému majiteli bytu, domu nebo firmy, který se potřebuje přestěhovat na novou adresu v Modřanech rychle a nechce se dostat do časového presu, stresu a chaosu. Tuto službu také hojně využívají ti, kteří se neradi zaobírají stěhováním a raději tuto činnost nechají těm, kteří s touto akcí mají zkušenosti. V takovém případě nám stačí dát klíče od původní a nové nemovitosti a nechat nás pracovat. V každém případě nám stačí předat klíče od původní a nové adresy a o vše ostatní se postaráme za vás. Veškeré vaše vybavení domácnosti pečlivě zabalíme a pak uložíme do krabic a následně celou domácnost odvezeme na novou adresu. Nejdříve ze všeho s vámi projdeme veškeré vybavení, poznamenáme si, které máme odvézt na ekologickou likvidaci do sběrného dvora a to, co se má převézt na novou adresu pečlivě zabalíme, uložíme do krabic, připravíme na odvoz a následně vše přestěhujeme. Pak se pustíme také do demontáže nábytku, ze kterého sundáme dvířka, police, sklo, zrcadla, zásuvky, úchytky a jiné doplňky. Nakonec nábytek rozmístíme na nové adrese dle vašich představ, elektroniku zapojíme a vestavné spotřebiče uložíme do skříní. Nábytek smontujeme, elektrospotřebiče zapojíme a předáme vám připravený byt k nastěhování. Vy zatím můžete svůj volný čas trávit podle svých představ!

Kolik stojí stěhování Modřany

Dobře víme, že celá tato akce je velmi náročná pro váš finanční rozpočet. Mnoho našich zákazníků váhá, zda se nepřestěhovat svépomocí, ale díky našim nabízeným službám, zdarma zapůjčení obalového materiálu, velkým stěhovacím vozům a individuálnímu přístupu, ušetříte až 30% nákladů. Přestěhujeme vás v Modřanech dle vašich požadavků a cenu budete znát předem! „Stěhování na klíč“ má tu výhodu, že se nemusíte jako majitelé nemovitosti vůbec o nic starat, stačí, když nám dáte klíče a my se postaráme o vše, od uložení vybavení domácnosti do krabic, připravíme nábytek na transport a vše nakonec odneseme na novou adresu tam, kam co patří. Zavolejte si náš tým zkušených stěhováků. V dohodnutém čase přijede k vám domů, projde s vámi veškeré náležitosti i samotný průběh, poradí, co je třeba zajistit a jak se nejlépe na celou akci připravit. Nezáleží na tom, zda si necháte převézt své vybavení na novou adresu, nebo vám pomůžeme s balením některých vámi vybraných kusů nebo zda vás přestěhujeme na klíč.  Aby vše probíhalo dle předpokladů, bez stresu a nenadálých situací, technik nakonec přeměří prostor, kudy se budou vynášet věci i velikost největších kusů skříní, komod a jiného vybavení vaší domácnosti. Pak připraví časový harmonogram a připraví cenovou kalkulaci. Ta je od této chvíle neměnná. Protože s námi nemusíte řešit nákup krabic, stěhovacích pomůcek, pronájem dodávky ani odměnu kamarádům za pomoc. Rezervujte si termín a v den D k vám do Modřany pošleme naše stěhováky.

Nechte si pomoci s vyklízením Modřany

Zabýváme se rovněž vyklízením bytů, domů, půd, sklepů, kanceláří, hotelů, skladů, archivů a jiných nebytových prostor. Při práci odvozíme vybrané vybavení, elektroniku i nábytek do místního sběrného dvora, kde provedou zdarma likvidaci. Pomůžeme vám se tříděním věcí, veškeré nepotřebné vybavení odvezeme do místního sběrného dvora. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Modřany. Pro orientační cenu za vyklízení v Modřanech se podívejte na naše internetové stránky, kde najdete platný ceník za vyklízení a další služby, nebo se na nás zdarma obraťte vyplněním formuláře. Po vyplnění kontaktního formuláře na našem webu vás budeme kontaktovat zpět v nejkratším čase. Obraťte se na nás, telefonicky nebo kontaktním formulářem a my se vám co nejdříve ozveme zpět.Nebo se na nás můžete obrátit také telefonicky a domluvit přímo s naším technikem veškeré náležitosti týkající se vyklízení Modřany.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?