Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Žilina

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Žilina

Stěhování se kvapem blíží a vy už nyní přemýšlíte, koho si pozvat na pomoc?  Zavolejte si na pomoc náš tým stěhováků z PROFIGROUP. Kromě toho vám můžeme pomoci také s vyklízením, likvidací pozůstalosti nebo skladováním vašich věcí v moderních skladech nebo skladových kontejnerech. Naše specializovaná firma PROFIGROUP se zabývá stěhováním už od roku 2005 a za tu dobu praxe má na kontě mnoho realizovaných zakázek, jak s byty, tak rodinnými domy, ale také kancelářemi, obchody, sklady. Kromě toho také pomáháme při vyklízení bytů a domů, kanceláří, firem a přilehlých objektů. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni a mají zkušenosti s prací ve stísněných podmínkách, stěhují z vysokých pater bez výtahu apod.  S námi máte stoprocentní jistotu, že vás přestěhujeme bez potíží a kdyby se přece jen objevila chyba a vyskytla se na vašem majetku škoda, jsme schopni uhradit veškeré náklady v plné výši.  Pracujeme o víkendech a svátcích, nonstop. S námi máte jistotu, že jste při stěhování stoprocentně jištěni, navíc náš individuální přístup garantuje nejvyšší úroveň stěhovacích služeb.

 • Stěhování Žilina
 • Stěhování Žilina
 • Stěhování Žilina
 • Stěhování Žilina

Jak pracují naši stěhováci?

 • Stěhujeme, vyklízíme, skladujeme
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Vyřizujeme i poptávky spěšného stěhování
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Zdarma půjčujeme krabice i obalový materiál
 • Praxi v oboru máme od roku 2005
 • Připravíme vám cenovou nabídku ZDARMA
 • Neúčtujeme poplatky za práci ve večerních hodinách

Přemýšlíte, jak zvládnete stěhování Žilina, aniž byste museli celé hodiny ukládat věci do krabic, když se potřebujete přestěhovat v následujících týdnech nebo dokonce dnech?  Pokud vám právě teď zavolal makléř, že všechny dokumenty jsou vyřízené, stavební úpravy hotové a nezbývá nic jiného než se nastěhovat, pak neplaťte další měsíční nájem navíc a přestěhujte se co nejdříve. Zavolejte si na pomoc náš zkušený tým z PROFIGROUP, který vám se vším pomůže. Máš tým zkušených zaměstnanců se postará o vaše bezpečné a bezstarostné stěhování, i kdyby to mělo být během několika dní. Objednejte si například „Stěhování na klíč“ z Žiliny nebo do Žiliny a okolí a o vše ostatní už se postaráme za vás.

Jak pracujeme v Žilině a okolí?

Při práci postupujeme tak, abychom splnili přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Proto ke každé naší zakázce přistupujeme maximálně profesionálně, s individuálním přístupem a seriózně. Dříve, než se pustíme do práce, s vámi náš technik projde vaše požadavky, přání a představu a na základě těchto informací pak připraví plán, podle kterého se pak budou naši stěhováci při práci striktně držet. Nezáleží na tom, zda si necháte pomoci s odnesením několika komod z garsonky, nebo si u nás necháte přestěhovat rodinný dům nebo celou firmu, s námi vše proběhne jako na drátkách. Za roky praxe naši stěhováci dobře vědí, co všechno stěhování do Žiliny nebo z Žiliny obnáší. O veškeré naše poznatky se podělíme s našimi klienty. O tyto zkušenosti se s vámi podělíme a poradíme, jak vše zorganizovat, tak, aby nedošlo ke zbytečnému stresu a chaosu.  Pokud máte ve svém bytě velké skříně, těžké gauče, čalouněné postele, historicky cenné komody nebo třeba hudební nástroje a nemáte se stěhováním zkušenosti, můžete si nechat pomoci od našich zaměstnanců. Vyberte si z našich nabízených služeb pomoc s balením křehkých věcí a nábytku.  Veškeré křehké věci zabalíme do speciální tvrdé fixační folie a kartonů, které zajistí maximální ochranu. Během práce vše pečlivě demontujeme, zabalíme do bublinkové a fixační folie, hrany opatříme tvrdými kartony, následně vše odnosíme do stěhovacího vozu. Naše speciálně upravené vozy zajistí bezpečnou přepravu soch, obrazů, historicky cenných předmětů, nábytku, elektroniky, aj. Nechte si technikem spočítat, kolik obalového materiálu vám ZDARMA půjčíme. Ušetřete s námi díky našim službám, zahrnující pomoc od našich stěhováků, výběr dostatečně velkého vozu a půjčení obalového materiálu i stěhovacích pomůcek ZDARMA až 30% nákladů. Pak už jen našim technikům na každý kus zabalené věci napište, kam ji mají na nové adrese umístit podle místností a o vše ostatní se už postaráme sami.

Jak s PROFIGROUP probíhá služba „stěhování na klíč“?

Tato služba je velmi populární u lidí, kteří se potřebují spěšně přestěhovat v Žilině a není čas na balení. Také ji doporučujeme těm zákazníkům, kteří nemají času nazbyt a raději svůj volný čas tráví se svými nejbližšími, zatímco práci, se kterou nemají zkušenosti, nechají na zkušených. Nebo je skvělou volbou pro majitele firem, živnostníky a podnikatele, kteří se rozhodli pro zlepšení své prestiže přestěhováním na lukrativnější adresu, ale pro bezpečné balení celé firmy potřebují zkušené ruce a statné stěhováky. Předejte nám klíče a o vše ostatní už se postaráme za vás. Jak to probíhá? Veškeré vybavení kuchyně, koupelny, obýváku a ložnice pečlivě uložíme do krabic, křehké věci pečlivě obalíme do bublinkové folie tak, aby nedošlo k poškození během transportu nebo stěhování. Během stěhování se rovněž postaráme o demontáž a následnou montáž stěhovaného nábytku. Nakonec nábytek na nové adrese rozmístíme dle vašich požadavků, smontujeme jej a připravíme na další použití. Pomůžeme s přípravou bytu na další použití. Vy si zatím užívejte svůj čas podle svého gusta a pak už stačí přijít do nového bytu a pohodlně se zabydlet!

 • Stěhování Žilina
 • Stěhování Žilina
 • Stěhování Žilina
 • Stěhování Žilina
Chtějte tu nejlevnější pomoc se stěhováním Žilina a okolí!

Většina našich klientů přemýšlí o přestěhování svépomocí. Proto se mnoho lidí, kteří se stěhují, uchylují ke stěhování svépomocí. Přestěhujeme vás v Žilině dle vašich požadavků. Jak pracujeme? Zavolejte si k nám na pobočku a domluvte si vaše představy o spolupráci a také přibližný datum a čas. Cenovou kalkulaci vám náš technik spočítá přímo na míru, podle věcí, které si přejete přestěhovat. Pro předběžnou cenu se podívejte do našeho platného ceníku, který najdete přímo na našich internetových stránkách.  Aby vše probíhalo jako na drátkách, technik si u vás přeměří prostory, největší kusy nábytku, spočítá množství krabic, které bude potřeba a přidá několik kusů pro jistotu. Díky tomu, že si náš technik přímo u vás doma přeměří veškeré velké kusy nábytku, změří prostor, kudy se bude stěhovat a spočítá množství krabic, které vám zdarma půjčíme, vám ušetříme mnoho starostí, fyzické námahy i peněz. Cena je u nás totiž neměnná. Vyhovuje vám naše cenová nabídka? Pak už stačí rezervovat si termín v našem diáři a těšit se na den D, až k vám přijede náš tým a pustí se do práce.

Vyklízení v Žilině

Mezi naše další nabízené služby patří například vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, kanceláří, skladů a dalších nemovitostí, které si naši zákazníci koupili a zůstalo v nich spousta nepotřebného vybavení po předchozích majitelích. Pomůžeme vám se tříděním věcí a to, co nepotřebujete, odvezeme do místního sběrného dvora. S námi ušetříte za likvidaci na skládkách, zaplatíte pouze našim stěhovákům za jejich práci při vyklízení. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Žilina.  Chcete znát orientační cenu za vyklízení v Žilině? Podívejte se do našeho platného ceníku, který najdete na našem webu a podle velikosti nemovitosti jednoduše zjistíte předběžnou cenu za vyklízení Žilina a pro bližší informace nám stačí napsat do kontaktního formuláře. V takovém případě se vám co nejdříve ozveme nazpátek.Nebo se na nás obraťte telefonicky a veškeré náležitosti s vyklízením Žilina domluvte přímo s naším technikem.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?