Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Příbram

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Příbram

Stěhování patří k nejvýznamnějším životním událostem, a tak všichni určitě chceme, abychom na něj měli ty nejkrásnější vzpomínky od začátku až do konce. Zavolejte si náš tým z PROGIROUP a ušetřete s námi na nákupu obalového materiálu, stěhovacích pomůcek, pronájmu dodávky až 30% nákladů i mnoho fyzických sil. Zavolejte si na pomoc náš tým z PROFIGROUP, pomůžeme vám také s vyklízením a skladováním! Stěhujeme levně byty, domy i firmy v Příbramu a okolí. Mezi naše další služby patří například vyklízení bytů, domů a přilehlých prostor. Díky mnohaletým zkušenostem si umíme poradit ve stísněných podmínkách i ve vysokých patrech bez výtahu. Náš tým zkušených stěhováků používá při stěhování Příbram výhradně profesionální stěhovací pomůcky, stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti.  S námi máte jistotu, že je vaše domácnost v bezpečí, a pokud by se vyskytla chyba, jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši. Ke každé zakázce přistupujeme maximálně profesionálně a individuálně a není pro nás překážkou pracovat ve večerních a nočních hodinách, abyste si v práci nemuseli brát volno.  

Proč si pozvat právě PROFIGROUP?

 • Stěhujeme, vyklízíme a skladujeme v okolí Příbramu
 • Při práci nás jistí pojistka odpovědnosti
 • Ke každé zakázce přistupujeme individuálně
 • Půjčujeme ZDARMA krabice, boxy a obalový materiál
 • Poptávky vyřizujeme ihned
 • Zajišťujeme spěšné stěhování Příbram
 • Neúčtujeme poplatky za práci o víkendech a svátcích
 • Sestavujeme ZDARMA pevnou cenovou nabídku

I když se potřebujete přestěhovat do Příbramu nebo z Příbramu během následujících týdnů nebo dokonce dnů, s našimi zkušenými a statnými stěhováky vše zvládnete bez starostí! Zavolal vám váš realitní makléř s informací, že váš nový byt je připravený a už nechcete platit další měsíční nájem?  Zavolejte si na pomoc naše zaměstnance z PROFIGROUP! My vám zajistíme spěšné stěhování do Příbramu a z Příbramu a v nejbližším okolí. Pokud nevycházíte časově, nechte celou situaci na našich stěhovácích, kteří se o kompletní přestěhování vaší domácnosti postarají sami.

Jak pracujeme v Příbramu a okolí?

Nezáleží na tom, zda potřebujete pomoci s přestěhováním malého bytu nebo rovnou velké rodinné vily s přilehlými garážemi a jinými nemovitostmi. U každé zakázky garantujeme maximálně profesionální, individuální přístup. Dříve, než se pustíme do realizace zakázky, s vámi projdeme vaše požadavky, přání a podněty, ze kterých společně sestavíme plán, podle kterého se budeme potom striktně držet. Je na vás, jakou pomoc si od nás vyberete a do jaké míry budou vaše plány individuální! Během roků praxe jsme si vědomi, co všechno obnáší transport domácnosti do Příbram a z Příbramu.  Tyto zkušenosti s vámi do posledního detailu projdeme. Poradíme, jak se co nejlépe připravit, kde zajistit parkování před domem, jak zabalit křehký porcelán a sklenice a jak připravit nábytek na stěhování, tak, aby nedošlo během stěhování k nechtěnému rozbití nebo poškrábání. Jestliže máte doma historicky cenný nábytek, sochy, sklo či porcelán, nechte balení těchto věcí na nás. V rámci nabízených služeb vám pomůžeme s přípravou například historického nábytku, balením soch, hudebních nástrojů, elektrospotřebičů a jiných předmětů na transport. Pečlivě například sundáme skla a zrcadla, demontujeme police, zásuvky, madla a úchytky. Pak vše zabalíme do bublinkové folie, fixační folie, rohy obalíme tvrdým kartonem, přeneseme do speciálně upravených vozů, kde vše pečlivě připoutáme. Naše prostorné vozy jsou speciálně upraveny tak, aby zajistily bezpečnou přepravu obrazů, soch, porcelánu, skla, starožitného nábytku a dalších cenných věcí. Chcete si veškeré vybavení své domácnosti zabalit a připravit na transport svépomocí? Na jednotlivé krabice a nábytek pak stačí napsat, kam je máme na nové adrese vynosit. Pak už jen stačí poznamenat na každou zabalenou věc, kam ji mají naši stěhováci na nové adrese umístit a o vše ostatní už se postarají sami.

 • Stěhování Příbram
 • Stěhování Příbram
 • Stěhování Příbram

Co všechno zajišťuje služba „stěhování na klíč“?

Tuto službu doporučujeme všem zákazníkům, kteří se rozhodli pro stěhování v Příbramu a nemají dostatek času pro balení veškerého svého vybavení, zvláště, pokud se jedná o spěšné stěhování Příbram. Také ji často využívají naši zákazníci, kteří zatím s balením nemají zkušenosti a raději takovou práci přenechají zkušenějším. Nebo je určena pro zákazníky, kteří stěhují svou firmu, sklad, kancelář či jiný nebytový prostor. Se službou „stěhování na klíč“ se nemusíte o nic starat, stačí nám předat klíče a o kompletní přestěhování se postaráme za vás. Jak to funguje? Během práce se postaráme o bezpečnou přepravu nejen nábytku, ale také například elektrospotřebičů.  Nábytek připravíme na stěhování tak, že z něj demontujeme veškeré křehké části, a vše přeneseme do našich moderních stěhovacích vozů. Nakonec vše rozmístíme tak, jak jste předem domluvili s naším technikem. Nábytek smontujeme a připravíme na další použití, elektrospotřebiče uložíme do vestavěných skříní a zapojíme.  Na vás bude, abyste se co nejrychleji na nové adrese zabydleli!

 • Stěhování Příbram
 • Stěhování Příbram
 • Stěhování Příbram
 • Stěhování Příbram
S našimi stěhováky ušetříte za stěhování Příbram až 30%

Za roky praxe dobře víme, že stěhování přináší do rodinného rozpočtu velkou finanční zátěž, přičemž nejde ani tak o cenu za samotnou práci, jako spíše o nákladné dovybavení domácnosti, pořízení nábytku, elektrospotřebičů, zaplacení zednických a malířských prací apod. Je logické, že se každý snaží ušetřit, ale s námi ušetříte víc, než jen peníze. Půjčíme vám zdarma krabice i obalový materiál a přestěhujeme vás v Příbramu dle předem odsouhlaseného ceníku. „Stěhování na klíč“ má tu výhodu, že se nemusíte jako majitelé nemovitosti vůbec o nic starat, stačí, když nám dáte klíče a my se postaráme o vše, od uložení vybavení domácnosti do krabic, připravíme nábytek na transport a vše nakonec odneseme na novou adresu tam, kam co patří. Zavolejte si nás a my k vám pošleme našeho technika, se kterým domluvíte vaše konkrétní požadavky a sestavíte plán stěhování, včetně časového harmonogramu. V dohodnutý čas k vám přijede náš technik, se kterým projdete průběh stěhování, sdělíte mu své představy, požadavky a přání. Náš technik si přeměří veškeré kusy nábytku a prostor, kudy se budou věci vynášet, spočítá množství krabic a obalového materiálu, který zdarma svým zákazníkům půjčujeme a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. Technik zajistí bezproblémové stěhování tím, že přeměří prostory, kudy se věci budou vynášet, přeměří největší kusy nábytku, doladí s vámi veškeré náležitosti stěhování a spočítá množství obalového materiálu, který vám ZDARMA půjčíme. Pak připraví plán, časový harmonogram a cenovou nabídku. S námi víte, kolik za naši pomoc zaplatíte. Pokud vám bude naše nabídka vyhovovat, stačí už jen rezervovat termín stěhování a v den D k vám přijede náš tým zkušených stěhováků. Rezervujte si u nás termín a v den D k vám pošleme náš tým zaměstnanců.

Zařizujeme také vyklízení Příbram a okolí

Zajišťujeme rovněž vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, nebytových prostor, komerčních prostor, zajišťujeme vyklízení v pozůstalosti nebo likvidaci pozůstalosti. Postaráme se o vytřídění, odvoz nábytku, elektrospotřebičů a veškerého vybavení do místního sběrného dvora. Ekologickou likvidaci zde provádí zdarma. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Příbram.  Chcete vědět, kolik bude vyklízení v Příbramu stát? Pro orientační cenu se můžete podívat do našeho aktuálního ceníku na našich internetových stránkách. Obrátit se na nás můžete kontaktním formulářem a my vás budeme co nejdříve kontaktovat zpět.Pro bližší informace týkající se například vyklízení v pozůstalosti mesto$ nebo likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy se obraťte přímo na naše techniky telefonicky, kde jednoduše domluvíte všechny náležitosti.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?