Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Motol

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Motol

Sháníte levné stěhování Motol a potřebujete ušetřit nějaké ty finanční výdaje?  Stěhování v Motole vám usnadní naši zdatní stěhováci z PROFIGROUP. Pomůžeme vám také s vyklízením vaší nemovitosti i se skladováním vašich věcí v našich moderních skladech, které máme k dispozici od 1m2nebo ve skladovacích kontejnerech. Obraťte se na naši specializovanou firmu PROFIGROUP, která má se stěhováním bytů, domů, vil, garáží, půd, sklepů a dalších nebytových prostor a firemních areálů, zkušenosti již od roku 2005. Mimo to se také zabýváme vyklízením bytů, domů a ostatních objektů v pozůstalosti. Kromě toho se zaměřujeme i na vyklízení, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci v pozůstalosti a stěhování z vysokých pater bez výtahu. Náš tým pracovitých zaměstnanců je pro svou práci pravidelně školen, pro svou práci používají kvalitní obalový materiál, profesionální stěhovací pomůcky, při práci jsou jištění pojistkou odpovědnosti a používají speciálně upravené stěhovací vozy. S námi máte jistotu, že kdyby se během naší práce vyskytla chyba, jsme schopni uhradit výši škody v plné výši během několika dní. Jsme vám k dispozici v Motole a okolí nonstop, včetně víkendů a svátků. 

Proč si pro stěhování Motol objednat PROFIGROUP?

 • Vyřídíme vaši poptávku ihned
 • Zajišťujeme spěšné stěhování Motol a okolí
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním
 • Používáme vlastní stěhovací vozy i profi pomůcky
 • Připravíme vám ZDARMA cenovou kalkulaci
 • Stěhujeme bez příplatků z vysokých pater i těžko přístupných míst
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup 

Svým klientům nabízíme bezstarostné stěhování Motol i v případě, pokud jste se rozhodli přestěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech. Může se stát, že vám zavolá makléř a řekne vám, že váš byt je připravený. Obraťte se na nás, pokud jste právě nyní dostali klíče od svého bytu. Zavolejte si na pomoc naše zkušené zaměstnance z PROFIGROUP.  Pokud není dostatek prostoru pro balení, pomůžeme vám s balením vámi vybraných věcí nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.

 • Stěhování Motol
 • Stěhování Motol
 • Stěhování Motol
 • Stěhování Motol
 • Stěhování Motol
 • Stěhování Motol
 • Stěhování Motol
 • Stěhování Motol

Jak pracujeme v Motole a okolí?

Stěhování Motol u nás probíhá tak, aby byli všichni naši klienti maximálně spokojeni.  Proto nám záleží na kvalitě našich odvedených služeb! Proto dříve, než se pustíme do práce, s vámi sestavíme stěhovací plán, podle kterého se pak při práci budeme držet. Záleží na vás, zda si necháte pomoci pouze s odnosem velkých skříní a gauče nebo vás přestěhujeme na klíč. Jako profesionálové moc dobře víme, co stěhování v Motole obnáší a na co je potřeba brát zřetel, čeho se vyvarovat a co naopak zařídit. O všechny naše poznatky se vždy před samotným stěhováním s našimi klienty podělíme. Doporučíme, jak a kdy ideálně začít se stěhováním, jak pečlivě uložit i ty nejkřehčí kusy skla do krabic, jak připravit nábytek na transport, tak, aby nedošlo během manipulace nebo převozu k nechtěnému rozbití, poškrábání a jinému mechanickému poškození. Jestliže máte ve svém bytě například historicky cenné předměty, drahý nebo starožitný nábytek, elektrospotřebiče či hudební nástroje, které vyžadují precizní balení a zvláštní postupy při stěhování, domluvte si s našimi zaměstnanci pomoc s balením, manipulací i následným stěhováním. V rámci nabízených služeb vám pomůžeme s balením vybraných věcí tak, aby nedošlo během manipulace k nechtěnému mechanickému poškození.  V rámci nabízených služeb vám pomůžeme připravit tyto kusy nábytku na transport. Pak vše pečlivě obalíme do bublinkové a fixační folie, a nakonec odneseme do našich stěhovacích vozů. Zajišťujeme bezpečnou přepravu všech vašich věcí, a ještě jsme chráněni pojistkou odpovědnosti. Nemáte doma nic cenného, a tak jste se rozhodli pro balení svépomocí? Abyste s námi co nejvíce ušetřili, zdarma vám půjčíme obalový materiál, krabice, boxy i stěhovací pomůcky pro jednodušší manipulaci. Stačí nám, když na krabice napíšete, do jakých místností patří a na nové adrese je roztřídíme dle vašich požadavků.

 • Stěhování Motol
 • Stěhování Motol
 • Stěhování Motol

Co nabízí služba „stěhování na klíč“?

Službu stěhování na klíč rádi využívají naši klienti, pokud se potřebují přestěhovat do Motola během následujících týdnů nebo dokonce dnů a není dostatek prostoru a čas pro balení celé domácnosti. Také ji rádi využívají ti, kteří svůj čas tráví jinak a balení přenechají raději na specialistech. Nebo ji využívají majitelé firem, kteří potřebují přestěhovat svou firmu, aniž by zatěžovali balením své zaměstnance. Jak pracujeme? Zavolejte si nás na pomoc, předejte nám klíče od původní a nové nemovitosti a my se postaráme o všechno za vás tak, že veškeré vybavení domácnosti uložíme do krabic, nábytek připravíme na transport a vše přestěhujeme na novou adresu.  Projdeme s vámi veškeré vybavení a sepíšeme to, co se má odvézt do sběrného dvora a co se přestěhuje na novou adresu, nakonec vše pečlivě zabalíme do krabic a převezeme na novou adresu. Nábytek připravíme na stěhování tak, že z něj demontujeme veškeré křehké části, a vše přeneseme do našich moderních stěhovacích vozů. Na nové adrese vše zase smontujeme a dáme do původního stavu. Nábytek bude připravený na další použití. Nakonec vše pečlivě rozmístíme na nové adrese, přesně podle vašich požadavků, které jste domluvili s naším technikem. Užívejte si čas s vašimi blízkými, zatímco my vás bezpečně přestěhujeme. 

Cena stěhování Motol od PROFIGROUP

Stěhování Motol není pouze o přesunu věcí ze staré na novou adresu, je také spojeno s rekonstrukcí bytu, nákupem nového vybavení, nábytku a doplňků. Nebojte se, že vás stěhování Motol s PROFIGROUP vyjde draho. Přestěhujeme vás do Motola nebo z Motola dle vašich představ a cenu budete znát předem! Jak s námi ušetříte? Zavolejte si jednoduše náš tým. V předem domluveném čase k vám přijede náš specialista, který s vámi projde vaše požadavky, představy a přání. Můžeme vám pomoci pouze se samotným transportem věcí na novou adresu, nebo vás přestěhujeme na klíč. Náš technik si nejdříve přeměří prostory a největší kusy nábytku, spočítá krabice, které vám ZDARMA s obalovým materiálem půjčíme, vybere dostatečně velký vůz a propočítá, kolik našich zaměstnanců k vám v den D pošleme. S námi ušetříte za výdaje spojené s nákupem obalového materiálu. Nemusíte řešit ani nákup stěhovacích pomůcek či pronájem dodávky.  Ta je od této chvíle neměnná a vy tak budete moci počítat s částkou, která se do vašeho stěhování Motol jednoduše započítá. Pokud vám vyhovují naše nabízené služby pro stěhování v Motole, stačí si rezervovat termín. Pak už stačí rezervovat termín v našem diáři a v den D k vám přijede náš tým, který se postará o bezproblémové přestěhování vaší domácnosti.

Levné vyklízení Motol

Zajišťujeme také vyklízení bytů, rodinných domů, sklepů, půd a přilehlých prostor k nemovitosti, provádíme profesionální vyklízení v pozůstalosti a zabýváme se diskrétní likvidací pozůstalosti, kterou provádíme dle platné legislativy. Díky našim zkušenostem jsme vám schopni pomoci s odnesením veškerého vybavení ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu a odvozem do sběrného dvora. Likvidace ve sběrném dvoře je ZDARMA. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Motol. A jaká je orientační cena za vyklízení Motol? Pro zjištění předběžné ceny se podívejte do našeho aktuálního ceníku na našich stránkách a vyberte si velikost nemovitosti, nebo se na nás obraťte vyplněním kontaktního formuláře. My se vám v nejkratším možném čase ozveme nazpátek.S námi budete dopředu vědět, jak a za kolik vám pomůžeme s vyklízením v Motole.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?