Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Průhonice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Průhonice

Čekáte, až vám zavolá makléř a vy se budete moci v klidu přestěhovat v Průhonicích do svého nového bytu či domu? Obraťte se na naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP. Naši zkušení stěhováci z PROFIGROUP se denně zabývají stěhováním bytů, domů, firem i kanceláří. Jsme profesionální stěhovací firma, působící na trhu od roku 2005 a se stěhováním bytů, domů, komerčních prostor, nebytových prostor a jiných nemovitostí máme bohaté zkušenosti. Také se zabýváme vyklízením nemovitostí, vyklízením v pozůstalosti a likvidací pozůstalosti. Pomůžeme vám vynosit těžké skříně ze špatně přístupných míst i z vysokých pater bez výtahu, a to bez účtování dalších poplatků. Naše firma si zakládá na profesionalitě, proto každý náš statný stěhovák je pro svou práci pravidelně školen, je vybaven kvalitními stěhovacími pomůckami, prostorným a speciálně upraveným vozem a také je při práci jištěn pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Máme zkušenosti se stěhováním firem, skladů, archivů, salonů apod. 

 • Stěhování Průhonice
 • Stěhování Průhonice
 • Stěhování Průhonice

Jak pracujeme?

 • Stěhujeme, skladujeme a vyklízíme v Průhonicích a okolí
 • Nabízíme nejnižší ceny za naše služby
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Jsme spolehlivým partnerem pro fyzické i právnické osoby
 • Sestavíme vám zdarma cenovou kalkulaci předem
 • Neúčtujeme poplatky za práci o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme poplatky za práci ve vysokých patrech bez výtahu

Užívejte si ten příjemný pocit ze stěhování Průhonice a nedělejte si starosti, pokud potřebujete přestěhovat v následujících dnech. Dostali jste klíče od svého nového bytu? Zavolejte si na pomoc naše stěhováky z PROFIGROUP! Svým klientům nabízíme spěšné stěhování do Průhonic, z Průhonic a v Průhonicích bez starostí. Stačí si u nás objednat termín, říct nám, jak si celou akci představujete nebo si rovnou objednat „Stěhování na klíč“ a nechat vše na našich zaměstnancích.

Jak pracujeme v Průhonicích a okolí?

Vždy vám velmi záleží na spokojenosti každého zákazníka. Proto nám záleží na kvalitě odvedených služeb i na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Proto s vámi dříve, než se pustíme do realizace zakázky, připravíme plán, podle kterého se při práci budeme do posledního puntíku držet. Nezáleží na tom, zda si necháte pomoci s odnesením několika komod z garsonky, nebo si u nás necháte přestěhovat rodinný dům nebo celou firmu, s námi vše proběhne jako na drátkách. Za roky praxe v oboru stěhování Průhonice máme mnoho zkušeností a víme, co je potřeba všechno zařídit a zajistit. Za roky praxe dobře víme, co je nutné během práce po Průhonicích a z Průhonic zajistit. Se vším vás seznámíme. Také vám poradíme, jak a kdy je nejlepší začít s balením, jak se postarat o bezpečné balení křehkého skla a porcelánu, na co si dát pozor při balení elektrospotřebičů a jak bezpečně zabalit nábytek, aby nedošlo během práce k mechanickému poškození vašich věcí. Mnoho domácností má ve sbírce cenné sbírky, obrazy, historický nábytek a samozřejmě nikdo nechce, aby se během transportu cokoliv poničilo. Nechte si pomoci od našich techniků, kteří připraví takto cenné věci na přesun. Například sklo uložíme do kartonových krabic, které pečlivě vyložíme papírem, z nábytku demontujeme skla, zrcadla, úchytky a obalíme do fixační folie. Hrany pečlivě obalíme do kartonu a celý nábytek zabalíme do fixační folie. Naše speciálně upravené vozy umožňují přepravu i těch nejkřehčích věcí, soch, obrazů, hudebních nástrojů, starožitného nábytku. Pokud si chcete veškerý inventář své domácnosti zabalit svépomocí, náš technik při osobní konzultaci spočítá množství krabic, které vám zdarma spolu s obalovým materiálem půjčíme. Pokud doma nemáte nic, co by podléhalo zkáze a chcete si zabalit sami, nechte si od nás spočítat množství krabic, obalového materiálu a boxů, které vám půjčíme ZADARMO. Našim stěhovákům pak nezapomeňte na veškeré vybavení napsat, kam jej mají na nové adrese uložit. O vše ostatní už se postaráme sami.

Nechcete ztrácet čas s balením? Objednejte si službu „Stěhování na klíč“

Tuto službu doporučujeme našim zákazníkům, kteří se potřebují spěšně přestěhovat v Průhonicích a není dostatek prostoru pro balení. Také tuto službu rádi využívají ti, kteří se stěhováním dosud nemají žádné zkušenosti a raději nechají profesionály, aby se postarali o jejich majetek. Nebo ji využívají majitelé firem, kteří potřebují přestěhovat svou firmu, aniž by zatěžovali balením své zaměstnance. Stačí si zavolat naše techniky, domluvit s nimi termín, předat klíče od původní a nové nemovitosti a nechat nás, ať vás kompletně přestěhujeme. Jak pracujeme? Až nám řeknete, co chcete vytřídit a co ponechat, veškeré vybavení uložíme do krabic a připravíme na odvoz. Pak se zaměříme na bezpečný transport nábytku, který demontujeme a na nové adrese zase složíme. Nakonec na nové adrese vše pečlivě rozmístíme tak, jak jste si předem dohodli s naším technikem. S námi bude stěhování mnohem jednodušší! Vy si zatím můžete užívat ten příjemný pocit, kdy se stěhujete do svého vysněného bytu.

 • Stěhování Průhonice
 • Stěhování Průhonice
 • Stěhování Průhonice
Cena stěhování Průhonice od PROFIGROUP

Dobře víme, že celá tato akce je velmi náročná pro váš finanční rozpočet. Je logické, že se snažíte co nejvíce ušetřit, ale díky našim nabízeným službám ušetříte až 30% nákladů! S námi budete znát cenu předem, ušetříte za nákup obalového materiálu, stěhovacích pomůcek, pronájem dodávky až 30% a ještě vám ušetříme mnoho fyzických sil. Jak pracujeme? Obraťte se na nás a domluvte si termín, kdy k vám můžeme poslat našeho technika. V dohodnutý čas k vám přijede náš technik, se kterým projdete průběh stěhování, sdělíte mu své představy, požadavky a přání. Můžeme vám pomoci pouze se samotným transportem věcí na novou adresu, nebo vás přestěhujeme na klíč. Aby v den D vše probíhalo jako na drátkách, technik si u vás na místě změří prostory a největší kusy nábytku, spočítá množství krabic, které vám ZDARMA půjčíme a přidá několik kusů navíc, pro jistotu.  U nás nezáleží na tom, jak máte velký byt nebo s čím vším budete chtít pomoci. Líbí se vám naše služby nabízené v Průhonicích?  Vyhovují vám naše nabízené služby včetně ceny? Pokud jste s našimi nabízenými službami spokojeni, stačí si u nás rezervovat termín pro pomoc v Průhonicích.

Rychlé a efektivní vyklízení Průhonice

Pořídili jste si byt, rodinný dům, kancelář, sklad, půdu, sklep, garáž nebo jiné prostory a po původních majitelích zde zůstalo mnoho nepotřebného vybavení, které je třeba vyklidit? Vyklízíme byty, domy, sklepy, půdy, ale také firemní sklady, archivy, kanceláře a další nebytové prostory.  Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Průhonice. Našim stěhovákům zaplatíte pouze za pomoc s vyklízením Průhonice. Pro předběžnou cenu za vyklízení Průhonice se podívejte na našem webu do platného ceníku nebo vyplňte nezávaznou poptávku prostřednictvím kontaktního formuláře. Pro zjištění předběžné ceny za vyklízení Průhonice se podívejte na náš web, kde najdete platný ceník a rovnou nás můžete kontaktovat prostřednictvím formuláře. Brzy se vám ozve náš technik.Nebo nás můžete kontaktovat telefonicky a veškeré podrobnosti s vyklízením Průhonice domluvit s naším technikem.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?