Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Řevničov

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Řevničov

Rozhodli jste se přestěhovat a přemýšlíte, jak zajistíte bezpečný transport vašich věcí z původní na novou adresu? Nedělejte těžkou práci sami, na pomoc se stěhováním v Řevničově si zavolejte náš tým stěhováků. Pomůžeme vám se stěhováním, vyklízením i skladováním. Náš tým zkušených stěhováků z PROFIGROUP se zabývá stěhováním bytů, domů, firem, kanceláří a nebytových prostor již od roku 2005 a za dobu praxe máme na kontě stovky realizovaných zakázek v Řevničov a okolí. Nabízíme rovněž pomoc s vyklízením v pozůstalosti i likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Díky zkušenostem nám nedělá problém vynosit věci z vysokých pater bez výtahu nebo ze špatně přístupných míst. Naši stěhováci jsou při práci při práci používají výhradně kvalitní stěhovací pomůcky a jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Pracujeme nonstop, včetně víkendů a svátků.  Pracujeme nonstop, i o víkendech a svátcích, dle vašich potřeb.

Proč si pozvat na stěhování Řevničov naše stěhováky?

 • Stěhování Řevničov bez rizika
 • Vyřízení poptávky ihned
 • Profesionální a individuální přístup
 • Půjčení krabic, boxů a obalového materiálu ZDARMA
 • Maximální spolehlivost díky dlouholetým zkušenostem
 • Cenová nabídka ZDARMA
 • Bez příplatků za stěhování o víkendech a svátcích
 • Bez příplatků za stěhování z pater bez výtahu

Stěhování Řevničov může být rychlé a bez starostí, a to i v případě, že vše potřebujete vyřídit v následujících týdnech, nebo dokonce dnech. Určit přesný den D je nepředvídatelné, zvláště tehdy, pokud jsou v nemovitosti zedníci. Zavolejte si na pomoc naše zaměstnance z PROFIGROUP! Pomůžeme vám se spěšným stěhováním, dokážeme vás přestěhovat doslova během několika dní, a to bez stresu.  Svým zákazníkům nabízíme spěšné stěhování v Řevničově a blízkém okolí.

 • Stěhování Řevničov
 • Stěhování Řevničov
 • Stěhování Řevničov
 • Stěhování Řevničov

Jak pracujeme?

Záleží nám na spokojenosti každého zákazníka. K práci přistupujeme profesionálně, tak, abychom uspokojili přání a požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Dříve, než se pustíme do realizace zakázky, k vám pošleme technika, který s vámi probere vaše požadavky, přání a představy a na základě nich pak připraví plán, podle kterého se budeme při realizaci zakázky v Řevničově držet. Záleží pouze na vás, jakou službu si u nás vyberete. Jako zkušení stěhováci jsme si dobře vědomi, co všechno přeprava do Řevničova obnáší. Klientům nabízíme bezplatnou poradenskou činnost a veškeré podrobnosti s vámi probereme tak, aby se během práce nevyskytl nějaký problém. Poradíme vám, jak váš byt připravit na stěhování, kdy začít s balením, jak zabalit cenné vybavení a jak připravit nábytek na stěhování, tak, aby nedošlo během manipulace nebo stěhování k nechtěnému poškození. Pokud zatím s balením nemáte žádné zkušenosti a bojíte se, třeba o váš drahý nábytek nebo porcelán po babičce, nechte si od nás pomoci. Určitě nechcete o takové věci přijít, proto si v rámci našich nabízených služeb nechte pomoci od našich zaměstnanců, kteří tyto cennosti pečlivě zabalí, tak, aby nemohlo dojít k mechanickému poškození a vy tak získali maximální jistotu v tom, že jsou vaše věci v bezpečí. Pečlivě demontujeme police, skleněné části, madla i úchytky. Pak jej zabalíme do bublinkové a fixační folie, rohy ochráníme kartony a ve voze vše přivážeme tak, aby se nic během cesty nepoškodilo. Zajistíme bezpečnou přepravu veškerého vybavení, od křehkého skla a porcelánu, po historicky cenné předměty až po vestavné skříně, komody a pohovky.  Chystáte se na balení svépomocí? Ušetřete s námi na nákupu krabic, obalového materiálu a stěhovacích pomůcek až 30% nákladů, protože všechny tyto věci vám ZDARMA půjčíme. Pak už nám stačí na jednotlivé věci napsat, do jaké místnosti je máme na nové adrese uložit a o ostatní se postaráme sami.

 • Stěhování Řevničov
 • Stěhování Řevničov
 • Stěhování Řevničov

Co nabízí služba „stěhování na klíč“ v Řevničově

Služba „Stěhování na klíč“ je určena pro všechny, kteří se potřebují spěšně přestěhovat do Řevničova nebo z Řevničova, ale tíží je čas. Nebo tuto službu hojně využívají ti, kteří rádi nechávají těžkou práci na zkušenějších. Nebo ji hojně využívají například majitelé firem, kteří chtějí rozšířit své podnikání v oblasti obchodu, služeb či řemesel, ale mají velké množství naskladněných věcí. Ať už jsou vaše důvody jakékoliv, u služby „Stěhování na klíč“ nám stačí předat klíče od původní a nové adresy a o vše ostatní už se postaráme za vás. Jak pracujeme? Projdeme s vámi vybavení. Pak se zaměříme na bezpečný transport nábytku, který demontujeme a na nové adrese zase složíme. Nakonec na nové adrese vše pečlivě rozmístíme dle vašich požadavků. Vy si zatím můžete užívat čas přesně podle svého gusta a přijít do přestěhované domácnosti v Řevničově, připravené na nastěhování. Vám nezbyde nic jiného, než přijít k hotovému a připravenému!

Nejlevnější stěhování v Řevničově od PROFIGROUP

Víme dobře, kolik stěhování do Řevničov a z Řevničova stojí a že se jedná o poměrně velkou finanční zátěž, protože zároveň s tím je třeba dovybavit váš byt o nové doplňky, elektroniku, nábytek a další věci. Není divu, že se zákazníci snaží co nejvíce ušetřit na samotném stěhování Řevničov.  S námi ušetříte až 30% nákladů ,a navíc vám pomůžeme přesně podle vašich potřeb. Jak pracujeme? Proto nezbývá příliš peněz na pomoc od profesionálů.  A domluvte si s naším technikem, jak si představujete celý průběh spolupráce. Můžeme vám pomoci pouze se samotným transportem věcí na novou adresu, nebo vás přestěhujeme na klíč. Vyberte si naše nabízené služby přesně podle svých potřeb a nebojte se říct o individuální pomoc. Pak připraví plán a cenovou nabídku. Objednejte si nás a díky nadstandardním službám v ceně ušetřete až 30% nákladů za stěhování Řevničov. Líbí se vám naše nabízené služby a cenová kalkulace? Pak už si rezervujte termín v našem diáři a o ostatní se postaráme dle domluvy.

Rychlé a efektivní vyklízení Řevničov

Pořídili jste si byt, rodinný dům, kancelář, sklad, půdu, sklep, garáž nebo jiné prostory a po původních majitelích zde zůstalo mnoho nepotřebného vybavení, které je třeba vyklidit? Pomůžeme vám při vyklízení tak, že roztřídíme veškeré nepotřebné vybavení, odvezeme nábytek i elektrospotřebiče do sběrného dvora. Zde provedou ekologickou likvidaci zdarma. Chcete si předem spočítat orientační cenu za vyklízení v Řevničov? Jaká je cena za vyklízení Řevničov a okolí? Pro zjištění orientační ceny za vyklízení v Řevničově se podívejte na naše stránky a v ceníku vyberte příslušnou velikost nemovitosti. S námi budete dopředu vědět, kolik vás vyklízení bude stát.Nebo nám zavolejte a vaše představy o vyklízení proberte přímo s naším technikem. 

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?