Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Nymburk

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Nymburk

Stěhování do vašeho nového bytu se nezadržitelně blíží a vy už nyní vybíráte stěhovací firmu, která by vám pomohla s balením i ostatními věcmi? Zavolejte si na pomoc naše zkušené a statné stěhováky z PROFIGROUP, kteří se postarají o bezpečné přestěhování vašeho vybavení, nábytku i elektroniky.  Pomůžeme vám se stěhováním, vyklízením i skladováním vašich věcí v našich moderních skladech nebo skladovacích kontejnerech. Jsme specializovaná stěhovací firma PROFIGROUP a svou práci děláme od roku 2005. Naše stěhovací firma PROFIGROUP působí na trhu již od roku 2005 a za dobu praxe má na svém kontě stovky realizovaných zakázek, od stěhování bytů, domů, přes kanceláře, firmy, sklady, výrobny, kosmetické a jiné salony. Není pro nás překážkou vynosit krabice, skříně, pohovky a jiné vybavení domácnosti ze špatně přístupných míst i z vysokých pater bez výtahu. Naši statní stěhováci používají při práci profesionální pomůcky, kvalitní obalový materiál, speciálně přizpůsobené prostorné vozy a během práce jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Svým klientům jsme k dispozici nonstop, a to i o víkendech a svátcích. Pracujeme nonstop, včetně víkendů a svátků.

Proč stěhováci z PROFIGROUP?

 • Stěhujeme od roku 2005 a za dobu praxe máme bohaté zkušenosti
 • Stěhujeme z vysokých pater bez výtahu i špatně přístupných míst
 • Naši zaměstnanci přistupují k práci zodpovědně a spolehlivě
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • K zákazníkům přistupujeme individuálně
 • Vaši poptávku vyřídíme ihned
 • ZDARMA půjčujeme krabice, boxy a obalový materiál
 • Připravíme ZDARMA cenovou nabídku
 • Pracujeme o nonstop, o víkendech a svátcích
 • U nás nepřiplácíme za odnos z vysokých pater bez výtahu
 • Zajišťujeme také vyklízení a skladování; 

Zvláště ve chvíli, kdy je třeba převézt celou domácnost z jedné adresy na druhou v následujících dnech, může dojít k nechtěnému chaosu a stresu, i když máte připravený sebelepší plán. Pokud vám právě nyní zavolal makléř, že jsou všechny papíry vyřízené a veškeré zednické práce na vaší nové adrese hotové, nečekejte, neplaťte zbytečný další měsíční nájem a pusťte se do balení. Zavolejte si k nám o pomoc. Svým klientům nabízíme spěšné stěhování do Nymburka a z Nymburka a zajistíme, aby vše probíhalo podle plánu. A pokud nezbývá čas na balení, naši zaměstnanci vám pomohou s balením vybraných věcí nebo zakázku zajistí tzv. „na klíč“.

Jak přestěhujeme vaši domácnost v Nymburku?

Jak probíhá spolupráce s PROFIGROUP?  Proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně, s maximálním úsilím a nasazením.  Proto s vámi nejdříve projdeme vaše požadavky na stěhování, probereme průběh práce a na základě toho sestaví náš technik plán, podle kterého se pak budou naši stěhováci při práci v Nymburku držet. U nás není problém, pokud si necháte pomoci pouze s přestěhováním vašich věcí nebo necháte vše na nás.  Je pouze na vás, zda si necháte zabalit a odvézt věci na novou adresu, zda vám pomůžeme s balením vybraných kusů nábytku. O všechny naše zkušenosti a poznatky se s vámi s předstihem podělíme. A také vám poradíme, jak a kdy je nejlepší začít s balením, jak se vyvarovat toho, aby během práce vznikly na vašem majetku škody, jak pečlivě zabalit křehké sklo a porcelán, nábytek, elektroniku a další vybavení vašeho bytu. Jestliže zatím nemáte s balením a přípravou nábytku zkušenosti, nechte si pomoci od našich zaměstnanců. V rámci našich služeb vám pomůžeme s balením a přípravou na přesun křehkých či drahých věcí. Vše pečlivě připravíme, uložíme, demontujeme pohyblivé části. Pak vše pečlivě zabalíme do bublinkové folie, fixační folie, případně použijeme kartony na vystlání rohů. Zajišťujeme bezpečnou přepravu archivů, soch, obrazů, nábytku, hudebních nástrojů a dalšího křehkého a cenného vybavení. Rozhodli jste se vše zabalit sami? Jestliže chcete své věci zabalit svépomocí, zdarma vám půjčíme krabice i obalový materiál. S námi je stěhování snadné!

 • Stěhování Nymburk
 • Stěhování Nymburk
 • Stěhování Nymburk
 • Stěhování Nymburk

Co zajišťujeme při objednání služby „stěhování na klíč“?

Služba „Stěhování na klíč“ je určena pro všechny, kteří se stěhují rychle a nemají dostatek času na třídění, balení a přípravu. Také ji rádi využívají ti, kteří svůj čas tráví jinak a balení přenechají raději na specialistech. Nebo je vhodná pro podnikatele, živnostníky a majitele firem, kteří mají kancelář, sklad, obchod, výrobní halu a nechtějí vše nechat na bedrech svých zaměstnanců Předejte nám klíče od nového a původního prostoru a o vše ostatní se postaráme my. Jak to probíhá? Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě naskládáme do krabic. Během práce se postaráme o kompletní balení a transport veškerého vybavení vaší domácnosti. Nakonec vše rozmístíme na nové adrese dle předem domluveného plánu, který jste si vytvořili s naším technikem. Nábytek potom smontujeme, připravíme na další použití, pokud je potřeba, umístíme do něj elektrospotřebiče a zapojíme je. Vy si zatím můžete užívat svůj čas dle vašich představ!

 • Stěhování Nymburk
 • Stěhování Nymburk
 • Stěhování Nymburk
Ušetřete s PROFIGROUP během stěhování Nymburk

Stěhování znamená velké finanční výdaje, spojené nejen se samotným stěhováním, ale také s nákupem nového vybavení, potažmo nového nábytku. To proto, že už samotné stěhování vyžaduje spoustu finančních výdajů. Přestěhujeme vás v Nymburku přesně podle vašich požadavků.  Jak pracujeme? Zavolejte si náš zkušený tým. Pošleme k vám domů technika, který s vámi projde vaše požadavky. Je jen na vás, s čím si od našich zaměstnanců necháte pomoci. Také s vámi sestaví plán stěhování, časový harmonogram a na základě těchto úkonů sestaví přesnou cenovou kalkulaci. Ta je neměnná, s námi dopředu víte, kolik za stěhování zaplatíte. Ta je u nás vždy neměnná. S námi přesně víte, kolik vás celá záležitost bude nakonec stát.  Rezervujte si termín a v den D můžete očekávat naši pomoc!

Vyklízení a likvidace pozůstalosti Nymburk

Zajišťujeme také vyklízení bytů, rodinných domů, sklepů, půd a přilehlých prostor k nemovitosti, provádíme profesionální vyklízení v pozůstalosti a zabýváme se diskrétní likvidací pozůstalosti, kterou provádíme dle platné legislativy. Pomůžeme vám se tříděním věcí a co budete chtít odvézt, převezeme do sběrného dvora. Likvidace vybavení je v místě příslušném sběrném dvoře ZDARMA. Jaká je cena za vyklízení? Pro orientační cenu za vyklízení Nymburk a okolí si můžete rozkliknout aktuální ceník na našich internetových stránkách, kde můžete také vyplnit nezávaznou poptávku. Pro zjištění předběžné ceny se můžete podívat na naše webové stránky a podle aktuálního ceníku vybrat velikost nemovitosti odpovídající té vaší, nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.  Po odeslání se vám v co nejkratším termínu ozveme nazpátek.S námi při vyklízení a uskladnění nábytku vždy ušetříte!

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?