Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Přední Kopanina

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Přední Kopanina

Sháníte levné stěhování Přední Kopanina a potřebujete ušetřit nějaké ty finanční výdaje?  Nechte si pomoci od zkušených stěhováků z PROFIGROUP, kteří se specializují na stěhování Přední Kopanina a okolí již řadu let. Kromě toho vám můžeme pomoci také s vyklízením, likvidací pozůstalosti nebo skladováním vašich věcí v moderních skladech nebo skladových kontejnerech. Naše specializovaná firma PROFIGROUP se zabývá stěhováním bytů, rodinných domů, garáží, dílen, sklepů, půd, ale také kanceláří, obchodů, salonů, skladů a jiných nebytových prostor. Při práci postupujeme podle platných legislativ, pracujeme rychle, efektivně a především diskrétně. Díky praxi v oboru vám dokážeme pomoci s vynošením krabic, skříní i elektrospotřebičů z vysokých pater bez výtahu i ze špatně přístupných míst. Naši stěhováci jsou pro svou práci pravidelně školeni, používají výhradně profesionální stěhovací pomůcky, k dispozici mají speciálně upravené velké vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S námi máte jistotu, že bude vaše vybavení domácnosti v bezpečí a pokud by došlo k nechtěnému poškození vašich věcí, jsme schopni uhradit škodu v plné výši. Pracujeme nonstop, v kteroukoliv denní i noční hodinu, o víkendech i svátcích.

 • Stěhování Přední Kopanina
 • Stěhování Přední Kopanina
 • Stěhování Přední Kopanina
 • Stěhování Přední Kopanina
 • Stěhování Přední Kopanina
 • Stěhování Přední Kopanina
 • Stěhování Přední Kopanina
 • Stěhování Přední Kopanina

Jak vám pomůžeme se stěhováním Přední Kopanina?

 • Stěhujeme, vyklízíme a skladujeme v okolí Přední Kopaniny
 • Při práci nás jistí pojistka odpovědnosti
 • Ke každé zakázce přistupujeme individuálně
 • Půjčujeme ZDARMA krabice, boxy a obalový materiál
 • Poptávky vyřizujeme ihned
 • Zajišťujeme spěšné stěhování Přední Kopanina
 • Neúčtujeme poplatky za práci o víkendech a svátcích
 • Sestavujeme ZDARMA pevnou cenovou nabídku

Jsou situace, kdy může nastat během balení chaos a zmatek, a to hlavně v případě, pokud se jedná o stěhování Přední Kopanina v následujících týdnech nebo dnech. Pokud už vám makléř zavolal, že jsou veškeré zednické práce na vašem novém bytě hotové a stačí se už jen nastěhovat, neplaťte zbytečně další měsíční nájem. Obraťte se na nás. A pokud nestíháte balit, pomůžeme vám! Pokud není dostatek času, pomůžeme vám s balením nebo vás rovnou odstěhujeme na klíč.

Jak probíhá stěhování Přední Kopanina u nás?

Záleží nám na spokojenosti každého zákazníka. Proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně, tak, aby kvalita služeb byla co nejvyšší. Proto s vámi před realizací zakázky projdeme vaše požadavky, přání a potřeby a na základě těchto informací připravíme plán, podle kterého se naši zaměstnanci budou při práci v Přední Kopanině držet. U nás není problém, pokud si necháte pomoci pouze s přestěhováním vašich věcí nebo necháte vše na nás.  Jako zkušení stěhováci působící v Přední Kopanině a okolí řadu let moc dobře víme, co všechno je při práci nutné zajistit. O všechny naše poznatky se s vámi podělíme. Poradíme, jak zabalit elektroniku a nábytek, aby nedošlo k jejich poškození. Jestliže zatím nemáte s přípravou vybavení a nábytku na transport žádné zkušenosti, nechte si pomoci od našich zkušených zaměstnanců. Nechte si pomoci od našich profesionálů a v rámci našich nabízených služeb si nechte zabalit vámi vybrané kusy historických předmětů, skla, porcelánu, nábytku, hudebních nástrojů, elektroniky apod. Například nábytek připravíme na přesun tak, že jej, pokud to lze, rozložíme, pokud ne, demontujeme dvířka, police, zásuvky, úchytky. Naše speciálně upravené vozy přepraví křehké vybavení, drahou elektroniku, historicky cenné předměty, starožitný nábytek a další. Zajistíme bezpečnou přepravu křehkých věcí, historických předmětů i hudebních nástrojů. Chcete si svou domácnost připravit na stěhování sami? Ušetřete s námi na obalovém materiálu a krabicích, které vám zdarma půjčíme. Pak už nám stačí na jednotlivé zabalené věci napsat, kam je mají naši stěhováci na nové adrese umístit a o vše ostatní už se postarají sami.

 • Stěhování Přední Kopanina
 • Stěhování Přední Kopanina
 • Stěhování Přední Kopanina

Jak vás přestěhujeme v Přední Kopanině na klíč?

Čeká vás balení domácnosti do Přední Kopaninu nebo z Přední Kopaniny, ale nemáte čas s balením nebo se nechcete dostat do stresu? Také ji rádi využívají ti, kteří rádi tráví čas po svém a nemají čas na balení. Jak na to?  Předejte nám klíče a o vše ostatní se postaráme za vás. Jak pracujeme? Jak to probíhá? Nejdříve s vámi domluvíme to, co chcete přestěhovat a co půjde do sběrného dvora, přičemž vše následně pečlivě roztřídíme, zabalíme a připravíme na odvoz. Nakonec veškeré vybavení odvezeme na novou adresu, krabice rozmístíme do jednotlivých místností, nábytek postavíme tam, kam jste domluvili s naším technikem a elektrospotřebiče uložíme na své místo. Krabice uložíme do místností, kam patří. Zatímco my pracujeme, vy si můžete užívat ničím nerušený volný čas a těšit se z toho, že už brzy budete bydlet ve svém vysněném domově!

Cena stěhování Přední Kopanina od PROFIGROUP

Jako zkušeným stěhovákům je nám jasné, že tato akce nespočívá pouze v přesunu vašeho vybavení z jedné adresy na druhou, ale je třeba počítat s dalšími výdaji, jako jsou zednické, podlahářské, obkladačské, malířské nebo truhlářské práce, nákup nového vybavení, nábytku a doplňků, což představuje velkou finanční zátěž pro váš rozpočet S našimi stěhováky z PROFIGROUP ušetříte nejen za nákup obalového materiálu, stěhovacích pomůcek, půjčení dodávky, ale také fyzické síly.  Tím, že si na pomoc během stěhování Přední Kopanina objednáte náš tým PROFIGROUP, ušetříte až 30% nákladů! Jak pracujeme? Zavolejte si naše zkušené a statné stěhováky z PROFIGROUP. V dohodnutý čas k vám přijde specialista, se kterým domluvíte veškeré náležitosti, vaše představy a požadavky. Záleží pouze na vás, zda vám přestěhujeme nábytek na novou adresu nebo vám přestěhujeme kompletně celý byt. Náš technik si nejdříve přeměří prostory a největší kusy nábytku, spočítá krabice, které vám ZDARMA s obalovým materiálem půjčíme, vybere dostatečně velký vůz a propočítá, kolik našich zaměstnanců k vám v den D pošleme. Nakonec připraví časový harmonogram a sestaví cenovou kalkulaci, která je od této chvíle neměnná. S námi budete dopředu vědět, kolik za naši pomoc zaplatíte! Rezervujte si termín. Navíc si neúčtujeme za stěhování o víkendech a svátcích, ani při stěhování z vysokých pater bez výtahu. 

Nejlevnější vyklízení Přední Kopanina a okolí

Mezi naše další nabízené služby patří například vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, kanceláří, skladů a dalších nemovitostí, které si naši zákazníci koupili a zůstalo v nich spousta nepotřebného vybavení po předchozích majitelích. Pomůžeme vám se tříděním věcí a odvozem nepotřebného vybavení do sběrného dvora. Ekologickou likvidaci zde provedou ZDARMA. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Přední Kopanina.  Podívejte se na naše internetové stránky, kde najdete aktuální ceník vyklízení v Přední Kopanině a rovnou můžete zdarma vyplnit náš kontaktní formulář. Aktuální ceník za vyklízení a skladování najdete na našich internetových stránkách. nebo se na nás můžete obrátit telefonicky a domluvit s naším technikem vše po telefonu.Nebo nás můžete kontaktovat telefonicky a veškeré podrobnosti s vyklízením Přední Kopanina domluvit s naším technikem.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?