Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Nový Bydžov

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Nový Bydžov

Rozhodli jste se přestěhovat do svého vysněného bytu či domu v Novém Bydžově, ale chcete se zároveň vyhnout nepříjemnému stresu a shonu? Nechte si pomoci od zkušených stěhováků, kteří mají se stěhováním bohaté zkušenosti.  Obraťte se na naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP.  Jsme specializovaná stěhovací firma PROFIGROUP, s působením v Novém Bydžově a okolí, s tradicí od roku 2005. Máme zkušenosti se stěhováním bytů, domů, chat, chalup, ale také firem, kanceláří, skladů, obchodů a dalších nebytových prostor, kromě toho se také věnujeme vyklízení bytových i nebytových prostor, zajišťujeme vyklízení v pozůstalosti a likvidaci v pozůstalosti dle platné legislativy.  Díky našim dlouholetým zkušenostem a praxi v oboru jsme schopni vynosit těžké věci ze špatně přístupných míst i z vysokých pater bez výtahu. To pro situace, kdyby došlo během práce k poškození vašeho majetku. S námi máte jistotu, že kdyby se během naší práce vyskytla chyba, jsme schopni uhradit výši škody v plné výši během několika dní. Zavolejte si nás kdykoliv, pracujeme nonstop, a to i o víkendech a svátcích.

 • Stěhování Nový Bydžov
 • Stěhování Nový Bydžov
 • Stěhování Nový Bydžov
 • Stěhování Nový Bydžov
 • Stěhování Nový Bydžov
 • Stěhování Nový Bydžov
 • Stěhování Nový Bydžov
 • Stěhování Nový Bydžov

Jak pracují naši stěhováci?

 • Stěhujeme v Novém Bydžově bez rizika
 • Vyřizujeme poptávky ihned
 • Nabízíme profesionální a individuální přístup
 • Půjčujeme zdarma krabice i obalový materiál
 • Zdarma sestavíme cenovou nabídku
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme příplatky za práci ve večerních hodinách
 • Neplatíte nic navíc za práci z vysokých pater

Ačkoliv může být stěhování Nový Bydžov někdy náročné, zvláště v případě, pokud potřebujete převézt veškeré vybavení své domácnosti v následujících týdnech nebo dokonce dnech, s našimi zaměstnanci se vždy vyhnete stresu, chaosu a nepříjemnému shonu.  Zavolala vám stavební firma, že všechny zednické, podlahářské a obkladačské práce jsou ve vašem novém bytě hotové, kuchyň je smontovaná a nezbývá nic jiného, než se nastěhovat? Neplaťte zbytečně nájem za další měsíc. Nabízíme rychlou pomoc  v Novém Bydžově a okolí, stěhování do Nový Bydžov a z Nového Bydžova. Objednejte si také pomoc s balením nebo si od nás nechte všechno převézt na klíč, pokud nestíháte balit.

Jakým způsobem stěhujeme do Nového Bydžova a z Nového Bydžova?

Spokojenost zákazníka je u nás až na prvním místě. Snažíme se s maximálním úsilím zajistit ty nejlepší služby, které nabízíme. Proto s vámi nejdříve pečlivě projdeme veškerá vaše přání a požadavky a na základě nich pak náš technik sestaví plán, kterého se budou naši stěhováci při práci striktně držet. Vybrat si z naší nabídky můžete pomoc s odnesením věcí a převozem na novou adresu, balením nebo přestěhováním na klíč. Během roků praxe jsme si vědomi, co všechno obnáší transport domácnosti do Nový Bydžov a z Nového Bydžova.  Veškeré důležité informace s vámi projdeme. Poradíme, jak bezpečně zabalit křehké nádobí i nábytek tak, aby nedošlo k mechanickému poškození během transportu. Pokud zatím nemáte zkušenosti s balením, nechte si pomoci od našeho týmu. V rámci našich služeb nabízíme stěhování cenného vybavení ve zvláštním režimu. Například nábytek demontujeme (pokud to lze) nebo z něj sundáme alespoň police, skleněné a zrcadlové části, madla, úchytky, zásuvky. Vlastníme speciálně upravené stěhovací vozy, do kterých lze jednoduše připásat každý kousek nábytku i krabice. Chcete si všechno zabalit svépomocí, protože nehrozí žádná škoda na majetku? Nemáte doma nic cenného, a tak jste se rozhodli pro balení svépomocí? Pak si od našeho technika nechte spočítat množství krabic a obalového materiálu, který vám půjčíme ZDARMA. Pak už stačí na každý zabalený kus napsat, kam jej máme na nové adrese uložit a o ostatní už se postaráme za vás.

Co všechno zajišťuje služba „stěhování na klíč“?

Službu „stěhování na klíč“ doporučujeme všem našim zákazníkům, kteří se potřebují co nejrychleji přestěhovat do Nového Bydžova nebo z Nového Bydžova, ale není dostatek prostoru a času balit veškeré vybavení domácnosti, natož pak bezpečně zabalit elektroniku, nábytek, historicky cenné věci a další drahé vybavení domácnosti. Využívají například ti, kteří se stěhují během několika týdnů nebo dní a nestíhají během práce balit. Nebo ji doporučujeme majitelům firem, kanceláří, obchodů, výrobních hal apod., kteří potřebují přestěhovat svou firmu na novou adresu a potřebují zkušené ruce na pomoc. Jak pracujeme? Jak vám pomůžeme? Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalíme a uložíme do krabic. Nábytek na nové adrese navíc rozmístíme dle předem domluveného plánu, který jste probrali s naším technikem. Během práce se postaráme o bezpečné zabalení křehkých věcí, jako je sklo, porcelán, zrcadla, elektronika, starožitný nábytek, hudební nástroje a jiné cenné předměty. Elektrospotřebiče zapojíme a krabice dáme do jednotlivých místností tam, kam patří. Připravíme vám domácnost na nastěhování, zatímco vy si můžete užívat volné chvíle podle vašich představ.

 • Stěhování Nový Bydžov
 • Stěhování Nový Bydžov
 • Stěhování Nový Bydžov
Pro nejlevnější stěhování Nový Bydžov si zavolejte PROFIGROUP

Víme, že stěhování nesouvisí pouze s přesunem domácnosti z jedné nemovitosti do druhé, ale je třeba zajistit mnoho stavebních, malířských, podlahářských, truhlářských a jiných služeb, také je nutné dovybavit novou domácnost a pořídit nějaký ten nábytek. Není divu, že se zákazníci snaží co nejvíce ušetřit na samotném stěhování Nový Bydžov.  My vás přestěhujeme v Novém Bydžově přesně podle vašich potřeb, a navíc s námi ušetříte až 30% nákladů. Jak to, že s námi tolik ušetříte? Zavolejte si náš tým zkušených stěhováků. Záleží na vás, zda vám pomůžeme pouze s přepravou, nebo se o celou akci postaráme za vás. Vyberete pomoc s přepravou vašich věcí přesně podle vašich potřeb a sestavíme vám nabídku šitou na míru vaší domácnosti. Aby veškerá práce v den D probíhala plynule, technik si změří prostor, velikost největších kusů vybavení a nábytku, spočítá množství krabic, které vám ZDARMA půjčíme, a nakonec sestaví konečnou cenovou kalkulaci, která je neměnná. Aby celá akce probíhala jako na drátkách, technik si nakonec změří prostory, největší kusy nábytku, nakonec sestaví časový harmonogram a konečnou cenovou nabídku. S námi budete dopředu vědět, kolik vás stěhování s PROFIGROUP bude stát, a navíc ušetříte mnoho výdajů, které byste museli řešit při stěhování svépomocí. My vám pomůžeme za každé situace, a to tak, aby vše probíhalo rychle a bez potíží. Pak už stačí jen rezervovat termín v našem diáři a těšit se na den D.

Likvidace pozůstalosti, vyklízení pozůstalosti a vyklízení nemovitostí Nový Bydžov

Svým zákazníkům nabízíme také pomoc s vyklízením bytů, rodinných domů, nebytových prostor a přilehlých staveb od věcí, které zde nechali předchozí majitelé, také zajistíme vyklízení pozůstalosti a zařizujeme likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Nejdříve s vámi projdeme, co máme ponechat a ostatní věci odvezeme do sběrného dvora. Likvidace nábytku i ostatního inventáře do sběrného dvora je ZDARMA. Vy platíte pouze za naše služby. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Nový Bydžov. Jaká je orientační cena za vyklízení Nový Bydžov? Pro zjištění orientační ceny za vyklízení v Novém Bydžově se podívejte na naše stránky a v ceníku vyberte příslušnou velikost nemovitosti. Obratem se vám ozveme nazpátek a projdeme s vámi další podrobnosti.Nebo se na nás obraťte telefonicky, domluvte s naším technikem přímo u vás na místě veškeré náležitosti vyklízení Nový Bydžov.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?