Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Pecerady

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Pecerady

Právě jste se dozvěděli, že vaše nové bydlení je připravené k nastěhování, a tak hledáte zkušené stěhováky, kteří by vám pomohli v Peceradech? Obraťte se na naše stěhováky z PROFIGROUP, kteří mají se stěhováním bohaté zkušenosti. Jsme specializovaná moderní firma PROFIGROUP, která má se stěhováním bytů, domů, kanceláří, skladů, obchodů, salonů a jiných nebytových prostor bohaté zkušenosti. Kromě toho se zabýváme i vyklízením bytů, domů a ostatních přilehlých objektů po nákupu nemovitosti od věcí po předchozích majitelích, vyklízení v pozůstalosti i likvidaci v pozůstalosti. Při práci postupujeme podle platných legislativ, pracujeme rychle, efektivně a především diskrétně. Pomůžeme vám s roztříděním a vyklizením všech věcí v interiéru, odvezeme veškeré elektrospotřebiče a nábytek, a to i ze špatně přístupných míst nebo vysokých pater bez výtahu. To pro případ, kdyby se během práce vyskytla chyba a došlo například k poničení vašich věcí. S námi máte jistotu, že je vaše domácnost v bezpečí, a pokud by se vyskytla chyba, jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši. Pracujeme nonstop, včetně víkendů a svátků.

Jak pracují naši zaměstnanci z PROFIROUP?

 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Nabízíme spolehlivost díky dlouholetým zkušenostem
 • Neúčtujeme poplatky o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme poplatky za práci z vysokých pater bez výtahu
 • Neúčtujeme poplatky za práci v těžko přístupných místech
 • Sestavíme vám cenovou nabídku ZDARMA

Není pro nás překážkou ani spěšné stěhování Pecerady. Může se stát, že vám zavolá makléř a řekne vám, že váš byt je připravený. Neplaťte zbytečně nájem za další měsíc. Zavolejte si k nám pro nejbližší termín realizace. A pokud nestíháte balit, nezoufejte, přestěhujeme vás na klíč!

 • Stěhování Pecerady
 • Stěhování Pecerady
 • Stěhování Pecerady
 • Stěhování Pecerady

Jak probíhá stěhování do Pecerad a z Pecerad s firmou PROFIGROUP?

Vždy nám záleží na spokojenosti každého zákazníka. Nám totiž záleží na kvalitně odvedených služeb i na spokojenosti každého zákazníka. Dříve, než se pustíme do realizace zakázky, k vám pošleme technika, který s vámi probere vaše požadavky, přání a představy a na základě nich pak připraví plán, podle kterého se budeme při realizaci zakázky v Peceradech držet. Můžeme vám pomoci s odnesením několika málo krabic, pomůžeme vám s přestěhováním nábytku nebo rovnou přestěhujeme celou vaši domácnost na klíč.   Jako zkušení stěhováci moc dobře víme, co je při stěhování do Pecerad nutné zajistit a na co si dát pozor. Poradíme vám, kdy a jak začít ideálně s balením, jak zabalit křehký porcelán a sklo a jak zajistit nábytek a elektroniku, aby nedošlo během manipulace a převozu k nechtěnému mechanickému poškození. Poradíme, jak připravit vybavení domácnosti, nábytek, elektrospotřebiče i třeba sochy na stěhování, tak, aby nedošlo během manipulace nebo převozu k mechanickému poškození. Jestliže nemáte se stěhováním dostatečné zkušenosti a v domácnosti máte nějaké cenné či křehké věci, nechte si pomoci od našich stěhováků. V rámci našich nabízených služeb vám pomůžeme s balením nábytku na přesun. Pečlivě demontujeme pohyblivé části, skleněné výplně a zrcadla, sundáme úchytky. Pak nábytek obalíme do fixační folie a poskládáme do vozu a vše pečlivě připásáme, aby se nemohlo nic během transportu poškodit. Naše moderní a speciálně upravené vozy bezpečně přepraví starožitný nábytek, historicky cenné předměty, elektroniku, nábytek i křehké sklo a porcelán.  Rozhodli jste se pro balení svépomocí? Půjčíme vám totiž ZDARMA krabice, boxy, obalový materiál, stěhovací pomůcky pro snadnější manipulaci při balení a další pomůcky. Stačí nám pak na jednotlivé zabalené kusy napsat, kam se mají na nové adrese vynosit a o ostatní už se postaráme sami.

 • Stěhování Pecerady
 • Stěhování Pecerady
 • Stěhování Pecerady

Jak vás přestěhujeme v Peceradech na klíč?

Tuto službu využívají všichni majitelé nemovitostí, kteří se potřebují co nejrychleji přestěhovat do Pecerady nebo z Pecerad a nemají dostatek času na balení. Nebo je určena například pro ty zákazníky, kteří neradi tráví čas záležitostmi, které nejsou jejich každodenním chlebem, a tak si raději najmou firmu, která zajistí bezproblémový a skvělý výsledek. Nebo je určena například pro podnikatele, kteří stěhují kancelář, firmu, dílnu či obchod se skladem. Předejte nám klíče od nové a staré adresy a o vše ostatní se postaráme za vás. Jak vám pomůžeme? Až nám řeknete, co chcete vytřídit a co ponechat, veškeré vybavení uložíme do krabic a připravíme na odvoz. Nábytek připravíme na stěhování tak, že z něj demontujeme veškeré křehké části, a vše přeneseme do našich moderních stěhovacích vozů. Nakonec na nové adrese nábytek rozmístíme dle vašich představ a připravíme nábytek na další použití. Nábytek smontujeme a připravíme na další použití. Vy si zatím můžete užívat ten krásný pocit z toho, že už brzy budete bydlet v novém!

Ušetřete s námi za stěhování Pecerady i 30%!

Víme, že stěhování v Peceradech není pouze o přepravě krabic, nábytku a ostatního vybavení na novou adresu, ale je třeba zajistit různé zednické, podlahářské, obkladačské, truhlářské, malířské a jiné práce, je třeba zajistit nákup vybavení, nábytku a doplňků, a to všechno představuje velkou finanční zátěž do vašeho rodinného rozpočtu. Zavolejte si k nám na pobočku, domluvte si vaše požadavky, rezervujte si termín a vše ostatní už stačí nechat na našich zaměstnancích, kteří se postarají o kompletní přestěhování, přípravu nábytku na další použití a hrubý úklid na původní adrese. Obraťte se na nás, s námi ušetříte za stěhování v Peceradech až 30% nákladů. Jak pracujeme? Zavolejte si na pomoc náš tým. Ten s vámi projedná veškeré vaše požadavky a domluví průběh práce. Je pouze na vás, zda si necháte pomoci pouze s odnesením věcí do auta, přesun na novou adresu a rozmístěním nábytku, nebo zda si rovnou objednáte službu na klíč. Náš technik nakonec přeměří velký nábytek, spočítá krabice, které vám ZDARMA půjčíme i s obalovým materiálem, a nakonec vám připraví cenovou nabídku. Pak sestaví časový harmonogram a konečnou cenovou nabídku. S námi máte jistotu, že je naše cena neměnná a nemusíte řešit pomoc od přátel, pronájem dodávky ani nákup vybavení. Pokud vám budou vyhovovat naše nabízené služby v Peceradech, pak už stačí pouze podepsat smlouvu. Stěhujeme rychle, efektivně, bez stresu. 

Levné vyklízení Pecerady

Vybírat z naší nabídky služeb můžete například také vyklízení Pecerady a to například tehdy, když jste si koupili nemovitost, ve které zůstalo mnoho věcí po původních majitelích, nebo pokud jste dostali na starost vyklízení pozůstalosti v Peceradech nebo pokud potřebujete diskrétně zařídit likvidaci pozůstalosti.  Pomůžeme vám se tříděním věcí, odvezením nepotřebného do sběrného dvora nebo na skládku. Zde provedou ekologickou likvidaci zdarma. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Pecerady. Podívejte se do našeho platného ceníku na našich internetových stránkách nebo zde vyplňte kontaktní formulář, zadejte poptávku na vyklízení a odešlete. Na našich internetových stránkách najdete platný ceník, podle kterého snadno určíte cenu dle velikosti nemovitosti. Brzy se vám ozve náš technik.Nebo se na nás obraťte telefonicky a domluvte s technikem vaše představy o vyklízení Pecerady.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?