Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Krč

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Krč

Konečně jste se dočkali, váš byt je připravený k nastěhování a tak nezbývá nic jiného, než vše pečlivě zabalit a vyrazit vstříc novému životu! Náš tým profi stěhováků z PROFIGROUP se postará o bezproblémové přestěhování bytu, domu, chaty, chalupy, sklepa a jiných prostor, a to přesně tak, jak jste si naplánovali.  Kromě stěhování také vyklízíme a skladujeme v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Obraťte se na naši specializovanou firmu PROFIGROUP, která má se stěhováním bytů, domů, vil, garáží, půd, sklepů a dalších nebytových prostor a firemních areálů, zkušenosti již od roku 2005. Díky mnohaletým zkušenostem dokážeme pracovat ve špatně přístupných místech a není pro nás překážkou vynosit věci z vysokých pater bez výtahu, za co si neúčtujeme ani další poplatky navíc. Při vyklízení nebo stěhování zajistíme vynošení krabic, nábytku a jiného inventáře i ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. Při práci používáme výhradně profesionální stěhovací pomůcky a jsme jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. o pro nechtěné situace, kdybychom způsobili škodu na vašem majetku. Zavolat si nás můžete prakticky kdykoliv, protože pracujeme nonstop, a to i o víkendech a svátcích. Záleží nám na spokojenosti zákazníků, ke kterým přistupujeme individuálně a není tedy překážkou stěhovat i ve večerních hodinách tak, abyste si nemuseli brát v práci neplacené volno. 

Proč si objednat na pomoc se stěhováním v Krč PROFIGROUP?

 • Stěhujeme, vyklízíme, skladujeme
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Při práci nás jistí pojistka odpovědnosti
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Máme za sebou roky praxe v oboru
 • Sestavíme vám cenovou nabídku zdarma;Neúčtujeme poplatky za práci o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme poplatky za práci ve vysokých patrech bez výtahu

Každé stěhování, ať už se připravíte sebelíp, přinese stres, chaos a zmatek, zvláště v případech, kdy potřebujete přestěhovat během několika týdnů nebo dokonce dnů. Jestliže vám právě nyní zavolal makléř, že je váš byt připravený k nastěhování, určitě nemusíte platit zbytečně další nájem. S námi není problém stěhování do Krče nebo z Krče i během jediného týdne. Realizujeme spěšné stěhování bez příplatků v Krči a okolí. A pokud nestíháte, pomůžeme vám s balením nebo vše rovnou odvezeme na klíč.

Jak pracujeme v Krči a okolí?

Záleží nám na spokojenosti každého našeho zákazníka. Proto odvádíme svou práci precizně, rychle a seriózně. Dříve, než se pustíme do realizace zakázky, náš technik s vámi projde vaše požadavky, přání a představy, na jejichž základě sestaví plán, podle kterého se budou naši stěhováci při práci striktně držet. Můžeme vám pomoci s balením vybraných kusů nábytku a jinými činnostmi, které vám výrazně usnadní práci a zrychlí celý průběh zakázky. Díky mnohaletým zkušenostem víme, co je nutné během stěhování v Krči zařídit. O tyto zkušenosti se vždy dělíme s našimi klienty. Poradíme vám, jak se také co nejlépe na balení připravit, jak a kdy začít s balením, jak zabalit křehký porcelán, elektroniku i nábytek. Nechte si od nás pomoci s balením těchto věcí. Vyberte si v rámci našich nabízených služeb pomoc s balením. Pečlivě připravíme například nábytek na přesun tak, že z něj demontujeme poličky, zásuvky, úchytky, madla, zrcadla a skla. Pak nábytek obalíme do bublinkové a fixační folie a samozřejmě nezapomeneme hrany vyztužit pevným kartonem. Naše speciálně upravené vozy umožňují převážet křehké vybavení, historicky cenné předměty, starožitný nábytek i třeba hudební nástroje. Pokud si na balení troufáte svépomocí, půjčíme vám dostatečné množství krabic a obalového materiálu. Pak si nechte spočítat množství krabic, které vám zdarma půjčíme, včetně obalového materiálu. Stačí nám pak na jednotlivé zabalené věci a krabice napsat, do jakých místností patří a naši zaměstnanci je na nové adrese uloží tam, kam potřebujete.

 • Stěhování Krč
 • Stěhování Krč
 • Stěhování Krč
 • Stěhování Krč

Co zahrnuje „stěhování na klíč“ od PROFIGROUP?

Tato služba je určena pro každého našeho zákazníka, který se potřebuje co nejdříve přestěhovat do Krče nebo z Krče, a protože se jedná o následující týdny nebo dokonce dny, není prostor pro bezpečné balení vašich věcí. Také si ji objednávají ti, kteří se potřebují přestěhovat do Krče a neradi se zabývají zdlouhavým a nudným balením a raději tuto činnost svěří profesionálům. Nebo ji nabízíme majitelům firem, kteří chtějí rozvíjet své podnikání, stěhují se v Krči na lukrativnější adresu, ale neradi dávají zaměstnancům práci navíc. Jednoduše nám stačí předat klíče a ostatní už se postaráme za vás. Služba „stěhování na klíč“ vám ušetří spoustu času, energie a starostí, předejte nám klíče od nového a starého a my se postaráme o kompletní stěhování. V dohodnutý čas k vám přijdou naši zaměstnanci, kteří se pustí do pečlivého balení veškerého vybavení vaší domácnosti. Během stěhování se rovněž postaráme o demontáž a následnou montáž stěhovaného nábytku. Nakonec nábytek rozmístíme na nové adrese dle vašich požadavků, smontujeme jej a připravíme na další použití, krabice odneseme do místností, kam patří. Vše připravíme na vaše nastěhování. Vy si zatím můžete užívat svůj volný čas přesně podle svých představ. Vy si zatím můžete užívat ničím nerušený čas a užívat si ten vzrušující pocit, že se konečně stěhujete do nového.

 • Stěhování Krč
 • Stěhování Krč
 • Stěhování Krč
 • Stěhování Krč
Chtějte tu nejlevnější pomoc se stěhováním Krč a okolí!

Stěhování s sebou přináší celou řadu finančních výdajů, jako je například úhrada faktur za stavební, truhlářské, podlahářské, obkladačské nebo malířské práce, nákup nového vybavení, nábytku a doplňků a dalších věcí. Proto se mnoho lidí, kteří se stěhují, uchylují ke stěhování svépomocí. Přestěhujeme vás do Krč a z Krče přesně podle vašich požadavků a představ. Jak vám pomůžeme? V dohodnutý čas k vám pošleme našeho technika, který s vámi domluví veškeré náležitosti. V předem domluveném čase k vám přijede náš specialista, který s vámi projde vaše požadavky, představy a přání. Je pouze na vás, jakou z našich nabízených služeb vyberete a jaké budou vaše individuální požadavky. Aby vše probíhalo dle předpokladů, bez stresu a nenadálých situací, technik nakonec přeměří prostor, kudy se budou vynášet věci i velikost největších kusů skříní, komod a jiného vybavení vaší domácnosti. Aby vše probíhalo jako na drátkách, technik si na místě ještě přeměří prostory, velikost největších kusů nábytku a spočítá množství krabic pro uložení všech vašich věcí. S námi budete dopředu vědět, kolik za naši pomoc zaplatíte! Vyhovují vám naše nabízené služby za stěhování v Krči? Pak už si stačí objednat termín a v dohodnutý čas se pustíme do práce. 

Levné vyklízení od PROFIGROUP v Krči

Mezi naše další nabízené služby patří například vyklízení. Pomůžeme vám se tříděním věcí, odvezením nepotřebného do sběrného dvora nebo na skládku. Zde provedou ekologickou likvidaci zdarma. Vy platíte pouze za naši pomoc s vyklízením Krč a okolí.  Chcete znát orientační cenu za vyklízení v Krči? Nebo nás kontaktujte telefonicky či e-mailem. Nebo se na nás můžete obrátit telefonicky a přímo s technikem dohodnout veškerý průběh vyklízení Krč.Rovněž nás můžete kontaktovat telefonicky a vše domluvit s naším technikem, který bude mít od této chvíle vyklízení vaší nemovitosti na starost.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?