Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Říčany

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Říčany

Konečně nastala ta chvíle, kdy jsou veškeré stavební a truhlářské práce na vašem novém bytě hotové, a tak nezbývá nic jiného, než se sbalit a přestěhovat. Zavolejte si na pomoc naše zdatné stěhováky z PROFIGROUP. Pomůžeme vám s přestěhováním, vyklízením i skladováním v našich moderních skladech nebo skladovacích kontejnerech. Jsme profesionální firma PROFIGROUP a specializujeme se na stěhování bytů, domů, garáží, sklepů, půd, ale také komerčních prostor, jako jsou kanceláře, salony, obchody, sklady, archivy aj.  Mimo to se věnujeme také vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, garáží, dílen, kanceláří, skladů a jiných nebytových prostor, vyklízením v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti. Díky našim zkušenostem jsme schopni pracovat i z těžko přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu. S námi máte jistotu, že je vaše vybavení v bezpečí a kdyby se přece jen vyskytla během naší práce chyba, jsme schopni plnit úhradu škody v plné výši. To pro případ, kdyby se během práce vyskytla chyba, jsme schopni uhradit výši škody v plném rozsahu. Pracujeme nonstop, i o víkendech a svátcích, pracujeme dle požadavků zákazníka, přestěhujeme vás do Říčany, z Říčan a v Říčanech dle domluvy i ve večerních hodinách tak, abyste si nemuseli brát v práci volno.

Proč si na pomoc se stěhováním v Říčan objednat PROFIGROUP? 

 • Stěhujeme, vyklízíme a skladujeme v Říčanech
 • Poptávky vyřizujeme ihned
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Zdarma půjčujeme krabice a boxy
 • Neúčtujeme za práci ve výškách bez výtahu
 • Neúčtujeme poplatky za práci ve večerních hodinách
 • Děláme nonstop i o víkendech a svátcích
 • Sestavujeme cenovou nabídku ZDARMA

Někdy se vyskytnou situace, že se potřebujete přestěhovat doslova během několika dní a nezbývá nic jiného než co nejrychleji zabalit veškeré vybavení vaší domácnosti, a přitom nepřijít o nervy a nedostat se do stresu. Zavolali vám z firmy, že už mají veškeré zednické, podlahářské a pokladačské práce hotové, kuchyňská linka je zabudovaná a vám nezbývá nic jiného, než se nastěhovat? Obraťte se na naše zkušené stěhováky a domluvte s nimi termín. Nabízíme vám pomoc se spěšným stěhováním do Říčan nebo z Říčan. A pokud nezbývá čas na balení, naši zaměstnanci vám pomohou s balením vybraných věcí nebo zakázku zajistí tzv. „na klíč“.

 • Stěhování Říčany
 • Stěhování Říčany
 • Stěhování Říčany

Jak pracujeme během stěhování Jak stěhujeme po Říčanech a z Říčan?

Spokojenost i těch nejnáročnějších zákazníků je u nás vždy na prvním místě. U nás neřešíme, zda stěhujeme garsonku nebo velkou rodinnou vilu, vždy se snažíme o to, aby byla splněna přání i těch nejnáročnějších klientů. Proto s vámi pečlivě připravíme plán, kterého se budeme při realizaci zakázky striktně držet. Nezáleží na tom, jak velký byt stěhujeme nebo s čím vším si od nás necháte pomoci. Naši stěhováci vědí, co je při stěhování v Říčanech nutné zajistit. Díky mnohaletým zkušenostem moc dobře víme, co všechno je během stěhování z Říčan anebo do Říčan zajistit a o všechny tyto poznatky se s vámi ještě před realizací zakázky podělíme. Poradíme vám, jak váš byt připravit na stěhování, kdy začít s balením, jak zabalit cenné vybavení a jak připravit nábytek na stěhování, tak, aby nedošlo během manipulace nebo stěhování k nechtěnému poškození. Jestliže zatím nemáte zkušenosti s balením, můžete si nechat pomoci od našich zaměstnanců. V rámci našich poskytovaných služeb vám pomůžeme s balením vybraných věcí na přesun. Vše pečlivě obalíme do fixační folie, rohy obalíme do kartonu, skleněné a pohyblivé části, včetně madel a zrcadel demontujeme. Pak vše pečlivě zabalíme do bublinkové folie, fixační folie, rohy obalíme do tvrdých kartonů, a nakonec vše bezpečně odnosíme do stěhovacího vozu, vybaveného popruhy, pro bezpečné připoutání. Chcete si vše zabalit sami? Moderně zařízené vozy umožňují transport i historicky cenných předmětů, soch, obrazů, elektrospotřebičů nebo třeba hudebních nástrojů. Pak si od nás nechte spočítat množství krabic, které vám zdarma půjčíme. Pak už nám stačí napsat na jednotlivé věci, kam je na nové adrese máme umístit a o ostatní už se postaráme sami.

 • Stěhování Říčany
 • Stěhování Říčany
 • Stěhování Říčany

Jak vám pomůžeme při objednání služby „stěhování na klíč“?

Čeká vás balení domácnosti do Říčany nebo z Říčan, ale nemáte čas s balením nebo se nechcete dostat do stresu? Také tuto službu rádi využívají ti, kteří nechtějí ztrácet čas s balením věcí a přípravou nábytku na transport. Nebo ji hojně využívají například majitelé firem, kteří chtějí rozšířit své podnikání v oblasti obchodu, služeb či řemesel, ale mají velké množství naskladněných věcí. Jak pracujeme? Jak to probíhá? Projdeme s vámi veškeré vybavení, nepotřebné dáme stranou a odvezeme do sběrného dvora a ostatní pečlivě uložíme do krabic, připravíme na odvoz a následně celou vaši domácnost převezeme na novou adresu. Během práce se postaráme o maximální bezpečí vašich věcí.  Nakonec na nové adrese vše vynosíme a rozmístíme na místo, dle vašich požadavků. Krabice odneseme do místností dle vašich požadavků. Vy si zatím můžete užívat ničím nerušený klid a příjemný pocit z toho, že se už brzy přestěhujete do svého vysněného bytu!

Díky nabízeným službám nabízíme nejlevnější stěhování Říčany

Rozumíme, že celá tato akce přináší celou řadu nákladů, zvláště v případě, pokud musíte uhradit veškeré zednické a malířské práce, a ještě musíte dovybavit svůj nový byt o nový nábytek a další vybavení. Není divu, že se zákazníci snaží co nejvíce ušetřit na samotném stěhování Říčany.  Přestěhujeme vás nejlevněji do Říčany a z Říčany, dle vašich představ. Jak můžete s PROFIGROUP co nejvíce ušetřit? Během práce se postaráme o bezpečnou přepravu kteréhokoliv nábytku, který připravíme na transport tím, že jej rozložíme, popřípadě sundáme dvířka, zásuvky, poličky, madla a jiné části, které jsou náchylné na poškození. V dohodnutý termín k vám pošleme našeho technika, se kterým domluvíte veškeré podrobnosti. Náš technik si přeměří veškeré kusy nábytku a prostor, kudy se budou věci vynášet, spočítá množství krabic a obalového materiálu, který zdarma svým zákazníkům půjčujeme a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. Technik si přeměří veškerý nábytek, doporučí velikost stěhovacího vozu a propočítá množství krabic, boxů a obalového materiálu, který vám půjčíme ZDARMA. Připraví stěhovací plán, časový harmonogram a spočítá cenu. Ta je od této chvíle neměnná!  Rezervujte si u nás termín a v dohodnutý čas se pustíme do práce.

Vyklízení Říčany za nejnižší ceny v okolí

Naši zaměstnanci se specializují také na likvidaci pozůstalosti dle platné legislativy, na vyklízení v pozůstalosti i na vyklízení nemovitostí, jako jsou byty, domy, sklepy, půdy, kanceláře, sklady, výrobní haly a jiné nebytové prostory, které jste si pořídili a zbyly v nich věci po předchozích majitelích. Pomůžeme vám se tříděním věcí, odvezením nepotřebného do sběrného dvora nebo na skládku. Místní sběrný dvůr se postará o ekologickou likvidaci zdarma. Jak si nejlépe spočítat orientační cenu vyklízení v Říčanech? Pokud si chcete předem spočítat, kolik vás vyklízení vyjde, podívejte se na naše internetové stránky, kde najdete přehledný ceník, zadejte si nezávaznou poptávku a odešlete vyplněný formulář. Koukněte se na naše internetové stránky, kde najdete platný ceník, vyplňte kontaktní formulář a odešlete jej. Nebo se na nás můžete obrátit telefonicky a veškeré vaše požadavky na vyklízení Říčany domluvit s naším technikem.S námi při vyklízení a uskladnění nábytku vždy ušetříte!

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?