Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Krhanice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Krhanice

Našli jste si byt, který přesně odpovídá vašim požadavkům, podepsali jste s makléřem kupní smlouvu a už nyní znáte termín, kdy se budete moci přestěhovat? Vyberte si profesionální stěhovací firmu PROFIGROUP! Rádi vám pomůžeme také s vyklízením prostor od věcí po původních majitelích, vyklízením v pozůstalosti nebo likvidací pozůstalosti, zajistíme vám skladování v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Stěhujeme levně byty, domy i firmy v Krhanicích a okolí. Za roky praxe máme mnoho zkušeností, které každý den používáme v praxi. Díky mnohaletým zkušenostem si umíme poradit ve stísněných podmínkách i ve vysokých patrech bez výtahu. Náš tým se skládá ze zkušených a statných stěhováků, kteří jsou pravidelně školeni pro svou práci, při které používají moderní stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, k dispozici mají speciálně upravené velké vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S námi máte jistotu, že je stěhování od nás garantováno jistotou. Stěhujeme nonstop, včetně víkendů a svátků, přestěhujeme vás i ve večerních hodinách nejen do Krhanic a z Krhanice, ale také v blízkém okolí.

Proč si na pomoc přizvat stěhováky z PROFIGROUP?

 • Stěhujeme, skladujeme a vyklízíme v Krhanicích a okolí
 • Nabízíme nejnižší ceny za naše služby
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Jsme spolehlivým partnerem pro fyzické i právnické osoby
 • Sestavíme vám zdarma cenovou kalkulaci předem
 • Neúčtujeme poplatky za práci o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme poplatky za práci ve vysokých patrech bez výtahu

I vy můžete mít Stěhování Krhanice bez problémů a stresu, a to i v případě, pokud se rozhodnete přestěhovat narychlo, v následujících týdnech nebo dokonce dnech. Pokud vám právě nyní zavolal makléř, že jsou všechny zednické práce hotové, podlaha položená, koupelna obložená, kuchyňská linka na svém místě a nezbývá nic jiného než se nastěhovat, neplaťte zbytečně další měsíční nájem navíc. Nemusíte platit další nájem, obraťte se na nás. Zajišťujeme spěšné stěhování a pokud nestíháte, klidně vás přestěhujeme v Krhanicích na klíč. Pokud není dostatek prostoru pro balení, pomůžeme vám s balením vámi vybraných věcí nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.

Jak probíhá stěhování do Krhanic a z Krhanic s firmou PROFIGROUP?

Vždy vám záleží na spokojenosti zákazníka, proto ke každé zakázce přistupujeme s maximálním úsilím a pečlivostí. Ke každé zakázce přistupujeme maximálně profesionálně a za svou práci ručíme. Při práci postupujeme dle předem připraveného stěhovacího plánu, který jste si vypracovali s naším technikem přímo u vás doma. Záleží pouze na vašich potřebách, zda si necháte pouze pomoci s odnesením vašich věcí do auta a následně vám je vystěhujeme na nové adrese. Nezáleží na tom, zda budete chtít pouze odvézt své vybavení na novou adresu, nebo budete chtít přestěhovat komplet celou domácnost od nás. O všechny důležité věci se s vámi podělíme, probereme s vámi úskalí stěhování v Krhanicích a poradíme tipy, se kterými bude stěhování Krhanice pro vás nejjednodušší. Také vám poradíme, kdy je nejlepší začít s balením, jak správně zabalit jednotlivé kusy vybavení, aby nic nepřišlo nazmar.  Mnoho našich zákazníků zatím nemá zkušenosti s balením celé domácnosti a tak mají obavu, aby nedošlo k poškození jejich vybavení, nábytku nebo porcelánu po babičce. V rámci našich nabízených služeb vám doporučujeme objednat si pomoc s balením vámi vybraných kusů a my se postaráme o to, aby byl zajištěno maximální bezpečí těchto věcí. Pečlivě z nábytku demontujeme police, sklo, zrcadla, úchytky. Pak vše pečlivě obalíme do fixační folie, poskládáme jej do vozu a nakonec převezeme. Díky našim speciálně upraveným vozům jsme schopni zajistit bezpečný transport soch, obrazů, nábytku, elektroniky, hudebních nástrojů i křehkého porcelánu. Pokud si na balení troufáte svépomocí, půjčíme vám dostatečné množství krabic a obalového materiálu. Ušetřete s námi na obalovém materiálu, který od nás získáte ZDARMA. Pak už stačí na štítky napsat, kam co na nové adrese rozmístit a o vše ostatní se postaráme za vás.

 • Stěhování Krhanice
 • Stěhování Krhanice
 • Stěhování Krhanice
 • Stěhování Krhanice

Co nabízí služba „stěhování na klíč“ v Krhanicích

Tuto službu doporučujeme všem našim zákazníkům, kteří se potřebují co nejdříve přestěhovat do Krhanic nebo z Krhanic a nemají dostatek času pro balení celé domácnosti. Také ji naši zaměstnanci doporučují všem, kteří se stěhují spěšně a není dostatek času pro bezpečné zabalení všech věcí tak, aby se vyloučilo mechanické poškození během transportu. Nebo jsi využívají majitelé firem, kanceláří, výrobních linek, skladů nebo obchodů. Při této službě nám stačí předat klíče od původního a nového bytu a o vše ostatní už se postaráme za vás.  Jak pracujeme? Nábytek připravíme na odvoz a potom celou domácnost přestěhujeme na novou adresu. Během stěhování se rovněž postaráme o demontáž a následnou montáž stěhovaného nábytku. Nakonec vše na nové adrese rozmístíme dle vašich požadavků. Pak nábytek smontujeme a připravíme na další použití. Vy zatím můžete svůj volný čas trávit podle svých představ!

 • Stěhování Krhanice
 • Stěhování Krhanice
 • Stěhování Krhanice
 • Stěhování Krhanice
 • Stěhování Krhanice
 • Stěhování Krhanice
 • Stěhování Krhanice
 • Stěhování Krhanice
Díky nabízeným službám nabízíme nejlevnější stěhování Krhanice

Víme, že stěhování není pouze o přepravě vašich věcí z jedné adresy na druhou, ale také je to o vyřízení zednických, podlahářských, obkladačských a truhlářských pracích a nákupu vybavení, doplňků a dalšího nábytku, což představuje velkou finanční zátěž pro váš rodinný nebo firemní rozpočet.  Ať už se jedná o dovybavení vaší domácnosti, pořízení nových elektrospotřebičů, nábytku či doplňků, nebojte se přenechat těžkou práci na našich zaměstnancích. Přestěhujeme vás v Krhanicích přesně podle vašich potřeb, a to klidně i v nočních hodinách, abyste si nemuseli brát v práci volno. Jak pracujeme? Zavolejte si na pomoc naše zkušené zaměstnance. V dohodnutém čase k vám přijede náš specialista a s tím domluvíte veškerý průběh spolupráci. Záleží pouze na vás, zda vám přestěhujeme nábytek na novou adresu nebo vám přestěhujeme kompletně celý byt. Náš zaměstnanec si nakonec přeměří prostory, největší kusy nábytku a nakonec spočítá krabice a další obalový materiál, který vám zdarma půjčíme. Pak připraví časový harmonogram a cenovou kalkulaci. Ta je od této chvíle neměnná. Po dohodě k vám pošleme v dohodnutý čas tým našich pracovníků. S námi budete přesně vědět, kolik vás přestěhování do Krhanic nebo z Krhanic bude s PROFIGROUP stát.

Levné vyklízení Krhanice

Dále se také zabýváme vyklízením bytů, domů, sklepů, půd a dalších prostor, vyklízení nebytových prostor, kanceláří, skladů, archivů, restaurací, salonů a jiných prostor, pomůžeme vám s vyklizením v pozůstalosti dle platné legislativy a likvidaci pozůstalosti. Pomůžeme vám s odvozem nábytku do sběrného dvora.  Ekologickou likvidaci zajistí místní sběrný dvůr a je zdarma. Samotná likvidace vybavení je v místě příslušném sběrném dvoře zdarma. Jaká je orientační cena za vyklízení Krhanice? Chcete si spočítat předběžnou cenu za vyklízení Krhanice a okolí?  V nejbližším čase s vám ozveme nazpátek.Při telefonické konzultaci s naším technikem rovnou sjednáte jeho návštěvu u vás a přímo na místě vám spočítá konkrétní cenu za vyklízení Krhanice. 

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?