Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Rakovník

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Rakovník

Stěhování do vašeho nového bytu se nezadržitelně blíží a vy už nyní vybíráte stěhovací firmu, která by vám pomohla s balením i ostatními věcmi? Obraťte se na naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP.  Kromě toho vám také můžeme pomoci s vyklízením nebo skladováním vašich věcí v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech po dobu, kterou si sami určíte! Se stěhováním bytů, domů a firem máme mnohaleté zkušenosti. Náš tým profesionálních stěhováků má se stěhováním v Rakovníku bohaté zkušenosti.  Pomůžeme vám s roztříděním a vyklizením všech věcí v interiéru, odvezeme veškeré elektrospotřebiče a nábytek, a to i ze špatně přístupných míst nebo vysokých pater bez výtahu. Naši zaměstnanci jsou pro svou práci pravidelně školeni, při práci používají výhradně profesionální stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, speciálně upravené stěhovací vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. To pro případ, kdyby se během naší práce vyskytla chyba, jsme schopni plnit náhradu škody v plné výši. S námi si nemusíte brát pro stěhování do Rakovníka nebo z Rakovníka volno, můžeme vás přestěhovat klidně i ve večerních hodinách nejen v Rakovníku, ale také v nejbližším okolí.

 • Stěhování Rakovník
 • Stěhování Rakovník
 • Stěhování Rakovník

Proč si pro stěhování Rakovník objednat naše stěhováky?

 • Zajišťují stěhování, vyklízení a skladování
 • Při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Používají kvalitní stěhovací pomůcky
 • Zdarma svým zákazníkům půjčují krabice
 • Připraví vám cenovou nabídku ZDARMA
 • Stěhují bez rizika
 • Garantují individuální a profi přístup
 • Vyřizují poptávky ihned

Stěhování Rakovník může být bez starostí, pokud si pozvete na pomoc zkušené zaměstnance z PROFIGROUP a necháte si pomoci podle svých představ. Často se na nás obracejí zákazníci, kteří dostali klíče od svého nového bytu a už nechtějí platit další nájem na původní adrese. Zavolejte si na pomoc náš tým. Pomůžeme vám se spěšným stěhováním do Rakovníka a z Rakovníka i v nejbližším okolí. A pokud nestíháte balit, nezoufejte, přestěhujeme vás na klíč!

 • Stěhování Rakovník
 • Stěhování Rakovník
 • Stěhování Rakovník
 • Stěhování Rakovník

Stěhování z Rakovníka nebo do Rakovníka

Vždy vám záleží na spokojenosti každého zákazníka. Proto ke každé zakázce přistupujeme maximálně profesionálně a ke každému zákazníkovi individuálně. Proto s každým zákazníkem projdeme jeho přání, požadavky a představy o průběhu spolupráce, sestavíme na základě toho plán, kterého se pak budeme držet. Je na vás, jakou z našich nabízených služeb si vyberete, zda budete mít individuální požadavky nebo budete chtít pomoci s balením vašich věcí. Navíc jsme si za roky praxe v Rakovníku dobře vědomi, co všechno je zde nutné zajistit, aby nedošlo ke zbytečným časovým průtahům nebo jiným nepříjemnostem. O všechny tyto poznatky se s vámi podělíme. Také poradíme, jak a kdy začít s balením, jak připravit jednotlivé kusy na přesun, aby nedošlo k nechtěným ztrátám. Možná zatím nemáte dostatečné zkušenosti se stěhováním, ale máte doma kvalitní elektrospotřebiče, drahý nábytek a vkusné vybavení, o které rozhodně nechcete přijít. Nechte si pomoci od našich profesionálů a v rámci našich nabízených služeb si nechte zabalit vámi vybrané kusy historických předmětů, skla, porcelánu, nábytku, hudebních nástrojů, elektroniky apod. Nábytek například připravíme na transport tím, že z něj sundáme veškeré police, úchytky, zásuvky, vše pečlivě zabalíme do fixační folie, rohy opatříme tvrdým kartonem a pomalu odnosíme do vozu. Vlastníme speciálně upravené stěhovací vozy, do kterých lze jednoduše připásat každý kousek nábytku i krabice. Chcete si všechno zabalit svépomocí, protože nehrozí žádná škoda na majetku? Rozhodli jste se, že si celou domácnost zabalíte sami? Pak už na jednotlivé zabalené kusy stačí našim stěhovákům napsat, kam je mají na nové adrese v Rakovníku vynosit a o ostatní už se postaráme sami. Stačí, abyste krabice označili štítky podle místností, kam na nové adrese mají přijít. 

„Stěhování na klíč“ Rakovník od PROFIGROUP

Tato služba je skvělá v tom, že pomůže každému majiteli bytu, domu nebo firmy, který se potřebuje přestěhovat na novou adresu v Rakovníku rychle a nechce se dostat do časového presu, stresu a chaosu. Také tuto službu využívají ti, kteří nechtějí svůj drahocenný čas trávit balením, ale raději se budou věnovat svým blízkým. Nebo je skvělou volbou pro majitele firem, živnostníky a podnikatele, kteří se rozhodli pro zlepšení své prestiže přestěhováním na lukrativnější adresu, ale pro bezpečné balení celé firmy potřebují zkušené ruce a statné stěhováky. Jednoduše nám stačí předat klíče a ostatní už se postaráme za vás. Projdeme s vámi veškeré vybavení a to, co chcete vyhodit, odvezeme do sběrného dvora. Během práce se postaráme nejen o bezpečné balení vybavení vaší domácnosti, na stěhování připravíme i nábytek a ostatní vybavení domácnosti. Během práce se také postaráme o kompletní demontáž nábytku. Nakonec nábytek rozmístíme na nové adrese dle vašich požadavků, smontujeme jej a připravíme na další použití, krabice odneseme do místností, kam patří. Vše připravíme na vaše nastěhování. Vy si zatím můžete užívat svůj volný čas přesně podle svých představ. Zatímco my pracujeme, vy si můžete užívat ničím nerušený volný čas a těšit se z toho, že už brzy budete bydlet ve svém vysněném domově!

Pro nejlevnější stěhování Rakovník volejte PROFIGROUP

Během roků praxe dobře víme, že stěhování Rakovník není pouze o přepravě věcí z jedné strany na druhou, ale musí se také zařídit mnoho zednických, podlahářských, obkladačských, truhlářských a malířských prací, je nutné dokoupit nějaké vybavení, nábytek a doplňky, a to vše je velkou finanční zátěží pro každý rodinný rozpočet. Ať už se jedná o dovybavení vaší domácnosti, pořízení nových elektrospotřebičů, nábytku či doplňků, nebojte se přenechat těžkou práci na našich zaměstnancích. Zajistíme přestěhování vaší domácnosti do Rakovníka nebo z Rakovníka dle vašich představ. Jak pracujeme? Ze všeho nejdříve si zavolejte náš tým z PROFIGROUP. V předem domluveném čase k vám pošleme technika, se kterým přímo u vás doma domluvíte, co se bude likvidovat, co se převeze a s čím budete potřebovat pomoci. V rámci našich služeb nabízíme mnoho činností a záleží jen na vás, zda si necháte pomoci s balením některých věcí, jako jsou cenné předměty, hudební nástroje, nebo si necháte jen přestěhovat vybavení na novou adresu, nebo si objednáte stěhování Rakovník na klíč.  Náš technik přeměří všechen nábytek ve vašem bytě, prohlédne si vybavení bytu a spočítá, kolik krabic a obalového materiálu vám ZDARMA půjčíme. Díky tomu, že si náš technik přímo u vás doma přeměří veškeré velké kusy nábytku, změří prostor, kudy se bude stěhovat a spočítá množství krabic, které vám zdarma půjčíme, vám ušetříme mnoho starostí, fyzické námahy i peněz. Vyhovují vám naše nabízené služby v Rakovníku? Rezervujte si u nás termín a v dohodnutý čas se pustíme do práce. Pak už stačí rezervovat si termín v našem diáři a těšit se na den D, až k vám přijede náš tým a pustí se do práce.

Nejlevnější vyklízení v Rakovníku

Mezi naše další služby patří také vyklízení bytů, domů, sklepů, půd a dalších přilehlých nemovitostí. Realizujeme rovněž vyklízení v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Pomůžeme vám se tříděním věcí a odvozem nepotřebného vybavení do sběrného dvora. Ekologická likvidace je zdarma.  Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Rakovník. Pokud si chcete předem spočítat, kolik vás vyklízení vyjde, podívejte se na naše internetové stránky, kde najdete přehledný ceník, zadejte si nezávaznou poptávku a odešlete vyplněný formulář. My vás budeme v co nejkratším čase kontaktovat. My vás budeme co nejdříve kontaktovat.S námi dopředu víte, kolik za vyklízení Rakovník zaplatíte.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?