Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Podolí

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Podolí

Čekáte, až vám zavolá makléř a vy se budete moci v klidu přestěhovat v Podolí do svého nového bytu či domu? Zavolejte si na pomoc naše stěhováky. Rádi vám pomůžeme mimo to také s vyklízením a skladováním. Jsme stěhovací firma PROFIGROUP a stěhováním v Podolí se zabýváme od roku 2005. Kromě toho také pomáháme při vyklízení bytů a domů, kanceláří, firem a přilehlých objektů. Mnohaleté zkušenosti každý den zúročujeme při naší práci, a proto nám nedělá problém vynosit krabice, elektrospotřebiče a nábytek z těžko přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. Naši zaměstnanci jsou pro svou práci pravidelně školeni, při práci používají výhradně profesionální stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, speciálně upravené stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S námi budete mít jistotu, že je váš majetek v bezpečí a kdyby se vyskytla během práce chyba a něco se rozbilo, jsme schopni vyplatit výši škody ihned. Postaráme se o to, aby práce v Podolí probíhala co nejjednodušeji a vy si mohli užívat ten příjemný pocit z toho, že se stěhujete do svého vysněného nového bydlení. 

Jak pracují naši stěhováci?

 • Pracujeme bez rizika
 • Stěhujeme, vyklízíme a skladujeme v Podolí
 • Při práci nás jistí pojistka odpovědnosti
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Sestavíme vám cenovou nabídku ZDARMA
 • Neúčtujeme příplatky za práci o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Máme zkušenosti od roku 2005

Plánujete se přestěhovat v Podolí bez starostí a zbytečného shonu, jenže se naskytla příležitost, přestěhovat se během následujících týdnů? Pokud jste obdrželi zprávu, že váš nový byt je připravený k nastěhování, určitě nebudete chtít platit další měsíc nájem zbytečně. Obraťte se na nás. Nabízíme totiž spěšné stěhování do Podolí a z Podolí. Pokud nestíháte balit, pomůžeme vám, nebo vše rovnou převezeme na klíč.

 • Stěhování Podolí
 • Stěhování Podolí
 • Stěhování Podolí
 • Stěhování Podolí
 • Stěhování Podolí
 • Stěhování Podolí
 • Stěhování Podolí
 • Stěhování Podolí

Jak vás přestěhujeme po Podolí nebo z Podolí?

Vždy vám záleží na spokojenosti zákazníka, proto ke každé zakázce přistupujeme s maximálním úsilím a pečlivostí. K práci přistupujeme zodpovědně, pracujeme rychle, efektivně a spolehlivě. Proto společně s vámi připravíme plán, kterého se budeme při realizaci zakázky striktně držet. Nezáleží na tom, zda potřebujete přestěhovat jen několik málo krabic nebo potřebujete pomoci odstěhovat historicky cenné předměty, my se postaráme o vše. Za roky praxe dobře víme, co obnáší transport domácnosti do Podolí a co je třeba zajistit. O veškeré tyto informace se s vámi podělíme ještě dříve, než se pustíme do realizace zakázky. Máte ve své sbírce například něco cenného, co se během transportu nesmí poškodit a nemáte zkušenosti s balením? Pokud doma máte například hudební nástroje, křehké věci, starožitný nábytek nebo jiné vybavení, o které nechcete přijít, nechte si pomoci od našich zaměstnanců, kteří toto vybavení pečlivě zabalí a připraví na přesun. V rámci nabízených služeb váš nábytek připravíme na přesun. Pečlivě demontujeme pohyblivé části, skleněné výplně a zrcadla, sundáme úchytky. Nábytek obalíme do bublinkové folie, rohy ochráníme kartony, a nakonec vše zabalíme do fixační folie. Zajišťujeme bezpečnou přepravu všech vašich věcí, a ještě jsme chráněni pojistkou odpovědnosti. Pokud doma nemáte nic, co by mělo velkou hodnotu a zvládnete balení svépomocí, nechte si od našeho technika spočítat množství krabic, které vám zdarma půjčíme. Pak už nám stačí na jednotlivé zabalené kusy napsat, do jaké místnosti na nové adrese přijdou a o ostatní už se postaráme sami. Na krabice pak stačí napsat, kam je mají naši stěhováci na nové adrese rozmístit, aby byl váš nový domov připravený ihned k nastěhování a nemuseli jste složitě lovit veškeré vybavení v jednotlivých krabicích.

 • Stěhování Podolí
 • Stěhování Podolí
 • Stěhování Podolí

Co nabízíme při výběru služby „stěhování na klíč“?

Tuto službu doporučujeme všem našim zákazníkům, kteří se potřebují co nejrychleji přestěhovat v Podolí a okolí, ale nemají dostatek času k tomu, aby pečlivě zabalili veškeré své vybavení. Nebo je určena pro ty zákazníky, kteří s balením nemají žádné zkušenosti a raději takové činnosti nechají na zkušenějších. Nebo je určena například pro majitele firem, živnostníky, podnikatele a obchodníky, kteří svou firmu, kancelář, obchod, výrobu nebo sklad stěhují na lukrativnější adresu a potřebují zkušené a šikovné ruce na výpomoc. V každém případě nám stačí předat klíče od původní a nové adresy a o vše ostatní se postaráme za vás. Jak pracujeme? Veškeré vybavení kuchyně, koupelny, obýváku a ložnice pečlivě uložíme do krabic, křehké věci pečlivě obalíme do bublinkové folie tak, aby nedošlo k poškození během transportu nebo stěhování. Nejdříve s vámi domluvíme to, co chcete přestěhovat a co půjde do sběrného dvora, přičemž vše následně pečlivě roztřídíme, zabalíme a připravíme na odvoz. Nakonec na nové adrese vše vynosíme a rozmístíme na místo, dle vašich požadavků. Nakonec nábytek na nové adrese rozmístíme dle vašich požadavků, elektrospotřebiče zapojíme a krabice odnosíme do místností, kam patří. Vy si zatím můžete užívat ten příjemný pocit z toho, že se konečně stěhujete do nového. 

Objednejte si nejlevnější stěhování Podolí: S námi znáte cenu předem

Moc dobře víme, že stěhování není pouze o převozu věcí ze starého do nového, ale je třeba zajistit i jiné věci, jako je dovybavení nové domácnosti o elektrospotřebiče, nábytek, podlahy, dveře, také se leckdy musí zařídit koupelna a udělat mnoho zednických prací. Nebojte se, že vás stěhování Podolí s PROFIGROUP vyjde draho. Zajistíme bezpečné stěhování do Podolí nebo z Podolí a to přesně podle vašich představ. Jak pracujeme? Proto nezbývá příliš peněz na pomoc od profesionálů.  S technikem pak domluvíte veškeré podrobnosti. Je na vás, zda si necháte pomoci s odvozem krabic nebo zda vás přestěhujeme na klíč. Náš technik si přeměří veškerý nábytek ve vašem bytě, spočítá množství krabic, které vám zdarma půjčíme a přidá pár navíc, pro jistotu. Pak připraví časový harmonogram a připraví cenovou kalkulaci.  A ta je od té doby neměnná. Vyhovují vám naše nabízené služby včetně ceny? Rezervujte si termín v našem diáři a v den D se pustíme do práce.

Nejlevnější vyklízení Podolí a okolí

Specializujeme se také na vyklízení bytů, rodinných domů a vil, sklepů, půd, nebytových a firemních prostor, děláme vyklízení v pozůstalosti i likvidaci pozůstalosti. Obraťte se na náš tým z PROFIGROUP a objednejte si pomoc s vyklízením Podolí, nebo si nechte pomoci s vyklízením pozůstalosti nebo likvidací pozůstalosti dle platné legislativy. Ekologická likvidace v místě příslušném sběrném dvoře je ZDARMA.  Nám platíte pouze za naši pomoc s vyklízením. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Podolí.  My vás budeme co nejdříve kontaktovat. S námi budete dopředu vědět, kolik vás vyklízení bude stát.S námi při vyklízení a uskladnění nábytku vždy ušetříte!

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?