Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Roztoky

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 8 minut

Stěhování Roztoky

Právě jste se dozvěděli, že vaše nové bydlení je připravené k nastěhování, a tak hledáte zkušené stěhováky, kteří by vám pomohli v Roztocích? Nechte si pomoci od zkušených stěhováků z PROFIGROUP, kteří se specializují na stěhování Roztoky a okolí již řadu let. Pomůžeme vám také s vyklízením a skladováním vašich věcí v moderních skladech nebo skladových kontejnerech. Jsme stěhovací firma PROFIGROUP, působící na trhu už od roku 2005. Děláme také vyklízení bytů a domů nebo likvidaci v pozůstalosti.  Náš tým zkušených a statných stěhováků je pro svou práci pravidelně školen, pracuje výhradně s profi stěhovacími pomůckami a při práci je chráněn pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. S námi máte stoprocentní jistotu, že vás přestěhujeme bez potíží a kdyby se přece jen objevila chyba a vyskytla se na vašem majetku škoda, jsme schopni uhradit veškeré náklady v plné výši.  S námi máte garanci jistoty v každé situaci! Pracujeme o víkendech a svátcích nonstop.

 • Stěhování Roztoky
 • Stěhování Roztoky
 • Stěhování Roztoky
 • Stěhování Roztoky

Proč právě firma PROFIGROUP 

 • Stěhujeme, vyklízíme, skladujeme
 • Při práci jsme jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Vyřizujeme i poptávky spěšného stěhování
 • Garantujeme profesionální a individuální přístup
 • Zdarma půjčujeme krabice i obalový materiál
 • Praxi v oboru máme od roku 2005
 • Připravíme vám cenovou nabídku ZDARMA
 • Neúčtujeme poplatky za práci ve večerních hodinách

Někdy může být stěhování Roztoky stresující a chaotické, a to zvláště v případě, pokud se potřebujete svou domácnost kompletně přemístit v následujících týdnech nebo dokonce dnech. Určit přesný den D je nepředvídatelné, zvláště tehdy, pokud jsou v nemovitosti zedníci. Zavolejte si k nám na pobočku a domluvte konkrétní datum. Zajišťujeme spěšné stěhování v Roztocích a okolí. Objednejte si také pomoc s balením nebo si od nás nechte všechno převézt na klíč, pokud nestíháte balit.

 • Stěhování Roztoky
 • Stěhování Roztoky
 • Stěhování Roztoky
 • Stěhování Roztoky
 • Stěhování Roztoky
 • Stěhování Roztoky
 • Stěhování Roztoky
 • Stěhování Roztoky

Jak pracujeme při stěhování do Roztok a z Roztok?

Při práci postupujeme tak, abychom splnili přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Garantujeme ty nejlepší služby a dobře odvedenou práci. Proto dříve, než se pustíme do realizace zakázky v Roztocích, s vámi sestavíme plán, ve kterém budou zahrnuty veškeré vaše představy, přání a požadavky. Je na vás, zda si necháte pomoci pouze s odvozem vašich věcí na novou adresu, nebo celou akci v Roztocích necháte na nás. Naši stěhováci vědí, co je při stěhování v Roztocích nutné zajistit. A veškeré náležitosti s vámi pečlivě projdeme. Také poradíme, jak a kdy je optimální začít s balením, jak například sklo, porcelán, zrcadla, nábytek a další křehké věci připravit na přesun, aby nedošlo k mechanickému poškození vašich věcí. Pokud doma máte například hudební nástroje, křehké věci, starožitný nábytek nebo jiné vybavení, o které nechcete přijít, nechte si pomoci od našich zaměstnanců, kteří toto vybavení pečlivě zabalí a připraví na přesun. V rámci našich služeb vám pomůžeme s balením vámi vybraných věcí. Pečlivě například z nábytku demontujeme police, zásuvky, madla a úchytky. Pak nábytek obalíme do fixační folie, hrany ochráníme kartonem, a nakonec přestěhujeme do stěhovacího vozu, kde vše bezpečně připoutáme tak, aby nedošlo k poškození. Naše speciálně upravené a prostorné vozy umožňují převážet starožitné vybavení, historicky cenné předměty, sochy, obrazy, sklo, porcelán a jiné vybavení. Nemáte ve své domácnosti žádné drahé předměty a věříte, že vše zvládnete zabalit svépomocí? Na jednotlivé krabice a nábytek pak stačí napsat, kam je máme na nové adrese vynosit. Pak už nám stačí na jednotlivé věci napsat, do jaké místnosti je máme na nové adrese uložit a o ostatní se postaráme sami.

Využijte službu „Stěhování na klíč“

Tuto službu doporučujeme všem, kteří se potřebují co nejdříve přestěhovat do Roztok nebo z Roztok a nechtějí se dostat do stresu nebo časového presu. Také tuto službu doporučujeme všem, kteří zatím s balením nemají žádné zkušenosti a nechtějí, aby se během práce cokoliv rozbilo. Nebo ji hojně využívají ti zákazníci, kteří neradi dělají věci, se kterými nemají zkušenost a těžkou práci svěří raději do rukou profesionálů. Se službou „stěhování na klíč“ se nemusíte o nic starat, stačí nám předat klíče a o kompletní přestěhování se postaráme za vás. Jak to probíhá? Během práce se postaráme o bezpečnou přepravu nejen nábytku, ale také například elektrospotřebičů.  Během práce se postaráme také o bezpečný transport elektroniky, elektrospotřebičů, nábytku a drahého vybavení. Nábytek na nové adrese smontujeme a připravíme na další použití. Nakonec nábytek smontujeme a připravíme na další použití. Užívejte si čas s vašimi blízkými, zatímco my vás bezpečně přestěhujeme. 

Nejlevnější stěhování Roztoky díky zkušenostem PROFIGROUP

Víme, že přestěhování z původní na novou adresu přináší celou řadu výdajů, jako je úhrada faktury za zednické, podlahářské, obkladačské, truhlářské a malířské práce, nákup vybavení, nábytku a doplňků a další výdaje, které značně zatěžují váš rozpočet. Mnoho zákazníků se tak snaží ušetřit a volí stěhování svépomocí, což rozhodně nedoporučujeme. Přestěhujeme vás nejlevněji do Roztoky a z Roztoky, dle vašich představ. Zavolejte si náš tým. Jak pracujeme? V dohodnutý termín k vám pošleme našeho technika, se kterým domluvíte veškeré podrobnosti. Na vás bude, domluvit si s námi, do jaké míry budete využívat naše služby, s čím vám při práci pomůžeme, zda vám pomůžeme zabalit nějaké drahé kusy nábytku a vybavení, nebo vás rovnou přestěhujeme na klíč. Technik nakonec přeměří prostory, kudy se bude stěhovat, největší kusy nábytku, spočítá množství obalového materiálu, krabic a boxů a přidá několik kusů navíc, pro jistotu. Připraví stěhovací plán, časový harmonogram a spočítá cenu.  A ta je od té doby neměnná. Ti se budou držet připraveného harmonogramu a přestěhují vás přesně podle vašich požadavků.  S námi bude stěhování hračka!

Levné vyklízení Roztoky

Pořídili jste si byt, rodinný dům, kancelář, sklad, půdu, sklep, garáž nebo jiné prostory a po původních majitelích zde zůstalo mnoho nepotřebného vybavení, které je třeba vyklidit? Pomůžeme vám při vyklízení tak, že roztřídíme veškeré nepotřebné vybavení, odvezeme nábytek i elektrospotřebiče do sběrného dvora. Ekologická likvidace v místě příslušném sběrném dvoře je ZDARMA.  U nás platíte pouze za pomoc s vyklízením Roztoky. Kontaktujte nás telefonicky, kontaktním formulářem nebo e-mailem. Pro předběžnou cenu se můžete podívat na našem webu do našeho ceníku nebo nás kontaktovat prostřednictvím formuláře. Nebo nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře a my se vám co nejdříve ozveme zpět.S námi dopředu víte, kolik za stěhování zaplatíte!

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?