Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Nové Strašecí

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Nové Strašecí

Plánujete stěhování do Nové Strašecí a hledáte profesionální stěhovací firmu, která by vám pomohla s přípravou i samotným stěhováním?  Zavolejte si na pomoc náš tým stěhováků z PROFIGROUP. Máme bohaté zkušenosti se stěhováním bytů, domů, firem, skladů, archivů, kanceláří, kosmetických a jiných salonů. Jsme profesionální stěhovací firma PROFIGROUP, která má se stěhováním bytů, domů, firem, komerčních prostor, výrobních hal, skladů, kanceláří, salonů a jiných prostor bohaté zkušenosti. Kromě toho zajišťujeme také pomoc s vyklízením nemovitostí od věcí po původních majitelích, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Při vyklízení nebo stěhování zajistíme vynošení krabic, nábytku a jiného inventáře i ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. S námi máte naprostou jistotu, že pokud by se během realizace zakázky vyskytla chyba, jsme schopni plnit výši škody v co nejkratším termínu.  S námi máte jistotu, že bude vaše vybavení domácnosti v bezpečí a pokud by došlo k nechtěnému poškození vašich věcí, jsme schopni uhradit škodu v plné výši. Pracujeme dle předem domluvené spolupráce tak, abyste byli s našimi službami maximálně spokojeni.

 • Stěhování Nové Strašecí
 • Stěhování Nové Strašecí
 • Stěhování Nové Strašecí

Jak pracujeme?

 • Pracujeme bez rizika
 • Stěhujeme, vyklízíme a skladujeme v Novém Strašecí
 • Při práci nás jistí pojistka odpovědnosti
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Sestavíme vám cenovou nabídku ZDARMA
 • Neúčtujeme příplatky za práci o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Máme zkušenosti od roku 2005

Děsíte se transportu domácnosti  v Novém Strašecí, zvláště tehdy, pokud se potřebujete přestěhovat co nejrychleji, tedy v následujících týdnech či dokonce dnech? Máte v plánu bleskurychlé stěhování v Novém Strašecí, ale nechcete se dostat do časového presu a stresu?  Zavolejte našim technikům do PROFIGROUP. Stačí nám zavolat, dohodnout ideální den a čas a o ostatní už se postaráme za vás. Stačí si u nás objednat stěhování na klíč Nové Strašecí, předat nám klíče a nechat nás o všechno se postarat, nebo si jednoduše necháte pomoci s tím, co nestíháte.

Jak naši stěhováci zajistí stěhování Nové Strašecí a okolí?

Spokojenost i těch nejnáročnějších zákazníků je u nás vždy na prvním místě. Záleží nám na kvalitně našich služeb i na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Proto s vámi nejdříve projdeme vaše požadavky na stěhování, probereme průběh práce a na základě toho sestaví náš technik plán, podle kterého se pak budou naši stěhováci při práci v Novém Strašecí držet. Nezáleží na tom, v jakém rozsahu si objednáte naše služby, zda si necháte pomoci pouze s odvozem věcí na novou adresu, nebo si vše necháte zabalit, odstěhovat a rozmístit na nové adrese od nás.  Moc dobře víme, co všechno stěhování po Novém Strašecí obnáší a co všechno je třeba zajistit. Průběh realizace zakázky a veškeré náležitosti s vámi projdeme, abychom vás co nejlépe na stěhování připravili. O tyto zkušenosti se s vámi podělíme a poradíme, jak vše zorganizovat, tak, aby nedošlo ke zbytečnému stresu a chaosu.  Nechte si od nás pomoci s balením těchto věcí. V rámci našich nabízených služeb vám pomůžeme na bezpečný přesun. Pečlivě vše zabalíme tak, aby nemohlo dojít k poškrábání, mechanickému poškození či promáčknutí. Pak vše pečlivě zabalíme do bublinkové a fixační folie, poskládáme do vozu a převezeme na novou adresu. Pak vše odneseme na nové adrese dle vašich požadavků, nábytek připravíme na další použití. Rozhodli jste se pro balení svépomocí? Ušetřete s námi na obalovém materiálu, který od nás získáte ZDARMA. Stačí nám pak na jednotlivé zabalené věci a krabice napsat, do jakých místností patří a naši zaměstnanci je na nové adrese uloží tam, kam potřebujete.

 • Stěhování Nové Strašecí
 • Stěhování Nové Strašecí
 • Stěhování Nové Strašecí

Co nabízí služba „Stěhování na klíč“ Nové Strašecí

Tuto službu ocení všichni ti, kteří se potřebují přestěhovat do Nového Strašecí nebo z Nového Strašecí rychle, ale nemají dostatek zkušeností, času nebo pomocníků. Je také často využívána našimi zákazníky, kteří raději nechají složitou práci na zkušenějších. Nebo je určena pro majitele firem, kteří stěhují svou firmu a potřebují pomoci se balením prodejny, skladu, kanceláře a jiných prostor. Předejte nám klíče a o ostatní se postaráme za vás. Jak probíhá „Stěhování na klíč?“ Nejdříve ze všeho s vámi projdeme veškeré vybavení, poznamenáme si, které máme odvézt na ekologickou likvidaci do sběrného dvora a to, co se má převézt na novou adresu pečlivě zabalíme, uložíme do krabic, připravíme na odvoz a následně vše přestěhujeme. Během práce se také postaráme o demontáž a následnou montáž nábytku. Nakonec vše rozmístíme na nové adrese dle předem domluveného plánu, který jste si vytvořili s naším technikem. S námi ušetříte spoustu času, fyzické námahy a psychického vyčerpání. Zažijte klidné stěhování Nové Strašecí s námi! Stěhování na klíč garantuje rychlý transport domácnosti bez starostí. 

S námi ušetříte za stěhování Nové Strašecí až 30%

Jsme si dobře vědomi, že stěhování není pouze o přesun vašich věcí z jedné na druhou adresu, ale souvisí s ním také nákup nového vybavení, elektrospotřebičů, nábytku, ale také například zednické a podlahářské práce, truhlařina a jiné. Nebojte se, že byste s naší stěhovací firmou PROFIGROUP zaplatili více, než je předem domluveno. Přestěhujeme vás v Novém Strašecí dle vašich požadavků. Jak pracujeme? Zavolejte si nás. V předem domluveném čase k vám přijede náš specialista, který s vámi projde vaše požadavky, představy a přání. Vše bude připraveno na váš příchod a na vás už potom bude, abyste se zabydleli. Náš technik si nejdříve přeměří prostory a největší kusy nábytku, spočítá krabice, které vám ZDARMA s obalovým materiálem půjčíme, vybere dostatečně velký vůz a propočítá, kolik našich zaměstnanců k vám v den D pošleme. Pak připraví časový harmonogram, spočítá cenu, která je od této chvíle neměnná. S námi víte, kolik za naši pomoc zaplatíte. U nás budete vědět, jak pracujeme a kolik za naši pomoc v Novém Strašecí zaplatíte. Pak už si rezervujte termín v našem diáři a o ostatní se postaráme dle domluvy.

Vyklízení v pozůstalosti a vyklízení nemovitosti Nové Strašecí

Mezi naše další nabízené služby patří také vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, kanceláří, skladů, obchodů a jiných komerčních prostor, vyklízíme nemovitosti v pozůstalosti a zajišťujeme diskrétní likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Nepotřebné věci odvezeme do místního sběrného dvora. Likvidace ve sběrném dvoře je ZDARMA. Kolik vyklízení Nové Strašecí a okolí stojí? Zajímá vás orientační cena vyklízení v Novém Strašecí? Pro zjištění předběžné ceny se můžete podívat na našem webu do aktuálního ceníku, nebo nás kontaktujte vyplněním formuláře. Nebo se na nás můžete obrátit telefonicky a přímo s technikem dohodnout veškerý průběh vyklízení Nové Strašecí.Nebo nám zavolejte a domluvte s naším technikem veškeré vaše potřeby s vyklízením a skladováním v Novém Strašecí.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?