Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Řeporyje

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Řeporyje

Stěhování patří k nejvýznamnějším životním událostem, a tak všichni určitě chceme, abychom na něj měli ty nejkrásnější vzpomínky od začátku až do konce. Podívejte se na naše nabízené služby a hned poté zavolejte našim stěhovákům. Kromě stěhování také vyklízíme a skladujeme v našich moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Náš tým zkušených stěhováků z PROFIGROUP se zabývá stěhováním bytů, domů, firem, kanceláří a nebytových prostor již od roku 2005 a za dobu praxe máme na kontě stovky realizovaných zakázek v Řeporyje a okolí. Mezi naše další služby patří například vyklízení nemovitosti, vyklízení v pozůstalosti, likvidace pozůstalosti dle platné legislativy a skladování v moderních skladech, které jsou k dispozici našim zákazníkům od 1m2 až po prostorné sklady, kam se vejde třeba i výrobní linka. Díky našim zkušenostem jsme schopni pracovat i z těžko přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni, při práci používají výhradně kvalitní stěhovací pomůcky, obalový materiál, speciálně upravené prostorné vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním.  Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, pracujeme dle předem dohodnutých podmínek a cenu za stěhování v Řeporýjích budete zdát ještě dříve, než s námi podepíšete smlouvu. Pracujeme nonstop, i o víkendech a svátcích, pracujeme dle požadavků zákazníka, přestěhujeme vás do Řeporyje, z Řeporýj a v Řeporýjích dle domluvy i ve večerních hodinách tak, abyste si nemuseli brát v práci volno.

 • Stěhování Řeporyje
 • Stěhování Řeporyje
 • Stěhování Řeporyje

Proč právě firma PROFIGROUP?

 • Stěhujeme, vyklízíme a skladujeme v Řeporýjích
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup
 • Půjčujeme krabice ZDARMA
 • Připravíme vám cenovou nabídku ZDARMA
 • Neúčtujeme příplatky za práci o víkendech a svátcích
 • Poptávky vyřizujeme ihned
 • Jsme jištěni pojistkou odpovědnosti

Plánujete se přestěhovat v Řeporýjích bez starostí a zbytečného shonu, jenže se naskytla příležitost, přestěhovat se během následujících týdnů? Pokud vám zavolal makléř, že jsou všechny papíry vyřízené a všechny stavební práce hotové, koupelna je obložená, podlahy položené, zdi vymalované, kuchyňská linka je na svém místě, neplaťte zbytečně další měsíční nájem navíc a nastěhujte se, i kdyby to mělo představovat stěhování během několika dní. Zavolejte našim technikům do PROFIGROUP. Zajišťujeme spěšné stěhování v Řeporýjích a okolí. Můžete si od nás také nechat pomoci s balením, pokud nestíháte.

Jak stěhujeme byty, domy a firmy v Řeporýjích?

Nezáleží na tom, zda potřebujete pomoci s přestěhováním malého bytu nebo rovnou velké rodinné vily s přilehlými garážemi a jinými nemovitostmi. Garantujeme kvalitně odvedenou práci. Proto také s každým zákazníkem procházíme veškeré požadavky, a nakonec sestavíme plán, podle kterého celou dobu pracujeme. Záleží na vás, do jaké míry si od našich zaměstnanců necháte pomoci. Za roky praxe víme, co všechno obnáší transport domácnosti Řeporyje a co je třeba zajistit. O veškeré naše zkušenosti se s vámi podělíme. Například vám poradíme, co všechno je třeba zařídit na úřadech před tím, než se odstěhujete. Mnoho našich zákazníků nemá zatím s balením žádné zkušenosti a mají obavu, aby se během transportu něco nerozbilo. V rámci nabízených služeb váš nábytek připravíme na přesun. Pečlivě připravíme nábytek tak, že demontujeme police, šuplíky, sklo, zrcadla a úchytky. Pak vše zabalíme do fixační folie, hrany zabalíme do kartonu a vše poskládáme do vozu. Naše prostorné vozy jsou speciálně upraveny tak, aby zajistily bezpečnou přepravu obrazů, soch, porcelánu, skla, starožitného nábytku a dalších cenných věcí. Rádi si svou domácnost zabalíte sami? Pak si od nás nechte spočítat množství krabic, které vám zdarma půjčíme.  Ušetřete s námi až 30% nákladů díky našim nabízeným službám.

 • Stěhování Řeporyje
 • Stěhování Řeporyje
 • Stěhování Řeporyje

Co zajišťuje „stěhování na klíč“?

Tuto službu doporučujeme všem našim zákazníkům, kteří se potřebují co nejdříve přestěhovat do Řeporýj nebo z Řeporýj a nechtějí se dostat do časového presu. Také tuto službu využívají naši zákazníky, kteří zatím nemají žádné zkušenosti s balením a raději tuto činnost přenechají našim zkušeným zaměstnancům. Nebo je určena pro majitele firem, kteří chtějí zlepšit úroveň svého podnikání tím, že se přestěhují na lukrativnější adresu, ale nechtějí práci s balením nechat na svých zaměstnancích. Předejte nám klíče od nové a staré adresy a o vše ostatní se postaráme za vás. Jak probíhá naše pomoc? Ostatní pak zabalíme a přestěhujeme na novou adresu. Během práce se postaráme o kompletní demontáž a následné složení nábytku. Nakonec jej na nové adrese rozmístíme dle předem připraveného plánu, smontujeme a připravíme na další použití. Nábytek smontujeme a připravíme na další použití. A to bez starostí, nervů a chaosu!

Levné „stěhování na klíč“ v Řeporýjích

Stěhování s sebou přináší velkou finanční zátěž, i když se mnohdy nejedná o samotné stěhování, ale například o nákup vybavení do nového bytu, nábytku, zaplacení zednických a malířských prací a dalších výdajů. Zavolejte si na pomoc náš zkušený tým, se kterým ušetříte až 30% nákladů i své fyzické síly! Přestěhujeme vás v Řeporýjích dle vašich požadavků, a to za cenu, kterou znáte předem. Přestěhujeme vás do Řeporýj nebo z Řeporýjích dle vašich požadavků a díky našim nadstandardním službám ušetříte až 30% nákladů, oproti tomu, pokud byste se stěhovali svépomocí. Zavolejte si nás. V domluveném čase k vám přijede náš technik, který s vámi projde celou vaši domácnost, domluví s vámi průběh a veškeré podrobnosti realizace zakázky. Vyberete si jednu z námi nabízených služeb a doplníte ji o své individuální požadavky.  Nemusíte řešit pronájem dodávky, nákup stěhovacích pomůcek ani odměnu za pomocníky a odpadne vám starost se sháněním stěhovacích pomůcek, pro snadnější manipulaci s nábytkem. Pak připraví časový plán i s cenovou nabídkou. Cena je u nás totiž neměnná. Vyhovují vám naše nabízené služby včetně ceny? Rezervujte si termín a v den D k vám do Řeporyje pošleme naše stěhováky.

Vyklízení v Řeporýjích

Vybírat z naší nabídky služeb můžete například také vyklízení Řeporyje a to například tehdy, když jste si koupili nemovitost, ve které zůstalo mnoho věcí po původních majitelích, nebo pokud jste dostali na starost vyklízení pozůstalosti v Řeporýjích nebo pokud potřebujete diskrétně zařídit likvidaci pozůstalosti.  Nejdříve s vámi projdeme, co všechno se má recyklovat a co si budete přát ponechat a pak se postaráme o odnos veškerého vybavení, elektrospotřebičů, nábytku, které necháme ekologicky recyklovat v místě příslušném sběrném dvoře. Likvidace nábytku i vybavení je ve sběrném dvoře ZDARMA. Zaplatíte pouze za naše služby. Jak si nejlépe spočítat orientační cenu vyklízení v Řeporýjích? Jaká je orientační cena za vyklízení nebo likvidaci pozůstalosti? Pro zjištění orientační ceny za vyklízení v Řeporýjích se podívejte na naše stránky a v ceníku vyberte příslušnou velikost nemovitosti. Obraťte se na nás, telefonicky nebo kontaktním formulářem a my se vám co nejdříve ozveme zpět.Nebo nám zavolejte a přímo s technikem domluvte vaše požadavky na vyklízení.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?