Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Nusle

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Nusle

Vybíráte spolehlivou stěhovací firmu, která by byla schopna přestěhovat naši domácnost nebo firmu v Nuslích A okolí? Zavolejte si na pomoc naše zkušené a statné stěhováky z PROFIGROUP, kteří se postarají o bezpečné přestěhování vašeho vybavení, nábytku i elektroniky.  Obraťte se na naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP.  Jsme profesionální stěhovací firma PROFIGROUP, která má se stěhováním zkušenosti od roku 2005. Mimo to se také věnujeme vyklízení bytů, domů a přilehlých objektů v pozůstalosti. Naši stěhováci používají při práci výhradně profesionální stěhovací pomůcky a pro práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Naši stěhováci jsou při práci při práci používají výhradně kvalitní stěhovací pomůcky a jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. To pro případ, že by se během práce vyskytla chyba a došlo k poničení věcí, jsme schopni uhradit výši škody v plné výši.  Zavolat si nás můžete prakticky kdykoliv, protože pracujeme nonstop, a to i o víkendech a svátcích. Záleží nám na spokojenosti zákazníků, ke kterým přistupujeme individuálně a není tedy překážkou stěhovat i ve večerních hodinách tak, abyste si nemuseli brát v práci neplacené volno. 

Proč si na pomoc se stěhováním v Nuslích objednat PROFIGROUP? 

 • Pracujeme dle vašich požadavků
 • Vyřizujeme poptávku ihned
 • Nabízíme individuální a profesionální přístup
 • Zdarma půjčujeme boxy, krabice i obalový materiál
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme příplatky za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Neúčtujeme příplatky za práci o víkendech a svátcích

Užívejte si ten příjemný pocit ze stěhování Nusle a nedělejte si starosti, pokud potřebujete přestěhovat v následujících dnech. Pokud se vám právě uvolnil byt, do kterého se můžete obratem nastěhovat, určitě nebudete chtít další měsíc zbytečně platit nájem navíc.  Zavolejte si naše stěhováky z PROFIGROUP. Pomůžeme vám se spěšným stěhováním v Nuslích a okolí. Pokud nestíháte balit, pomůžeme vám nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.

 • Stěhování Nusle
 • Stěhování Nusle
 • Stěhování Nusle

Jak stěhujeme v Nuslích?

Vždy nám záleží na spokojenosti každého našeho zákazníka. Proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně, tak, aby kvalita služeb byla co nejvyšší. Proto s vámi dříve, než se pustíme do realizace zakázky, připravíme plán, podle kterého se při práci budeme do posledního puntíku držet. Je na vás, jakou z našich nabízených služeb si vyberete, zda vám pomůžeme s odvozem věcí na novou adresu nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.  Jsme si dobře vědomi veškerých úskalí při stěhování v Nuslích a víme, co všechno je třeba zajistit. Všechny náležitosti s vámi pečlivě projdeme a pomůžeme je zařídit. Také vám poradíme, kdy je nejlepší pustit se do balení a jak správně zabalit i ty nejkřehčí kousky, třeba sklo nebo porcelán. Někteří naši zákazníci nemají s balením žádné zkušenosti a mají strach, aby se během transportu nepoškodil například drahý nábytek, historicky cenné doplňky nebo křehký servis po babičce. V rámci našich nabízených služeb vám zajistíme bezpečné stěhování cenných věcí ve zvláštním režimu a postaráme se nejen o přepravu a transport, ale také bezpečné zabalení. Vše pečlivě připravíme, uložíme, demontujeme pohyblivé části. Pak nábytek obalíme do bublinkové a fixační folie a samozřejmě nezapomeneme hrany vyztužit pevným kartonem. Vlastníme speciálně upravené vozy, které zajistí bezpečnou přepravu soch, obrazů, porcelánu a jiného křehkého vybavení. Nemáte doma nic cenného, a tak jste se rozhodli pro balení svépomocí? Ušetřete s námi na nákupu krabic, obalového materiálu a stěhovacích pomůcek až 30% nákladů, protože všechny tyto věci vám ZDARMA půjčíme. Pak už stačí na štítky napsat, kam co na nové adrese rozmístit a o vše ostatní se postaráme za vás.

 • Stěhování Nusle
 • Stěhování Nusle
 • Stěhování Nusle
 • Stěhování Nusle
 • Stěhování Nusle
 • Stěhování Nusle
 • Stěhování Nusle
 • Stěhování Nusle

Jak probíhá služba „stěhování na klíč“?

Tuto službu doporučují naši zkušení zaměstnanci všem našim klientům, kteří se potřebují co nejrychleji přestěhovat do Nusle nebo z Nuslí a není dostatek prostoru pro bezpečné zabalení veškerého vybavení domácnosti. Také tuto službu rádi využívají ti, kteří nechtějí ztrácet čas s balením věcí a přípravou nábytku na transport. Nebo je určena pro zákazníky, kteří stěhují svou firmu, sklad, kancelář či jiný nebytový prostor. Hojně ji také využívají například majitelé firem, kteří potřebují pečlivě zabalit vybavení kanceláře, obchodu, skladu a jiných prostor, přičemž nechtějí zatěžovat své zaměstnance Nejdříve s vámi projdeme vaše požadavky, zjistíme, co máme vytřídit a odvézt do sběrného dvora a pak veškeré ostatní věci pečlivě zabalíme a uložíme do krabic. Projdeme s vámi, co všechno se vyřadí a co je potřeba přestěhovat, to uložíme do krabic a následně připravíme na převoz. Během práce se postaráme o nábytek, u kterého demontujeme veškeré police, úchytky, skla, zrcadla. Nakonec na nové adrese rozmístíme nábytek a připravíme jej na další použití. Nábytek a elektroniku smontujeme pro další použití, krabice rozmístíme do místností, kam patří. Užívejte si čas podle svého, zatímco my budeme pracovat.  

Objednejte si nejlevnější stěhování Nusle: S námi znáte cenu předem

Rozhodli jste se přestěhovat na poslední chvíli a nemáte dostatek času pro balení všech věcí vaší domácnosti, nábytku a elektroniky, přesto se potřebujete přestěhovat v Nuslích v nejbližších týdnech nebo dokonce dnech? Díky našim nabízeným službám s námi ušetříte nejen mnoho finančních výdajů, ale také fyzických sil, a navíc budete znát přesnou cenovou nabídku předem.  Přestěhujeme vás do Nuslí a z Nuslí přesně podle vašich představ.  Jak nejvíce ušetříte? Jak pracujeme? V dohodnutý termín k vám pošleme našeho specialistu, se kterým domluvíte průběh stěhování. Zavolejte si náš zkušený tým z PROFIGROUP. Pak připraví plán, časový harmonogram a konečnou cenovou nabídku. Připraví stěhovací plán a časový harmonogram a potom sestaví konečnou cenovou nabídku. S námi budete mít od první chvíle jistotu, kolik vás naše pomoc v Nuslích bude stát, a tak můžete klidně investovat do nejrůznějších úprav a vylepšení svého nového bytu. Rezervujte si termín. Navíc si neúčtujeme příplatky za stěhování ve večerních hodinách, o víkendech a svátcích, ani za stěhování z vysokých pater bez výtahu. 

Vyklízení v Nuslích

Zabýváme se také vyklízením bytů, domů, sklepů, půd, zajišťujeme vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Pomůžeme vám s vyklízením nemovitosti, vyklízením v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti tak, že pečlivě roztřídíme veškeré vybavení, odnosíme elektrospotřebiče a nábytek, vše naložíme do našich vozů, a nakonec odvezeme do místně příslušného sběrného dvora. Ekologickou likvidaci zajistí místní sběrný dvůr a je zdarma. U nás platíte pouze za pomoc s vyklízením Nusle. Podívejte se na naše internetové stránky, kde najdete aktuální ceník vyklízení v Nuslích a rovnou můžete zdarma vyplnit náš kontaktní formulář. Pro zjištění orientační ceny za vyklízení Nusle si otevřete na našem webu ceník a podle velikosti své nemovitosti jednoduše určíte cenu, kterou pak stačí nechat potvrdit vyplněním kontaktního formuláře. Obrátit se na nás můžete kontaktním formulářem a my vás budeme co nejdříve kontaktovat zpět.Nebo nám zavolejte a veškeré podrobnosti s vyklízením Nusle domluvte přímo s naším technikem.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?