Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Řepy

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Řepy

Přestěhujte se snadno a rychle v Řepách nebo v jeho nejbližším okolí s profesionální stěhovací firmou, která garantuje nejen nejlevnější ceny za stěhování Řepy, ale také nadstandardní služby v ceně. Obraťte se na náš tým stěhováků z PROFIGROUP, který vám může pomoci také s vyklízením i skladováním! Na kontě máme stovky realizovaných zakázek a pomůžeme vám nejen se stěhováním, ale také s vyklízením i skladováním vašich osobních věcí v našich moderních skladech nebo skladovacích kontejnerech. Jsme specializovaná firma PROFIGROUP působící na trhu od roku 2005 a ve svém týmu máme statné stěhováky, kteří mají se svou prací mnohaleté zkušenosti. Mimo to se také zabýváme vyklízením nemovitostí od vybavení po předchozích majitelích, vyklízením bytů a domů v pozůstalosti nebo likvidací pozůstalosti. Mnohaleté zkušenosti každý den zúročujeme při naší práci, a proto nám nedělá problém vynosit krabice, elektrospotřebiče a nábytek z těžko přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. S námi máte jistotu, že je vaše vybavení v bezpečí a kdyby se přece jen vyskytla během naší práce chyba, jsme schopni plnit úhradu škody v plné výši. Pracujeme v Řepách nonstop, a to i o víkendech a svátcích.  Pracujeme i o víkendech a svátcích nonstop.

Proč stěhováci z PROFIGROUP?

 • Stěhujeme, vyklízíme, skladujeme
 • Pracujeme v Řepách a širokém okolí
 • Pracujeme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Neúčtujeme poplatky za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Neúčtujeme za práci o víkendech a svátcích
 • Zdarma půjčujeme krabice, boxy a další obalový materiál
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup

Ačkoliv se mnozí naši zákazníci rozhodnou pro stěhování v Řepách rychle, to znamená v následujících týdnech nebo dokonce dnech, s našimi zaměstnanci z PROFIGROUP máte naprostou jistotu, že se vše odehraje bez stresu, chaosu a nenadálých situací. Pokud vám právě nyní zavolal makléř, že váš nový byt je připravený k nastěhování a vy zatím nemáte ani sbaleno a rozhodně nechcete zbytečně platit další nájem, nezoufejte! Zavolejte nám. Svým klientům nabízíme spěšné stěhování do Řep, z Řep a v Řepách bez starostí. A pokud nestíháte balit, pomůžeme vám s balením vámi vybraných kusů nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.

 • Stěhování Řepy
 • Stěhování Řepy
 • Stěhování Řepy

Jak stěhujeme do Řep a z Řep?

Stěhování Řepy provádíme k maximální spokojenosti našich zákazníků. Záleží nám na kvalitně odvedené práci a na individuálním přístupu ke každému klientovi.  Proto společně s vámi připravíme plán, kterého se budeme při realizaci zakázky striktně držet. Nezáleží nám na tom, zda si necháte pomoci pouze s odvozem věcí na novou adresu, nebo si od nás necháte vše odstěhovat na klíč. Během transportu domácnosti z Řep a do Řep je nutné zajistit hned několik záležitostí. Klientům nabízíme bezplatnou poradenskou činnost a veškeré podrobnosti s vámi probereme tak, aby se během práce nevyskytl nějaký problém. Také vám poradíme, kdy je nejlepší začít s balením domácnosti, aby v bytě nevznikl chaos a jak zabalit například křehké sklo a porcelán a další vybavení. Jestliže nemáte zkušenosti s balením křehkého nádobí nebo nábytku zatím zkušenosti, nechte si raději pomoci od našich zkušených zaměstnanců. V rámci našich nabízených služeb vám zajistíme bezpečné stěhování cenných věcí ve zvláštním režimu a postaráme se nejen o přepravu a transport, ale také bezpečné zabalení. V rámci naší nabídky služeb si vyberte pomoc s balením křehkých nebo drahých věcí. Pak nábytek obalíme do bublinkové a fixační folie, poskládáme jej do vozu, kde jej připásáme. Zajistíme bezpečnou přepravu soch, obrazů, porcelánu, skla, nábytku, hudebních nástrojů, knih aj. Pokud si chcete veškerý inventář své domácnosti zabalit svépomocí, náš technik při osobní konzultaci spočítá množství krabic, které vám zdarma spolu s obalovým materiálem půjčíme. Nechte si od nás ZDARMA půjčit obalový materiál, krabice a boxy a ušetřete tak s námi velké finanční výdaje. Na jednotlivé kusy už potom stačí napsat, kam je mají naši stěhováci na nové adrese vynosit.

 • Stěhování Řepy
 • Stěhování Řepy
 • Stěhování Řepy

Co všechno zajišťuje služba „stěhování na klíč“?

Čeká vás balení domácnosti do Řepy nebo z Řep, ale nemáte čas s balením nebo se nechcete dostat do stresu? Také tuto službu hojně využívají ti zákazníci, kteří si raději připlatí za pomoc a svůj čas tráví se svými nejbližšími. Nebo je určena například pro majitele firem, živnostníky, podnikatele a obchodníky, kteří svou firmu, kancelář, obchod, výrobu nebo sklad stěhují na lukrativnější adresu a potřebují zkušené a šikovné ruce na výpomoc. Jak to probíhá? Služba „stěhování na klíč“ vám ušetří spoustu času, energie a starostí, předejte nám klíče od nového a starého a my se postaráme o kompletní stěhování. Veškeré vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalíme a uložíme do krabic. Během práce se postaráme také o bezpečnou přepravu elektrospotřebičů, elektroniky, hudebních nástrojů a jiného vybavení. Nakonec nábytek a ostatní vybavení smontujeme a připravíme na další použití.  Vy si zatím můžete užívat svého volného času podle svých představ a přijít k hotové práci do bytu, který je připravený k nastěhování. Přenechejte nám své starosti se stěhováním a přijděte do svého nového bytu, připraveného k nastěhování. 

Objednejte si nejlevnější stěhováky Řepy

Celé stěhování představuje velkou finanční zátěž. Nebojte se přestěhovat s naším týmem PROFIGROUP, garantujeme ušetření až 30% nákladů. Využít můžete jen pomoc s odnesením krabic a nábytku na novou adresu nebo si nechte přestěhovat svůj byt na klíč. Jak pracujeme? Zavolejte si náš tým zaměstnanců.  Cenovou kalkulaci vám náš technik spočítá přímo na míru, podle věcí, které si přejete přestěhovat. Je na vás, do jaké míry vám pomůžeme a jaké individuální požadavky budete od našich stěhováků potřebovat. Aby vše probíhalo jako na drátkách, technik si u vás přeměří prostory, největší kusy nábytku, spočítá množství krabic, které bude potřeba a přidá několik kusů pro jistotu. Aby vše probíhalo bez zbytečných zádrhelů, technik si nakonec přeměří prostory, velikost jednotlivých kusů nábytku, spočítá množství krabic a obalového materiálu, který vám zdarma půjčíme, a nakonec připraví cenovou nabídku, která je od této chvíle neměnná. Líbí se vám naše nabízené stěhovací služby v Řepách? Vyhovují vám naše služby? Rezervujte si termín a v dohodnutém čase k vám pošleme náš tým stěhováků.

Jak probíhá vyklízení Řepy od PROFIGROUP? 

Mezi naše další služby patří například vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, garáží a přilehlých nemovitostí, vyklízení nebytových prostor, vyklízení v pozůstalosti a likvidace pozůstalosti dle platné legislativy.  Roztřídíme a zabalíme veškeré nepotřebné vybavení, odvezeme nábytek, elektrospotřebiče a veškeré nepotřebné věci do sběrného dvora. Ekologickou likvidaci zde provedou ZDARMA. U nás platíte pouze za pomoc s vyklízením Řepy. Jak si spočítat orientační cenu za vyklízení Řepy? Podívejte se na naše webové stránky a v aktuálním ceníku stačí vybrat velikost vaší nemovitosti, nebo vyplňte nezávaznou poptávku na vyklízení.  Brzy se vám ozve náš technik.Pak už nás stačí kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře na našem webu a my vás budeme co nejrychleji kontaktovat.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?