Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Nové město

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Nové město

Rozhodli jste se přestěhovat a přemýšlíte, jak zajistíte bezpečný transport vašich věcí z původní na novou adresu? Pozvěte si na pomoc naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP! Pomůžeme vám také s vyklízením a skladováním. Jsme stěhováci z firmy PROFIGROUP a se stěhováním máme zkušenosti už od roku 2005. Jsme specializovaná firma PROFIGROUP, zabývající se stěhováním bytů, rodinných domů, firem, kanceláří a dalších komerčních prostor. Mimo to se také zabýváme například krátkodobým či dlouhodobým skladováním v našich moderních skladech a skladových prostorách, vyklízení v pozůstalosti, likvidaci pozůstalosti nebo vyklízení nemovitosti, kterou jste si koupili a zůstaly v ní věci po původních majitelích. Díky mnohaletým zkušenostem pro nás není problém vynosit skříně, elektroniku a vybavení z vysokých pater bez výtahu nebo špatně přístupných míst. Náš tým se skládá ze statných a šikovných stěhováků, kteří jsou pro svou práci pravidelně školeni, navíc jsou vybaveni kvalitními stěhovacími pomůckami, kvalitním obalovým materiálem, speciálně upravenými vozy a při práci je jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. S námi budete mít jistotu, že je váš majetek v bezpečí a kdyby se vyskytla během práce chyba a něco se rozbilo, jsme schopni vyplatit výši škody ihned. Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích, za co si neúčtujeme poplatky.

Jaké výhody při stěhování Nové město získáte od PROFIGROUP?

 • Stěhujeme byty, domy a komerční prostory bez rizika
 • Poptávky vyřizujeme ihned
 • Nabízíme profesionální a individuální přístup
 • Půjčujeme krabice a obalový materiál ZDARMA
 • Vyklízíme byty, domy, komerční prostory
 • Likvidujeme pozůstalost dle platné legislativy
 • U nás neplatíte nic navíc za stěhování do patra
 • Sestavíme vám ZDARMA cenovou kalkulaci

Ačkoliv mohou někdy nastat situace, kdy se potřebujete co nejdříve odstěhovat ze svého původního bytu, nemusíte se bát, že byste na všechno zůstali sami a dostali se tak do stresové a nepřehledné situace. Pokud se vám právě uvolnil byt, do kterého se můžete obratem nastěhovat, určitě nebudete chtít další měsíc zbytečně platit nájem navíc.  Zavolejte našim technikům do PROFIGROUP. Nabízíme spěšné stěhování v Novém městě, do Nové město a z Nového města a širokého okolí.  A pokud nemáte dostatek času na balení, pomůžeme vám, nebo realizaci zakázky vyřídíme na klíč.

 • Stěhování Nové město
 • Stěhování Nové město
 • Stěhování Nové město
 • Stěhování Nové město

Stěhování po Novém městě snadno a rychle

Vždy nám záleží na maximální spokojenosti každého našeho zákazníka a nezáleží na tom, zda si od nás necháte přestěhovat pár krabic z vaší garsonky, nebo potřebujete přestěhovat rodinou vilu či firmu. Proto se snažíme odvádět tu nejlepší práci a nezáleží nám na tom, zda zrovna stěhujeme malou garsoniéru, rodinný dům nebo velkou firmu či sklad. Proto s každým zákazníkem projdeme jeho přání, požadavky a představy o průběhu spolupráce, sestavíme na základě toho plán, kterého se pak budeme držet. Nezáleží na tom, v jakém rozsahu si objednáte naše služby, zda si necháte pomoci pouze s odvozem věcí na novou adresu, nebo si vše necháte zabalit, odstěhovat a rozmístit na nové adrese od nás.  Za roky praxe v oboru stěhování Nové město máme mnoho zkušeností a víme, co je potřeba všechno zařídit a zajistit. O všechny naše poznatky se s vámi podělíme. Poradíme, jak, kde a čím začít balit a jak připravit veškeré vybavení na transport, aby nedošlo k mechanickému poškození vašich věcí. Mnoho našich zákazníků má ve své domácnosti například drahý nábytek, kvalitní elektrospotřebiče, designové vybavení, a i třeba historicky cenné předměty nebo starožitnosti o které nechce přijít. V rámci našich nabízených služeb si můžete nechat pomoci od našich zkušených zaměstnanců, kteří pečlivě zabalí vše, co si určíte. Pečlivě křehké věci zabalíme a uložíme do stěhovacího vozu. Pak všechno pečlivě obalíme bublinkovou a fixační fólií, vyskládáme do vozu a převezeme na novou adresu. Nemáte toho moc na balení a jste si jisti, že vše zvládnete zabalit svépomocí? Zvládnete si svou domácnost zabalit sami? Napište na každý kus, kam jej naši stěhováci mají na nové adrese uložit a o vše ostatní už se postaráme sami. Stačí pak na jednotlivé kusy napsat, kam je máme na nové adrese vynosit a o vše ostatní se postaráme sami.

 • Stěhování Nové město
 • Stěhování Nové město
 • Stěhování Nové město
 • Stěhování Nové město
 • Stěhování Nové město
 • Stěhování Nové město
 • Stěhování Nové město
 • Stěhování Nové město

Jakou pomoc nabízíme při službě „stěhování na klíč“?

Tuto službu rádi využívají naši klienti, kteří se potřebují přestěhovat do Nového města co nejdříve, tedy při objednání spěšného stěhování Nové město. Také tuto službu doporučujeme všem, kteří zatím s balením nemají žádné zkušenosti a nechtějí, aby se během práce cokoliv rozbilo. Nebo je skvělým pomocníkem pro majitele firem, živnostníky, podnikatele, kteří chtějí rozvinout své podnikání a přestěhováním na lukrativnější adresu si zvýší prestiž, ale potřebují zodpovědné, šikovné a spolehlivé stěhováky, kteří jim pomohou podnik přestěhovat. Při této službě nám stačí předat klíče od původního a nového bytu a o vše ostatní už se postaráme za vás.  Jak to probíhá? Nejdříve ze všeho s vámi projdeme veškeré vybavení, poznamenáme si, které máme odvézt na ekologickou likvidaci do sběrného dvora a to, co se má převézt na novou adresu pečlivě zabalíme, uložíme do krabic, připravíme na odvoz a následně vše přestěhujeme. Během práce se postaráme o kompletní balení elektroniky i nábytku. Nakonec na nové adrese nábytek rozmístíme dle vašich představ a připravíme nábytek na další použití. Nábytek smontujeme a připravíme na další použití, elektrospotřebiče uložíme do vestavěných skříní a zapojíme.  Na vás bude, abyste se co nejrychleji na nové adrese zabydleli!

Hledáte nejlevnější stěhování Nové město? Objednejte si PROFIGROUP

Víme, že stěhování v Novém městě není pouze o přepravě krabic, nábytku a ostatního vybavení na novou adresu, ale je třeba zajistit různé zednické, podlahářské, obkladačské, truhlářské, malířské a jiné práce, je třeba zajistit nákup vybavení, nábytku a doplňků, a to všechno představuje velkou finanční zátěž do vašeho rodinného rozpočtu. Nebojte se svěřit těžkou práci na nás. Využít můžete jen pomoc s odnesením krabic a nábytku na novou adresu nebo si nechte přestěhovat svůj byt na klíč. Jak pracujeme? Ze všeho nejdříve si zavolejte náš tým PROFIGROUP. V dohodnutém čase se sejdete s naším technikem přímo u vás doma a projdete s ním veškeré požadavky stěhování, zda si necháte pomoci s odnosem věcí do auta nebo budete potřebovat pomoci s balením nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč. Je na vás, do jaké míry si od nás necháte pomoci a jak moc individuální požadavky na naše stěhováky budete mít. Náš technik si přeměří prostory, největší kusy nábytku a spočítá krabice, boxy a obalový materiál, který vám ZDARMA půjčíme. Nakonec připraví časový harmonogram a sestaví cenovou kalkulaci, která je od této chvíle neměnná. Ta je od této chvíle neměnná. S námi neplatíte ani o korunu navíc. Rezervujte si termín v našem diáři a v den D se pustíme do práce.

Vyklízení Nové město a likvidace v pozůstalosti diskrétně

Svým zákazníkům nabízíme pomoc také s vyklízením bytů, domů, půd, garáží, sklepů, dílen, ale také nebytových prostor a komerčních prostor, zajišťujeme diskrétní vyklízení pozůstalosti i likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Roztřídíme a zabalíme veškeré nepotřebné vybavení, odvezeme nábytek, elektrospotřebiče a veškeré nepotřebné věci do sběrného dvora. Likvidace nábytku i vybavení je ve sběrném dvoře ZDARMA. Zaplatíte pouze za naše služby. U nás platíte pouze za pomoc s vyklízením Nové město. Jaká je orientační cena za vyklízení Nové město? Aktuální ceník za vyklízení a skladování najdete na našich internetových stránkách. Specializujeme se také na vyklízení komerčních prostor, jako jsou kanceláře, firmy, sklady apod.S námi budete dopředu vědět, kolik za vyklízení Nové město zaplatíte.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?