Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Kralupy nad Vltavou

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 10 minut

Stěhování Kralupy nad Vltavou

Konečně se udělaly poslední stavební a truhlářské úpravy na vašem bytě, vyřešily se veškeré dokumenty a nezbývá nic jiného, než se přestěhovat? Nechte si pomoci se stěhováním v Kralupech nad Vltavou od našich zkušených stěhováků. Máme bohaté zkušenosti se stěhováním bytů, domů, firem, skladů, archivů, kanceláří, kosmetických a jiných salonů. PROFIGROUP se specializuje na stěhování bytů, domů, kanceláří, skladů, obchodů, salonů a jiných komerčních prostor. Také zajišťujeme vyklízení nemovitostí v případě, kdy jste investovali do nového, kde zůstalo mnoho věcí po původních majitelích, zajišťujeme diskrétní vyklízení pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Stěhováci jsou pravidelně školeni pro nejrůznější typy úkonů a při práci používají prostorné stěhovací vozy, profesionální stěhovací pomůcky a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Naši stěhováci jsou pro svou práci pravidelně školeni a při práci používají výhradně profi stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, krabice a boxy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Náš tým je vám k dispozici nonstop, a to i o víkendech a svátcích. To pro případ, kdyby během práce vznikla na vašem majetku škoda, jsme schopni vyplatit škodu v plné výši.

Proč si na pomoc se stěhováním v Kralup nad Vltavou objednat PROFIGROUP? 

 • Stěhujeme z Kralup nad Vltavou i do Kralup nad Vltavou za nejlepší ceny
 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním
 • Máme praxi v oboru od roku 2005
 • Neúčtujeme si za stěhování z vysokých pater bez výtahu
 • Připravíme vám ZDARMA cenovou kalkulaci
 • Půjčíme vám obalový materiál i krabice ZDARMA

Balení a přesun veškerého vašeho majetku může pro každého z nás představovat stres, fyzické a psychické vyčerpání, zvláště v případě, pokud se potřebujete přestěhovat do Kralupy nad Vltavou nebo z Kralup nad Vltavou v následujících týdnech nebo dokonce dnech. Jestliže vám právě nyní zavolal makléř, že všechny dokumenty jsou vyřízené, veškeré stavební úpravy jsou hotové a kuchyňská linka je zabudovaná, neplaťte zbytečně další měsíční nájem. Zavolejte si naše stěhováky z PROFIGROUP a domluvte s nimi termín. Nabízíme pomoc i se spěšným stěhováním v Kralupech nad Vltavou a okolí. A že nestíháte balit nevadí, my vám pomůžeme nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.

 • Stěhování Kralupy nad Vltavou
 • Stěhování Kralupy nad Vltavou
 • Stěhování Kralupy nad Vltavou
 • Stěhování Kralupy nad Vltavou

Jak vás přestěhujeme do Kralup nad Vltavou nebo z Kralup nad Vltavou a okolí?

Spokojenost i těch nejnáročnějších zákazníků je u nás vždy na prvním místě. Garantujeme ty nejlepší služby a dobře odvedenou práci. Dříve, než se pustíme do práce, s vámi projdeme vaše představy a požadavky a těmi se budeme během práce striktně držet. Je na vás, jakou pomoc si od nás vyberete a do jaké míry budou vaše plány individuální! Jako zkušení stěhováci působící v Kralupech nad Vltavou a okolí řadu let moc dobře víme, co všechno je při práci nutné zajistit. O všechny naše poznatky se s vámi podělíme. Poradíme, jak se připravit, kdy a jak začít a co je potřeba udělat na bezpečný přesun například nábytku, elektrospotřebičů a dalšího křehkého vybavení. Možná s balením nemáte žádné zkušenosti a nechcete, aby se během balení, přenášení nebo transportu něco poškodilo. V takovém případě si nechte pomoci od našich zkušených zaměstnanců. Vše pečlivě obalíme do fixační folie, rohy obalíme do kartonu, skleněné a pohyblivé části, včetně madel a zrcadel demontujeme. Pak nábytek obalíme do bublinkové a fixační folie, poskládáme jej do vozu, kde jej připásáme. Zajistíme bezpečný transport moderními stěhovacími vozy, které bez potíží přestěhují například sochy, obrazy, hudební nástroje i jiné cenné předměty. Jestliže ve své domácnosti nemáte nic drahého a rozhodnete se pro balení svépomocí, s námi ušetříte až 30% nákladů! Abyste s námi co nejvíce ušetřili, zdarma vám půjčíme obalový materiál, krabice, boxy i stěhovací pomůcky pro jednodušší manipulaci. Našim stěhovákům pak stačí, abyste na jednotlivé kusy napsali, do jakých místností patří a o vše ostatní už se postaráme za vás.

„Stěhování na klíč“ Kralupy nad Vltavou od PROFIGROUP

Tato služba je velmi populární u lidí, kteří se potřebují spěšně přestěhovat v Kralupech nad Vltavou a není čas na balení. Také tuto službu doporučujeme všem, kteří nemají se stěhováním zkušenosti a stojí před balením velkého bytu či domu. Nebo je určena například pro majitele firem, živnostníky, podnikatele a obchodníky, kteří svou firmu, kancelář, obchod, výrobu nebo sklad stěhují na lukrativnější adresu a potřebují zkušené a šikovné ruce na výpomoc. Obraťte se na nás, předejte nám klíče a my se postaráme o kompletní přestěhování veškerého vybavení a následného smontování a sestavení na nové adrese.  Jak vám pomůžeme? Veškeré vybavení uložíme do krabic, nábytek a elektrospotřebiče připravíme na transport a následně všechno převezeme na novou adresu. Nakonec vše rozmístíme na nové adrese dle vašich požadavků. Nakonec vše přestěhujeme na novou adresu, kde nábytek a elektrospotřebiče rozmístíme na nové adrese dle předem připraveného plánu a krabice dáme do místností, kam patří. Vy si zatím můžete užívat svůj čas, přesně podle svých potřeb, zatímco my zajistíme kompletní přepravu do vašeho bytu.  Vy si zatím můžete užívat ušetřený čas přesně podle svého gusta, a nakonec přijít do nového bytu. Bez starostí, stresu a námahy!

 • Stěhování Kralupy nad Vltavou
 • Stěhování Kralupy nad Vltavou
 • Stěhování Kralupy nad Vltavou
Cenu za pomoc Kralupy nad Vltavou u nás znáte předem

Za roky praxe dobře víme, že stěhování není pouze o převozu věcí z jedné nemovitosti do druhé, ale musí se také zařídit celá řada zednických, podlahářských, malířských a truhlářských prací, je třeba dokoupit nějaké to vybavení, nábytek a doplňky. Proto pro každého představuje velkou finanční zátěž a mnoho zákazníků váhá, zda se nepřestěhovat svépomocí. Přestěhujeme vás do Kralup nad Vltavou a z Kralup nad Vltavou dle vašich potřeb. „Stěhování na klíč“ má tu výhodu, že se nemusíte jako majitelé nemovitosti vůbec o nic starat, stačí, když nám dáte klíče a my se postaráme o vše, od uložení vybavení domácnosti do krabic, připravíme nábytek na transport a vše nakonec odneseme na novou adresu tam, kam co patří. V dohodnutý čas k vám pošleme našeho technika, který s vámi domluví veškeré náležitosti. V dohodnutý termín k vám pošleme našeho specialistu, se kterým domluvíte průběh stěhování. Aby vše probíhalo jako na drátkách, přeměří si prostory, největší kusy nábytku a spočítá množství obalového materiálu, který vám zdarma jako našim zákazníkům půjčíme. Můžeme vám pomoci pouze s odnesením krabic a nábytku a přesunem na novou adresu, nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč. Dále společně sestavíte plán, a nakonec vám připravíme cenovou nabídku. Cena je od odsouhlasení nabídky neměnná, navíc s námi díky absence nákupu stěhovacích pomůcek, krabic, obalového materiálu a pronájmu dodávky ušetříte až 30% nákladů! Po dohodě k vám pošleme v dohodnutý čas tým našich pracovníků. Pak už stačí jen rezervovat termín v našem diáři a těšit se na den D.

Vyklízení a likvidace pozůstalosti Kralupy nad Vltavou

Pomůžeme vám také s vyklízením vaší nemovitosti při stěhování, vyklízení nemovitosti při její koupi, kde zůstalo po předchozích majitelích spoustu vybavení, ale také vám můžeme při diskrétním vyklízení nemovitosti v pozůstalosti nebo s odbornou likvidací pozůstalosti.  Pomůžeme vám se tříděním vybavení, odvozem do sběrného dvora, kde provedou ekologickou likvidaci ZDARMA. Zajistíme, aby vaše prostory byly kompletně čisté, připravené k dalšímu použití. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Kralupy nad Vltavou.  Podívejte se do našeho platného ceníku na našich internetových stránkách nebo vyplňte nezávaznou poptávku vyklízení.  Pro zjištění předběžné ceny se podívejte do našeho aktuálního ceníku na našich stránkách a vyberte si velikost nemovitosti, nebo se na nás obraťte vyplněním kontaktního formuláře. Také se na nás můžete obrátit telefonicky a veškeré náležitosti můžete probrat přímo s naším technikem.S námi při vyklízení a uskladnění nábytku vždy ušetříte!

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?