Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Řitka

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 10 minut

Stěhování Řitka

Právě jste se dozvěděli, že vaše nové bydlení je připravené k nastěhování, a tak hledáte zkušené stěhováky, kteří by vám pomohli v Řitce? Zadejte si poptávku na našich stránkách nebo rovnou zavolejte našim technikům z PROFIGROUP. Naši specialisté vám pomohou bezpečně přestěhovat krabice, skříně i porcelán po babičce. Jsme specialisté v oblasti stěhování, vyklízení a skladování osobních věcí v Řitce od roku 2005 a za tuto dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností, které každý den využíváme v praxi u našich zákazníků.  Mimo to se také zabýváme například krátkodobým či dlouhodobým skladováním v našich moderních skladech a skladových prostorách, vyklízení v pozůstalosti, likvidaci pozůstalosti nebo vyklízení nemovitosti, kterou jste si koupili a zůstaly v ní věci po původních majitelích. Díky našim dlouholetým zkušenostem a praxi v oboru jsme schopni vynosit těžké věci ze špatně přístupných míst i z vysokých pater bez výtahu. Náš tým se skládá ze zkušených a statných stěhováků, kteří jsou pravidelně školeni pro svou práci, při které používají moderní stěhovací pomůcky, kvalitní obalový materiál, k dispozici mají speciálně upravené velké vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Pracujeme o víkendech a svátcích, nonstop. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a tak nám nedělá problém přestěhovat vás v Řitce i ve večerních nebo nočních hodinách.

 • Stěhování Řitka
 • Stěhování Řitka
 • Stěhování Řitka

Jaké výhody při stěhování Řitka získáte od PROFIGROUP?

 • Stěhujeme z vysokých pater bez výtahu
 • Používáme výhradně profi stěhovací pomůcky
 • Máme vlastní stěhovací vozy
 • Při práci nás jistí pojistka s vysokým plněním
 • Stěhujeme město Řitka a široké okolí
 • Pracujeme o víkendech, svátcích i pozdních večerních hodinách
 • ZDARMA půjčujeme krabice, boxy a obalový materiál
 • Připravíme vám ZDARMA cenovou kalkulaci 

Jsou situace, kdy může nastat během balení chaos a zmatek, a to hlavně v případě, pokud se jedná o stěhování Řitka v následujících týdnech nebo dnech. Pokud vám zavolal makléř, že jsou všechny papíry vyřízené a všechny stavební práce hotové, koupelna je obložená, podlahy položené, zdi vymalované, kuchyňská linka je na svém místě, neplaťte zbytečně další měsíční nájem navíc a nastěhujte se, i kdyby to mělo představovat stěhování během několika dní. Zavolejte si naše stěhováky, kteří zajišťují spěšné stěhování Řitka a okolí. Obraťte se na nás, pomůžeme vám se stěhováním i během několika dnů. Nabízíme totiž spěšné stěhování v Řitce a okolí. A pokud vás tíží obava, že se nestihnete zabalit, objednejte si u nás službu „stěhování na klíč“ a my vám s balením a vším tím kolem pomůžeme.

 • Stěhování Řitka
 • Stěhování Řitka
 • Stěhování Řitka
 • Stěhování Řitka
 • Stěhování Řitka
 • Stěhování Řitka
 • Stěhování Řitka
 • Stěhování Řitka

Jak zajišťujeme stěhování do Řitky či z Řitky?

Pro naši firmu PROFIGROUP je klíčové, aby byli všichni naši zákazníci maximálně spokojení. Záleží nám na kvalitě odvedené práce, na profesionálním přístupu k zákazníkovi i na průběhu realizace zakázky. Dříve, než se pustíme do realizace zakázky v Řitce, s vámi projdeme vaše přání, požadavky a představy, podle kterých náš technik vypracuje plán, kterého se budou naši stěhováci při práci striktně držet. Je na vás, zda si od nás necháte pouze přestěhovat inventář na novou adresu, nebo budete také chtít pomoci s uložením věcí do krabic.  Zda vám pomůžeme s balením vybraných věcí nebo vás přestěhujeme na klíč.  O veškeré naše znalosti se s vámi s dostatečným předstihem podělíme. Také vám poradíme, jak například zabalit nábytek, zrcadla, sklo a jiné drahé vybavení, aby nedošlo k mechanickému poškození, poškrábání a jinému poškození při manipulaci nebo transportu. Jestliže máte například ve svém bytě křehká zrcadla, nábytek se skly, historicky cenné předměty, starožitný nábytek nebo hudební nástroje, určitě je třeba je náležitě připravit na přesun. V rámci našich nabízených služeb vám doporučujeme objednat si pomoc s balením vámi vybraných kusů a my se postaráme o to, aby byl zajištěno maximální bezpečí těchto věcí. Pečlivě například sundáme skla a zrcadla, demontujeme police, zásuvky, madla a úchytky. Nábytek ochráníme kartonovými výztužemi, a nakonec obalíme fixační fólií. Jestli doma nemáte žádné věci, které by měly vysokou hodnotu a do balení se chystáte pustit svépomocí, ušetřete s námi velké množství peněz za nákup obalového materiálu a krabic, které vám zdarma půjčíme. Zabalíte si sami? Pak s námi ušetřete tím, že si od našeho technika necháte spočítat množství krabic a obalového materiálu, který vám zdarma půjčíme. Pak už stačí, napsat na krabice místnosti, do kterých pak naši stěhováci krabice na nové adrese vynosí.

Jak vám pomůžeme při objednání „Stěhování na klíč“?

Tuto službu rádi využívají naši klienti, kteří se potřebují přestěhovat do Řitky co nejdříve, tedy při objednání spěšného stěhování Řitka. Také tuto službu doporučujeme všem, kteří zatím s balením nemají žádné zkušenosti a nechtějí, aby se během práce cokoliv rozbilo. V takovém případě nám stačí dát klíče od původní a nové nemovitosti a nechat nás pracovat. V každém případě nám stačí předat klíče od původní a nové adresy a o vše ostatní se postaráme za vás. Jak celá tato akce probíhá? Během práce se postaráme o bezpečné zabalení veškerého vybavení, včetně porcelánu po babičce i křehkého nábytku. Během práce se postaráme o demontáž a následnou montáž nábytku. Nábytek, elektrospotřebiče i krabice rozmístíme dle vašich požadavků na nové adrese. Nábytek smontujeme a připravíme na další použití, elektrospotřebiče uložíme do vestavěných skříní a zapojíme.  Zatímco my pracujeme, vy si můžete užívat ničím nerušený volný čas a těšit se z toho, že už brzy budete bydlet ve svém vysněném domově!

Nejlevnější stěhování Řitka a okolí 

Jsme si dobře vědomi, že stěhování není pouze o přesun vašich věcí z jedné na druhou adresu, ale souvisí s ním také nákup nového vybavení, elektrospotřebičů, nábytku, ale také například zednické a podlahářské práce, truhlařina a jiné. Nebojte se svěřit těžkou práci na nás. Naši zkušení zaměstnanci vás přestěhují v Řitce podle vašich potřeb a za tu nejvýhodnější cenu v okolí. U nás totiž nemusíte řešit nákup krabic, stěhovacích pomůcek, pronájem dodávky a peníze za pomoc kamarádům.  Objednejte si náš tým. V domluveném čase k vám přijede náš technik, který s vámi projde celou vaši domácnost, domluví s vámi průběh a veškeré podrobnosti realizace zakázky. Technik změří průměr zárubní, jednotlivé kusy nábytku a spočítá krabice, které vám ZDARMA půjčíme. Můžeme vám pomoci pouze s odnesením krabic a nábytku a přesunem na novou adresu, nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč. Nakonec sestaví časový harmonogram a konečnou cenovou nabídku. Po domluvené spolupráci, kdy řeknete našim stěhovákům, co všechno potřebujete zařídit, nakonec připravíme časový harmonogram i plán stěhování Řitka a nakonec připravíme konečnou cenovou nabídku.  Pak si rezervujte termín a o ostatní se už postaráme za vás. Rezervujte si u nás termín a v den D se pustíme do realizace zakázky.

Likvidace pozůstalosti Řitka a vyklízení Řitka

Pomůžeme vám také s diskrétním vyklízením v pozůstalosti, likvidací pozůstalosti i s vyklízením bytu, domu, nebytových prostor a firemních areálů od věcí, které tu zbyly po předchozích majitelích. Díky našim zkušenostem jsme vám schopni pomoci s odnesením veškerého vybavení ze špatně přístupných míst nebo z vysokých pater bez výtahu a odvozem do sběrného dvora. S námi tímto ušetříte velké finanční výdaje spojené s ekologickou likvidací. Platíte pouze za naše služby. Vy platíte pouze za naši pomoc s vyklízením Řitka a okolí.  Pro orientační cenu za vyklízení v Řitce se podívejte na naše internetové stránky, kde najdete platný ceník za vyklízení a další služby, nebo se na nás zdarma obraťte vyplněním formuláře. Podívejte se do platného ceníku na našich internetových stránkách nebo vyplňte nezávaznou poptávku na vyklízení nemovitosti a my vás budeme co nejrychleji kontaktovat. V nejbližším čase s vám ozveme nazpátek.S námi jednoduše víte, s čím a za kolik vám pomůžeme!

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?