Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Radotín

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Radotín

Plánujete stěhování v Radotíně a nechcete se dostat do časového presu nebo stresu? Aby vše probíhalo bez zbytečného stresu a shonu, obraťte se na naše stěhováky z PROFIGROUP. Obraťte se na nás, objednejte si stěhování na míru z Radotína, do Radotíne! přesně podle vašich potřeb a ušetřete. Za roky praxe máme bohaté zkušenosti nejen s balením transportem domácnosti, ale také s vyklízením bytů a domů a přilehlých objektů. Mimo to se zabýváme také vyklízením nemovitostí po stěhování, vyklízením nových nemovitostí, ve kterých zůstalo plno věcí po původních majitelích, vyklízením v pozůstalosti i likvidací pozůstalosti dle platné legislativy. Naši statní stěhováci jsou pro svou práci pravidelně školeni, při práci používají výhradně profesionální pomůcky, kvalitní krabice, boxy a obalový materiál, k dispozici mají prostorné speciálně upravené vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. To pro případ, kdyby se během práce vyskytla chyba a došlo například k poničení vašich věcí. Každému zákazníkovi jsme v Radotín dispozici nonstop, a to i o víkendech a svátcích. Pracujeme i o víkendech a svátcích nonstop. 

Proč si pozvat náš tým PROFIGROUP?

 • Vyřídíme vaši poptávku ihned
 • Zajišťujeme spěšné stěhování Radotín a okolí
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním
 • Používáme vlastní stěhovací vozy i profi pomůcky
 • Připravíme vám ZDARMA cenovou kalkulaci
 • Stěhujeme bez příplatků z vysokých pater i těžko přístupných míst
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup 

Nemusíte se obávat ani stěhování na poslední chvíli.  Jestliže i vám zavolal makléř, že jsou všechny formality vyřízené a váš byt je připravený k nastěhování, neplaťte na své původní adrese další měsíční nájem navíc. Na pomoc si zavolejte náš sehraný tým.  Nabízíme pomoc i se spěšným stěhováním v Radotíně a okolí. Pokud nestíháte balit, pomůžeme vám, nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.

 • Stěhování Radotín
 • Stěhování Radotín
 • Stěhování Radotín
 • Stěhování Radotín
 • Stěhování Radotín
 • Stěhování Radotín
 • Stěhování Radotín
 • Stěhování Radotín

Jakým způsobem stěhujeme do Radotína a z Radotína?

Pro nás je spokojenost zákazníka až na prvním místě. Nám totiž záleží na kvalitně odvedených služeb i na spokojenosti každého zákazníka. Dříve, než s vámi uzavřeme dohodu, s vámi připravíme plán podle vašich představ, kterého se budeme striktně držet. Nezáleží na tom, zda si od nás necháte pouze odvézt věci na novou adresu, nebo celou záležitost necháte na nás. Za roky praxe dobře víme, co všechno stěhování Radotín obnáší. O všechny naše poznatky se s vámi podělíme. Poradíme vám, jak co nejefektivněji zabalit i ty nejmenší kousky, kdy začít s balením a jak balit, aby nedošlo během transportu k nechtěným ztrátám. Pokud vlastníte historicky cenný nábytek nebo starožitnosti a zatím nemáte se stěhováním zkušenosti, můžete si nechat pomoci od našich stěhováků. Vyberte si z našich nabízených služeb pomoc s balením. Z nábytku demontujeme zásuvky, poličky, úchytky, madla, skleněné části nebo zrcadla. Vlastníme speciálně upravené stěhovací vozy, do kterých lze jednoduše připásat každý kousek nábytku i krabice. Takto zajistíme bezpečnou přepravu dalších historicky cenných předmětů, jako jsou sochy, obrazy apod. Nechte si od nás půjčit zdarma krabice a veškerý obalový materiál, díky čemuž ušetříte velké finanční výdaje. Ušetřete s námi až 30% nákladů, protože my vám zajistíme půjčení krabic, obalového materiálu a boxů zcela zdarma. Pak už jen našim technikům na každý kus zabalené věci napište, kam ji mají na nové adrese umístit podle místností a o vše ostatní se už postaráme sami.

 • Stěhování Radotín
 • Stěhování Radotín
 • Stěhování Radotín

Stěhování na klíč v Radotíně a jeho výhody

Službu „stěhování na klíč“ doporučujeme všem našim zákazníkům, kteří se stěhují do Radotína nebo naopak z Radotína a to v následujících týdnech nebo dokonce dnech a nemají dostatek prostoru a času pro balení. Také tuto službu rádi využívají ti, kteří se stěhováním dosud nemají žádné zkušenosti a raději nechají profesionály, aby se postarali o jejich majetek. Nebo je určena například pro majitele firem, živnostníky, podnikatele a obchodníky, kteří svou firmu, kancelář, obchod, výrobu nebo sklad stěhují na lukrativnější adresu a potřebují zkušené a šikovné ruce na výpomoc. Předejte nám klíče a my se postaráme o kompletní přestěhování Radotín. Jak to funguje? Projdeme s vámi veškeré vybavení vaší domácnosti, sepíšeme si, co máme vyřadit a věci, které se mají přestěhovat na novou adresu, pečlivě zabalíme. Během práce se také postaráme o kompletní demontáž nábytku. Nakonec na nové adrese vše pečlivě rozmístíme dle vašich požadavků. Nábytek nakonec připravíme na další použití tak, že jej smontujeme. Vy si zatím můžete užívat ničím nerušený čas a užívat si ten vzrušující pocit, že se konečně stěhujete do nového.

Hledáte nejlevnější pomoc se stěhováním Radotín? S námi ušetříte!

Moc dobře víme, že stěhování není pouze o převozu věcí ze starého do nového, ale je třeba zajistit i jiné věci, jako je dovybavení nové domácnosti o elektrospotřebiče, nábytek, podlahy, dveře, také se leckdy musí zařídit koupelna a udělat mnoho zednických prací. Mnozí majitelé se snaží alespoň ušetřit náklady za samotné stěhování, ale pokud se do stěhování Radotín pustíte svépomocí, berte v úvahu to, že musíte koupit krabice, obalový materiál, stěhovací pomůcky, pronajmout si dodávku, a ještě pozvat pomocníky, kteří budou chtít také nějakou odměnu. Obraťte se na PROFIGROUP, přestěhujeme vás v Radotíně a okolí dle vašich požadavků, a ještě s námi ušetříte až 30% nákladů. Jak pracujeme? Zavolejte si naše stěhováky.  Pošleme k vám technika, se kterým domluvíte veškeré vaše požadavky na stěhování. Vyberete si jednu z námi nabízených služeb a doplníte ji o své individuální požadavky.  Náš technik propočítá veškeré parametry spojené se stěhováním vašeho bytu, zohlední množství inventáře bytu. Pak připraví časový harmonogram, spočítá cenu, která je od této chvíle neměnná. S námi budete dopředu vědět, kolik za naši pomoc zaplatíte. U nás víte dopředu, kolik vás bude naše pomoc v Radotíně stát. Pak už stačí rezervovat termín v diáři a nechat se v požadovaném čase přestěhovat naším týmem zkušených zaměstnanců.

Likvidace pozůstalosti, vyklízení pozůstalosti a vyklízení nemovitostí Radotín

Specializujeme se také na vyklízení bytů, rodinných domů a vil, sklepů, půd, nebytových a firemních prostor, děláme vyklízení v pozůstalosti i likvidaci pozůstalosti. Nejdříve s vámi projdeme, co všechno se má recyklovat a co si budete přát ponechat a pak se postaráme o odnos veškerého vybavení, elektrospotřebičů, nábytku, které necháme ekologicky recyklovat v místě příslušném sběrném dvoře. V místním sběrném dvoře provedou ekologickou likvidaci zdarma. Jaká je orientační cena za vyklízení? A jaká je cena za vyklízení Radotín a okolí? Aktuální ceník za vyklízení a skladování najdete na našich internetových stránkách. Po odeslání se vám v co nejkratším termínu ozveme nazpátek.S námi budete dopředu vědět, kolik vás bude vyklízení stát.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?