Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Zličín

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Zličín

Vybíráte spolehlivou stěhovací firmu, která by byla schopna přestěhovat naši domácnost nebo firmu v Zličíně A okolí? Zavolejte si na pomoc naše statné stěhováky z PROFIGROUP. Pomůžeme vám také s vyklízením v Zličín a skladováním Zličín v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Obraťte se na naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP.  Jsme specializovaná firma PROFIGROUP, zabývající se na stěhováním bytů, rodinných domů, kanceláří, skladů, salonů, skladů a dalších nebytových prostor. Díky zkušenostem jsme schopni zajistit vynošení velkých skříní a ostatní vybavení ze špatně přístupných míst i z vysokých pater bez výtahu.  Díky zkušenostem jsme schopni zajistit vynošení veškerého vybavení i z vysokých pater bez výtahu nebo ze špatně přístupných míst. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni, při práci používají výhradně kvalitní stěhovací pomůcky, obalový materiál, speciálně upravené prostorné vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním.  To pro případ, kdyby během práce vznikla škoda na vašem majetku. Jsme vám k dispozici nonstop, a to i o víkendech a svátcích. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, není pro nás problém stěhovat ve večerních hodinách, abyste si nemuseli brát v práci volno pro stěhování v Zličíně a okolí. 

 • Stěhování Zličín
 • Stěhování Zličín
 • Stěhování Zličín
 • Stěhování Zličín
 • Stěhování Zličín
 • Stěhování Zličín
 • Stěhování Zličín
 • Stěhování Zličín

Proč si na pomoc se stěhováním v Zličína objednat PROFIGROUP? 

 • Stěhujeme, vyklízíme a skladujeme v Zličíně a okolí
 • Vyřizujeme poptávky ihned
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup
 • Zdarma svým zákazníkům půjčujeme krabice a boxy
 • Spočítáme vám cenu ZDARMA
 • Neúčtujeme poplatky za práci z vysokých pater bez výtahu
 • Při práci nás jistí pojistka odpovědnosti 

Děsí vás představa, jak se co nejrychleji a nejjednodušeji přestěhujete v Zličíně i když se má stěhování konat v následujících týdnech, nebo dokonce dnech? Pokud vám právě nyní zavolal makléř, že jsou všechny papíry vyřízené a veškeré zednické práce na vaší nové adrese hotové, nečekejte, neplaťte zbytečný další měsíční nájem a pusťte se do balení. Zavolejte si naše stěhováky z PROFIGROUP a domluvte s nimi termín. My totiž svým zákazníkům nabízíme spěšné stěhování v Zličíně a okolí. Nabízíme rychlou a efektivní pomoc v Zličíně.

Jak naši stěhováci zajistí stěhování Zličín a okolí?

Stěhování Zličín u nás probíhá tak, aby byli všichni naši klienti maximálně spokojeni.  Proto nám záleží na kvalitě odvedených služeb i na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Dříve, než se pustíme do práce, s vámi probereme vaše požadavky, a nakonec sestavíme plán, podle kterého se budeme během práce striktně držet. Podle tohoto plánu se budou naši zaměstnanci při realizaci zakázky v Zličíně držet.  Za roky praxe víme, co všechno obnáší transport domácnosti Zličín a co je třeba zajistit. O všechny tyto zkušenosti se s vámi podělíme. Poradíme vám, kdy a jak nejlépe začít se stěhováním, jak nejlépe zabalit křehké vybavení, jak připravit nábytek na přesun, aby nedošlo k mechanickému poškození hran a poškrábání nábytku. Jestliže máte ve svém bytě například historicky cenné předměty, drahý nebo starožitný nábytek, elektrospotřebiče či hudební nástroje, které vyžadují precizní balení a zvláštní postupy při stěhování, domluvte si s našimi zaměstnanci pomoc s balením, manipulací i následným stěhováním. Nabízíme přípravu věcí a nábytku na transport. V rámci nabízených služeb vám pomůžeme připravit tyto kusy nábytku na transport. Pak nábytek obalíme do fixační folie, hrany ochráníme kartonem, a nakonec přestěhujeme do stěhovacího vozu, kde vše bezpečně připoutáme tak, aby nedošlo k poškození. Vlastníme speciálně upravené vozy, které zajistí bezpečnou přepravu soch, obrazů, porcelánu a jiného křehkého vybavení. Nechte si technikem spočítat, kolik obalového materiálu vám ZDARMA půjčíme. na nové adrese rozmístíme krabice a nábytek tak, jak jste předem domluvili s naším technikem. Pak už nám stačí napsat, kam co máme na nové adrese vynosit a ostatní nechte na nás.

Stěhování na klíč v Zličíně a jeho výhody

Tuto službu využívají všichni majitelé nemovitostí, kteří se potřebují co nejrychleji přestěhovat do Zličín nebo z Zličína a nemají dostatek času na balení. Nebo ji hojně využívají ti, kteří práci, se kterou nemají zkušenosti, raději přenechají na zkušených. Nebo ji doporučujeme třeba živnostníkům, podnikatelům a majitelům firem, kteří potřebují pomoci s kanceláří, archivem, skladem, obchodem a jinými prostory. Předejte nám klíče od původní a nové adresy a o ostatní se postaráme za vás! Jak pracujeme? Projdeme s vámi veškeré vybavení vaší domácnosti, vše pečlivě roztřídíme, a to co se má přestěhovat na novou adresu pečlivě zabalíme a uložíme do krabic, nábytek i elektrospotřebiče zabalíme do fixační folie a následně vše převezeme na novou adresu. Nakonec vše pečlivě rozmístíme na nové adrese dle předem domluveného plánu, který jste vypracovali s naším technikem. Ten pak na nové adrese rozmístíme přesně podle vašich požadavků. Nábytek smontujeme a rozmístíme na předem určená místa. Vám zbyde spousta času na vaše volnočasové aktivity a těžkou práci zajistíme za vás. 

 • Stěhování Zličín
 • Stěhování Zličín
 • Stěhování Zličín
Objednejte si levné stěhování Zličín a ušetřete až 30% nákladů

Jako profesionálové v oboru víme, že stěhování Zličín není pouze o přesunu domácnosti z jedné adresy na druhou, ale je nutné také zajistit mnoho stavebních úprav a pořízení nového vybavení, včetně nábytku a doplňků. Mnoho zákazníků v rámci úspor spoléhá na vlastní síly, ale díky našim nabízeným službám, jako je půjčení krabic a obalového materiálu zdarma nebo půjčení prostorných vozů, ušetříte až 30% nákladů. S námi budete znát přesnou cenovou kalkulaci předem, takže budete moci dopředu počítat s výdajem za stěhování Zličín a tak si jednodušeji rozpočítáte své finance na další výdaje. Jak pracujeme? Obraťte se na nás a domluvte si termín, kdy k vám můžeme poslat našeho technika. V domluveném čase k vám přijede náš technik, který s vámi projde celou vaši domácnost, domluví s vámi průběh a veškeré podrobnosti realizace zakázky. Vyberete společně ideální pomoc se stěhováním v Zličíně. Technik přeměří veškerý rozměrný nábytek a zárubně, spočítá krabice, které vám ZDARMA půjčíme a samozřejmě přidá nějaké navíc, pro případ potřeby. S námi ušetříte za výdaje spojené s nákupem obalového materiálu. Nemusíte řešit ani nákup stěhovacích pomůcek či pronájem dodávky.  Ta je neměnná. Vyhovují vám naše nabízené služby Zličín? Navíc si neúčtujeme příplatky za stěhování ve večerních hodinách, o víkendech a svátcích, ani za stěhování z vysokých pater bez výtahu. 

Nejlevnější vyklízení v Zličíně

V naší nabídce si můžete kromě stěhování Zličín a okolí objednat také službu vyklízení bytů, domů, sklepů, půd a jiných prostor v případě, kdy jste si koupili novou nemovitost a zůstaly zde věci po předchozích majitelích, specializujeme se také na vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Pomůžeme vám s odvozením starého nepotřebného vybavení a ostatních věcí do sběrného dvora. Pomůžeme vám s vyklizením a recyklací veškerého nepotřebného vybavení, nábytku a elektrospotřebičů. Ta je prováděna v příslušném místě zdarma, vy platíte pouze za naše poskytnuté služby. Jaká je orientační cena za vyklízení Zličín? Pro předběžnou cenu za vyklízení Zličín se podívejte na platný ceník uvedený na našich internetových stránkách, nebo vyplňte náš kontaktní formulář. My vám v co nejkratším čase zavoláme a domluvíme bližší informace.Kontaktujte nás a domluvte si konkrétní průběh vyklízení, vyklízení v pozůstalosti nebo likvidaci pozůstalosti. S námi víte, kolik za vyklízení zaplatíte.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?