Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Radlice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Radlice

Konečně se udělaly poslední stavební a truhlářské úpravy na vašem bytě, vyřešily se veškeré dokumenty a nezbývá nic jiného, než se přestěhovat? Zavolejte si na pomoc naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP. Pomůžeme vám také s vyklízením nemovitosti a skladováním vašich věcí v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Jsme profesionální stěhovací firma, působící na trhu od roku 2005 a se stěhováním bytů, domů, komerčních prostor, nebytových prostor a jiných nemovitostí máme bohaté zkušenosti. Za roky praxe máme mnoho zkušeností, které každý den používáme v praxi. Dle vašich potřeb zajistíme vyklízení na klíč, nebo odvezeme pouze vámi vybrané věci a nezáleží na tom, zda se jedná o špatně dostupná místa nebo vysoká patra bez výtahu. Naši stěhováci používají při práci moderní stěhovací vozy a kvalitní stěhovací pomůcky, navíc jsou při práci jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S námi máte jistotu, že bude vaše vybavení domácnosti v bezpečí a pokud by došlo k nechtěnému poškození vašich věcí, jsme schopni uhradit škodu v plné výši. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a není pro nás problém přestěhovat celou domácnost do Radlic a v okolí i ve večerních nebo nočních hodinách, abyste si v práci nemuseli brát neplacené volno.

 • Stěhování Radlice
 • Stěhování Radlice
 • Stěhování Radlice
 • Stěhování Radlice
 • Stěhování Radlice
 • Stěhování Radlice
 • Stěhování Radlice
 • Stěhování Radlice

Proč si pozvat právě PROFIGROUP?

 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
 • Zajišťujeme stěhování, vyklízení a skladování v Radlicích a okolí
 • Garantujeme individuální přístup a profesionální jednání
 • Nabízíme ZDARMA zapůjčení krabic a obalového materiálu
 • ZDARMA sestavíme cenovou nabídku
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme poplatky za práci z vysokých pater bez výtahu
 • Neúčtujeme poplatky za práci ve večerních hodinách

Ačkoliv může být stěhování v Radlicích psychicky i fyzicky velmi náročné, obzvláště, pokud stěhujete velký rodinný dům či byt nebo se stěhujete v následujících dnech či týdnech, s naší pomocí vše zvládnete snadno a bez starostí. Jestliže jsou veškeré zednické, podlahářské, obkladačské a truhlářské práce na vaší nové adrese hotové, je nejvyšší čas, domluvit s námi stěhování, abyste nemuseli platit zbytečně další měsíční nájem. Zavolali vám z realitní kanceláře, že veškeré papíry jsou vyřízené a vy se můžete co nejdříve nastěhovat?  Pomůžeme vám při spěšném stěhování v Radlicích.  Pokud nezvládáte časově, určitě si s námi domluvte službu „Stěhování na klíč“, kdy nám stačí předat klíče od původního a nového bytu a o vše ostatní už se postaráme za vás.

Jak se přestěhovat v Radlicích snadno a rychle?

Při každé realizaci zakázky nám záleží především na spokojenosti každého našeho zákazníka. Proto nám záleží na kvalitě našich odvedených služeb! Dříve, než se pustíme do práce, s vámi projdeme vaše požadavky, představy a potřeby, připravíme s vámi stěhovací plán a toho se nakonec budeme při práci striktně držet. U nás není problém, pokud si necháte pomoci pouze s přestěhováním vašich věcí nebo necháte vše na nás.  Naši stěhováci jsou si dobře vědomi toho, co může při práci v Radlicích nastat a co je potřeba zajistit. O všechny naše zkušenosti se s vámi podělíme. Také vám poradíme, jak a kdy nejlépe začít s balením, aby ve vašem bytě nevznikl zbytečně chaos, jak zabalit jednotlivé kusy nábytku a vybavení, aby se během transportu nic poničilo, naučíme vás balit nábytek nebo třeba zrcadla. Možná zatím nemáte s balením zkušenosti, ale máte ve své domácnosti nějaké vybavení, o které nechcete přijít, drahou elektroniku nebo starožitný nábytek, vyžadující speciální balení.  Pokud nemáte zatím zkušenosti s balením, nechte si od nás pomoci s balením křehkých věcí, nábytku nebo elektroniky. Pečlivě uložíme vaše věci do krabic, z nábytku demontujeme police, zásuvky, madla i úchytky. Během práce vše pečlivě demontujeme, zabalíme do bublinkové a fixační folie, hrany opatříme tvrdými kartony, následně vše odnosíme do stěhovacího vozu. Naše speciálně upravené vozy jsou uzpůsobené k bezpečné přepravě soch, obrazů, nábytku, porcelánu, skla i například hudebních nástrojů. Chcete si zabalit celou svou domácnost sami? Ušetřete s námi na obalovém materiálu a krabicích, které vám zdarma půjčíme. Pak už nám stačí na krabice napsat, do jakých místností je máme na nové adrese vynosit a o ostatní už se postaráme my.

Co je služba „stěhování na klíč“ a jak vám pomůžeme s balením?

Tuto službu doporučujeme všem našim klientům, kteří se potřebují co nejrychleji přestěhovat do Radlic, ale nemají dostatek času s balením a hrozí riziko stresu a chaosu. Nebo je určena pro ty zákazníky, kteří doposud nemají zkušenosti s balením a raději tuto činnost přenechají našim zaměstnancům. Nebo je určena pro majitele firem, kteří chtějí zlepšit úroveň svého podnikání tím, že se přestěhují na lukrativnější adresu, ale nechtějí práci s balením nechat na svých zaměstnancích. Předejte nám klíče a o ostatní se postaráme za vás. Jak probíhá služba „stěhování na klíč“ Radlice od PROFIGROUP? Nejdříve ze všeho s vámi projdeme veškeré vybavení, poznamenáme si, které máme odvézt na ekologickou likvidaci do sběrného dvora a to, co se má převézt na novou adresu pečlivě zabalíme, uložíme do krabic, připravíme na odvoz a následně vše přestěhujeme. Nábytek pečlivě demontujeme nebo z něj sundáme zásuvky, dvířka, police, madla, úchytky a pak jej zabalíme do fixační folie. Nakonec nábytek, elektrospotřebiče a jiné vybavení rozmístíme do jednotlivých místností na nové adrese tak, jak jste si předem domluvili s naším technikem. Vy přijdete k přestěhované domácnosti, připravené na nastěhování! Vy přijdete do připravené domácnosti, připravené k nastěhování!

 • Stěhování Radlice
 • Stěhování Radlice
 • Stěhování Radlice
 • Stěhování Radlice
Hledáte nejlevnější stěhování Radlice? S námi ušetříte až 30%!

Jako zkušeným stěhovákům je nám jasné, že tato akce nespočívá pouze v přesunu vašeho vybavení z jedné adresy na druhou, ale je třeba počítat s dalšími výdaji, jako jsou zednické, podlahářské, obkladačské, malířské nebo truhlářské práce, nákup nového vybavení, nábytku a doplňků, což představuje velkou finanční zátěž pro váš rozpočet Nebojte se svěřit těžkou práci na nás. Přestěhujeme vás v Radlicích dle vašich představ a ušetříme vám mnoho starostí! Jak můžete s PROFIGROUP co nejvíce ušetřit? Zavolejte si náš tým zaměstnanců.  V dohodnutý čas k vám přijede náš specialista, se kterým domluvíte veškeré podrobnosti. Technik změří průměr zárubní, jednotlivé kusy nábytku a spočítá krabice, které vám ZDARMA půjčíme. Technik si přeměří veškerý nábytek, prohlédne vybavení bytu a spočítá, kolik krabic a obalového materiálu vám ZDARMA půjčíme. Pak připraví časový harmonogram, plán, a nakonec sestaví konečnou cenovou nabídku. Ta je neměnná! Ti se budou držet připraveného harmonogramu a přestěhují vás přesně podle vašich požadavků.  Rezervujte si termín a můžete se těšit na den D.

Vyklízení v Radlicích

Naši zaměstnanci také realizují vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, komerčních prostor, obchodů, kanceláří, vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti. Veškeré vybavení s vámi projdeme, to, co budete chtít ponechat, dáme stranou a ostatní odvezeme do sběrného dvora. Tak provedená likvidace je ZDARMA. S námi ušetříte velké finanční výdaje, spojené s ekologickou likvidací. Kolik vyklízení Radlice a okolí stojí? A jaká je cena za vyklízení Radlice? My vás budeme co nejdříve kontaktovat. V takovém případě se vám co nejdříve ozveme nazpátek.Nebo nás pro vyklízení Radlice kontaktujte telefonicky a veškeré vaše požadavky domluvte přímo s technikem.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?