Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Poděbrady

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Poděbrady

Stěhování do vašeho nového vysněného bytu či domu v Poděbradech se nezadržitelně blíží, a tak nezbývá nic jiného, než se zabalit a přestěhovat se na novou adresu? Vyberte si profesionální stěhovací firmu PROFIGROUP! Obraťte se na nás, objednejte si stěhování na míru z Poděbrad, do Poděbrady! přesně podle vašich potřeb a ušetřete. Jsme stěhovací firma PROFIGROUP a stěhováním v Poděbradech se zabýváme od roku 2005. Zabýváme se také vyklízením bytů, domů, půdy a sklepů, realizujeme vyklízení v pozůstalosti a celkovou likvidaci pozůstalosti. Není pro nás překážkou vynosit vybavení vaší domácnosti, elektrospotřebiče, hudební nástroje, velké skříně, gauč i ostatní vybavení z vysokých pater bez výtahu nebo z těžko přístupných míst. Naši zdatní stěhováci používají při práci profesionální stěhovací pomůcky, mají k dispozici vlastní stěhovací vozy a při práci je jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. To pro případ, kdyby během práce vznikla škoda na vašem majetku. Jsme vám k dispozici nonstop, a to i o víkendech a svátcích. Pracujeme nonstop, o víkendech a svátcích. 

Jak vám pomůžeme se stěhováním Poděbrady?

 • Skladujeme, vyklízíme, stěhujeme
 • Pracujeme bez rizika
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup
 • Neúčtujeme poplatky za práci o víkendech
 • Neúčtujeme příplatky za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Cenovou nabídku vám sestavíme zdarma

Děsíte se transportu domácnosti  v Poděbradech, zvláště tehdy, pokud se potřebujete přestěhovat co nejrychleji, tedy v následujících týdnech či dokonce dnech? Pokud vám právě nyní zavolala stavební firma, že veškeré zednické, podlahářské, obkladačské a jiné práce jsou hotové, neváhejte ani chvíli, neplaťte další zbytečný nájem a pusťte se do vyřizování. Zavolejte našim technikům z PROFIGROUP a domluvte s nimi konkrétní den stěhování. Nabízíme totiž spěšné stěhování do Poděbrad a z Poděbrad. Nabízíme rychlou a efektivní pomoc v Poděbradech.

 • Stěhování Poděbrady
 • Stěhování Poděbrady
 • Stěhování Poděbrady
 • Stěhování Poděbrady
 • Stěhování Poděbrady
 • Stěhování Poděbrady
 • Stěhování Poděbrady
 • Stěhování Poděbrady

Jak zajišťujeme stěhování po Poděbradech a z Poděbrad?

Za roky praxe jsme si vybudovali u našich zákazníků velkou důvěru a na jejich spokojenosti nám velice záleží. Proto nám záleží na kvalitě našich odvedených služeb! Proto s vámi pečlivě připravíme plán, kterého se budeme při realizaci zakázky striktně držet. Vyberte si tu nejlepší z námi nabízených služeb, řekněte si individuální požadavky a ostatní už nechte na nás! Jako zkušení stěhováci působící v Poděbradech dobře víme, co všechno je před samotnou akcí zařídit, čeho je třeba se vyvarovat a co je potřeba zajistit. O veškeré své zkušenosti se s vámi podělíme, projdeme s vámi veškeré náležitosti a průběh stěhování Poděbrady. Poradíme také, jak a kdy začít ideálně s balením, jak jednotlivé věci zabalit, tak, aby nedošlo k mechanickému poškození. Jestliže zatím nemáte se stěhováním zkušenosti, ale bojíte se například o drahé vybavení, elektrospotřebiče, zrcadla, sochy, obrazy nebo hudební nástroje, nechte si pomoci s balením a stěhováním od našich specialistů. V rámci nabízených služeb vám pomůžeme s balením vybraných věcí. Pečlivě například nábytek na transport připravíme tak, že z něj vyndáme police, zásuvky, madla, úchytky, skleněné a zrcadlové části. Nábytek zafixujeme do folie, poskládáme jej do vozu tak, aby nedošlo k poškození. Zajistíme bezpečný transport soch, obrazů, piana, nábytku, skla, porcelánu, i elektroniky.  Rozhodli jste se pro balení svépomocí? Pak vám zdarma půjčíme krabice i obalový materiál. Na každou krabici nebo kus nábytku pak stačí napsat, do které místnosti je mají naši stěhováci na nové adrese vynosit.

Jak stěhujeme na klíč?

Stěhování na klíč“ v Poděbradech udělá radost a pomůže všem, kteří se potřebují přestěhovat z Poděbrad nebo do Poděbrad co nejrychleji, ale není dostatek času na balení. Také je určena pro všechny, kteří nemají se stěhováním zkušenosti a tuto práci přenechají raději zkušeným. Nebo je určena pro zákazníky, kteří stěhují svou firmu, sklad, kancelář či jiný nebytový prostor. Předejte nám klíče od původního a nového a o vše ostatní už se postaráme za vás. Projdeme s vámi veškeré vybavení, to nepotřebné dáme stranou a vše co má přijít do nového, pečlivě zabalíme a uložíme do krabic. Veškeré vybavení pečlivě uložíme do krabic, které popíšeme podle toho, kam bude patřit na nové adrese. Nábytek připravíme na transport tím, že jej zabalíme do fixační folie a hrany opatříme pevnými kartony a elektrospotřebiče odneseme tak, aby nedošlo k jejich poškození vlivem manipulace. Během práce se postaráme o bezpečné zabalení křehkých věcí, jako je sklo, porcelán, zrcadla, elektronika, starožitný nábytek, hudební nástroje a jiné cenné předměty. Vy si zatím můžete užívat volné chvíle podle vašich představ. Zatímco my pracujeme, vy si můžete užívat svůj čas po svém.

 • Stěhování Poděbrady
 • Stěhování Poděbrady
 • Stěhování Poděbrady
 • Stěhování Poděbrady
Hledáte nejlevnější stěhování Poděbrady? S PROFIGROUP ušetříte!

Jsme si vědomi, že stěhování není pouze o odvození věcí ze staré na novou adresu, ale musí se také zajistit spoustu věcí okolo, jako jsou zednické, podlahářské, malířské a truhlářské práce, nákup vybavení a nábytku. Rozumíme, že hledáte levnou stěhovací firmu Poděbrady a okolí, proto si na pomoc pozvěte náš tým. Přestěhujeme vás v Poděbradech dle vašich požadavků a cenu budete znát předem! Jak to, že s námi tolik ušetříte? Jak pracujeme? V dohodnutý termín k vám pošleme našeho specialistu, se kterým domluvíte průběh stěhování. Vyberete službu šitou na míru vašim potřebám a sdělíte mu své individuální požadavky.  Náš technik u nás doma přeměří prostory a jednotlivé kusy nábytku, spočítá množství krabic a obalového materiálu a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. U nás nezáleží na tom, jak máte velký byt nebo s čím vším budete chtít pomoci. Líbí se vám naše nabízené stěhovací služby v Poděbradech? Pokud vám vyhovuje naše nabízená pomoc v Poděbradech, stačí si rezervovat termín.

Nechte si pomoci s vyklízením v Poděbradech?

Rádi vám také pomůžeme s vyklízením bytů, domů, sklepů, půd a ostatních nemovitostí, pomůžeme vám s diskrétním vyklízením nemovitosti v pozůstalosti a zajistíme likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy.  Zařizujeme vyklízení v pozůstalosti a likvidaci v pozůstalosti dle platné legislativy, odvezeme vybrané vybavení do sběrného dvora, kde provedou eko likvidaci zdarma. Pomůžeme vám se tříděním věcí, odvozem nábytku do sběrného dvora nebo na skládku a věci, které zatím nemáte kde uskladnit, můžete bez starostí uložit do našich moderních skladů nebo skladových kontejnerů.  Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Poděbrady.  A jaká je cena za vyklízení Poděbrady a okolí? My vás budeme co nejdříve kontaktovat a domluvíme s vámi další podrobnosti vyklízení v Poděbradech. Přesnou cenovou nabídku vám sdělíme po shlédnutí přímo u vás na místě.Nebo nám zavolejte a domluvte s naším technikem veškeré vaše potřeby s vyklízením a skladováním v Poděbradech.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?