Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Nehvizdy

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Nehvizdy

Rozhodli jste se přestěhovat do vašeho vysněného bytu či domu, makléř vám zavolal, že je vše připravené k nastěhování, a tak nezbývá, než se přestěhovat? Zavolejte si náš tým z PROFIGROUP a těžkou práci nechte na nás. Rádi vám pomůžeme se stěhováním v Nehvizdech, ale také s vyklízením nebo krátkodobým i dlouhodobým skladováním vašich osobních věcí v moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Jsme stěhovací firma PROFIGROUP a na trhu působíme už od roku 2005. Kromě stěhování Nehvizdy se věnujeme také vyklízením bytů, domů, nebytových prostor a přilehlých objektů, likvidaci pozůstalosti a vyklízení v pozůstalosti. Stěhováci jsou pravidelně školeni pro nejrůznější typy úkonů a při práci používají prostorné stěhovací vozy, profesionální stěhovací pomůcky a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. To pro případ, kdyby se během práce vyskytla chyba a došlo například k poničení vašich věcí. Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích. Pracujeme i o víkendech a svátcích nonstop, přestěhujeme vás klidně ve večerních nebo nočních hodinách.

 • Stěhování Nehvizdy
 • Stěhování Nehvizdy
 • Stěhování Nehvizdy

Jak pracujeme?

 • Pracujeme z vysokých pater bez výtahu a ze špatně přístupných míst bez příplatku
 • Všechny zakázky vyřizujeme v krátkém čase, zařídíme i spěšné stěhování
 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
 • Zdarma půjčujeme krabice, boxy a další obalový materiál
 • Máme prokazatelné zkušenosti a praxi v oboru
 • Zdarma vám spočítáme cenovou nabídku
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích BEZ PŘÍPLATKU
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti

Může nastat situace, že se budete potřebovat přestěhovat v Nehvizdech následujících týdnech nebo dokonce dnech. Pokud vám zavolal makléř, že je váš nový vysněný byt či dům připraven k nastěhování, neváhejte ani chviličku, vypovězte nájem na své původní adrese, abyste už nemuseli platit zbytečně další měsíc. Obraťte se na naše profesionální stěhováky.  Vybereme pro vás ideální termín a domluvíme s vámi veškerý postup a vaše požadavky.  Pokud není čas na balení, využít můžete naši službu „Stěhování na klíč“, předat nám klíče a o vše ostatní se postaráme za vás.

Jak se přestěhovat v Nehvizdech snadno a rychle?

Záleží nám na spokojenosti i těch nejnáročnějších zákazníků. Odvádíme jedině dobře odvedenou práci, pod kterou se podepíšeme. Proto s vámi dříve, než se pustíme do realizace zakázky, připravíme plán, podle kterého se při práci budeme do posledního puntíku držet. Nezáleží na tom, jak velký byt stěhujeme nebo s čím vším si od nás necháte pomoci. Záleží jen na vašich preferencích, které od své stěhovací firmy vyžadujete.  Díky mnohaletým zkušenostem moc dobře víme, co všechno je během stěhování z Nehvizd anebo do Nehvizd zajistit a o všechny tyto poznatky se s vámi ještě před realizací zakázky podělíme. Máte ve své sbírce například něco cenného, co se během transportu nesmí poškodit a nemáte zkušenosti s balením? Jestliže máte například ve svém bytě křehká zrcadla, nábytek se skly, historicky cenné předměty, starožitný nábytek nebo hudební nástroje, určitě je třeba je náležitě připravit na přesun. V takovém případě si nechte pomoci od našich zkušených zaměstnanců. V rámci nabízených služeb vám pomůžeme připravit tyto kusy nábytku na transport. Pak nábytek pečlivě zabalí do bublinkové a fixační folie, hrany zabalí do tvrdého kartonu, a nakonec poskládají vše pečlivě do našich speciálně upravených vozů, kde je možné každý kus bezpečně připásat. Zajistíme bezpečnou přepravu křehkých věcí, historických předmětů i hudebních nástrojů. Nemáte se čeho bát a chystáte si vše zabalit svépomocí? Půjčíme vám také na vyžádání stěhovací pomůcky pro lepší manipulaci s nábytkem. Pak už stačí, napsat na krabice místnosti, do kterých pak naši stěhováci krabice na nové adrese vynosí.

Co nabízíme v rámci služeb „Stěhování na klíč“?

Stěhování na klíč“ v Nehvizdech udělá radost a pomůže všem, kteří se potřebují přestěhovat z Nehvizd nebo do Nehvizd co nejrychleji, ale není dostatek času na balení. Také je skvělou volbou pro ty zákazníky, kteří s balením nemají zatím žádné zkušenosti a raději jej přenechají našim zkušeným zaměstnancům. Nebo ji doporučujeme majitelům firem, kanceláří, obchodů, výrobních hal apod., kteří potřebují přestěhovat svou firmu na novou adresu a potřebují zkušené ruce na pomoc. Předejte nám klíče a o vše ostatní už se postaráme za vás. Jak pracujeme? Během práce se postaráme o bezpečné zabalení veškerého vybavení, včetně porcelánu po babičce i křehkého nábytku. Nábytek připravíme na odvoz a spolu s krabicemi naskládáme do stěhovacího vozu tak, aby při přepravě nedošlo k poškození vašich věcí. Nakonec vše rozmístíme na nové adrese dle vašich požadavků, které jste domluvili s naším technikem. Nábytek smontujeme a připravíme na další použití. Vy si zatím můžete užívat svůj čas dle vašich představ!

 • Stěhování Nehvizdy
 • Stěhování Nehvizdy
 • Stěhování Nehvizdy
 • Stěhování Nehvizdy
Levné stěhování Nehvizdy vám zajistí PROFIGROUP

Víme, že stěhování není pouze o převozu veškerého vybavení z jedné domácnosti do druhé, ale jde také o vyřízení stavebních, zednických, podlahářských, obkladačských, malířských a truhlářských prací, nákup vybavení, nábytku a doplňků, a to všechno je velká finanční zátěž pro váš rozpočet. S našimi stěhováky ušetříte. Přestěhujeme vás v Nehvizdech dle vašich požadavků a cenu budete znát předem! Jak pracujeme? Domluvte si s našimi techniky pomoc. V dohodnutý čas k vám přijede náš technik, se kterým projdete průběh stěhování, sdělíte mu své představy, požadavky a přání. Vyberte si, do jaké míry vám pomůžeme, zda vám pomůžeme pouze s odvozem věcí na novou adresu nebo veškerý inventář zabalíme a přestěhujeme na klíč.  Nakonec si náš technik přeměří prostory, veškerý nábytek, spočítá množství krabic, boxů a obalového materiálu, který vám ZDARMA půjčíme a přidá pár kusů navíc, pro jistotu. S námi ušetříte za výdaje spojené s nákupem obalového materiálu. Nemusíte řešit ani nákup stěhovacích pomůcek či pronájem dodávky.  Cena je u nás totiž neměnná. Ta je od této chvíle neměnná a díky tomu budete přesně vědět, kolik vás stěhování do Nehvizdech nebo z Nehvizdech bude stát. Stěhujeme rychle, efektivně, bez stresu. 

Vyklízení a skladování Nehvizdy

Pomůžeme vám také s diskrétním vyklízením v pozůstalosti, likvidací pozůstalosti i s vyklízením bytu, domu, nebytových prostor a firemních areálů od věcí, které tu zbyly po předchozích majitelích. Pomůžeme vám s odvozem nábytku do sběrného dvora.  Ekologická likvidace v místě bytu je ZDARMA. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Nehvizdy. A jaká je cena za vyklízení Nehvizdy a okolí? Pro bližší představu o ceně se podívejte na náš web, kde v platném ceníku stačí vybrat velikost vaší nemovitosti, pak vyplňte formulář s vašimi požadavky a odešlete nám jej. V nejbližší době se vám ozveme nazpátek.S námi budete dopředu vědět, jak a za kolik vám pomůžeme s vyklízením v Nehvizdech.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?