Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Pitkovice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Pitkovice

Plánujete stěhování v Pitkovicích a nechcete se dostat do časového presu nebo stresu? Zadejte si poptávku na našich stránkách nebo rovnou zavolejte našim technikům z PROFIGROUP. Rádi vám pomůžeme mimo to také s vyklízením a skladováním. Přestěhujeme vás na novou adresu, uskladníme vám věci v našich moderních skladech nebo vám můžeme pomoci s vyklízením. Mimo to se zabýváme také vyklízením bytů, domů, garáží, kůlen, zahrad a přilehlých prostor od věcí po původních majitelích, vyklízením v pozůstalosti nebo likvidací pozůstalosti dle platné legislativy. Díky letité praxi si poradíme při vyklízení z vysokých pater bez výtahu i ze špatně přístupných míst. Naši statní stěhováci používají při práci profesionální pomůcky, kvalitní obalový materiál, speciálně přizpůsobené prostorné vozy a během práce jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, pracujeme dle předem dohodnutých podmínek a cenu za stěhování v Pitkovicích budete zdát ještě dříve, než s námi podepíšete smlouvu. Zavolejte si nás kdykoliv, pracujeme nonstop, a to i o víkendech a svátcích.

 • Stěhování Pitkovice
 • Stěhování Pitkovice
 • Stěhování Pitkovice
 • Stěhování Pitkovice

Jak vám pomůže se stěhováním naše firma PROFIGROUP:

 • Garantujeme stěhování Pitkovice bez rizika
 • Poptávky vyřizujeme ihned
 • Ke každé zakázce přistupujeme individuálně
 • Zdarma půjčujeme krabice, boxy i obalový materiál
 • Neúčtujeme příplatky za práci o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Zajišťujeme vyklízení a skladování
 • Sestavíme cenovou nabídku zdarma

Někdy může během balení vzniknout chaos a stres, a to hlavně tehdy, pokud se potřebujete přestěhovat co nejrychleji, to znamená v následujících týdnech nebo dokonce dnech. Jestliže jsou veškeré zednické, podlahářské, obkladačské a truhlářské práce na vaší nové adrese hotové, je nejvyšší čas, domluvit s námi stěhování, abyste nemuseli platit zbytečně další měsíční nájem. Zavolejte nám. Svým klientům nabízíme spěšné stěhování do Pitkovic, z Pitkovic a v Pitkovicích bez starostí. A pokud nestíháte vše pečlivě zabalit, nechte si od nás pomoci s balením nebo se nechte přestěhovat na klíč.

Stěhování v Pitkovicích probíhá snadno a rychle

Vždy nám záleží na tom, aby byli naši zákazníci maximálně spokojeni. Proto ke každé naší zakázce přistupujeme profesionálně, s maximálním odhodláním a zodpovědností. Před realizací si proto společně s vámi připravíme stěhovací plán, kterého se při realizaci zakázku budeme držet. Je pouze na vás, zda si necháte od nás pomoci s odnesením a odvozem věcí na novou adresu, nebo zda vám pomůžeme s balením některých kusů vybavení nebo zda vás přestěhujeme na klíč. Navíc moc dobře víme, co všechno obnáší stěhování v Pitkovicích a co je třeba zajistit, aby nedošlo ke zbytečným časovým prodlevám a jiným nepříjemnostem. My, díky mnohaletým zkušenostem dobře víme, co přestěhování do Pitkovice nebo z Pitkovic obnáší a co je třeba zajistit.  Poradíme, jak naplánovat balení, co a jak zabalit a jak připravit například křehký porcelán, sklo, zrcadla nebo nábytek na transport, tak, aby nedošlo k mechanickému poškození věcí. Jestliže nemáte zkušenosti s balením křehkého nádobí nebo nábytku zatím zkušenosti, nechte si raději pomoci od našich zkušených zaměstnanců. Vyberte si z našich nabízených služeb pomoc s balením. Například z nábytku demontujeme police, zásuvky, madla, úchytky. Pečlivě takové věci zabalíme, připravíme na přesun, a nakonec je odvezeme a vyneseme na nové adrese na místo, které jste si předtím sami určili. Pak hrany nábytku ochráníme pevným kartonem, a nakonec zabalíme do fixační folie a odneseme do našich speciálně upravených vozů. Chcete si veškeré vybavení své domácnosti zabalit a připravit na transport svépomocí? Pak si nechte od našeho technika spočítat množství krabic, obalového materiálu a boxů, které vám půjčíme ZDARMA. Pak už nám stačí na krabice napsat, do jakých místností je máme na nové adrese vynosit a o ostatní už se postaráme my.

Co nabízíme v rámci služeb „Stěhování na klíč“?

Službu doporučujeme vybrat v případě, pokud se potřebujete přestěhovat do Pitkovic nebo z Pitkovic v následujících týdnech nebo dokonce dnech a není dostatek prostoru ani času pro bezpečné zabalení celé vaší domácnosti. Nebo je určena pro ty, kteří s balením nemají žádné zkušenosti a raději si nechají pomoci od zkušených. Nebo je určena například pro podnikatele, kteří stěhují kancelář, firmu, dílnu či obchod se skladem. Předejte nám klíče od původní a nové adresy a o vše ostatní se postaráme za vás. Jak to probíhá? Veškeré vybavení uložíme do krabic, nábytek připravíme na odvoz a následně vše vynosíme do stěhovacího vozu. Nábytek připravíme na transport tím, že demontujeme veškeré pohyblivé nebo vyčnívající se části. Nábytek na nové adrese smontujeme a připravíme na další použití. Vše připravíme na další použití. S námi je stěhování hračka!

 • Stěhování Pitkovice
 • Stěhování Pitkovice
 • Stěhování Pitkovice
 • Stěhování Pitkovice
 • Stěhování Pitkovice
 • Stěhování Pitkovice
 • Stěhování Pitkovice
 • Stěhování Pitkovice
Ušetřete s PROFIGROUP Pitkovice 30% nákladů

Dobře víme, že celá tato akce je velmi náročná pro váš finanční rozpočet. Rozumíme, že chcete ušetřit co nejvíce, svěřte proto tento fyzicky náročný úkol do rukou našich zdatných zaměstnanců z PROFIGROUP. Obraťte se na PROFIGROUP, přestěhujeme vás v Pitkovicích a okolí dle vašich požadavků, a ještě s námi ušetříte až 30% nákladů. Jak pracujeme? Zavolejte si na pomoc naše zkušené zaměstnance. V dohodnutém čase k vám pošleme technika, se kterým domluvíte své požadavky. Nabízíme mnoho služeb a jen na vás záleží, s čím vám pomůžeme. Technik nakonec přeměří veškerý nábytek, spočítá množství krabic, které vám ZDARMA půjčíme a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. Ta je neměnná. U nás máte jistotu, že cena sestavená naším technikem je od té chvíle neměnná a vy přesně víte, kolik za stěhování v Pitkovicích zaplatíte. U nás budete vědět, jak pracujeme a kolik za naši pomoc v Pitkovicích zaplatíte. Pak už si stačí objednat termín a v dohodnutý čas se pustíme do práce. 

Jak probíhá vyklízení Pitkovice od PROFIGROUP? 

Pomůžeme vám také s diskrétním vyklízením v pozůstalosti, likvidací pozůstalosti i s vyklízením bytu, domu, nebytových prostor a firemních areálů od věcí, které tu zbyly po předchozích majitelích. Pomůžeme vám s odvozem veškerého nebo pouze vybraného vybavení, elektrospotřebičů, nábytku a jiného vybavení do místu příslušného sběrného dvora, kde přijímají výbavu domácností pro ekologickou likvidaci ZDARMA. V místním sběrném dvoře provedou ekologickou likvidaci zdarma. U nás platíte pouze za pomoc s vyklízením Pitkovice. Jaká je cena za vyklízení a skladování Pitkovice? My vás budeme co nejrychleji kontaktovat.  My vás budeme obratem kontaktovat zpět.Nebo se na nás obraťte telefonicky, kde s technikem domluvíte vaše požadavky na vyklízení i termín, kdy se na nemovitost bude moci přijít podívat.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?