Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Zdice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Zdice

Už znáte datum stěhování do Zdice a přemýšlíte, jakou stěhovací firmu oslovit? Zavolejte si na pomoc naše stěhováky. Zajišťujeme stěhování Zdice, realizujeme také skladování v našich moderních skladech nebo skladovacích kontejnerech a také se specializujeme na vyklízení. Jsme stěhovací firma PROFIGROUP a stěhováním v Zdicích se zabýváme od roku 2005. Díky dlouholetým zkušenostem pro nás není problém vynosit krabice, skříně, elektrospotřebiče a jiné velké vybavení z těžko přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. Není pro nás překážkou přestěhovat historicky cenné předměty, drahé vybavení domácnosti, křehký porcelán nebo třeba hudební nástroje z vysokých pater bez výtahu nebo ze špatně přístupných míst. Naši stěhováci jsou při práci při práci používají výhradně kvalitní stěhovací pomůcky a jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. o pro nechtěné situace, kdybychom způsobili škodu na vašem majetku. Zavolejte si našim technikům a domluvte si s nimi bližší informace. 

Jak vám pomůže se stěhováním naše firma PROFIGROUP:

 • Zajišťujeme skladování, vyklízení a stěhování Zdice a okolí
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Půjčujeme ZDARMA boxy, krabice a obalový materiál
 • Neúčtujeme příplatky za práci ve večerních hodinách
 • Neúčtujeme příplatky za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Sestavujeme ZDARMA cenovou nabídku
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Poptávky vyřizujeme ihned

Někdy může být stěhování Zdice stresující a chaotické, a to zvláště v případě, pokud se potřebujete svou domácnost kompletně přemístit v následujících týdnech nebo dokonce dnech. Pokud vám právě teď zavolal makléř, že všechny dokumenty jsou vyřízené, stavební úpravy hotové a nezbývá nic jiného než se nastěhovat, pak neplaťte další měsíční nájem navíc a přestěhujte se co nejdříve. Obraťte se na nás. My totiž svým zákazníkům nabízíme spěšné stěhování v Zdicích a okolí. A že nestíháte balit nevadí, my vám pomůžeme nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.

 • Stěhování Zdice
 • Stěhování Zdice
 • Stěhování Zdice
 • Stěhování Zdice
 • Stěhování Zdice
 • Stěhování Zdice
 • Stěhování Zdice
 • Stěhování Zdice

Jak stěhujeme a pracujeme v Zdicích?

Ať už stěhujeme malou garsonku, rodinný dům nebo velkou firmu, vždy vám záleží na spokojenosti každého našeho zákazníka.  Odvádíme proto jen kvalitně provedenou práci, tak, abychom uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky. Dříve, než se pustíme do práce, s vámi projdeme vaše požadavky, představy a potřeby, připravíme s vámi stěhovací plán a toho se nakonec budeme při práci striktně držet. Nezáleží na tom, zda si od nás necháte pouze pomoci s vynesením krabic a nábytku a následné vynesení věcí na nové adrese, nebo si od nás necháte pomoci s balením vašich věcí a přípravou nábytku na transport. Za roky praxe dobře víme, co obnáší transport domácnosti do Zdic a co je třeba zajistit. O všechny naše poznatky se vždy před samotným stěhováním s našimi klienty podělíme. Poradíme, jak a kdy je nejlepší začít s balením, co všechno zabalit, aby nedošlo k mechanickému poškození, jak připravit nábytek na přesun a jak zařídit bezpečné stěhování skla, porcelánu, zrcadel, hudebních nástrojů a jiných drahých a křehkých předmětů. Jestliže nemáte se stěhováním dostatečné zkušenosti a v domácnosti máte nějaké cenné či křehké věci, nechte si pomoci od našich stěhováků. V rámci našich poskytovaných služeb vám pomůžeme s balením vybraných věcí na přesun. Pečlivě demontujeme pohyblivé části, skleněné výplně a zrcadla, sundáme úchytky. Pak nábytek obalíme do fixační folie a poskládáme do vozu a vše pečlivě připásáme, aby se nemohlo nic během transportu poškodit. Zajistíme bezpečný transport moderními stěhovacími vozy, které bez potíží přestěhují například sochy, obrazy, hudební nástroje i jiné cenné předměty. Zvládnete si svou domácnost zabalit sami? Také rozmístíme nábytek i krabice na nové adrese tak, jak jste si předem určili. Stačí pak na jednotlivé kusy nábytku a krabice nalepit štítky, co kam do které místnosti na nové adrese patří.

 • Stěhování Zdice
 • Stěhování Zdice
 • Stěhování Zdice

Co nabízí služba „stěhování na klíč“ v Zdicích

„Stěhování na klíč“ je služba, určena pro všechny, kteří se potřebují pomoci se stěhováním do Zdic nebo z Zdic nebo v nejbližším okolí, ale nemají dostatek času na balení. Také tuto službu rádi využívají například majitelé firem, kteří neradi nechávají další úkoly na svých zaměstnanců. Nebo jsi využívají majitelé firem, kanceláří, výrobních linek, skladů nebo obchodů. Předejte nám klíče z nové a původní adresy a o ostatní už se postaráme za vás.  Služba „stěhování na klíč“ vám ušetří spoustu času, energie a starostí, předejte nám klíče od nového a starého a my se postaráme o kompletní stěhování. Veškeré vybavení uložíme do krabic, nábytek a elektrospotřebiče připravíme na transport a následně všechno převezeme na novou adresu. Nakonec vše rozmístíme na nové adrese dle vašich požadavků. Nakonec vše přestěhujeme na novou adresu, kde nábytek a elektrospotřebiče rozmístíme na nové adrese dle předem připraveného plánu a krabice dáme do místností, kam patří. Vše smontujeme, sestavíme a připravíme na další použití. Vám zbyde spousta času na vaše volnočasové aktivity a těžkou práci zajistíme za vás. 

Hledáte nejlevnější stěhování Zdice? Obraťte se na PROFIGROUP!

Přesun celé domácnosti může být finančně náročné, zvláště v případě, pokud potřebujete nakoupit do nového bytu nábytek či jiné vybavení. Je logické, že se každý snaží ušetřit, ale s námi ušetříte víc, než jen peníze. Přestěhujeme vás do Zdic a z Zdic dle vašich potřeb. Jak pracujeme?  Ze všeho nejdříve si zavolejte náš tým z PROFIGROUP. V dohodnutém čase k vám pošleme našeho technika, kterému sdělíte své požadavky, přání a představy. A tomu si nechte pomoci dle vašich individuálních potřeb. Pošleme k vám technika, se kterým proberete vaše představy a požadavky na stěhování, veškeré podrobnosti a náležitosti. Pak připraví časový harmonogram, plán i cenovou kalkulaci.  Ta je neměnná po celou dobu realizace zakázky, neúčtujeme žádné skryté poplatky, ani neúčtujeme za pomoc z vysokých pater bez výtahu nebo špatně přístupných míst. S námi víte, kolik vás naše pomoc v Zdicích bude stát.  Rezervujte si termín v našem diáři a v den D se pustíme do práce.

Pomůžeme i s vyklízením Zdice

Vyklízíme byty, domy, garáže, sklepy, půdy, ale také sklady, archivy, firemní areály, kanceláře. Pomůžeme vám se tříděním věcí a to, co nepotřebujete, odvezeme do místního sběrného dvora. V místním sběrném dvoře provedou ekologickou likvidaci zdarma. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Zdice.  Podívejte se do našeho platného ceníku na našich internetových stránkách nebo zde vyplňte kontaktní formulář, zadejte poptávku na vyklízení a odešlete. Podívejte se do našeho platného ceníku, který najdete na našem webu a podle velikosti nemovitosti jednoduše zjistíte předběžnou cenu za vyklízení Zdice a pro bližší informace nám stačí napsat do kontaktního formuláře. V nejbližším čase s vám ozveme nazpátek.S námi dopředu víte, kolik za vyklízení Zdice zaplatíte.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?