Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Žižkov

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 10 minut

Stěhování Žižkov

Plánujete se přestěhovat v Žižkově a hledáte zkušené stěhováky, kteří by vám pomohli s odvozem nejen krabic, ale také nábytku, elektroniky a ostatního drahého vybavení vaší domácnosti? Zavolejte si na pomoc zkušené stěhováky z PROFIGROUP.  Pomůžeme vám se stěhováním, vyklízením i skladováním vašich věcí v našich moderních skladech nebo skladovacích kontejnerech. Naše specializovaná firma PROFIGROUP se zabývá stěhováním bytů, rodinných domů, garáží, dílen, sklepů, půd, ale také kanceláří, obchodů, salonů, skladů a jiných nebytových prostor. Mimo to svým zákazníkům pomáháme s vyklízením bytů, domů a přilehlých nemovitostí, vyklízením pozůstalosti a likvidací pozůstalosti. Vše vynosíme i z vysokých pater bez výtahu i z těžko dostupných míst, a to bez navýšení ceny. Při práci používají naši stěhováci kvalitní stěhovací pomůcky, profi stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti. T Jsme vám k dispozici nonstop, včetně víkendů a svátků, přestěhujeme vás v Žižkově, ale také v nejbližším okolí.  Pracujeme nonstop, v kteroukoliv denní i noční hodinu, o víkendech i svátcích.

 • Stěhování Žižkov
 • Stěhování Žižkov
 • Stěhování Žižkov

Proč se pro stěhování Žižkov obrátit na nás?

 • Stěhujeme byty, domy a komerční prostory bez rizika
 • Poptávky vyřizujeme ihned
 • Nabízíme profesionální a individuální přístup
 • Půjčujeme krabice a obalový materiál ZDARMA
 • Vyklízíme byty, domy, komerční prostory
 • Likvidujeme pozůstalost dle platné legislativy
 • U nás neplatíte nic navíc za stěhování do patra
 • Sestavíme vám ZDARMA cenovou kalkulaci

I když se potřebujete přestěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech, s našimi profesionály se vyhnete stresu a chaosu. Pokud už vám makléř zavolal, že jsou veškeré zednické práce na vašem novém bytě hotové a stačí se už jen nastěhovat, neplaťte zbytečně další měsíční nájem. Obraťte se na naše zaměstnance. Nabízíme vám pomoc se spěšným stěhováním v Žižkově a okolí. Můžete si od nás také nechat pomoci s balením, pokud nestíháte.

Jak pracujeme v Žižkově a okolí?

Vždy pracujeme tak, aby byl každý náš zákazník maximálně spokojený. Proto se snažíme odvádět tu nejlepší práci a nezáleží nám na tom, zda zrovna stěhujeme malou garsoniéru, rodinný dům nebo velkou firmu či sklad. Dříve, než se pustíme do práce, s vámi projdeme vaše požadavky, představy a přání a podle těchto nasbíraných informací s vámi připravíme plán, podle kterého se při realizaci zakázky budeme striktně držet. Můžeme vám pomoci s odnesením několika málo krabic, pomůžeme vám s přestěhováním nábytku nebo rovnou přestěhujeme celou vaši domácnost na klíč.   Moc dobře víme, co všechno stěhování po Žižkově obnáší a co všechno je třeba zajistit. O veškeré své zkušenosti se s vámi podělíme, projdeme s vámi veškeré náležitosti a průběh stěhování Žižkov. Poradíme vám, kdy a jak nejlépe začít se stěhováním, jak nejlépe zabalit křehké vybavení, jak připravit nábytek na přesun, aby nedošlo k mechanickému poškození hran a poškrábání nábytku. Pokud zatím s balením nemáte žádné zkušenosti a bojíte se, třeba o váš drahý nábytek nebo porcelán po babičce, nechte si od nás pomoci. V takovém případě doporučujeme vybrat v našich nabízených službách pomoc s balením vybraných kusů vybavení.  V rámci nabízených služeb vám pomůžeme připravit tyto kusy nábytku na transport. Nábytek obalíme do bublinkové folie, rohy ochráníme kartony, a nakonec vše zabalíme do fixační folie. Díky našim moderním vozům jsme schopni zajistit bezpečnou přepravu soch, obrazů, historických předmětů, starožitného nábytku a jiného drahého či křehkého vybavení. Rozhodli jste se vše zabalit sami? Pak s námi ušetřete tím, že si od našeho technika necháte spočítat množství krabic a obalového materiálu, který vám zdarma půjčíme. Stačí pak na jednotlivé kusy napsat, kam je máme na nové adrese vynosit a o vše ostatní se postaráme sami.

Není čas na balení? Objednejte si „stěhování na klíč“ Žižkov a okolí

Tuto službu doporučujeme všem, kteří se potřebují co nejdříve přestěhovat do Žižkova nebo z Žižkova a nechtějí se dostat do stresu nebo časového presu. Také je určena pro všechny, kteří zatím nemají zkušenosti a rádi nechají takovou složitou práci na zkušenějších. Nebo je určena například pro majitele firem, živnostníky, podnikatele a obchodníky, kteří svou firmu, kancelář, obchod, výrobu nebo sklad stěhují na lukrativnější adresu a potřebují zkušené a šikovné ruce na výpomoc. Předejte nám klíče od nového a starého a my se postaráme o kompletní přestěhování. Jak probíhá služba „stěhování na klíč“ Žižkov od PROFIGROUP? To, co máme odvézt do sběrného dvora necháme ekologicky zlikvidovat a to, co má přijít na novou adresu, pečlivě zabalíme a připravíme na odvoz. Během práce se kromě balení postaráme i o nábytek, který pečlivě připravíme na stěhování tím, že z něj vyndáme zásuvky, poličky, úchytky, madla, skla i zrcadla. Nábytek na nové adrese rozmístíme na předem domluvená místa a připravíme jej na další použití. Pomůžeme s přípravou bytu na další použití. Vám zbyde spousta času na vaše volnočasové aktivity a těžkou práci zajistíme za vás. 

 • Stěhování Žižkov
 • Stěhování Žižkov
 • Stěhování Žižkov
 • Stěhování Žižkov
 • Stěhování Žižkov
 • Stěhování Žižkov
 • Stěhování Žižkov
 • Stěhování Žižkov
Nejlevnější stěhování, vyklízení a skladování Žižkov

Víme, že stěhování v Žižkově není pouze o přepravě krabic, nábytku a ostatního vybavení na novou adresu, ale je třeba zajistit různé zednické, podlahářské, obkladačské, truhlářské, malířské a jiné práce, je třeba zajistit nákup vybavení, nábytku a doplňků, a to všechno představuje velkou finanční zátěž do vašeho rodinného rozpočtu. S našimi stěhováky ušetříte. Obraťte se na nás, my vás přestěhujeme bez starostí, při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti, a navíc s námi ušetříte za dopravu i nákup vybavení na stěhování. Od zaplacení zednických prací, po nákup vybavení do domácnosti nebo nákup nového nábytku.  Zavolejte si naše stěhováky a domluvte si s námi předběžnou schůzku přímo u vás doma. V rámci našich služeb si můžete vybrat tu, která vám nejlépe vyhovuje. Pro předběžnou cenu se podívejte do našeho platného ceníku, který najdete přímo na našich internetových stránkách.  Technik si nakonec přeměří prostor a největší kusy nábytku, spočítá krabice a obalový materiál, který vám zdarma půjčíme. S námi ušetříte za výdaje spojené s nákupem obalového materiálu. Nemusíte řešit ani nákup stěhovacích pomůcek či pronájem dodávky.  Objednejte si nás a díky nadstandardním službám v ceně ušetřete až 30% nákladů za stěhování Žižkov. Objednejte si pevný termín v dohodnutý čas se postaráme o bezproblémový transport vašich věcí do vašeho nového domova. Pak už si stačí objednat termín a v dohodnutý čas se pustíme do práce. 

Vyklízení Žižkov za nejnižší ceny v okolí

Pomůžeme vám také s diskrétním vyklízením v pozůstalosti, likvidací pozůstalosti i s vyklízením bytu, domu, nebytových prostor a firemních areálů od věcí, které tu zbyly po předchozích majitelích. Nejdříve s vámi projdeme, co všechno se má recyklovat a co si budete přát ponechat a pak se postaráme o odnos veškerého vybavení, elektrospotřebičů, nábytku, které necháme ekologicky recyklovat v místě příslušném sběrném dvoře. Pomůžeme vám se tříděním věcí, veškeré nepotřebné vybavení odvezeme do místního sběrného dvora. S námi ušetříte velké finanční výdaje spojené s ekologickou likvidací nebo výkupem starého nábytku. A jaká je orientační cena za vyklízení v Žižkově? Pro předběžnou cenu se můžete podívat na naše stránky, kde v platném ceníku vyberete velikost nemovitosti odpovídající té vaší a rovnou nám můžete poslat poptávku naším kontaktním formulářem. Pro zjištění předběžné ceny za vyklízení Žižkov se podívejte na naše webové stránky a dle velikosti nemovitosti vyberte z platného ceníku odpovídající částku, poté nás stačí kontaktovat prostřednictvím formuláře.S námi dopředu víte, kolik za vyklízení zaplatíte! 

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?