Stěhování levně a bez nervů
Karel Gott | Stěhování po Praze
Tomáš Klus | Stěhování v okolí Prahy
Lukáš Langmajer | Stěhování Praha
Jirka Král | Stěhování z Prahy
+420 776 000 776 Poptávka Kalkulačka Kalkulačka
Kontakt stěhování | Stěhování Praha

Stěhování Ruzyně

13. 04. 2023
|schedule Čtení tohoto článku zabere 9 minut

Stěhování Ruzyně

Našli jste si svůj vysněný byt či dům, makléř vám zavolal, že jsou veškeré dokumenty vyřízené a nezbývá nic jiného, než se přestěhovat? Zavolejte si na pomoc náš tým zkušených stěhováků, kteří vám pomohou se stěhováním krabic, nábytku, elektroniky i hudebních nástrojů v Ruzyni a blízkém okolí. Naši specialisté vám pomohou bezpečně přestěhovat krabice, skříně i porcelán po babičce. Jsme profesionální stěhovací firma PROFIGROUP, která má se stěhováním zkušenosti od roku 2005. Mimo to svým zákazníkům pomáháme s vyklízením bytů, domů a přilehlých nemovitostí, vyklízením pozůstalosti a likvidací pozůstalosti. Díky mnohaletým zkušenostem pro nás není problém vynosit skříně, elektroniku a vybavení z vysokých pater bez výtahu nebo špatně přístupných míst. Naši stěhováci jsou pro svou práci pravidelně školeni, používají výhradně profesionální stěhovací pomůcky, k dispozici mají speciálně upravené velké vozy a při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti s vysokým plněním. Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni a díky pojistce odpovědnosti máte s námi naprostou jistotu, že vše proběhne bez komplikací a v případě škody jsme schopni plnit její náhradu v plné výši. Pracujeme nonstop, v kteroukoliv denní i noční hodinu, o víkendech i svátcích.

Jak pracují naši zaměstnanci z PROFIROUP?

 • Zajišťují stěhování, vyklízení a skladování
 • Při práci jsou jištěni pojistkou odpovědnosti
 • Používají kvalitní stěhovací pomůcky
 • Zdarma svým zákazníkům půjčují krabice
 • Připraví vám cenovou nabídku ZDARMA
 • Stěhují bez rizika
 • Garantují individuální a profi přístup
 • Vyřizují poptávky ihned

Plánujete se přestěhovat v Ruzyni bez starostí a zbytečného shonu, jenže se naskytla příležitost, přestěhovat se během následujících týdnů? Pokud vám zavolal makléř, že je váš nový vysněný byt či dům připraven k nastěhování, neváhejte ani chviličku, vypovězte nájem na své původní adrese, abyste už nemuseli platit zbytečně další měsíc. Zavolejte si náš tým z PROFIGROUP a domluvte si s nimi vaše konkrétní požadavky. Stačí nám zavolat, dohodnout ideální den a čas a o ostatní už se postaráme za vás. Pokud není dostatek času, pomůžeme vám s balením nebo vás rovnou odstěhujeme na klíč.

 • Stěhování Ruzyně
 • Stěhování Ruzyně
 • Stěhování Ruzyně
 • Stěhování Ruzyně
 • Stěhování Ruzyně
 • Stěhování Ruzyně
 • Stěhování Ruzyně
 • Stěhování Ruzyně

Stěhování po Ruzyni snadno a rychle

Vždy nám záleží na spokojenosti našich zákazníků. Dbáme proto na nabízených službách s atraktivními bonusy v ceně, kvalitou odvedené práce a individuálním přístupu ke každému zákazníkovi.  Proto také s každým zákazníkem procházíme veškeré požadavky, a nakonec sestavíme plán, podle kterého celou dobu pracujeme. Vyberte si tu nejlepší z námi nabízených služeb, řekněte si individuální požadavky a ostatní už nechte na nás! Máme bohaté zkušenosti se stěhováním v Ruzyni a víme, co je třeba zajistit. O všechny tyto poznatky se s vámi podělíme. Poradíme vám, kdy začít s balením, jak balit, aby se nic během práce nerozbilo a jak připravit například elektrospotřebiče, sklo, porcelán nebo nábytek na transport.   Máte ve své domácnosti starožitnosti, drahý nábytek nebo křehký porcelán po babičce a nechcete, aby se něco během transportu poškodilo? V rámci našich stěhovacích služeb vám zajistíme veškeré balení takovýchto věcí. Například nábytek připravíme na přesun tak, že z něj demontujeme police, zásuvky, úchytky a madla. Veškeré vybavení obalíme do bublinkové a následně fixační folie, opatrně přeneseme do stěhovacího vozu, kde vše pečlivě přivážeme tak, aby nemohlo dojít k mechanickému poškození. Bezpečným zajištěním ve voze zabráníme mechanickému poškození během cesty. Rozhodli jste se pro balení svépomocí? Pak si nechte od našeho technika spočítat množství krabic, obalového materiálu a boxů, které vám půjčíme ZDARMA. Stačí nám pak na jednotlivé zabalené věci a krabice napsat, do jakých místností patří a naši zaměstnanci je na nové adrese uloží tam, kam potřebujete.

 • Stěhování Ruzyně
 • Stěhování Ruzyně
 • Stěhování Ruzyně
 • Stěhování Ruzyně

Jak pomůžeme při „stěhování na klíč“?

Touto službou potěšíme všechny, kteří potřebují pomoci do Ruzyně v co nejrychlejším čase, a přitom se vyhnout stresu, fyzické námaze a chaosu. Také tuto službu rádi využívají ti, kteří nechtějí ztrácet čas s balením věcí a přípravou nábytku na transport. Nebo si ji objednávají například majitelé firem, obchodů, restauratéři a živnostníci, kteří mají velký podnik, prodejnu, sklad nebo nechtějí stěhování po Ruzyni nechávat na svých zaměstnancích. Jednoduše nám stačí předat klíče a ostatní už se postaráme za vás. Projdeme s vámi veškeré vaše vybavení. Veškeré vybavení kuchyně, koupelny, obýváku a ložnice pečlivě uložíme do krabic, křehké věci pečlivě obalíme do bublinkové folie tak, aby nedošlo k poškození během transportu nebo stěhování. Nakonec vše pečlivě rozmístíme na nové adrese dle předem domluveného plánu, který jste vypracovali s naším technikem. Nakonec vše na nové adrese smontujeme a připravíme na další použití. Nakonec nábytek smontujeme a připravíme na další použití. Zatímco my pracujeme, vy si můžete užívat svůj čas po svém.

Ušetřete za stěhování v Ruzyni s naší firmou PROFIGROUP!

Víme, že stěhování v Ruzyni není pouze o převezení věcí z jedné nemovitosti do druhé, ale je třeba zajistit celou řadu stavebních, podlahářských, obkladačských, truhlářských a malířských prací, musí se dokoupit vybavení i nábytek, což představuje velkou finanční zátěž pro váš rozpočet. A chápeme, že každý majitel nemovitosti se snaží co nejvíce ušetřit. Zajistíme vám jednoduché a bezpečné stěhování v Ruzyni. Jak pracujeme? Obraťte se na nás a domluvte si termín, kdy k vám můžeme poslat našeho technika. V dohodnutém čase vás navštíví náš technik, se kterým projdete veškeré náležitosti a na základě toho pak připraví časový harmonogram i plán stěhování.  Vyberete si jednu z námi nabízených služeb a doplníte ji o své individuální požadavky.  Aby v den D vše probíhalo jako na drátkách, technik si u vás na místě změří prostory a největší kusy nábytku, spočítá množství krabic, které vám ZDARMA půjčíme a přidá několik kusů navíc, pro jistotu.  Spočítá množství krabic a obalového materiálu, který ZDARMA svým zákazníkům půjčujeme. S námi víte, kolik za naši pomoc zaplatíte. Objednejte si pevný termín v dohodnutý čas se postaráme o bezproblémový transport vašich věcí do vašeho nového domova. Navíc si neúčtujeme příplatky za stěhování ve večerních hodinách, o víkendech a svátcích, ani za stěhování z vysokých pater bez výtahu. 

Nejlevnější vyklízení v Ruzyni

Svým zákazníkům nabízíme také pomoc s vyklízením bytů, domů, sklepů, kůlen, zahrad, nebytových prostor, kanceláří a jiných komerčních objektů, také pomáháme s vyklízením v pozůstalosti a likvidaci pozůstalosti zařizujeme dle platné legislativy. Pomůžeme vám se tříděním věcí a odvozem nepotřebného vybavení do sběrného dvora. Tak provedená likvidace je ZDARMA. S námi ušetříte velké finanční výdaje, spojené s ekologickou likvidací. Nám zaplatíte pouze za pomoc s vyklízením Ruzyně a okolí. A jaká je orientační cena za vyklízení? Nebo vyplňte nezávaznou poptávku a my vás budeme co nejrychleji kontaktovat. My vám v co nejkratším čase zavoláme a domluvíme bližší informace.Při telefonické konzultaci s naším technikem rovnou sjednáte jeho návštěvu u vás a přímo na místě vám spočítá konkrétní cenu za vyklízení Ruzyně. 

keyboard_return Zpět na Stěhování po Praze Pokračovat na další článek start
KalkulačkaSpočítejte si cenu stěhování pro svůj byt nebo dům
icon

Mohu vám pomoci?