Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Písnice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Písnice

Konečně se udělaly poslední stavební a truhlářské úpravy na vašem bytě, vyřešily se veškeré dokumenty a nezbývá nic jiného, než se přestěhovat? Obraťte se na náš tým z PROFIGROUP, který se specializuje na stěhování, vyklízení a skladování v Písnici a okolí. Rádi vám pomůžeme se stěhováním, ale také s vyklízením nebo skladováním v našich moderních skladech a skladových kontejnerech. Jsme specializovaná firma PROFIGROUP, zabývající se na stěhováním bytů, rodinných domů, kanceláří, skladů, salonů, skladů a dalších nebytových prostor. Kromě toho zajišťujeme také pomoc s vyklízením nemovitostí od věcí po původních majitelích, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Není pro nás překážkou odnosit krabice, komody, nábytek, elektrospotřebiče a další vybavení vaší domácnosti i z vysokých pater bez výtahu nebo z těžko přístupných míst. Naši stěhováci používají při práci kvalitní stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti. S námi máte jistotu, že jsou vaše věci v bezpečí a kdyby se během práce vyskytla chyba, jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši. Pracujeme nonstop, a to i o víkendech a svátcích.

Jak pracují naši stěhováci v Písnici?

 • Stěhování Písnice bez rizika
 • Vyřízení poptávky ihned
 • Profesionální a individuální přístup
 • Půjčení krabic, boxů a obalového materiálu ZDARMA
 • Maximální spolehlivost díky dlouholetým zkušenostem
 • Cenová nabídka ZDARMA
 • Bez příplatků za stěhování o víkendech a svátcích
 • Bez příplatků za stěhování z pater bez výtahu

Stěhování Písnice může být bez starostí, pokud si pozvete na pomoc zkušené zaměstnance z PROFIGROUP a necháte si pomoci podle svých představ. Pokud vám zavolal makléř, že je váš nový vysněný byt či dům připraven k nastěhování, neváhejte ani chviličku, vypovězte nájem na své původní adrese, abyste už nemuseli platit zbytečně další měsíc. Zavolejte si náš tým z PROFIGROUP a domluvte si s nimi vaše konkrétní požadavky. Nabízíme pomoc se spěšným stěhováním do Písnice a z Písnice i v blízkém okolí. A pokud nebudete stíhat, pomůžeme vám s balením vámi vybraných věcí nebo rovnou zajistíme přesun celé domácnosti na klíč.

Jak se přestěhovat v Písnici snadno a rychle?

Vždy vám záleží na spokojenosti každého zákazníka. Garantujeme tu nejlépe odvedenou práci, tak, abychom splnili přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Dříve, než se pustíme do práce, s vámi projdeme vaše požadavky, připravíme plán a při práci se ho budeme striktně držet. Podle tohoto plánu se budou naši zaměstnanci při realizaci zakázky v Písnici držet.  Nezáleží na tom, zda budete chtít pouze odvézt své vybavení na novou adresu, nebo budete chtít přestěhovat komplet celou domácnost od nás. Před stěhováním s vámi projdeme veškeré náležitosti, týkající se naší pomoci v Písnici, poradíme, jak se na přesun připravit, abyste se nedostali do časového presu. Poradíme vám, jak váš byt připravit na stěhování, kdy začít s balením, jak zabalit cenné vybavení a jak připravit nábytek na stěhování, tak, aby nedošlo během manipulace nebo stěhování k nechtěnému poškození. Mnoho domácností má ve výbavě například drahé sklo a porcelán, starožitný nábytek, drahé vybavení nábytku, elektrospotřebičů a veškeré toto vybavení je nutné pečlivě zabalit. V rámci našich služeb vám pomůžeme s balením a přípravou na přesun křehkých či drahých věcí. Například nábytek a elektrospotřebiče obalíme do bublinkové folie, hrany opatříme tvrdým kartonem a pak vše ještě zabalíme do fixační folie. Hrany pečlivě obalíme do kartonu a celý nábytek zabalíme do fixační folie. Zajistíme bezpečnou přepravu nábytku, vybavení domácnosti, soch, obrazů i například hudebních nástrojů. Rozhodli jste se vše zabalit sami? Pak si nechte od našeho technika spočítat množství krabic, obalového materiálu a boxů, které vám půjčíme ZDARMA. Na krabice i nábytek pak stačí, abyste napsali, kam jednotlivé kusy odnosit na nové adrese.

 • Stěhování Písnice
 • Stěhování Písnice
 • Stěhování Písnice

Co nabízí služba „stěhování na klíč“ v Písnici

Tuto službu doporučujeme každému zákazníkovi, který si u nás objedná spěšné stěhování Písnice a není dostatek času ani prostoru pro bezpečné zabalení veškerého vybavení vaší domácnosti. Tuto službu také hojně využívají ti, kteří se neradi zaobírají stěhováním a raději tuto činnost nechají těm, kteří s touto akcí mají zkušenosti. Nebo je určena pro majitele firem, kanceláří, firem, skladů, salonů a jiných nebytových prostor a je třeba více rukou na pomoc. Stačí nám předat klíče a vše ostatní se postaráme za vás. Projdeme s vámi veškeré vaše vybavení. Projdeme s vámi veškeré vybavení a sepíšeme to, co se má odvézt do sběrného dvora a co se přestěhuje na novou adresu, nakonec vše pečlivě zabalíme do krabic a převezeme na novou adresu. Na nové adrese veškeré vaše vybavení rozmístíme dle vašich požadavků, které jste sdělili našim technikům podle připraveného plánu.  Nakonec nábytek na nové adrese rozmístíme dle vašich požadavků, smontujeme jej a připravíme na další použití. Nábytek smontujeme, upevníme úchytky a další demontované části. Vy si zatím můžete bez starosti užívat svůj volný čas. Bez spěchu, stresu a fyzické námahy!

 • Stěhování Písnice
 • Stěhování Písnice
 • Stěhování Písnice
Hledáte nejlevnější stěhování Písnice? Obraťte se na PROFIGROUP!

Během roků praxe dobře víme, že stěhování Písnice není pouze o přepravě věcí z jedné strany na druhou, ale musí se také zařídit mnoho zednických, podlahářských, obkladačských, truhlářských a malířských prací, je nutné dokoupit nějaké vybavení, nábytek a doplňky, a to vše je velkou finanční zátěží pro každý rodinný rozpočet. Mnoho našich zákazníků se proto uchyluje ke stěhování svépomocí v Písnici, což rozhodně nedoporučujeme. Proto svým zákazníkům nabízíme ZDARMA půjčení obalového materiálu, dostatečně velké vozy a cenovou nabídku, kterou znáte předem. Jak pracujeme?  Zavolejte si náš tým zaměstnanců.  V dohodnutém čase k vám pošleme našeho technika, kterému sdělíte své požadavky, přání a představy. Vyberete si z našich nabízených služeb tu nejlepší pro vás a upravte si ji na míru vašim potřebám.   Náš technik si nejdříve přeměří prostory a největší kusy nábytku, spočítá krabice, které vám ZDARMA s obalovým materiálem půjčíme, vybere dostatečně velký vůz a propočítá, kolik našich zaměstnanců k vám v den D pošleme. Nakonec připraví plán postupu, časový harmonogram a cenovou kalkulaci. U nás máte jistotu, že cena sestavená naším technikem je od té chvíle neměnná a vy přesně víte, kolik za stěhování v Písnici zaplatíte. Vyhovují vám naše služby? O vše se postaráme za vás!

Vyklízení v Písnici

Svým zákazníkům nabízíme pomoc také s vyklízením bytů, domů, půd, garáží, sklepů, dílen, ale také nebytových prostor a komerčních prostor, zajišťujeme diskrétní vyklízení pozůstalosti i likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Díky mnohaletým zkušenostem odnosíme veškeré nepotřebné vybavení i z těžko přístupných míst, poradíme si s odvozem nábytku i elektroniky do místního sběrného dvora. Ekologickou likvidaci zde provedou ZDARMA. Nám platíte pouze za naši pomoc s vyklízením. Pro orientační cenu za vyklízení v Písnici se podívejte na naše internetové stránky, kde najdete platný ceník za vyklízení a další služby, nebo se na nás zdarma obraťte vyplněním formuláře. Pro zjištění předběžné ceny za vyklízení Písnice se podívejte na náš web, kde najdete platný ceník a rovnou nás můžete kontaktovat vyplněním formuláře. Nebo se na nás obraťte telefonicky a s technikem domluvte vaše požadavky na vyklízení Písnice.Kontaktujte nás a domluvte si konkrétní průběh vyklízení, vyklízení v pozůstalosti nebo likvidaci pozůstalosti. S námi víte, kolik za vyklízení zaplatíte.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?