Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Říčany-Jažlovice

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Říčany-Jažlovice

Rozhodli jste se přestěhovat do svého vysněného bytu či domu v Říčanech-Jažlovicích, ale chcete se zároveň vyhnout nepříjemnému stresu a shonu? Pozvěte si na pomoc naše zkušené stěhováky z PROFIGROUP! Pomůžeme vám také s vyklízením a skladováním. Rádi vám pomůžeme se stěhováním, ale také s vyklízením nebo skladováním v našich moderních skladech a skladových kontejnerech. Jsme specializovaná stěhovací firma PROFIGROUP, s působením v Říčanech-Jažlovicích a okolí, s tradicí od roku 2005. Mezi naše další služby patří například vyklízení bytů, domů a přilehlých prostor. Stěhováci jsou pravidelně školeni pro nejrůznější typy úkonů a při práci používají prostorné stěhovací vozy, profesionální stěhovací pomůcky a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Náš tým se skládá ze statných a šikovných stěhováků, kteří jsou pro svou práci pravidelně školeni, navíc jsou vybaveni kvalitními stěhovacími pomůckami, kvalitním obalovým materiálem, speciálně upravenými vozy a při práci je jistí pojistka odpovědnosti s vysokým plněním. Máme zkušenosti se stěhováním firem, skladů, archivů, salonů apod.  Pracujeme i o víkendech a svátcích nonstop, přestěhujeme vás klidně ve večerních nebo nočních hodinách.

 • Stěhování Říčany-Jažlovice
 • Stěhování Říčany-Jažlovice
 • Stěhování Říčany-Jažlovice
 • Stěhování Říčany-Jažlovice

Jak pracují naši stěhováci v Říčanech-Jažlovicích?

 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Nabízíme spolehlivost díky dlouholetým zkušenostem
 • Neúčtujeme poplatky o víkendech a svátcích
 • Neúčtujeme poplatky za práci z vysokých pater bez výtahu
 • Neúčtujeme poplatky za práci v těžko přístupných místech
 • Sestavíme vám cenovou nabídku ZDARMA

Pokud vám zavolal váš realitní makléř a oznámil vám, že veškeré dokumenty jsou vyřízené, neplaťte další měsíční nájem na své původní adrese zbytečně. Nemusíte platit další nájem, obraťte se na nás. Pomůžeme vám se spěšným stěhováním Říčany-Jažlovice.  Pokud není dostatek prostoru pro balení, pomůžeme vám s balením vámi vybraných věcí nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč.

 • Stěhování Říčany-Jažlovice
 • Stěhování Říčany-Jažlovice
 • Stěhování Říčany-Jažlovice
 • Stěhování Říčany-Jažlovice

Jak stěhujeme v Říčanech-Jažlovicích?

Záleží nám na každé realizované zakázce a nezáleží na tom, zda stěhujeme jen několik málo krabic, nebo rovnou celou vilu. K práci přistupujeme zodpovědně, pracujeme rychle, efektivně a spolehlivě. Nejdříve s vámi proto připravíme plán, podle kterého se pak budeme při práci držet. Vybrat si z naší nabídky můžete pomoc s odnesením věcí a převozem na novou adresu, balením nebo přestěhováním na klíč. Moc dobře víme, co všechno stěhování Říčany-Jažlovice obnáší a co je třeba dopředu zajistit. Veškeré podrobnosti s vámi s předstihem probereme. Poradíme vám také to, jak a kdy začít se stěhováním, jak jednotlivé kusy vybavení vaší domácnosti pečlivě zabalit a jak připravit nábytek na stěhování, aby nedošlo během manipulace nebo převozu k poškození. Pokud nechcete řešit balení svépomocí nebo máte strach například o cenné starožitnosti, nechte si pomoci od našich zaměstnanců. V rámci našich služeb vám pomůžeme s balením.  Veškeré křehké vybavení i nábytek pečlivě zabalíme a poskládáme do vozu tak, aby se nemohlo nic poškodit. Pak nábytek zabalíme do fixační folie a poskládáme jej do našich speciálně upravených prostorných vozů. Naše upravené a dostatečně velké vozy zajistí bezpečnou přepravu nábytku, historicky cenných předmětů, starožitností, křehkého skla či porcelánu. Chystáte se na balení svépomocí? Pak už na jednotlivé zabalené kusy stačí našim stěhovákům napsat, kam je mají na nové adrese v Říčanech-Jažlovicích vynosit a o ostatní už se postaráme sami. Na krabice nám pak stačí napsat, do jakých místností je mají naši stěhováci na nové adrese uložit a o vše ostatní už se postaráme za vás.

Jak vám pomůžeme při „stěhování na klíč“?

Služba „Stěhování na klíč“ je určena pro všechny, kteří se stěhují rychle a nemají dostatek času na třídění, balení a přípravu. Využívají například ti, kteří se stěhují během několika týdnů nebo dní a nestíhají během práce balit. Nebo ji nabízíme majitelům firem, kteří chtějí rozvíjet své podnikání, stěhují se v Říčanech-Jažlovicích na lukrativnější adresu, ale neradi dávají zaměstnancům práci navíc. Předejte nám klíče a o ostatní už se postaráme za vás. Nejdříve s vámi projdeme vaše požadavky, zjistíme, co máme vytřídit a odvézt do sběrného dvora a pak veškeré ostatní věci pečlivě zabalíme a uložíme do krabic. Během práce se postaráme o bezpečné zabalení veškerého vybavení, včetně porcelánu po babičce i křehkého nábytku. Během práce se postaráme o bezpečné zabalení nejen skla a porcelánu, ale také elektroniky, spotřebičů a nábytku. Nakonec připravíme vše na váš příchod tak, že nábytek smontujeme, seřídíme, elektrospotřebiče dáme na svá místa a krabice do jednotlivých místností. Tam vše vynosíme do jednotlivých místností a nábytek smontujeme pro další použití. Nábytek smontujeme a připravíme na další použití, krabice odnosíme do místností, kam patří.

Nabízíme levné stěhování Říčany-Jažlovice

Za roky praxe dobře víme, že stěhování přináší do rodinného rozpočtu velkou finanční zátěž, přičemž nejde ani tak o cenu za samotnou práci, jako spíše o nákladné dovybavení domácnosti, pořízení nábytku, elektrospotřebičů, zaplacení zednických a malířských prací apod. Není divu, že se zákazníci snaží co nejvíce ušetřit na samotném stěhování Říčany-Jažlovice.  Přestěhujeme vás v Říčanech-Jažlovicích dle vašich požadavků, a to za cenu, kterou znáte předem. Jak probíhá stěhování s PROFIGROUP? Ze všeho nejdříve si zavolejte náš tým z PROFIGROUP. V dohodnutý čas k vám přijede náš specialista, se kterým domluvíte veškeré podrobnosti. Nezáleží na tom, zda si necháte převézt své vybavení na novou adresu, nebo vám pomůžeme s balením některých vámi vybraných kusů nebo zda vás přestěhujeme na klíč.  Vyberte si naše nabízené služby přesně podle svých potřeb a nebojte se říct o individuální pomoc. Nakonec sestaví časový harmonogram a konečnou cenovou nabídku. Líbí se vám naše nabízené stěhovací služby v Říčanech-Jažlovicích? Vyhovují vám naše nabízené služby za stěhování v Říčanech-Jažlovicích? Pak už stačí rezervovat si termín v našem diáři a těšit se na den D, až k vám přijede náš tým a pustí se do práce.

Nechte si pomoci s vyklízením Říčany-Jažlovice

Naši stěhováci vám pomohou také s vyklízením bytů, domů, sklepů, půd, nebytových a komerčních prostor, zajistí diskrétní vyklízení pozůstalosti a vyřídí likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy. Pomůžeme vám také s vyklízením v pozůstalosti, likvidací pozůstalosti a vyklízení nemovitosti, jako jsou byty, rodinné domy, firemní areály, kanceláře, dílny, garáže, půdy, salony, obchody, sklady apod. Likvidace vybavení je v místě příslušném sběrném dvoře ZDARMA. Nám platíte pouze za pomoc s vyklízením Říčany-Jažlovice. My vás budeme obratem kontaktovat. Chcete si spočítat předběžnou cenu za vyklízení Říčany-Jažlovice a okolí?  My vás budeme obratem kontaktovat zpět.S námi budete dopředu vědět, kolik vás bude vyklízení stát.

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?