Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Řevnice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Řevnice

Našli jste si svůj vysněný byt či dům, makléř vám zavolal, že jsou veškeré dokumenty vyřízené a nezbývá nic jiného, než se přestěhovat? Aby vše probíhalo bez zbytečného stresu a shonu, obraťte se na naše stěhováky z PROFIGROUP. Pomůžeme vám také s vyklízením nemovitosti od věcí po předchozím majiteli a zajistíme skladování vašich věcí v moderních skladech nebo skladových kontejnerech.  Náš tým zkušených stěhováků z PROFIGROUP se zabývá stěhováním bytů, domů, firem, kanceláří a nebytových prostor již od roku 2005 a za dobu praxe máme na kontě stovky realizovaných zakázek v Řevnice a okolí. Kromě toho se na nás můžete také obrátit při vyklízení bytů, domů a přilehlých objektů v pozůstalosti. Není pro nás překážkou odnosit krabice, komody, nábytek, elektrospotřebiče a další vybavení vaší domácnosti i z vysokých pater bez výtahu nebo z těžko přístupných míst. Stěhujeme byty z vysokých pater bez výtahu i ze špatně přístupných prostor  S námi máte jistotu, že kdyby se během naší práce vyskytla chyba, jsme schopni uhradit výši škody v plné výši během několika dní. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a není pro nás problém přestěhovat celou domácnost do Řevnic a v okolí i ve večerních nebo nočních hodinách, abyste si v práci nemuseli brát neplacené volno.

Jak vám pomůžeme?

 • Stěhujeme dle předem připraveného harmonogramu
 • Při práci nás jistí pojistka odpovědnosti
 • Pracujeme o víkendech a svátcích nonstop
 • Neúčtujeme za práci ve vysokých patrech bez výtahu
 • Půjčujeme krabice, boxy a obalový materiál ZDARMA
 • Neúčtujeme poplatky za práci o víkendech a svátcích
 • Garantujeme individuální a profesionální přístup
 • Poptávky vyřizujeme ihned

Někdy se vyskytnou situace, že se potřebujete přestěhovat doslova během několika dní a nezbývá nic jiného než co nejrychleji zabalit veškeré vybavení vaší domácnosti, a přitom nepřijít o nervy a nedostat se do stresu. Dostali jste klíče od svého nového bytu? Obraťte se na náš tým z PROFIGROUP a objednejte si spěšné stěhování. Máš tým zkušených zaměstnanců se postará o vaše bezpečné a bezstarostné stěhování, i kdyby to mělo být během několika dní. A pokud nestíháte, pomůžeme vám s balením nebo vše rovnou odvezeme na klíč.

 • Stěhování Řevnice
 • Stěhování Řevnice
 • Stěhování Řevnice

Jak přistupujeme ke stěhování v Řevnicích?

Spokojenost každého našeho zákazníka je pro nás velmi důležitá. Proto nám záleží na kvalitě odvedených služeb i na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Proto také s každým zákazníkem procházíme veškeré požadavky, a nakonec sestavíme plán, podle kterého celou dobu pracujeme. Záleží pouze na vás, jakou službu si u nás vyberete. Naši stěhováci jsou pravidelně školeni a dobře vědí, co je při stěhování do Řevnic potřeba zajistit. Veškeré podrobnosti s vámi s předstihem probereme. Doporučíme, jak a kdy ideálně začít se stěhováním, jak pečlivě uložit i ty nejkřehčí kusy skla do krabic, jak připravit nábytek na transport, tak, aby nedošlo během manipulace nebo převozu k nechtěnému rozbití, poškrábání a jinému mechanickému poškození. Jestliže zatím s balením nemáte žádné zkušenosti a nechcete, aby se vám během transportu rozbil třeba porcelán po babičce nebo se otloukly hrany nábytku, nechte tyto věci na nás. Určitě nechcete o takové věci přijít, proto si v rámci našich nabízených služeb nechte pomoci od našich zaměstnanců, kteří tyto cennosti pečlivě zabalí, tak, aby nemohlo dojít k mechanickému poškození a vy tak získali maximální jistotu v tom, že jsou vaše věci v bezpečí. Pečlivě například z nábytku demontujeme police, zásuvky, madla a úchytky. Pak vše zabalíme do bublinkové folie, fixační folie, rohy obalíme tvrdým kartonem, přeneseme do speciálně upravených vozů, kde vše pečlivě připoutáme. Naše upravené a dostatečně velké vozy zajistí bezpečnou přepravu nábytku, historicky cenných předmětů, starožitností, křehkého skla či porcelánu. Zvládnete si zabalit sami? Svým zákazníkům zdarma půjčíme krabice, obalový materiál, boxy i stěhovací pomůcky. Pak už nám stačí na jednotlivé zabalené věci napsat, kam je mají naši stěhováci na nové adrese umístit a o vše ostatní už se postarají sami.

 • Stěhování Řevnice
 • Stěhování Řevnice
 • Stěhování Řevnice

Kdy využít službu „stěhování na klíč“?

Tuto službu doporučujeme všem našim zákazníkům, kteří se potřebují co nejrychleji zabalit a přestěhovat na novou adresu a není tolik časového prostoru. Nebo ji hojně využívají ti, kteří práci, se kterou nemají zkušenosti, raději přenechají na zkušených. Nebo ji hojně využívají ti zákazníci, kteří neradi dělají věci, se kterými nemají zkušenost a těžkou práci svěří raději do rukou profesionálů. Při této službě nám stačí předat klíče od původního a nového bytu a o vše ostatní už se postaráme za vás.  Jak vám pomůžeme? Projdeme s vámi, co všechno se vyřadí a co je potřeba přestěhovat, to uložíme do krabic a následně připravíme na převoz. Nakonec vše rozmístíme na nové adrese dle vašich požadavků. Nakonec vše na nové adrese rozmístíme dle vašich požadavků. Elektrospotřebiče zapojíme a krabice dáme do jednotlivých místností tam, kam patří. Vám zbyde dostatek času na své osobní záležitosti, a nakonec pouze stačí přijít do nového bytu, který je připravený k převozu vašich věcí.

S PROFIGROUP ušetříte za stěhování Řevnice až 30% nákladů

Jako profesionálové v oboru víme, že stěhování Řevnice není pouze o přesunu domácnosti z jedné adresy na druhou, ale je nutné také zajistit mnoho stavebních úprav a pořízení nového vybavení, včetně nábytku a doplňků. Nebojte se přestěhovat s naším týmem PROFIGROUP, garantujeme ušetření až 30% nákladů. Jak s námi ušetříte? Jak pracujeme? Zavolejte si na pomoc naše zkušené zaměstnance. A domluvte si s naším technikem, jak si představujete celý průběh spolupráce. Nezáleží na tom, v jakém rozsahu chcete stěhováky využít. Náš technik u nás doma přeměří prostory a jednotlivé kusy nábytku, spočítá množství krabic a obalového materiálu a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. Nakonec připraví časový harmonogram, plán stěhování Řevnice a cenovou kalkulaci.  Vyhovuje vám cenová nabídka i naše služby nabízené v Řevnicích? Ti se budou držet připraveného harmonogramu a přestěhují vás přesně podle vašich požadavků.  Rezervujte si u nás termín a v den D k vám přijde náš tým, který se postará o bezproblémové stěhování Řevnice.

Ekologické vyklízení Řevnice

Obrátit se na nás můžete také při vyklízení bytů, domů, vil, sklepů, půd, firem, kanceláří, skladů, hotelů a jiných nebytových prostor, vyklízení v pozůstalosti nebo likvidaci pozůstalosti. Postaráme se o vytřídění vašich věcí a ty, které nepotřebujete, odvezeme do sběrného dvora. Likvidace ve sběrném dvoře je ZDARMA. Chcete znát orientační cenu za vyklízení do Řevnice nebo z Řevnic? A jaká je cena za vyklízení Řevnice a okolí? Pro zjištění orientační ceny za vyklízení v Řevnicích se podívejte na naše stránky a v ceníku vyberte příslušnou velikost nemovitosti. Obraťte se na nás, telefonicky nebo kontaktním formulářem a my se vám co nejdříve ozveme zpět.Rovněž se na nás můžete obrátit telefonicky a náš technik s vámi projde veškeré vaše dotazy týkající se vyklízení Řevnice.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?