Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Prosek

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Prosek

Konečně jste od realitního makléře dostali klíče od svého vysněného bytu, který je připravený k nastěhování a nyní přemýšlíte, kde najít levné stěhováky v Prosku a okolí?  Zavolejte si na pomoc náš tým zkušených stěhováků, kteří vám pomohou se stěhováním krabic, nábytku, elektroniky i hudebních nástrojů v Prosku a blízkém okolí. Pomůžeme vám také s vyklízením, skladováním nebo likvidací pozůstalosti. Jsme profesionální stěhovací firma PROFIGROUP, která má se stěhováním zkušenosti od roku 2005. Naši specialisté stěhují byty z vysokých pater bez výtahu i ze špatně přístupných míst.  Díky našim zkušenostem jsme schopni vynosit těžké elektrospotřebiče, nábytek a velké kusy vybavení z vysokých pater bez výtahu i ze špatně přístupných míst. Náš tým pravidelně školených stěhováků používá při práci kvalitní stěhovací pomůcky, obalový materiál, krabice, k dispozici mají speciálně upravené stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti. S naší firmou máte jistotu, že v případě nehody vám vyplatíme škodu v plné výši. S námi máte jistotu, že jste při stěhování stoprocentně jištěni, navíc náš individuální přístup garantuje nejvyšší úroveň stěhovacích služeb.

Proč právě firma PROFIGROUP 

 • Stěhujeme byty, domy a komerční prostory bez rizika
 • Poptávky vyřizujeme ihned
 • Nabízíme profesionální a individuální přístup
 • Půjčujeme krabice a obalový materiál ZDARMA
 • Vyklízíme byty, domy, komerční prostory
 • Likvidujeme pozůstalost dle platné legislativy
 • U nás neplatíte nic navíc za stěhování do patra
 • Sestavíme vám ZDARMA cenovou kalkulaci

Nemusíte se zaleknout přesunu domácnosti Prosek ani v případě, pokud potřebujete přestěhovat během několika týdnů, nebo dokonce dnů. Dostali jste právě nyní od svého realitního makléře zprávu, že váš vysněný byt je dokončený a připravený k nastěhování? S námi není problém stěhování do Prosku nebo z Prosku i během jediného týdne. Nabízíme pomoc i se spěšným stěhováním v Prosku a okolí. Pokud nestíháte balit, pomůžeme vám, nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.

 • Stěhování Prosek
 • Stěhování Prosek
 • Stěhování Prosek

Jak přistupujeme ke stěhování v Prosku?

Pro nás je spokojenost zákazníka až na prvním místě. Garantujeme ty nejlepší služby a dobře odvedenou práci. Dříve, než se pustíme do realizace zakázky v Prosku, s vámi projdeme vaše přání, požadavky a představy, podle kterých náš technik vypracuje plán, kterého se budou naši stěhováci při práci striktně držet. Je na vás, jakou službu si u nás vyberete a jak moc individuální požadavky na našich stěhovácích budete mít. Víme, co je třeba během stěhování v Prosku zajistit a čeho se vyvarovat, aby nedošlo k nenadálým situacím a časovým prodlevám. Probereme s vámi veškeré důležité náležitosti, od rezervace parkovacího stání, po oznámení stěhování v domě aj. A také vám poradíme, jak a kdy je nejlepší začít s balením, jak se vyvarovat toho, aby během práce vznikly na vašem majetku škody, jak pečlivě zabalit křehké sklo a porcelán, nábytek, elektroniku a další vybavení vašeho bytu. Co je dobré oznámit na příslušné radnici, (například zajištění parkovacího místa v den stěhování), obeznámit sousedy v domě (pokud se jedná o činžovní dům či panelák, že v daný den bude na chodbě trochu rušno) nebo jak a kdy nejlépe začít s balením vašich osobních věcí. V rámci našich služeb vám pomůžeme s balením a přípravou na přesun křehkých či drahých věcí. Postaráme se o balení vybavení domácnosti i nábytku. Pokud nám svěříte nábytek, demontujeme z něj všechny pohyblivé části, obalíme jej do fixační folie a poskládáme do našich speciálně upravených vozů. Bezpečným zajištěním ve voze zabráníme mechanickému poškození během cesty. Nemáte ve své domácnosti žádné drahé předměty a věříte, že vše zvládnete zabalit svépomocí? Pak si od nás nechte spočítat množství krabic, které vám zdarma půjčíme. O vše ostatní už se postaráme sami!

 • Stěhování Prosek
 • Stěhování Prosek
 • Stěhování Prosek

Jak vám pomůžeme při „stěhování na klíč“?

Tuto službu doporučujeme každému zákazníkovi, který si u nás objedná spěšné stěhování Prosek a není dostatek času ani prostoru pro bezpečné zabalení veškerého vybavení vaší domácnosti. Také tuto službu rádi využívají ti, kteří neradi ztrácí čas a raději si zaplatí profesionály pro bezpečné zabalení veškerého vybavení bytu. Také ji doporučujeme majitelům obchodů, kanceláří, firem, výrobních hal, skladů a jiných prostor, kdy je potřeba více šikovných rukou. Jak to probíhá? Jak to probíhá? Během práce se rovněž postaráme o váš nábytek, který demontujeme a na nové adrese zase pečlivě smontujeme. Nábytek připravíme na odvoz a spolu s krabicemi naskládáme do stěhovacího vozu tak, aby při přepravě nedošlo k poškození vašich věcí. Během práce se postaráme o bezpečné zabalení křehkých věcí, jako je sklo, porcelán, zrcadla, elektronika, starožitný nábytek, hudební nástroje a jiné cenné předměty. Krabice uložíme do místností, kam patří. Vy si zatím můžete užívat volný čas dle vašeho gusta a pak už stačí přijít do připravené domácnosti, připravené k nastěhování.

Hledáte nejlevnější stěhování Prosek? Objednejte si PROFIGROUP

Jsme si vědomi, že celá tato akce s sebou přináší také finanční zátěž. Mnoho našich zákazníků váhá, zda se nepřestěhovat svépomocí, ale díky našim nabízeným službám, zdarma zapůjčení obalového materiálu, velkým stěhovacím vozům a individuálnímu přístupu, ušetříte až 30% nákladů. Přestěhujeme vás do Prosku a z Prosku dle vašich potřeb. Jak můžete s PROFIGROUP co nejvíce ušetřit? Během práce se postaráme o bezpečnou přepravu kteréhokoliv nábytku, který připravíme na transport tím, že jej rozložíme, popřípadě sundáme dvířka, zásuvky, poličky, madla a jiné části, které jsou náchylné na poškození. Pošleme k vám našeho technika, se kterým domluvíte veškeré své představy, domluvíte podrobnosti, a nakonec společně připravíte stěhovací plán. Vše bude připraveno na váš příchod a na vás už potom bude, abyste se zabydleli. Aby vše probíhalo jako na drátkách, technik si ještě nakonec přeměří prostor, největší kusy nábytku, spočítá množství krabic, které vám zdarma půjčíme a přidá několik kusů pro jistotu. Pak připraví časový harmonogram a cenovou kalkulaci. S námi budete vědět, kolik vás naše pomoc v Prosku bude stát a jak vám pomůžeme. Vyhovují vám naše služby v Prosku? V dohodnutý čas se naši stěhováci postarají o bezproblémové stěhování.

Vyklízení Prosek a skladování v moderních skladech

Svým zákazníkům nabízíme také pomoc s vyklízením bytů, domů, sklepů, kůlen, zahrad, nebytových prostor, kanceláří a jiných komerčních objektů, také pomáháme s vyklízením v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti zařizujeme dle platné legislativy. Při práci vytřídíme nepotřebné věci, které sami určíte, pomůžeme vám s odvozem vybavení, nábytku, elektrospotřebičů do místního sběrného dvora, kde zajišťují ekologickou likvidaci zdarma. Zde provádí ekologickou likvidaci veškerého vybavení zdarma. Vyklízení v Prosku provádíme tak, že veškeré vybavení, včetně nábytku, odvezeme na skládku nebo vše necháme ekologicky zlikvidovat ve sběrném dvoře v místě bydliště, kde provádí likvidaci ZDARMA.  U nás ušetříte výdaje spojené s eko likvidací na skládkách. V co nejkratším čase vás budeme kontaktovat. Pro konkrétní cenovou nabídku se obraťte vyplněním kontaktního formuláře nebo telefonicky na naše techniky, kteří s vámi projdou veškeré náležitosti vyklízení Prosek a určí přesnou cenovou nabídku.S námi budete dopředu vědět, kolik vás bude vyklízení stát.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?