Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Křivoklát

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Křivoklát

Stěhujete se do Křivoklátu nebo z Křivoklátu? Zavolejte si na pomoc zkušené stěhováky z PROFIGROUP.  Zavolejte si na pomoc náš tým z PROFIGROUP, pomůžeme vám také s vyklízením a skladováním! Jsme specializovaná firma PROFIGROUP, působící na trhu od roku 2005, zabývající se především stěhováním bytů, rodinných domů, garáží a dalších přilehlých nemovitostí, včetně komerčních prostor. Mezi naše další služby patří například vyklízení nemovitosti, vyklízení v pozůstalosti, likvidace pozůstalosti dle platné legislativy a skladování v moderních skladech, které jsou k dispozici našim zákazníkům od 1m2 až po prostorné sklady, kam se vejde třeba i výrobní linka. Díky mnohaletým zkušenostem nám nedělá potíže vynosit těžké skříně a elektrospotřebiče ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. S námi si můžete být jisti, že si na pomoc přizvete skutečné profesionály, kteří vědí, jak pracovat, a kdyby se přece jen vyskytla chyba, jsme schopni uhradit výši škody v plném rozsahu. To pro případ nehody, kdyby se během přepravy něco rozbilo. Ke každému z našich zákazníků přistupujeme individuálně a přestěhujeme vás do Křivoklátu nebo z Křivoklátu i v pozdních večerních či nočních hodinách, abyste si v práci nemuseli brát volno.

 • Stěhování Křivoklát
 • Stěhování Křivoklát
 • Stěhování Křivoklát

Proč si na pomoc přizvat PROFIGROUP?

 • Stěhujeme, vyklízíme, skladujeme
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Vyřizujeme i poptávky spěšného stěhování
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Zdarma půjčujeme krabice i obalový materiál
 • Praxi v oboru máme od roku 2005
 • Připravíme vám cenovou nabídku ZDARMA
 • Neúčtujeme poplatky za práci ve večerních hodinách

S naší profesionální stěhovací firmou PROFIGROUP nezáleží na tom, zda máte malou garsoniéru nebo velký rodinný dům, ve kterém máte mnoho vybavení, protože s námi bude stěhování Křivoklát rychlé, bez starostí, a hlavně bez stresu, i když se budete stěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech. A to i v případě, pokud se ve vašem novém bytě dodělaly poslední pracovní úkoly a vy máte možnost se nastěhovat ihned. Obraťte se na náš tým stěhováků, který vám se vším pomohou. Pomůžeme vám se spěšným stěhováním v Křivoklátě a okolí. Stačí si u nás objednat stěhování na klíč Křivoklát, předat nám klíče a nechat nás o všechno se postarat, nebo si jednoduše necháte pomoci s tím, co nestíháte.

Jak probíhá stěhování z Křivoklátu nebo do Křivoklátu od PROFIGROUP?

Záleží nám na našich zákaznících a nebojíme se plnit přání i těch nejnáročnějších klientů. Dbáme proto na nabízených službách s atraktivními bonusy v ceně, kvalitou odvedené práce a individuálním přístupu ke každému zákazníkovi.  Proto s vámi pečlivě připravíme plán, kterého se budeme při realizaci zakázky striktně držet. Je na vás, zda si od nás necháte pomoci s balením, vyklízením, sladováním nebo jen s odvozem věcí na novou adresu.  Díky mnohaleté praxi dobře víme, co všechno práce v Křivoklátě obnáší a co je potřeba zajistit. O veškeré tyto poznatky se s vámi podělíme, abychom zamezili vzniku nepříjemností v podobě plného parkoviště, blokování provozu ve špičce apod. Poradíme vám, jak co nejefektivněji zabalit i ty nejmenší kousky, kdy začít s balením a jak balit, aby nedošlo během transportu k nechtěným ztrátám. Mnozí naši zákazníci zatím s vyklízením nebo balením nemají žádné zkušenosti, ale pokud je ve vaší domácnosti něco cenného či křehkého, doporučujeme si nechat pomoci od našich zaměstnanců. V rámci našich nabízených služeb vám pomůžeme s bezpečným stěhováním i těch nejdražších věcí, navíc s námi máte jistotu, že díky pojistce odpovědnosti budou vaše věci v bezpečí a vy chráněni. Pečlivě z nábytku demontujeme police, zásuvky, úchytky, madla a ostatní kování. Během práce vše pečlivě demontujeme, zabalíme do bublinkové a fixační folie, hrany opatříme tvrdými kartony, následně vše odnosíme do stěhovacího vozu. Naše upravené vozy zajistí bezpečný transport pro historicky cenné předměty, starožitný nábytek, křehké sklo a porcelán i například hudební nástroje.  Rozhodli jste se pro balení svépomocí? Můžeme vám také půjčit stěhovací pomůcky pro lehčí manipulaci s nábytkem. Na krabice nám pak stačí napsat, do jakých místností je mají naši stěhováci na nové adrese uložit a o vše ostatní už se postaráme za vás.

 • Stěhování Křivoklát
 • Stěhování Křivoklát
 • Stěhování Křivoklát
 • Stěhování Křivoklát

Co nabízíme v rámci služeb „Stěhování na klíč“?

Balení a uklízení Křivoklát v každém z nás vyvolává pocit beznaděje a stresu.  Také tuto službu doporučujeme všem, kteří zatím s balením nemají žádné zkušenosti a nechtějí, aby se během práce cokoliv rozbilo. Nebo je určena pro majitele firem, kanceláří, firem, skladů, salonů a jiných nebytových prostor a je třeba více rukou na pomoc. Jak to probíhá? Jak pracujeme? Projdeme s vámi veškeré vybavení a to, co nechcete, odvezeme do sběrného dvora, ostatní věci uložíme do krabic a odvezeme na novou adresu. To ostatní zabalíme do krabic, nábytek připravíme na transport a vše odnosíme do našich vozů. Nakonec jej na nové adrese rozmístíme dle předem připraveného plánu, smontujeme a připravíme na další použití. Elektrospotřebiče zapojíme a krabice dáme do jednotlivých místností tam, kam patří. Stěhování na klíč garantuje rychlý transport domácnosti bez starostí. 

Ušetřete za stěhování Křivoklát díky našim skvělým cenám!

Kromě přemístění domácnosti z jedné nemovitosti do druhé se také musí zařídit i jiné záležitosti, například zednické, podlahářské, truhlářské, obkladačské a truhlářské práce, nákup nového vybavení, nábytku a doplňků a tohle všechno je velká finanční zátěž pro váš rozpočet. Nebojte se svěřit své stěhování v Křivoklátě do rukou našich zaměstnanců Náš tým PROFIGROUP vás přestěhuje do Křivoklátu a z Křivoklátu nejlevněji, a ještě s námi budete znát cenu předem. Jak naše práce probíhá? Díky nám ušetříte opravdu velké množství peněz i fyzické námahy! V dohodnutém čase vás navštíví náš technik, se kterým projdete veškeré náležitosti a na základě toho pak připraví časový harmonogram i plán stěhování.  Řeknete si vaše představy a na základě toho technik sestaví plán, podle kterého se později budou naši zaměstnanci striktně držet. Náš technik si přeměří veškerý nábytek ve vašem bytě, spočítá množství krabic, které vám zdarma půjčíme a přidá pár navíc, pro jistotu. Nakonec připraví plán, časový harmonogram a sestaví konečnou cenovou kalkulaci. S námi budete dopředu vědět, kolik za naši pomoc zaplatíte. Líbí se vám naše cenová kalkulace i nabízené služby? Pak už stačí rezervovat termín v diáři a nechat se v požadovaném čase přestěhovat naším týmem zkušených zaměstnanců.

Nejlevnější vyklízení v Křivoklátě

Pomůžeme vám také v oblasti vyklízení bytů, domů a přilehlých nemovitostí, zajišťujeme vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti. Veškeré vybavení s vámi projdeme, to, co budete chtít ponechat, dáme stranou a ostatní odvezeme do sběrného dvora. Zde provedou ekologickou likvidaci zdarma.  Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Křivoklát. Jaká je orientační cena vyklízení Křivoklát? My vás budeme co nejdříve kontaktovat. My vás budeme co nejdříve kontaktovat.S námi dopředu víte, kolik za vyklízení zaplatíte! 

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?